Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena města Pardubic

Pardubice (18. 8. 2009)

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 18.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zdeněk MedlíkZdeněk Medlík 86 AK KroměřížAK Kroměříž 2:29.86
2 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:30.10
3 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.74
4 Michal DvořákMichal Dvořák 90 USK PrahaUSK Praha 2:31.16
5 Petr DoubravskýPetr Doubravský 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:32.55
6 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:33.19
7 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 87 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:33.32
8 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC ČáslavAC Čáslav 2:33.52
9 Petr UrbanPetr Urban 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:33.75
10 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 2:34.50
11 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:34.67
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 18.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:31.76
2 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:33.78
3 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 2:34.05
4 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:36.08
5 Petr LukešPetr Lukeš 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:36.14
6 Martin EdlmanMartin Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:36.76
7 Jiří HladíkJiří Hladík 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:37.56
8 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:38.14
9 Adam HloušekAdam Hloušek 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:38.20
10 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 2:40.72
11 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:43.86
12 Libor BucifalLibor Bucifal 93 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 2:45.70
13 Petr KadlecPetr Kadlec 85 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:52.68
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (út, 18.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ZachMartin Zach 85 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:44.18
2 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:46.74
3 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:47.15
4 Petr LoudaPetr Louda 64 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:49.41
5 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:52.33
6 Tomáš ValkoTomáš Valko 93 ŠAK ChrudimŠAK Chrudim 2:53.84
7 Rudolf HomolkaRudolf Homolka 54 ASK DěčínASK Děčín 3:01.51
8 Adam PanáčekAdam Panáček 93 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 3:02.49
Celkem 8 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 18.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marcela LustigováMarcela Lustigová 82 USK PrahaUSK Praha 2:50.05
2 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:59.93
3 Karolína Neela JahelkováKarolína Neela Jahelková 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:00.70
4 Radka ZelenkováRadka Zelenková 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:01.31
5 Martina HořákováMartina Hořáková 90 AK KroměřížAK Kroměříž 3:06.49
6 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:06.66
7 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:15.80
8 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:19.39
9 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 3:24.72
10 Tereza DrahotováTereza Drahotová 91 AC ČáslavAC Čáslav 3:39.09
Celkem 10 závodníků