výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běháme – skáčeme – házíme vesele nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí (5. 5. 2009)

60 m - Ml. žákyně

(út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 4DVCB4DVCB 08.8
2 Anna BukováAnna Buková 96 VESELVESEL 10.1
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 4DVCB4DVCB 10.3
2 Petra PoršováPetra Poršová 03 Veselí n.L.Veselí n.L. 11.0
3 Markéta KukačkováMarkéta Kukačková 04 Veselí n.L.Veselí n.L. 11.2
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ZemanováAneta Zemanová 98 SOBESSOBES 09.9
2 Anna ŠtukováAnna Štuková 98 4DVCB4DVCB 10.5
3 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 4DVCB4DVCB 10.9
4 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 4DVCB4DVCB 12.1
5 Eliška HomolkováEliška Homolková 99 4DVCB4DVCB 12.4
Celkem 5 závodníků

100 m - Žáci

(út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmecTomáš Němec 94 SOBESSOBES 12.6
2 Stanislav MachoStanislav Macho 95 4DVCB4DVCB 15.6
3 Matěj KotlárMatěj Kotlár 95 4DVCB4DVCB 19.8
Celkem 3 závodníků

500 m - Ml. žákyně

(út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna BukováAnna Buková 96 VESELVESEL 1:57.9
Celkem 1 závodníků

500 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále 1 (út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch PopelákVojtěch Popelák 02 Veselí n.L.Veselí n.L. 2:45.2
2 Pavel KukačkaPavel Kukačka 01 Veselí n.L.Veselí n.L. 3:20.3
Celkem 2 závodníků
Finále 2 (út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik MarchalDominik Marchal 98 4DVCB4DVCB 1:38.8
2 Matěj JežekMatěj Ježek 98 Veselí n.L.Veselí n.L. 1:44.6
Celkem 2 závodníků

500 m - Atletická přípravka-dívky

(út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 4DVCB4DVCB 1:41.5
2 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 4DVCB4DVCB 1:41.7
3 Anna ŠtukováAnna Štuková 98 4DVCB4DVCB 1:45.2
4 Eliška HomolkováEliška Homolková 99 4DVCB4DVCB 2:03.7
Celkem 4 závodníků

1000 m - Žáci

(út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek BechyňskýRadek Bechyňský 94 TABORTABOR 3:11.5
2 Tomáš NěmecTomáš Němec 94 SOBESSOBES 3:12.3
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Psohlavec, Marchal, Macho, Čutková L. Psohlavec, Marchal, Macho, Čutková L. 4DVCB4DVCB 38.2
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky

(út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Homolková, Čutková Z., Psohlavcová T., Štuková Homolková, Čutková Z., Psohlavcová T., Štuková 4DVCB4DVCB 44.8
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
4DVCB4DVCB
96 3.63
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie ČutkováLucie Čutková
4DVCB4DVCB
96 3.46
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále 1 (út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch PopelákVojtěch Popelák
Veselí n.L.Veselí n.L.
02 2.60
2 Pavel KukačkaPavel Kukačka
Veselí n.L.Veselí n.L.
01 2.35
3 Ondřej DušekOndřej Dušek
Veselí n.L.Veselí n.L.
02 1.50
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik MarchalDominik Marchal
4DVCB4DVCB
98 3.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 1 (út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra PoršováPetra Poršová
Veselí n.L.Veselí n.L.
03 1.85
2 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová
4DVCB4DVCB
02 1.82
3 Markéta KukačkováMarkéta Kukačková
Veselí n.L.Veselí n.L.
04 1.70
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta ZemanováAneta Zemanová
SOBESSOBES
98 3.08
2 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová
4DVCB4DVCB
99 2.87
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková
4DVCB4DVCB
99 2.76
4 Eliška HomolkováEliška Homolková
4DVCB4DVCB
99 2.76
5 Anna ŠtukováAnna Štuková
4DVCB4DVCB
98 2.72
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš NěmecTomáš Němec
SOBESSOBES
94 12.36
2 Stanislav MachoStanislav Macho
4DVCB4DVCB
95 08.04
3 Matěj KotlárMatěj Kotlár
4DVCB4DVCB
95 04.12
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
4DVCB4DVCB
96 38.93
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále 1 (út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel KukačkaPavel Kukačka
Veselí n.L.Veselí n.L.
01 14.17
2 Vojtěch PopelákVojtěch Popelák
Veselí n.L.Veselí n.L.
02 13.13
3 Ondřej DušekOndřej Dušek
Veselí n.L.Veselí n.L.
02 07.35
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik MarchalDominik Marchal
4DVCB4DVCB
98 26.02
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 1 (út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra PoršováPetra Poršová
Veselí n.L.Veselí n.L.
03 08.77
2 Markéta KukačkováMarkéta Kukačková
Veselí n.L.Veselí n.L.
04 03.12
Celkem 2 závodníků
Finále 2 (út, 5.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta ZemanováAneta Zemanová
SOBESSOBES
98 24.25
2 Anna ŠtukováAnna Štuková
4DVCB4DVCB
98 17.99
3 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová
4DVCB4DVCB
99 16.93
4 Eliška HomolkováEliška Homolková
4DVCB4DVCB
99 15.31
5 Zuzana ČutkováZuzana Čutková
4DVCB4DVCB
99 19.22
Celkem 5 závodníků