výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD mužů a žen

Písek (25. 4. 2009)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.4.2009) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 CECCBCECCB 10.99
2 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 VESELVESEL 11.76
3 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TABORTABOR 11.80
4 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 92 BECHYBECHY 11.83
5 Ondřej BlechaOndřej Blecha 89 NVCELNVCEL 11.93
6 David ŘíhaDavid Říha 88 ATPISATPIS 12.22
7 Vít BednářVít Bednář 87 TREBOTREBO 12.24
8 Jiří SobíšekJiří Sobíšek 77 ATPISATPIS 12.49
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.4.2009) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 VESELVESEL 12.19
2 Tomáš NěmecTomáš Němec 94 VESELVESEL 12.74
3 Marek OlejarčíkMarek Olejarčík 95 BECHYBECHY 12.80
4 Ondřej MaršálOndřej Maršál 94 BECHYBECHY 13.28
5 Petr LandaPetr Landa 73 ATPISATPIS 13.45
6 Jan KučeraJan Kučera 95 NVCELNVCEL 13.82
Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 CECCBCECCB DNF
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.4.2009) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 CECCBCECCB 12.89
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 CECCBCECCB 13.01
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 CECCBCECCB 13.14
4 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 TREBOTREBO 13.15
5 Iva NovotnáIva Novotná 88 VESELVESEL 13.54
6 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TREBOTREBO 13.91
7 Michaela HejlováMichaela Hejlová 95 PISEKPISEK 14.15
8 Pavlína LoumováPavlína Loumová 93 VESELVESEL 14.97
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.4.2009) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 95 MILEVMILEV 13.82
2 Iveta DrsováIveta Drsová 92 VESELVESEL 13.97
3 Pavla KohoutováPavla Kohoutová 94 PISEKPISEK 14.11
4 Kristýna NohejlováKristýna Nohejlová 94 MILEVMILEV 14.26
5 Eva HrychováEva Hrychová 88 MILEVMILEV 15.15
6 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková 91 VESELVESEL 15.18
7 Lenka FrišováLenka Frišová 95 VESELVESEL 15.42
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 BECHYBECHY 25.02
Celkem 1 závodníků
Běh 1 (so, 25.4.2009) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TABORTABOR 23.15
2 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 VESELVESEL 24.07
3 Martin FleischmannMartin Fleischmann 92 BECHYBECHY 24.27
4 Radek ŠafaříkRadek Šafařík 75 VESELVESEL 24.71
6 Vít BednářVít Bednář 87 TREBOTREBO 25.64
7 Jiří SobíšekJiří Sobíšek 77 ATPISATPIS 25.66
Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 92 BECHYBECHY DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.4.2009) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BlechaOndřej Blecha 89 NVCELNVCEL 24.15
2 Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 VESELVESEL 24.67
3 Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič 95 CECCBCECCB 26.74
4 Jiří KarkuleJiří Karkule 94 BECHYBECHY 28.39
5 Jan PeštaJan Pešta 83 BECHYBECHY 29.58
Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 CECCBCECCB DNP
Jan MatějkaJan Matějka 86 VESELVESEL DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.4.2009) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana MelichováJana Melichová 79 CECCBCECCB 25.97
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 CECCBCECCB 26.39
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 CECCBCECCB 26.42
4 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 CECCBCECCB 26.56
5 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 TREBOTREBO 27.36
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.4.2009) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea VrbováAndrea Vrbová 95 JINBYJINBY 28.83
2 Dominika BártlováDominika Bártlová 94 CECCBCECCB 29.06
3 Michaela HejlováMichaela Hejlová 95 PISEKPISEK 29.52
4 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TREBOTREBO 30.14
5 Iveta DrsováIveta Drsová 92 VESELVESEL 30.15
6 Klára MichalováKlára Michalová 94 VESELVESEL 32.17
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin FleischmannMartin Fleischmann 92 BECHYBECHY 52.72
2 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 BECHYBECHY 54.20
3 František BatystaFrantišek Batysta 88 4DVCB4DVCB 54.33
4 Radek ŠafaříkRadek Šafařík 75 VESELVESEL 55.52
5 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 VESELVESEL 57.55
6 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 CECCBCECCB 58.47
7 Jan MatějkaJan Matějka 86 VESELVESEL 60.94
8 Jiří KarkuleJiří Karkule 94 BECHYBECHY 61.84
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav ZajícVáclav Zajíc 79 VESELVESEL 2:12.78
2 Michal HášaMichal Háša 81 BECHYBECHY 2:13.59
3 David PuchernaDavid Pucherna 95 BECHYBECHY 2:21.02
4 Martin KošinaMartin Košina 92 TREBOTREBO 2:22.00
5 Tomáš NěmecTomáš Němec 94 VESELVESEL 2:25.30
6 Milan SodomkaMilan Sodomka 76 TREBOTREBO 2:26.25
7 Jan PeštaJan Pešta 83 BECHYBECHY 3:02.70
Pavel PechekPavel Pechek 83 NVCELNVCEL DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav ZajícVáclav Zajíc 79 VESELVESEL 4:33.50
2 Michal HášaMichal Háša 81 BECHYBECHY 4:36.20
3 Radek BechyňskýRadek Bechyňský 94 VESELVESEL 4:44.81
4 Tomáš PechekTomáš Pechek 91 NVCELNVCEL 4:47.81
5 Petr LandaPetr Landa 73 ATPISATPIS 4:50.55
6 Jacob KordutchJacob Kordutch 94 4DVCB4DVCB 4:51.03
7 Jakub ReitingerJakub Reitinger 93 VESELVESEL 5:27.57
Jiří JansaJiří Jansa 66 ATPISATPIS DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna SchwarzováAnna Schwarzová 94 CECCBCECCB 5:43.30
2 Klára MichalováKlára Michalová 94 VESELVESEL 5:57.29
3 Karolína ŠvábováKarolína Švábová 91 MILEVMILEV 6:02.11
4 Radka VeverkováRadka Veverková 81 VESELVESEL 6:22.24
Celkem 4 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal HášaMichal Háša 81 BECHYBECHY 09:51.1
2 Jiří JansaJiří Jansa 66 ATPISATPIS 09:51.8
3 Bohuslav RodinaBohuslav Rodina 59 ATPISATPIS 10:02.2
4 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 72 SKPCBSKPCB 10:05.4
5 Martin FukaMartin Fuka 78 CHYSKCHYSK 10:18.3
6 Václav ZajícVáclav Zajíc 79 VESELVESEL 10:28.1
7 Vladimír PechekVladimír Pechek 57 NVCELNVCEL 10:29.9
8 Zdeněk JašarovZdeněk Jašarov 57 SKPCBSKPCB 11:23.9
9 Ivan RokosIvan Rokos 59 TREBOTREBO 12:26.4
Pavel PechekPavel Pechek 83 NVCELNVCEL DNP
Celkem 10 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BatystaFrantišek Batysta 88 4DVCB4DVCB 18.83
2 Michal RybákMichal Rybák 75 VESELVESEL 19.07
3 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 VESELVESEL 19.36
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomasko, Louma, Šafařík, Absolon Tomasko, Louma, Šafařík, Absolon VESELVESEL 46.95
2 Fleischmann P, Fleischmann M, Krejčí, Toman Fleischmann P, Fleischmann M, Krejčí, Toman BECHYBECHY 47.17
3 Zikmund, Blecha, Frühbauer, Kučera Zikmund, Blecha, Frühbauer, Kučera NVCELNVCEL 48.23
4 Rokos, Vít, Košina, Sodomka Rokos, Vít, Košina, Sodomka TREBOTREBO 49.49
5 Rybák, Reitinger, Bechyňský, Matějka Rybák, Reitinger, Bechyňský, Matějka VESELVESEL 52.73
6 Pešta, Blažek, Karkule, Háša Pešta, Blažek, Karkule, Háša BECHYBECHY 63.19
Olejarčík, Maršál, Tácha, Pucherna Olejarčík, Maršál, Tácha, Pucherna BECHYBECHY DQ
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Drsová, Pavlíková, Loumová, Novotná Drsová, Pavlíková, Loumová, Novotná VESELVESEL 56.63
2 Kašparová, Hrychová E., Hrychová P., Nohejlová Kašparová, Hrychová E., Hrychová P., Nohejlová MILEVMILEV 56.97
3 Hanusová, Prášková, Hejlová, Kohoutová Hanusová, Prášková, Hejlová, Kohoutová PISEKPISEK 58.44
4 Michalová, Mrázková, Šoterová, Frišová Michalová, Mrázková, Šoterová, Frišová VESELVESEL 60.26
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
NVCELNVCEL
84 1.89
2 František BatystaFrantišek Batysta
4DVCB4DVCB
88 1.86
3 Marek OlejarčíkMarek Olejarčík
BECHYBECHY
95 1.70
4 Lukáš TáchaLukáš Tácha
BECHYBECHY
94 1.70
Jaromír LoumaJaromír Louma
VESELVESEL
87 0
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Iva NovotnáIva Novotná
VESELVESEL
88 1.45
2 Eva HrychováEva Hrychová
MILEVMILEV
88 1.35
3 Andrea VrbováAndrea Vrbová
JINBYJINBY
95 1.30
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stanislav AbsolonStanislav Absolon
VESELVESEL
90 5.82
2 Milan SodomkaMilan Sodomka
TREBOTREBO
76 5.71
3 Jan FrühbauerJan Frühbauer
NVCELNVCEL
93 5.53
4 Lukáš TáchaLukáš Tácha
BECHYBECHY
94 5.34
5 David PuchernaDavid Pucherna
BECHYBECHY
95 5.19
6 Lukáš RokosLukáš Rokos
TREBOTREBO
87 5.16
7 Tomáš NěmecTomáš Němec
VESELVESEL
94 5.14
8 Jan KučeraJan Kučera
NVCELNVCEL
95 4.80
Petr LoudaPetr Louda
ATPISATPIS
73 0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana MelichováJana Melichová
CECCBCECCB
79 5.30
2 Klára LepeškováKlára Lepešková
TREBOTREBO
93 5.03
3 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
MILEVMILEV
95 4.59
4 Pavla KohoutováPavla Kohoutová
PISEKPISEK
94 4.48
5 Tereza KučerováTereza Kučerová
TREBOTREBO
92 4.40
6 Kristýna NohejlováKristýna Nohejlová
MILEVMILEV
94 4.29
7 Pavla HrychováPavla Hrychová
MILEVMILEV
90 4.27
8 Andrea VrbováAndrea Vrbová
JINBYJINBY
95 4.22
9 Lenka FrišováLenka Frišová
VESELVESEL
95 3.63
10 Radka JuřičkováRadka Juřičková
VESELVESEL
92 3.58
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
NVCELNVCEL
84 11.83
2 Michal RybákMichal Rybák
VESELVESEL
75 10.60
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iva NovotnáIva Novotná
VESELVESEL
88 10.12
2 Radka JuřičkováRadka Juřičková
VESELVESEL
92 09.24
3 Pavlína LoumováPavlína Loumová
VESELVESEL
93 09.06
4 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
VESELVESEL
91 08.59
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika HlavsováVeronika Hlavsová
CECCBCECCB
90 10.03
2 Aneta ZemanováAneta Zemanová
CECCBCECCB
91 09.63
3 Petra ŠoterováPetra Šoterová
VESELVESEL
91 08.81
4 Kristýna MottlováKristýna Mottlová
JINBYJINBY
94 07.99
5 Eva HrychováEva Hrychová
MILEVMILEV
88 07.79
6 Lenka KrálováLenka Králová
PISEKPISEK
86 07.74
7 Kateřina HanusováKateřina Hanusová
PISEKPISEK
93 07.24
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
BECHYBECHY
68 12.59
2 Zdeněk KohoutZdeněk Kohout
ATPISATPIS
67 11.50
3 Jaroslav VáchaJaroslav Vácha
VESELVESEL
68 10.86
4 Václav TomanVáclav Toman
BECHYBECHY
82 10.81
5 Luboš BušekLuboš Bušek
ATPISATPIS
66 10.57
6 Pavel FenclPavel Fencl
VESELVESEL
46 10.26
7 Dušan LoncDušan Lonc
ATPISATPIS
74 10.17
8 Tomáš HorváthTomáš Horváth
ATPISATPIS
70 10.16
9 Pavel DytrychPavel Dytrych
BECHYBECHY
92 09.63
10 Bohuslav VítBohuslav Vít
4DVCB4DVCB
59 08.16
Jiří KrahulecJiří Krahulec
ATPISATPIS
66 DNP
Pavel NovákPavel Novák
4DVCB4DVCB
48 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jitka MrázkováJitka Mrázková
VESELVESEL
90 28.74
2 Petra ŠoterováPetra Šoterová
VESELVESEL
91 20.34
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav TomanVáclav Toman
BECHYBECHY
82 41.67
2 Rudolf BlažekRudolf Blažek
BECHYBECHY
68 35.80
3 Zdeněk KohoutZdeněk Kohout
ATPISATPIS
67 33.57
4 Jaroslav VáchaJaroslav Vácha
VESELVESEL
68 29.33
5 Jiří KrahulecJiří Krahulec
ATPISATPIS
66 28.94
6 Tomáš HorváthTomáš Horváth
ATPISATPIS
70 26.56
7 Michal RybákMichal Rybák
VESELVESEL
75 26.43
8 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
NVCELNVCEL
84 24.81
9 Jan PeštaJan Pešta
BECHYBECHY
83 23.17
10 Pavel FenclPavel Fencl
VESELVESEL
46 21.07
11 Pavel NovákPavel Novák
4DVCB4DVCB
48 20.79
12 Bohuslav VítBohuslav Vít
4DVCB4DVCB
59 20.77
13 Jan MatějkaJan Matějka
VESELVESEL
86 16.56
Pavel DytrychPavel Dytrych
BECHYBECHY
92 0
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika HlavsováVeronika Hlavsová
CECCBCECCB
90 35.76
2 Aneta ZemanováAneta Zemanová
CECCBCECCB
91 31.97
3 Pavla HrychováPavla Hrychová
MILEVMILEV
90 29.97
4 Jitka MrázkováJitka Mrázková
VESELVESEL
90 29.60
5 Kristýna MottlováKristýna Mottlová
JINBYJINBY
94 28.48
6 Lenka KrálováLenka Králová
PISEKPISEK
86 24.79
7 Petra ŠoterováPetra Šoterová
VESELVESEL
91 24.44
8 Kateřina HanusováKateřina Hanusová
PISEKPISEK
93 21.35
9 Karolína ŠvábováKarolína Švábová
MILEVMILEV
91 20.47
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dušan LoncDušan Lonc
ATPISATPIS
74 45.39
2 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
VESELVESEL
75 42.42
3 Václav TomanVáclav Toman
BECHYBECHY
82 39.91
4 Jaroslav VáchaJaroslav Vácha
VESELVESEL
68 36.45
5 Rudolf BlažekRudolf Blažek
BECHYBECHY
68 31.65
6 Pavel NovákPavel Novák
4DVCB4DVCB
48 20.00
Celkem 6 závodníků