Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána

Tábor (8. 8. 2009)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 8.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef PelikánJosef Pelikán 84 SlovenskoSlovensko 1:49.24
2 Branislav BundzíkBranislav Bundzík 84 SlovenskoSlovensko 1:50.46
3 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:50.81
4 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:52.57
5 Michal DvořákMichal Dvořák 90 USK PrahaUSK Praha 1:54.10
6 Petr DoubravskýPetr Doubravský 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:55.51
7 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:55.52
8 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:59.01
Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Marek HrubýMarek Hrubý 86 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 8.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr OndroušekPetr Ondroušek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:59.28
2 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 1:59.74
3 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 2:00.58
4 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:01.08
5 Jakub LosenickýJakub Losenický 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:02.38
6 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:02.92
7 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:05.18
8 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:06.63
Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Vojtěch VokurkaVojtěch Vokurka 93 TJ ChyškyTJ Chyšky DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zahra BOURASZahra BOURAS 88 AlžírAlžír 2:02.54
2 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 USK PrahaUSK Praha 2:04.12
3 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PrahaUSK Praha 2:06.40
4 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:14.31
5 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:14.78
6 Paula HabovštiakovaPaula Habovštiakova 88 SlovenskoSlovensko 2:16.76
7 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:17.69
8 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:26.52
9 Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 2:50.76
10 Markéta JakešováMarkéta Jakešová 94 TJ ChyškyTJ Chyšky 2:51.59
Celkem 10 závodníků