Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Východočeské turné

Litomyšl (1. 8. 2009)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.8.2009) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.63 945
2 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.81 903
3 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.06 847
4 Macieg WoroszczakMacieg Woroszczak 92 ULKS MUFLON BIELAWAULKS MUFLON BIELAWA 11.16 825
5 Martin HošekMartin Hošek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.33 789
6 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 11.49 755
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.8.2009) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.14 830
2 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.54 744
3 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.21 610
MS Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha 11.21 814
MS Jakub ŠmejcJakub Šmejc 83 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.43 767
MS David VeselýDavid Veselý 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.72 707
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.8.2009) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VondřejcJan Vondřejc 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.89 673
2 Roman DivokýRoman Divoký 90 AC PardubiceAC Pardubice 12.06 639
3 Matouš JerieMatouš Jerie 92 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12.30 593
4 Igor KotzmannIgor Kotzmann 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.44 567
5 Vojtěch KozákVojtěch Kozák 92 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.50 556
6 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 Atletika PoličkaAtletika Polička 12.80 502
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 1.8.2009) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KotzmannAdam Kotzmann 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.47 562
2 Pawel StepienPawel Stepien 91 ULKS MUFLON BIELAWAULKS MUFLON BIELAWA 12.75 511
3 Ondřej SkořepaOndřej Skořepa 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12.80 502
4 Viet Milan LeViet Milan Le 96 Atletika PoličkaAtletika Polička 13.04 461
5 Pavel BechPavel Bech 91 ULKS MUFLON BIELAWAULKS MUFLON BIELAWA 13.54 380
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 1.8.2009) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.55 742
2 Tomáš SoukalTomáš Soukal 95 Atletika PoličkaAtletika Polička 13.90 327
3 Štěpán KozákŠtěpán Kozák 96 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14.08 301
4 Jaroslav KacálekJaroslav Kacálek 56 Atletika PoličkaAtletika Polička 14.62 230
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.80 208
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 1.8.2009) Vítr: -4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej RačákOndřej Račák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.92 667
2 Jan JurásekJan Jurásek 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.08 635
3 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 14.13 294
4 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 16.85 32
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.8.2009) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SajdokováJana Sajdoková 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.56 848
2 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.80 805
3 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.13 747
4 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.42 698
MS Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.51 857
MS Veronika JelínkováVeronika Jelínková 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.71 821
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.8.2009) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea TeichmanováAndrea Teichmanová 88 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.22 731
2 Tereza StrakováTereza Straková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.53 680
3 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.63 663
4 Lenka KociánováLenka Kociánová 90 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 13.72 649
5 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 Atletika PoličkaAtletika Polička 14.16 579
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.8.2009) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.23 730
2 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.80 636
3 Ema ŠolarováEma Šolarová 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.88 474
4 Andrea HyskováAndrea Hysková 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.99 458
5 Eliška HrdáčováEliška Hrdáčová 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 15.43 399
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 1.8.2009) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.75 813
2 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.57 673
3 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.74 645
4 Veronika ČernockáVeronika Černocká 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14.27 563
5 Lenka VejdělkováLenka Vejdělková 94 Atletika PoličkaAtletika Polička 14.82 482
Celkem 5 závodníků