Chodská patnáctistovka a Memoriál Ivana Kitzbergera v běhu na 100m, Cena Jana Mazance v běhu na 300m
Domažlice (26. 8. 2009)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (st, 26.8.2009) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VojtíkJiří Vojtík | 81 | PSK Olymp Praha | 10.93 | |||||||||||||||
2 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | SK Spartak Praha 4 | 11.01 | |||||||||||||||
3 | Jakub JanečekJakub Janeček | 87 | AK ŠKODA Plzeň | 11.05 | |||||||||||||||
4 | Jan HanzlJan Hanzl | 78 | A. C. TEPO Kladno | 11.57 | |||||||||||||||
5 | Jan HlaváčekJan Hlaváček | 91 | TJ Spartak Vlašim | 11.86 | |||||||||||||||
6 | Milan NetrvalMilan Netrval | 89 | AC Domažlice | 11.87 | |||||||||||||||
7 | Ota SandrOta Sandr | 88 | AC Start Karlovy Vary | 12.65 | |||||||||||||||
Michal StarkMichal Stark | 89 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (st, 26.8.2009) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ZichVáclav Zich | 90 | ŠAK Chodov | 10.86 | |||||||||||||||
2 | Michal ČermákMichal Čermák | 87 | AC Domažlice | 11.03 | |||||||||||||||
3 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | SK Spartak Praha 4 | 11.05 | |||||||||||||||
4 | Jan HalíkJan Halík | 87 | AC Domažlice | 11.42 | |||||||||||||||
5 | Martin WeberMartin Weber | 87 | AC Domažlice | 11.77 | |||||||||||||||
6 | Miloslav AntošMiloslav Antoš | 91 | AC Domažlice | 12.24 | |||||||||||||||
7 | Marek VršeckýMarek Vršecký | 90 | AK ŠKODA Plzeň | 12.38 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále (st, 26.8.2009) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VojtíkJiří Vojtík | 81 | PSK Olymp Praha | 10.70 | |||||||||||||||
2 | Václav ZichVáclav Zich | 90 | ŠAK Chodov | 10.70 | |||||||||||||||
3 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | SK Spartak Praha 4 | 10.92 | |||||||||||||||
4 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | SK Spartak Praha 4 | 11.03 | |||||||||||||||
5 | Michal ČermákMichal Čermák | 87 | AC Domažlice | 11.26 | |||||||||||||||
6 | Jan HalíkJan Halík | 87 | AC Domažlice | 11.47 | |||||||||||||||
7 | Jan HanzlJan Hanzl | 78 | A. C. TEPO Kladno | 11.55 | |||||||||||||||
8 | Martin WeberMartin Weber | 87 | AC Domažlice | 11.77 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále (st, 26.8.2009) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan ToncarJan Toncar | 93 | SKP Union Cheb | 12.90 | ||||||||||||||||
Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch | 93 | TRIATLET Karlovy Vary | 12.14 | ||||||||||||||||
Jan KryčJan Kryč | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 11.87 | ||||||||||||||||
Ondřej GerlickýOndřej Gerlický | 93 | AC Domažlice | 11.49 | ||||||||||||||||
Jiří KnížekJiří Knížek | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 11.52 | ||||||||||||||||
Ondřej TemcsákOndřej Temcsák | 93 | AC Domažlice | 11.51 | ||||||||||||||||
Michal TesařMichal Tesař | 93 | AC Domažlice | 12.00 | ||||||||||||||||
Martin ŠevčíkMartin Ševčík | 93 | AC Domažlice | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ-porušení pravidla startu. |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (st, 26.8.2009) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BeckováKlára Becková | 91 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 13.21 | |||||||||||||||
2 | Martina ČmolíkováMartina Čmolíková | 93 | TRIATLET Karlovy Vary | 13.86 | |||||||||||||||
3 | Michaela KazíkováMichaela Kazíková | 93 | SKP Union Cheb | 14.06 | |||||||||||||||
4 | Michaela PastorováMichaela Pastorová | 93 | TRIATLET Karlovy Vary | 15.02 | |||||||||||||||
Barbora SloupováBarbora Sloupová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | DNP | ||||||||||||||||
Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | DNP | ||||||||||||||||
Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (st, 26.8.2009) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13.41 | |||||||||||||||
2 | Barbora HessováBarbora Hessová | 91 | AC Domažlice | 13.87 | |||||||||||||||
3 | Šarlota StehlíkováŠarlota Stehlíková | 93 | AC Domažlice | 14.48 | |||||||||||||||
4 | Magdalena NovákováMagdalena Nováková | 93 | SKP Union Cheb | 15.09 | |||||||||||||||
Iveta ŠtětinováIveta Štětinová | 93 | ATLETCLUB Nýřany | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (st, 26.8.2009) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠtychováMartina Štychová | 92 | TJ Klatovy | 13.37 | |||||||||||||||
2 | Monika KoppováMonika Koppová | 92 | TJ Klatovy | 13.49 | |||||||||||||||
3 | Martina PechočiakováMartina Pechočiaková | 91 | SKP Union Cheb | 13.58 | |||||||||||||||
4 | Anna MüllerováAnna Müllerová | 91 | TJ MDDM Ostrov | 13.74 | |||||||||||||||
5 | Tereza KadlecováTereza Kadlecová | 93 | AC Domažlice | 14.59 | |||||||||||||||
Denisa BenešováDenisa Benešová | 94 | ATLETCLUB Nýřany | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále (st, 26.8.2009) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BeckováKlára Becková | 91 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 13.00 | |||||||||||||||
2 | Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13.21 | |||||||||||||||
3 | Martina ŠtychováMartina Štychová | 92 | TJ Klatovy | 13.30 | |||||||||||||||
4 | Martina PechočiakováMartina Pechočiaková | 91 | SKP Union Cheb | 13.44 | |||||||||||||||
5 | Monika KoppováMonika Koppová | 92 | TJ Klatovy | 13.46 | |||||||||||||||
6 | Anna MüllerováAnna Müllerová | 91 | TJ MDDM Ostrov | 13.70 | |||||||||||||||
7 | Martina ČmolíkováMartina Čmolíková | 93 | TRIATLET Karlovy Vary | 13.75 | |||||||||||||||
8 | Barbora HessováBarbora Hessová | 91 | AC Domažlice | 13.98 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |