Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Východočeské turné

Litomyšl (1. 8. 2009)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.8.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 06.85 936
2 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.00 882
3 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.12 840
4= Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.21 809
4= Macieg WoroszczakMacieg Woroszczak 92 ULKS MUFLON BIELAWAULKS MUFLON BIELAWA 07.21 809
6 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.22 806
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.8.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 Atletika PoličkaAtletika Polička 07.96 571
2 Viet Milan LeViet Milan Le 96 Atletika PoličkaAtletika Polička 08.02 554
3 Tomáš SoukalTomáš Soukal 95 Atletika PoličkaAtletika Polička 08.72 369
4 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.08 287
5 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 10.03 116
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.8.2009) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej RačákOndřej Račák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.33 769
2 Igor KotzmannIgor Kotzmann 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.57 690
3 Jan JurásekJan Jurásek 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.58 687
4 Matouš JerieMatouš Jerie 92 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.64 668
5 Adam KotzmannAdam Kotzmann 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.69 653
6 Ondřej SkořepaOndřej Skořepa 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.87 598
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 1.8.2009) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HošekMartin Hošek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.15 830
2 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 07.21 809
3 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.36 759
4 Jan VondřejcJan Vondřejc 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.60 681
5 Vojtěch KozákVojtěch Kozák 92 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.76 631
6 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.93 580
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 1.8.2009) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pawel StepienPawel Stepien 91 ULKS MUFLON BIELAWAULKS MUFLON BIELAWA 08.04 548
2 Pavel BechPavel Bech 91 ULKS MUFLON BIELAWAULKS MUFLON BIELAWA 08.29 478
3 Štěpán KozákŠtěpán Kozák 96 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.65 386
4 Jaroslav KacálekJaroslav Kacálek 56 Atletika PoličkaAtletika Polička 09.06 291
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 1.8.2009) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman DivokýRoman Divoký 90 AC PardubiceAC Pardubice 07.65 665
2 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.70 374
MS Jakub ŠmejcJakub Šmejc 83 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.36 759
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.8.2009) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.87 888
2 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.90 879
3 Jana SajdokováJana Sajdoková 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.99 851
4 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.14 806
5 Tereza StrakováTereza Straková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.42 723
6 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.49 704
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.8.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea TeichmanováAndrea Teichmanová 88 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.33 749
2 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.62 667
3 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.63 665
4 Veronika ČernockáVeronika Černocká 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.81 616
MS Lucie DvořákováLucie Dvořáková 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 08.50 701
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.8.2009) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.19 791
2 Lenka KociánováLenka Kociánová 90 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 08.49 704
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 Atletika PoličkaAtletika Polička 08.80 618
4 Andrea HyskováAndrea Hysková 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.25 504
5 Eliška HrdáčováEliška Hrdáčová 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 09.32 487
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 1.8.2009) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.24 776
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.55 687
3 Lenka VejdělkováLenka Vejdělková 94 Atletika PoličkaAtletika Polička 09.02 561
4 Ema ŠolarováEma Šolarová 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.15 528
Celkem 4 závodníků