výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.ročník večerních trojbojů

Uherské Hradiště (22. 8. 2009)

60 m - Muži

(so, 22.8.2009) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.04 868
2 Martin ZemánekMartin Zemánek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.24 799
3 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.24 799
4 Robin KonvicaRobin Konvica 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.39 749
5 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.46 726
6 Zdeněk MüllerZdeněk Müller 89 AHA VyškovAHA Vyškov 07.62 675
7 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.85 604
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy

(so, 22.8.2009) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 08.39 732
2 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.46 712
Celkem 2 závodníků

100 m - Muži

(so, 22.8.2009) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.06 847
2 Martin ZemánekMartin Zemánek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.49 755
3 Robin KonvicaRobin Konvica 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.53 746
4 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.56 740
5 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.86 679
6 Zdeněk MüllerZdeněk Müller 89 AHA VyškovAHA Vyškov 12.05 641
7 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.60 538
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy

(so, 22.8.2009) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.37 706
2 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 13.56 675
Celkem 2 závodníků

200 m - Muži

(so, 22.8.2009) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ZemánekMartin Zemánek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.93 792
2 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.17 769
3 Robin KonvicaRobin Konvica 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.24 763
4 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.12 682
5 Zdeněk MüllerZdeněk Müller 89 AHA VyškovAHA Vyškov 24.21 674
6 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 25.48 566
Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP 0
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy

(so, 22.8.2009) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.22 614
2 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 31.49 383
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Muži

(so, 22.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stindl Jan, Janíček Jakub, Kočenda Patrik, Horák Jan Stindl Jan, Janíček Jakub, Kočenda Patrik, Horák Jan AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.23
Celkem 1 závodníků

400-300-200-100 m - Muži

(so, 22.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stindl Jan, Janíček Jakub, Kočenda Patrik, Horák Jan Stindl Jan, Janíček Jakub, Kočenda Patrik, Horák Jan AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:21.70
Celkem 1 závodníků

800-400-200-100 m - Muži

(so, 22.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stindl Jan, Janíček Jakub, Kočenda Patrik, Horák Jan Stindl Jan, Janíček Jakub, Kočenda Patrik, Horák Jan AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:16.31
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 22.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 11.73 643
2 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 10.64 571
3 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
95 10.03 531
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 22.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 10.28 548
2 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 09.75 513
3 Jitka SirnáJitka Sirná
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
81 09.09 470
4 Hana SmetanováHana Smetanová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 07.40 361
5 Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
60 06.45 300
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 22.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 15.33 810
2 Pavel DoležalPavel Doležal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
83 10.79 533
3 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 10.31 504
4 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 09.62 463
5 Roman WeiterRoman Weiter
AHA VyškovAHA Vyškov
75 08.78 413
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 22.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 31.96 500
2 Jitka SirnáJitka Sirná
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
81 31.53 491
3 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 29.36 450
4 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 27.51 416
5 Hana SmetanováHana Smetanová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 25.53 379
6 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
95 23.28 337
7 Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
60 19.80 274
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 22.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 45.76 783
2 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 32.41 512
3 Pavel DoležalPavel Doležal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
83 31.24 489
4 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 24.20 352
5 Roman WeiterRoman Weiter
AHA VyškovAHA Vyškov
75 19.99 272
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 22.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
95 28.92 456
2 Jitka SirnáJitka Sirná
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
81 26.31 407
3 Hana SmetanováHana Smetanová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 26.12 403
4 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 25.90 399
5 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 22.40 334
6 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 20.44 297
7 Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
60 13.29 165
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 22.8.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 45.81 527
2 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 40.42 448
3 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 35.32 375
4 Pavel DoležalPavel Doležal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
83 32.88 340
5 Roman WeiterRoman Weiter
AHA VyškovAHA Vyškov
75 26.73 253
Celkem 5 závodníků
Sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2397
2 Martin ZemánekMartin Zemánek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2346
3 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2308
4 Robin KonvicaRobin Konvica 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2258
5 Zdeněk MüllerZdeněk Müller 89 AHA VyškovAHA Vyškov 1990
6 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1708
7 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNF
Poznámky:
7.46/+3.3/ - 11.86/+2.4/ - DNF/+1.5/
Celkem 7 závodníků
Sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2032
2 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 1790
Poznámky:
8.39/+2.5/ - 13.56/+1.9/ - 31.49/+1.5/
Celkem 2 závodníků
Vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin StašekMartin Stašek 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2041
2 René NovákRené Novák 71 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1502
3 Pavel DoležalPavel Doležal 83 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1362
4 Marek BaškaMarek Baška 76 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1231
5 Roman WeiterRoman Weiter 75 AHA VyškovAHA Vyškov 0938
Poznámky:
08.78 - 19.99 - 26.73
Celkem 5 závodníků
Vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lenka BaronováLenka Baronová 82 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1412
2 Jitka SirnáJitka Sirná 81 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1368
3 Jana ZáhorkováJana Záhorková 85 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1295
4 Hana SmetanováHana Smetanová 68 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1143
5 Eva KolářováEva Kolářová 60 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 0739
Poznámky:
06.45 - 19.80 - 13.29
Celkem 5 závodníků
Vrhačský trojboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla PaluchováAdéla Paluchová 95 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 1324
2 Vendula KolářováVendula Kolářová 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1321
Poznámky:
10.64 - 27.51 - 22.40
Celkem 2 závodníků