Celostátní finále CORNY Středoškolského poháru
Břeclav (12. - 13. 10. 2009)200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (po, 12.10.2009) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Gymnázium Šumperk | 26.00 | |||||||||||||||
2 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | Gymnázium Uherské Hradiště | 26.66 | |||||||||||||||
3 | Martina PechočiakováMartina Pechočiaková | 91 | Gymnázium Cheb | 27.02 | |||||||||||||||
4 | Kateřina SkopalováKateřina Skopalová | 92 | Gymnázium Šumperk | 27.30 | |||||||||||||||
5 | Radka HanzlováRadka Hanzlová | 94 | Lepařovo gymnázium Jičín | 27.46 | |||||||||||||||
6 | Pavla RouskováPavla Rousková | 93 | Jiráskovo gymnázium Náchod | 27.69 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 12.10.2009) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka VášováRadka Vášová | 91 | Gymnázium Bystřice nad Pern... | 27.72 | |||||||||||||||
2 | Alexandra HánováAlexandra Hánová | 93 | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 27.94 | |||||||||||||||
3 | Lýdie BrázdováLýdie Brázdová | 90 | Gymnázium Bystřice nad Pern... | 28.00 | |||||||||||||||
4 | Petra JakešováPetra Jakešová | 91 | Gymnázium Uherské Hradiště | 28.63 | |||||||||||||||
5 | Ludmila VlčkováLudmila Vlčková | 92 | Jiráskovo gymnázium Náchod | 28.68 | |||||||||||||||
6 | Tereza RambouskováTereza Rambousková | 92 | Gymnázium Mladá Boleslav, D... | 29.29 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (po, 12.10.2009) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika BrusováMonika Brusová | 91 | OA a VOŠ Tábor | 27.02 | |||||||||||||||
2 | Tereza DuškováTereza Dušková | 93 | Gymnázium Tišnov | 27.41 | |||||||||||||||
3 | Magda KrayzlováMagda Krayzlová | 91 | Gymnázium a SOŠ Nový Jíčín | 27.68 | |||||||||||||||
4 | Simona HavlováSimona Havlová | 92 | OA a VOŠ Tábor | 27.86 | |||||||||||||||
5 | Marta ValtováMarta Valtová | 91 | Gymnázium V.Hlavatého Louny | 28.28 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (po, 12.10.2009) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina PappováMartina Pappová | 91 | Gymnázium Břeclav | 28.32 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová | 94 | Gymnázium Břeclav | 28.56 | |||||||||||||||
3 | Kristýna JančováKristýna Jančová | 92 | Lepařovo gymnázium Jičín | 28.98 | |||||||||||||||
4 | Karin BrýdlováKarin Brýdlová | 93 | Gymnázium Pardubice, Dašická | 30.54 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KoutskáKateřina Koutská | 93 | Gymnázium Pardubice, Dašická | 31.42 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (po, 12.10.2009) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela PeterkováNela Peterková | 91 | Gymnázium Tišnov | 28.91 | |||||||||||||||
2 | Tereza PoživilováTereza Poživilová | 93 | Gymnázium a SOŠPg Liberec | 29.35 | |||||||||||||||
3 | Michaela SklenářováMichaela Sklenářová | 92 | Gymnázium Mladá Boleslav, D... | 29.52 | |||||||||||||||
4 | Helena PeukertováHelena Peukertová | 90 | Gymnázium a SOŠPg Liberec | 29.53 | |||||||||||||||
5 | Barbora HessováBarbora Hessová | 92 | G J.Š. Baara Domažlice | 30.32 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (po, 12.10.2009) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta JiskrováMarkéta Jiskrová | 94 | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 29.39 | |||||||||||||||
2 | Sabina FiedlerováSabina Fiedlerová | 93 | Gymnázium V.Hlavatého Louny | 30.02 | |||||||||||||||
3 | Miroslava BendováMiroslava Bendová | 91 | G J.Š. Baara Domažlice | 30.06 | |||||||||||||||
4 | Barbora UhlířováBarbora Uhlířová | 93 | Gymnázium a SOŠ Nový Jíčín | 30.16 | |||||||||||||||
5 | Magdalena NovákováMagdalena Nováková | 93 | Gymnázium Cheb | 30.66 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |