Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo dlouhodobé soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (10. 5. 2009)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 11.10 11.00
2 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.32 9.00
3 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 11.62 8.00
4 Jiří HabichJiří Habich 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.78 4.50
5 Zbyněk BaranZbyněk Baran 90 AK OlomoucAK Olomouc 11.89 3.00
6 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.25
Vít VrbkaVít Vrbka 91 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BobálMarek Bobál 91 AK ZlínAK Zlín 11.91 2.00
2 Ondřej RačákOndřej Račák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.99
3 Jan VičarJan Vičar 90 AK OlomoucAK Olomouc 12.00
4 Stanislav PohořelskýStanislav Pohořelský 90 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.14
5 Ondřej HrozaOndřej Hroza 91 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 12.32
Luboš VlasákLuboš Vlasák 90 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2009) Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MajerMarek Majer 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.66 7.00
2 Filip VernerFilip Verner 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.75 6.00
3 David JurasDavid Juras 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.78 4.50
4 Vojtěch JurutkaVojtěch Jurutka 91 AK ZlínAK Zlín 11.94 1.00
5 Bohumil BetuňákBohumil Betuňák 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.74
Tomáš BartákTomáš Barták 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2009) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin PalánRobin Palán 90 AK ZlínAK Zlín 11.95
2 Jiří KovářJiří Kovář 91 AK OlomoucAK Olomouc 12.06
3 Lukáš SikoraLukáš Sikora 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.15
4 Petr KlodaPetr Kloda 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 12.51
5 Adam PáleníčekAdam Páleníček 93 AK ZlínAK Zlín 12.79
6 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.14
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.35 11.00
2 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 11.50 9.00
3 Marek ŘezníčekMarek Řezníček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.74 8.00
4 Ondřej MachoOndřej Macho 93 AK OlomoucAK Olomouc 11.78 7.00
5 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AC ProstějovAC Prostějov 11.80 6.00
6 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.18 2.50
7 Jakub ČechJakub Čech 93 AC ProstějovAC Prostějov 12.52
Tomáš KalasTomáš Kalas 93 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BílekOndřej Bílek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.90 5.00
2 David BednářDavid Bednář 93 AK OlomoucAK Olomouc 12.18 2.50
3 Tomáš VeselýTomáš Veselý 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.38
4 Tomáš VišinkaTomáš Višinka 92 AK OlomoucAK Olomouc 12.53
5 Dalibor StašDalibor Staš 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12.55
6 Michal NovákMichal Novák 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.58
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2009) Vítr: -4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 AK OlomoucAK Olomouc 11.98 4.00
2 Matěj VavříčekMatěj Vavříček 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.20 1.00
3 Jakub BízaJakub Bíza 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.33
4 Michal MarkoMichal Marko 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.74
5 Lukáš TrpíkLukáš Trpík 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13.35
6 Petr KönigPetr König 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13.60
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.31 11.00
2 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 12.57 8.00
3 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 JAC BrnoJAC Brno 12.66 7.00
4 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK OlomoucAK Olomouc 12.82 6.00
5 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 13.03 4.00
6 Helena TomkováHelena Tomková 92 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 13.10 3.00
7 Kristýna BubíkováKristýna Bubíková 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 13.50
Kateřina CachováKateřina Cachová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.39 9.00
2 Veronika MaroszováVeronika Maroszová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.23 1.00
3 Karolína BěhalováKarolína Běhalová 92 SK PřerovSK Přerov 13.58
4 Nikol SzotkowskáNikol Szotkowská 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.80
5 Zuzana KonderlováZuzana Konderlová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.88
6 Lucie KonderlováLucie Konderlová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.12
7 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.41
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2009) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠišmováPetra Šišmová 92 AC ProstějovAC Prostějov 14.13
2 Tereza JagošováTereza Jagošová 93 JAC BrnoJAC Brno 14.59
MB Zlata PolonyiováZlata Polonyiová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.53
MB Lucie OndraschkováLucie Ondraschková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.74
MB Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.99
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2009) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BystroňováJana Bystroňová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.87 5.00
2 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 13.11 2.00
3 Alžběta VránováAlžběta Vránová 94 JAC BrnoJAC Brno 13.64
4 Petra ŠkodováPetra Škodová 92 JAC BrnoJAC Brno 13.76
5 Anita BlokšováAnita Blokšová 93 AK OlomoucAK Olomouc 13.85
6 Petra VojkůvkováPetra Vojkůvková 92 SK PřerovSK Přerov 14.29
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.60 11.00
2 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK ZlínAK Zlín 13.19 7.00
3 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.20 6.00
4 Eliška KrutákováEliška Krutáková 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.38 4.00
5 Gabriela JuřinováGabriela Juřinová 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 13.54
6 Veronika MoškořováVeronika Moškořová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.56
7 Anna WojtkováAnna Wojtková 92 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 14.48
8 Lucie KlimešováLucie Klimešová 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 14.50
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠpačkováJana Špačková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.13 8.00
2 Klára LošťákováKlára Lošťáková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.43 2.00
3 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.59
4 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AK ZlínAK Zlín 13.79
5 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 13.87
Veronika MusilováVeronika Musilová 92 AK ZlínAK Zlín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2009) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.09 9.00
2 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.72
3 Lenka PazourkováLenka Pazourková 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 13.73
4 Adéla DuškováAdéla Dušková 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.03
5 Sabina KlímováSabina Klímová 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 15.03
Zuzana NěmcováZuzana Němcová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2009) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina HavlíkováKristina Havlíková 94 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 13.24 5.00
2 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.42 3.00
3 Adéla QuittkováAdéla Quittková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.48 1.00
4 Veronika ProkopováVeronika Prokopová 92 AK ZlínAK Zlín 13.90
5 Kateřina HoffmannováKateřina Hoffmannová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.23
Michaela HenáčováMichaela Henáčová 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.17 11.00
2 Vít VrbkaVít Vrbka 91 AK OlomoucAK Olomouc 22.80 9.00
3 Marek SmičkaMarek Smička 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.51 6.00
4 Zbyněk BaranZbyněk Baran 90 AK OlomoucAK Olomouc 23.88 2.00
5 Jan JurásekJan Jurásek 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.07 1.00
Vlastimil NovákVlastimil Novák 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 92 AK ZlínAK Zlín 22.81 8.00
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.58 5.00
3 Marek BobálMarek Bobál 91 AK ZlínAK Zlín 24.11
4 Vojtěch JurutkaVojtěch Jurutka 91 AK ZlínAK Zlín 24.30
5 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.45
6 Ondřej MrázekOndřej Mrázek 90 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.68
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2009) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VernerFilip Verner 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.65 4.00
2 Martin JendželovskýMartin Jendželovský 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.14
3 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.78
4 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26.62
Tomáš BartákTomáš Barták 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Jan SeluckýJan Selucký 91 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2009) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel ŘehořKarel Řehoř 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.24 7.00
2 David JurasDavid Juras 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.80 3.00
3 Daniel FicDaniel Fic 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.37
4 Vladislav StrmiskaVladislav Strmiska 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.45
5 Adam PáleníčekAdam Páleníček 93 AK ZlínAK Zlín 25.63
MB Petr MurasPetr Muras 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.71
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.01 11.00
2 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 23.24 9.00
3 Marek ŘezníčekMarek Řezníček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.64 8.00
4 Ondřej MachoOndřej Macho 93 AK OlomoucAK Olomouc 23.93 6.00
5 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.97 5.00
6 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.37 2.00
7 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AC ProstějovAC Prostějov 24.38 1.00
8 David BednářDavid Bednář 93 AK OlomoucAK Olomouc 24.56
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.32 4.00
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.33 3.00
3 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.76
4 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 25.11
5 Michal MarkoMichal Marko 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25.67
6 Jakub ČechJakub Čech 93 AC ProstějovAC Prostějov 26.44
7 Jiří HanzalJiří Hanzal 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.04
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2009) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BílekOndřej Bílek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 23.74 7.00
2 Dalibor StašDalibor Staš 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 25.14
3 Tomáš KrpecTomáš Krpec 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 25.28
4 Tomáš DziakTomáš Dziak 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 26.19
5 Lukáš TrpíkLukáš Trpík 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 26.35
6 Petr KönigPetr König 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 27.52
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 25.01 11.00
2 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 25.28 9.00
3 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 JAC BrnoJAC Brno 25.63 8.00
4 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 26.34 6.00
5 Eva ŠutováEva Šutová 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 26.58 5.00
6 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 27.54 1.00
7 Kristýna BubíkováKristýna Bubíková 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 27.83
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 25.93 7.00
2 Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 JAC BrnoJAC Brno 26.81 4.00
3 Jana BystroňováJana Bystroňová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 27.25 2.00
4 Nikola TesařováNikola Tesařová 93 JAC BrnoJAC Brno 27.93
5 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 27.94
6 Anita BlokšováAnita Blokšová 93 AK OlomoucAK Olomouc 28.60
7 Petra ŠkodováPetra Škodová 92 JAC BrnoJAC Brno 29.53
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2009) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 91 AK OlomoucAK Olomouc 27.11 3.00
2 Tereza FialováTereza Fialová 90 AK OlomoucAK Olomouc 27.72
3 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 27.82
MB Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 26.94
MB Zlata PolonyiováZlata Polonyiová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.84
Lucie HermanováLucie Hermanová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 25.90 11.00
2 Jana ŠpačkováJana Špačková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 26.14 9.00
3 Lucie DrábkováLucie Drábková 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 27.15 8.00
4 Eliška KrutákováEliška Krutáková 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 27.34 6.00
5 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 27.44 5.00
Klára LošťákováKlára Lošťáková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK ZlínAK Zlín 27.19 7.00
2 Gabriela JuřinováGabriela Juřinová 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 28.34
3 Lenka PazourkováLenka Pazourková 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 28.91
4 Anna WojtkováAnna Wojtková 92 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 29.03
5 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 29.10
6 Lucie KlimešováLucie Klimešová 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 29.45
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2009) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 27.92 3.00
2 Dita KitnerováDita Kitnerová 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 29.33
3 Adéla DuškováAdéla Dušková 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.80
4 Sabina KlímováSabina Klímová 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 30.59
Zuzana NěmcováZuzana Němcová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2009) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice MackovichováAlice Mackovichová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 27.55 4.00
2 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 28.17 2.00
3 Adéla QuittkováAdéla Quittková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.25 1.00
4 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 28.88
5 Veronika ČernockáVeronika Černocká 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 28.95
6 Kateřina HoffmannováKateřina Hoffmannová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.73
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.82 11.00
2 Jan JurásekJan Jurásek 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 52.53 9.00
3 Jakub PacnerJakub Pacner 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 53.19 8.00
4 Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.20 7.00
5 Martin JendželovskýMartin Jendželovský 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 53.46 6.00
6 Ondřej MrázekOndřej Mrázek 90 TJ ŠumperkTJ Šumperk 55.02 2.00
7 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 56.22
Vlastimil NovákVlastimil Novák 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel FicDaniel Fic 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 53.62 5.00
2 Marek SmičkaMarek Smička 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 53.82 4.00
3 Jiří KovářJiří Kovář 91 AK OlomoucAK Olomouc 54.41 3.00
4 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 55.04 1.00
5 Vladislav StrmiskaVladislav Strmiska 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 55.13
6 Petr KlodaPetr Kloda 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 56.13
7 Ondřej MinaříkOndřej Minařík 92 AK ZlínAK Zlín 57.57
MB Jiří MalysaJiří Malysa 91 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 54.97
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.98 11.00
2 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 53.25 9.00
3 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 54.00 7.00
4 Jan ZajícJan Zajíc 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 54.88 5.00
5 Martin KašovskýMartin Kašovský 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 55.55 2.00
Ondřej CharouzOndřej Charouz 93 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.28 6.00
2 Lukáš ChylekLukáš Chylek 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 56.53 1.00
3 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 56.78
4 Daniel BezecnýDaniel Bezecný 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 57.69
5 Tomáš DziakTomáš Dziak 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 58.53
Bohumil BetuňákBohumil Betuňák 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.26 8.00
2 Petr BrabenecPetr Brabenec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 55.24 4.00
3 Tomáš HadámekTomáš Hadámek 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.52 3.00
4 Michal HeczkoMichal Heczko 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 57.01
5 Tomáš KrpecTomáš Krpec 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 57.20
6 Adam RausAdam Raus 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.01
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 JAC BrnoJAC Brno 57.65 11.00
2 Eva ŠutováEva Šutová 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 59.10 9.00
3 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 59.41 8.00
4 Monika IvankováMonika Ivanková 91 JAC BrnoJAC Brno 59.67 7.00
5 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 60.73 6.00
6 Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 JAC BrnoJAC Brno 61.08 5.00
7 Dominika OčkajováDominika Očkajová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 61.28 4.00
8 Nikola ČerníkováNikola Černíková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 63.15 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola TesařováNikola Tesařová 93 JAC BrnoJAC Brno 61.45 3.00
2 Tereza FialováTereza Fialová 90 AK OlomoucAK Olomouc 62.12 2.00
3 Anna PerhalováAnna Perhalová 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 63.94
4 Petra ŠišmováPetra Šišmová 92 AC ProstějovAC Prostějov 65.68
5 Simona MedlováSimona Medlová 92 JAC BrnoJAC Brno 66.66
MB Natalia GrotováNatalia Grotová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 67.74
Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LošťákováKlára Lošťáková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.61 11.00
2 Lucie SlovákováLucie Slováková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 63.75 8.00
3 Gabra ČelůstkováGabra Čelůstková 92 AK ZlínAK Zlín 64.65 7.00
4 Kamila HořákováKamila Hořáková 92 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 64.81 6.00
5 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 65.58 4.00
6 Veronika ČernockáVeronika Černocká 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 66.20 3.00
Libuše HoráčkováLibuše Horáčková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice MackovichováAlice Mackovichová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 62.67 9.00
2 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 65.40 5.00
3 Alice PišováAlice Pišová 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 66.43 2.00
4 Dita KitnerováDita Kitnerová 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 67.69 1.00
5 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 68.39
Kateřina MihoučováKateřina Mihoučová 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:57.95 11.00
2 Vojtěch JurásekVojtěch Jurásek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:59.59 9.00
3 Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:00.35 8.00
4 Jakub PacnerJakub Pacner 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:02.50 7.00
5 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:03.57 6.00
6 Ondřej MinaříkOndřej Minařík 92 AK ZlínAK Zlín 2:08.51 5.00
7 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 2:10.32 4.00
8 Vojtěch MiklasVojtěch Miklas 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 2:13.15 3.00
David PoláchDavid Polách 93 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:01.07 11.00
2 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:02.16 9.00
3 Jan ZajícJan Zajíc 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:03.69 8.00
4 Martin KašovskýMartin Kašovský 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:04.84 7.00
5 Daniel BezecnýDaniel Bezecný 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:05.99 6.00
6 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:06.96 5.00
7 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:06.98 4.00
8 Roman PivovarníkRoman Pivovarník 93 SK PřerovSK Přerov 2:18.10 3.00
9 Jiří BakalaJiří Bakala 93 AC ProstějovAC Prostějov 2:32.13 2.00
Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 93 SK PřerovSK Přerov DNP
Ondřej HaluskaOndřej Haluska 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 11 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 JAC BrnoJAC Brno 2:16.36 11.00
2 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:21.14 9.00
3 Martina HořákováMartina Hořáková 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:21.33 8.00
4 Nikola ČerníkováNikola Černíková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:23.74 7.00
5 Gabriela TáborskáGabriela Táborská 93 AK OlomoucAK Olomouc 2:32.51 6.00
6 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 ACP Olymp Brno BACP Olymp Brno B 2:33.88 5.00
7 Simona PazourkováSimona Pazourková 90 ACP Olymp Brno BACP Olymp Brno B 2:35.69 4.00
8 Kateřina HanákováKateřina Hanáková 93 SK PřerovSK Přerov 3:12.08 3.00
MB Natalia GrotováNatalia Grotová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:31.44
Petra KabelíkováPetra Kabelíková 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNF
Barbora OpletalováBarbora Opletalová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:27.12 11.00
2 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:30.41 9.00
3 Gabra ČelůstkováGabra Čelůstková 92 AK ZlínAK Zlín 2:34.89 8.00
4 Beáta MarkováBeáta Marková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:36.32 7.00
5 Alice PišováAlice Pišová 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:37.06 6.00
6 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:37.97 5.00
7 Pavlína HonkováPavlína Honková 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:46.12 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Marek SchusterMarek Schuster 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:40.28 11.00
2 Lukáš FlekLukáš Flek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:44.06 9.00
3 Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 5:09.12 8.00
Erik ZouharErik Zouhar 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Jan SeluckýJan Selucký 91 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov DNP
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:17.80 11.00
2 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:23.88 9.00
3 Radim HaluskaRadim Haluska 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:29.44 8.00
4 Jan BílekJan Bílek 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:47.02 7.00
Lukáš VítLukáš Vít 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Žaneta KempnáŽaneta Kempná 91 JAC BrnoJAC Brno 4:52.73 11.00
2 Petra HolubováPetra Holubová 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 5:05.29 9.00
3 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 ACP Olymp Brno BACP Olymp Brno B 5:05.29 8.00
4 Lenka PlaničkováLenka Planičková 91 AK OlomoucAK Olomouc 5:13.10 7.00
5 Zuzana StrhákováZuzana Strháková 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 5:21.12 6.00
6 Alžběta OndrufováAlžběta Ondrufová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:28.34 5.00
7 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 5:29.66 4.00
8 Kristýna KaniščevováKristýna Kaniščevová 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 5:29.79 3.00
9 Dominika NovotnáDominika Novotná 93 AK OlomoucAK Olomouc 6:08.99 2.00
MB Ivana ProkešováIvana Prokešová 88 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:02.98
MB Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:16.21
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Libuše HoráčkováLibuše Horáčková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:17.49 11.00
2 Nikola KirschnerováNikola Kirschnerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:46.87 9.00
3 Kateřina KrálováKateřina Králová 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:01.87 8.00
4 Veronika HofmannováVeronika Hofmannová 92 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 6:05.65 7.00
5 Lucie SlovákováLucie Slováková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:06.85 6.00
6 Romana KrupováRomana Krupová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:10.35 5.00
7 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:26.31 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Karel KetnerKarel Ketner 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 09:46.90 11.00
2 Filip HadačFilip Hadač 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:53.97 9.00
3 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:59.10 8.00
4 Jiří PytlíkJiří Pytlík 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10:00.70 7.00
5 František VálekFrantišek Válek 91 AK OlomoucAK Olomouc 10:55.59 6.00
MB Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 09:11.58
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petr LukešPetr Lukeš 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09:30.72 11.00
2 Michal PerutkaMichal Perutka 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10:02.64 9.00
3 Filip GladišFilip Gladiš 93 SK PřerovSK Přerov 10:27.58 8.00
4 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 93 SK PřerovSK Přerov 10:43.38 7.00
5 Milan SojkaMilan Sojka 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11:00.90 6.00
6 Ondřej ChylekOndřej Chylek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11:04.54 5.00
Patrik NagyPatrik Nagy 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 7 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Karolína HolušováKarolína Holušová 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 10:25.09 11.00
2 Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 10:50.79 9.00
3 Anežka VrágováAnežka Vrágová 91 ACP Olymp Brno BACP Olymp Brno B 11:55.99 8.00
MB Soňa SmékalováSoňa Smékalová 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11:46.74
MB Kateřina HofírkováKateřina Hofírková 93 AK HodonínAK Hodonín 11:26.20
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13:16.58 11.00
2 Vendula RadováVendula Radová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14:43.93 9.00
Kateřina MihoučováKateřina Mihoučová 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Ivana MatuškováIvana Matušková 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 4 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.49 11.00
2 Helena TomkováHelena Tomková 92 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 14.62 9.00
3 Veronika PalyzováVeronika Palyzová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 16.14 7.00
4 Eva ŠutováEva Šutová 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 16.33 6.00
5 Kateřina VodováKateřina Vodová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 17.11 4.00
6 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 91 AC ProstějovAC Prostějov 17.50 3.00
7 Dominika MatuškováDominika Matušková 92 AC ProstějovAC Prostějov 17.91
8 Lucie SíbrováLucie Síbrová 91 AC ProstějovAC Prostějov 18.72
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.15 8.00
2 Kateřina SkopalováKateřina Skopalová 92 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 16.40 5.00
3 Anna PerhalováAnna Perhalová 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 17.64 2.00
4 Vendula MisiarzováVendula Misiarzová 90 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.65 1.00
5 Dominika HaráskováDominika Harásková 91 JAC BrnoJAC Brno 17.66
6 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 18.21
MB Lucie OndraschkováLucie Ondraschková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.45
Šárka DytkováŠárka Dytková 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Celkem 8 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 14.68 11.00
2 Patricia ŠtefunkováPatricia Štefunková 93 AK ZlínAK Zlín 15.30 9.00
3 Lucie DrábkováLucie Drábková 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16.50 8.00
4 Fatima KostkováFatima Kostková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 16.54 7.00
5 Beata DopiriakováBeata Dopiriaková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 17.69 4.00
6 Jana TruksováJana Truksová 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.73 3.00
Šárka SniegoňováŠárka Sniegoňová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Aneta PřívarováAneta Přívarová 92 AK ZlínAK Zlín DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta UrbischováMarkéta Urbischová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.77 6.00
2 Barbora SobotíkováBarbora Sobotíková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 17.20 5.00
3 Amálie RučkováAmálie Ručková 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.97 2.00
4 Jana JedelskáJana Jedelská 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18.54 1.00
5 Leona SilnicováLeona Silnicová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 18.93
MB Dominika HorniakováDominika Horniaková 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
MB Daniela DěržákováDaniela Děržáková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Celkem 7 závodníků

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.21 11.00
2 Matěj NovotnýMatěj Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.56 9.00
3 Martin ZiegerMartin Zieger 90 AK OlomoucAK Olomouc 15.83 8.00
4 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.90 7.00
5 Michal PorubaMichal Poruba 90 AK OlomoucAK Olomouc 15.95 6.00
6 Ondřej ZatloukalOndřej Zatloukal 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.99 5.00
7 Štěpán ChludilŠtěpán Chludil 90 AK ZlínAK Zlín 16.77 4.00
8 Jakub NěmečekJakub Němeček 90 AK OlomoucAK Olomouc 17.88 3.00
Celkem 8 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.11 11.00
2 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.16 9.00
3 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.09 8.00
4 Adam FialaAdam Fiala 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 16.28 7.00
5 Robin DragounRobin Dragoun 93 AC ProstějovAC Prostějov 16.33 5.00
6 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 16.42 4.00
Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FriedelTomáš Friedel 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.32 6.00
2 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 16.97 3.00
3 Martin PalyzaMartin Palyza 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.94 2.00
MB Josef LaštůvkaJosef Laštůvka 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.72
MB Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 92 AK ZlínAK Zlín 14.62
Celkem 5 závodníků

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.94 11.00
2 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 40.66 9.00
3 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 42.97 8.00
4 Filip MikuškaFilip Mikuška 93 AK OlomoucAK Olomouc 43.15 7.00
5 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.31 6.00
6 Tomáš FriedelTomáš Friedel 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.80 5.00
MB Josef LaštůvkaJosef Laštůvka 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 41.01
Celkem 7 závodníků

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricia ŠtefunkováPatricia Štefunková 93 AK ZlínAK Zlín 46.03 11.00
2 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 48.83 8.00
3 Nikola KirschnerováNikola Kirschnerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.31 7.00
4 Markéta UrbischováMarkéta Urbischová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.11 6.00
5 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 50.51 4.00
6 Libuše VrbováLibuše Vrbová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 51.33 2.00
Michaela HenáčováMichaela Henáčová 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fatima KostkováFatima Kostková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 48.64 9.00
2 Petra PřikrylováPetra Přikrylová 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.23 5.00
3 Kamila HořákováKamila Hořáková 92 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 51.14 3.00
4 Andrea ValchářováAndrea Valchářová 93 AK ZlínAK Zlín 52.84 1.00
5 Amálie RučkováAmálie Ručková 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.81
Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 6 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ZatloukalOndřej Zatloukal 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 57.77 11.00
2 Štěpán ChludilŠtěpán Chludil 90 AK ZlínAK Zlín 60.34 9.00
3 Matěj NovotnýMatěj Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 62.69 8.00
4 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 64.04 7.00
5 Jan HrivnákJan Hrivnák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 64.52 6.00
6 Jan ŠrajerJan Šrajer 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 65.81 5.00
7 Jakub ŠimečekJakub Šimeček 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 68.60 4.00
Celkem 7 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika IvankováMonika Ivanková 91 JAC BrnoJAC Brno 64.75 9.00
2 Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 JAC BrnoJAC Brno 65.98 8.00
3 Dominika OčkajováDominika Očkajová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 68.30 7.00
4 Hana JelínkováHana Jelínková 91 ACP Olymp Brno BACP Olymp Brno B 76.65 5.00
5 Lucie SíbrováLucie Síbrová 91 AC ProstějovAC Prostějov 79.18 4.00
6 Tereza JagošováTereza Jagošová 93 JAC BrnoJAC Brno 80.64 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 JAC BrnoJAC Brno 63.44 11.00
2 Petra KozelkováPetra Kozelková 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 75.34 6.00
MB Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK ZlínAK Zlín 64.04
Šárka DytkováŠárka Dytková 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Martina HořákováMartina Hořáková 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 5:28.61 11.00
2 Ivana KadrmanováIvana Kadrmanová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 5:40.20 9.00
3 Hana JelínkováHana Jelínková 91 ACP Olymp Brno BACP Olymp Brno B 5:43.67 8.00
MB Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNF
Celkem 4 závodníků

2000 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 6:00.73 11.00
2 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6:14.91 9.00
3 Josef VeselýJosef Veselý 91 AK ZlínAK Zlín 6:40.82 8.00
4 Ondřej ŠvubOndřej Švub 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6:45.13 7.00
5 Jan ŠrajerJan Šrajer 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 6:51.03 6.00
6 Valid OsmanValid Osman 90 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7:16.93 5.00
7 Marek TrnčákMarek Trnčák 93 AK ZlínAK Zlín 8:00.87 4.00
MB Jan KalendaJan Kalenda 85 AK ZlínAK Zlín 6:23.53
Celkem 8 závodníků

2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petr BláhaPetr Bláha 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:45.40 11.00
2 Vojtěch RossmanithVojtěch Rossmanith 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:51.13 9.00
3 David LampaDavid Lampa 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:59.64 8.00
4 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7:26.61 7.00
MB Karol HierwegKarol Hierweg 92 SlovenskoSlovensko 6:39.40
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Klepek, Kunc, Lichý, Verner A Klepek, Kunc, Lichý, Verner TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.96 11.00
2 Poruba, Baran, Vičar, Nevtípil Poruba, Baran, Vičar, Nevtípil AK OlomoucAK Olomouc 44.05 9.00
3 A Jurásek, Račák, Smička, Mrázek A Jurásek, Račák, Smička, Mrázek TJ ŠumperkTJ Šumperk 45.27 8.00
4 Řehoř, Juras, Majer, Fic Řehoř, Juras, Majer, Fic VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 45.28 7.00
5 Pacner, Jendželovský, Ševčík, Habich Pacner, Jendželovský, Ševčík, Habich AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 45.83 5.00
Hrůza, Maslák, Kloda, Kaminski P. Hrůza, Maslák, Kloda, Kaminski P. AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Daněk, Halaj, Lukáš, Chlebík B Daněk, Halaj, Lukáš, Chlebík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.81 6.00
2 B Pohořelský, Hrivnák, Osman, Švub B Pohořelský, Hrivnák, Osman, Švub TJ ŠumperkTJ Šumperk 46.94 4.00
B Jurutka, Navrátil, Palaán, Bobál B Jurutka, Navrátil, Palaán, Bobál AK ZlínAK Zlín DNF
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlček, Boček, Řezníček, Vondráček Vlček, Boček, Řezníček, Vondráček AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 44.69 11.00
2 Grecman, Kašovský, Bílek, Hrubý Grecman, Kašovský, Bílek, Hrubý AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 46.13 9.00
3 Jančík, Čech, Dragoun, Hrazdil Jančík, Čech, Dragoun, Hrazdil AC ProstějovAC Prostějov 46.23 8.00
4 A Raus, Hadámek, Bláha, Bělica A Raus, Hadámek, Bláha, Bělica TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.87 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ogrodníková, Slaninová, Urbánková, Bystroňová Ogrodníková, Slaninová, Urbánková, Bystroňová AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 48.89 11.00
2 A Ivanková, Kršáková, Sotáková, Škabrahová A Ivanková, Kršáková, Sotáková, Škabrahová JAC BrnoJAC Brno 49.43 9.00
3 B Harásková, Tesařová, Škodová, Kempná B Harásková, Tesařová, Škodová, Kempná JAC BrnoJAC Brno 53.44 8.00
4 Běhalová, Zapletalová, Vojkůvková, Hanáková Běhalová, Zapletalová, Vojkůvková, Hanáková SK PřerovSK Přerov 54.61 7.00
5 C Floriánová, Vránová, Jagošová, Medlová C Floriánová, Vránová, Jagošová, Medlová JAC BrnoJAC Brno 55.42 7.00
Maroszová, Szotkowská, Douchová, Konderlová Z. Maroszová, Szotkowská, Douchová, Konderlová Z. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Bubíková, Perhalová, Kabelíková, Dytková Bubíková, Perhalová, Kabelíková, Dytková AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krutáková, Vrbová, Lánská, Mackovičová Krutáková, Vrbová, Lánská, Mackovičová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 50.85 11.00
2 A Klepáčová, Moškořová, Pišová, Marková A Klepáčová, Moškořová, Pišová, Marková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 51.80 9.00
3 A Koudelková, Havlíková, Pazourková, Juřinová A Koudelková, Havlíková, Pazourková, Juřinová ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 52.41 8.00
4 A Quittková, Kirschnerová, Přikrylová, Dušková A Quittková, Kirschnerová, Přikrylová, Dušková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.02 7.00
5 A Roztočilová, Dopiriaková, Sniegoňová, Sobotíková A Roztočilová, Dopiriaková, Sniegoňová, Sobotíková AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 54.12 6.00
Lánská, Vrbová, Krutáková, Mackovichová Lánská, Vrbová, Krutáková, Mackovichová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Kitnerová, Klimešová, Klímová, Wojtková B Kitnerová, Klimešová, Klímová, Wojtková ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 54.70 5.00
2 B Radová, Slováková, Čaganová, Krupová B Radová, Slováková, Čaganová, Krupová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 55.63 4.00
3 B Hoffmanová, Schweidlerová, Cyganek, Matoušková B Hoffmanová, Schweidlerová, Cyganek, Matoušková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.81 3.00
4 B Uhlířová, Kramolišová, Mikolášová, Mihoučová B Uhlířová, Kramolišová, Mikolášová, Mihoučová AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 56.73 2.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.571.621.671.721.771.801.831.861.881.901.952.00 Body
1 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.95 -OOOOXOXXX 11.00
2 Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.86 -OOOOXOXXX 9.00
3 Petr JurášPetr Juráš
AK OlomoucAK Olomouc
91 1.86 -OOOOXOXXX 8.00
4 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 1.80 -OOOOXOXXX 7.00
Filip JurásekFilip Jurásek
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
93 DNP
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.521.571.621.671.721.771.801.831.861.881.901.921.94 Body
1 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 1.92 OOXXX 11.00
2 Martin HeindlMartin Heindl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 1.90 OOXXX 9.00
3 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.83 OOXXX 8.00
4= David BrabecDavid Brabec
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.80 OOXXX 6.50
4= Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.80 OOXXX 6.50
6 Adam FialaAdam Fiala
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.80 OOXXX 5.00
7 Filip MikuškaFilip Mikuška
AK OlomoucAK Olomouc
93 1.77 OOXXX 4.00
8 Robin DragounRobin Dragoun
AC ProstějovAC Prostějov
93 1.77 OOXXX 3.00
9 Jakub MangelJakub Mangel
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.72 OOXXX 2.00
10 Michal HeczkoMichal Heczko
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 1.72 OOXXX 1.00
11 David LampaDavid Lampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 1.67 OOXXX
12 Martin PalyzaMartin Palyza
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.67 OOXXX
13 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 1.67 OOXXX
14 Jaromír HenešJaromír Heneš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.62 OOXXX
15 Lukáš ChylekLukáš Chylek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 1.62 OOXXX
16 Jan HummelJan Hummel
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.57 OOXXX
Frederico KomuenhoFrederico Komuenho
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 DNP
Patrik NagyPatrik Nagy
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 DNP
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.421.471.521.571.621.651.68 Body
1= Karolína KamlerováKarolína Kamlerová
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.65 --OOOXXX 10.00
1= Kateřina VodováKateřina Vodová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
91 1.65 --OOOXXX 10.00
3 Žaneta MeissnerováŽaneta Meissnerová
AK OlomoucAK Olomouc
93 1.57 --OOOXXX 8.00
4 Michaela KociánováMichaela Kociánová
JAC BrnoJAC Brno
90 1.52 --OOOXXX 7.00
6 Kateřina SkopalováKateřina Skopalová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
92 1.52 --OOOXXX 6.00
7 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová
AC ProstějovAC Prostějov
91 1.52 --OOOXXX 5.00
8 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.52 --OOOXXX 4.00
8 Kristýna ZbořilováKristýna Zbořilová
AC ProstějovAC Prostějov
93 1.42 --OOOXXX 3.00
MB Lucie KrtičkováLucie Krtičková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
91 1.62
MB Lucie OndraschkováLucie Ondraschková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
89 DNP
Iveta MyslivcováIveta Myslivcová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 DNP
Dominika MatuškováDominika Matušková
AC ProstějovAC Prostějov
92 DNP
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.321.371.421.471.521.551.581.611.64 Body
1 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.61 OXXX 11.00
2= Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.58 OXXX 8.50
2= Daniela DěržákováDaniela Děržáková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.58 OXXX 8.50
4 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK ZlínAK Zlín
92 1.58 OXXX 7.00
5 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK ZlínAK Zlín
93 1.58 OXXX 6.00
6 Beata DopiriakováBeata Dopiriaková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.52 OXXX 5.00
7 Markéta UrbischováMarkéta Urbischová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.42 OXXX 4.00
8 Šárka SniegoňováŠárka Sniegoňová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.42 OXXX 3.00
9= Hana RoztočilováHana Roztočilová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.37 OXXX 1.50
9= Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.37 OXXX 1.50
11 Pavlína HonkováPavlína Honková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.37 OXXX
12 Tereza DuškováTereza Dušková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
93 1.32 OXXX
Lucie TemlíkováLucie Temlíková
AK ZlínAK Zlín
93 DNP
Veronika MusilováVeronika Musilová
AK ZlínAK Zlín
92 DNP
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.632.833.033.233.433.583.733.884.034.134.234.454.654.754.85 Body
1 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 4.75 ----OOXX- 11.00
2 Martin KučaMartin Kuča
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.03 ----OOXX- 9.00
3 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.03 ----OOXX- 8.00
4 Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 3.88 ----OOXX- 7.00
5 Jakub ŠimečekJakub Šimeček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 3.88 ----OOXX- 6.00
6 Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 3.73 ----OOXX- 5.00
7 Jakub StündlJakub Stündl
AK ZlínAK Zlín
90 3.73 ----OOXX- 4.00
8 Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 3.58 ----OOXX- 3.00
Marek TrnčákMarek Trnčák
AK ZlínAK Zlín
93 NM
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.632.833.033.233.433.583.733.884.034.13 Body
1 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.03 OXXX 11.00
2 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 4.03 OXXX 9.00
3 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 3.58 OXXX 8.00
4 Filip KowalskiFilip Kowalski
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 3.43 OXXX 7.00
5 Martin PalyzaMartin Palyza
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 2.63 OXXX 6.00
Jan ŠromJan Šrom
AK OlomoucAK Olomouc
93 DNP
Ondřej ChylekOndřej Chylek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 NM
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.122.322.522.722.873.023.173.273.373.473.523.573.623.723.90 Body
1 Petra KozelkováPetra Kozelková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
91 3.37 ----OOXOOXOXXX 11.00
2 Kateřina SkopalováKateřina Skopalová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
92 3.27 -----O-O--XXX 9.00
3= Dominika HaráskováDominika Harásková
JAC BrnoJAC Brno
91 3.02 ---OOOXXX 8.00
3= Kateřina ŠulcováKateřina Šulcová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 3.02 ----OOXXX 7.00
5 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 2.87 --OXOOXXX 6.00
MB Natalia KrupińskaNatalia Krupińska
PolskoPolsko
92 3.72
MB Patrycyja MoskalaPatrycyja Moskala
PolskoPolsko
88 3.52
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.122.322.522.722.873.023.173.273.373.473.523.573.623.72 Body
1 Martyna CyganekMartyna Cyganek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 3.62 OOXXX 11.00
2 Lucie DrábkováLucie Drábková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 3.27 OOXXX 9.00
3 Aneta MolekAneta Molek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 3.02 OOXXX 8.00
4 Jana TruksováJana Truksová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
92 3.02 OOXXX 7.00
5 Jana ChlebíkováJana Chlebíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 3.02 OOXXX 6.00
6 Beáta MarkováBeáta Marková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 2.72 OOXXX 5.00
7 Veronika MoškořováVeronika Moškořová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 2.52 OOXXX 4.00
8 Magdalena WojdyloMagdalena Wojdylo
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 2.32 OOXXX 3.00
9 Aneta ForetováAneta Foretová
AK ZlínAK Zlín
92 2.32 OOXXX 2.00
MB Denisa JírůDenisa Jírů
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.32
MB Kristýna PoppováKristýna Poppová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.52
MB Vendula ŽitníkováVendula Žitníková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 DNP
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr NohelPetr Nohel
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 7.03 6.73+0.17.03+1.26.64-0.17.03X+1.3X-0.16.58+0.1 11.00
2 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
90 6.89 6.89+0.16.73+0.16.63-0.16.896.79+1.36.69-0.16.84+0.1 9.00
3 Marek MajerMarek Majer
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 6.57 6.44+0.16.57+0.16.39+0.16.576.51+0.16.40-0.1X+1.1 8.00
4 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.55 6.39+0.26.38-0.26.55-0.26.556.51-0.16.34-0.34.97+0.9 7.00
5 Jiří HabichJiří Habich
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 6.39 X+0.16.31-0.13.48+0.56.315.94-1.16.39+0.16.12+0.1 6.00
6 Michal PorubaMichal Poruba
AK OlomoucAK Olomouc
90 6.37 6.37+0.16.21-0.56.02+1.16.374.54-0.26.18-0.7X+1.6 5.00
7 Karel ŘehořKarel Řehoř
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
90 6.31 6.28+0.16.27-1.06.31+0.26.316.02-1.06.28-0.16.31+0.1 4.00
8 Jan VičarJan Vičar
AK OlomoucAK Olomouc
90 6.15 6.15+0.1X+0.16.05+0.16.15X-0.25.89-0.56.12+0.2 3.00
9 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.10 5.97+0.16.10-0.2X+0.36.10 2.00
10 Dominik DaněkDominik Daněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 5.95 5.95+0.1X+0.24.51+1.25.95 1.00
11 Ondřej HrozaOndřej Hroza
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
91 5.76 5.72+0.15.73+0.95.76+1.45.76
12 Zdeněk HrůzaZdeněk Hrůza
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 5.75 3.18+0.15.75-0.24.10+0.15.75
13 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 5.48 5.48+0.65.36+0.1X+2.25.48
14 Jakub NěmečekJakub Němeček
AK OlomoucAK Olomouc
90 5.27 5.27+0.15.07+0.35.23-0.25.27
15 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 4.97 X+1.64.44+0.14.97-1.34.97
MB Bohumil BetuňákBohumil Betuňák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
90 6.34
Ondřej MrázekOndřej Mrázek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
90 DNP 0
Martin VíchaMartin Vícha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 NM X+0.5X+0.2X+0.10
Jakub KotkolíkJakub Kotkolík
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 DNP 0
Martin KučaMartin Kuča
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 NM X+0.1X+0.2X+2.60
Tomáš ProkšTomáš Prokš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 NM X+0.1X+0.1X+1.40
Michal SrovnalMichal Srovnal
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 DNP 0
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 NM X+0.1X-0.9X+0.50
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MachoOndřej Macho
AK OlomoucAK Olomouc
93 6.56 X-0.1X+0.66.41-0.16.416.55+0.16.43+2.36.56-0.1 11.00
2 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 6.23 X+1.76.11+2.4X+0.16.11X+0.16.23+1.4X+0.1 9.00
3 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 6.10 6.02-0.1X+0.45.79+0.16.02X+0.16.10+2.4X+0.1 8.00
4 Tomáš VišinkaTomáš Višinka
AK OlomoucAK Olomouc
92 5.97 5.74+0.1X+0.75.97+0.35.975.86+0.15.95+1.65.94+0.1 7.00
5 Jiří HájekJiří Hájek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 5.96 5.55-0.25.57+1.35.96+1.15.965.66+0.15.47+1.35.82+0.1 6.00
6 David PolákDavid Polák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 5.93 4.88+0.75.93+2.05.31+1.95.93X+0.15.87+2.1X-0.1 5.00
7 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 5.83 5.57-0.15.75-0.15.12+0.25.755.44+0.15.83+0.9X+3.3 4.00
8 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 5.77 5.77+0.15.59-0.15.67+0.15.775.73-0.15.65+1.54.02+1.7 3.00
9 Petr BrabenecPetr Brabenec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 5.74 5.74-0.35.61-0.25.65+0.15.74 2.00
10 Jan HummelJan Hummel
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 5.66 5.66-0.1X+0.4X+0.95.66 1.00
11 David BrabecDavid Brabec
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 5.65 X+0.2X-0.15.65+0.15.65
12 Jakub MangelJakub Mangel
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 5.56 5.39-0.25.56+0.15.00+0.25.56
13 David PatrmanDavid Patrman
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 5.55 5.55-0.24.77+0.15.28+0.15.55
14 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 5.44 5.44-0.1X+1.1X+0.85.44
15 Jakub BízaJakub Bíza
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 5.42 5.01-0.15.42-0.15.3805.42
16 Adam RausAdam Raus
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 5.18 5.18-0.14.48-0.15.13+0.15.18
17 Tomáš HadámekTomáš Hadámek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 3.87 X+0.13.87+0.2X+0.13.87
Martin HeindlMartin Heindl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 DNP 0
Tomáš KalasTomáš Kalas
AK OlomoucAK Olomouc
93 DNP 0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Darina DeglovičováDarina Deglovičová
ACP Olymp Brno BACP Olymp Brno B
93 5.57 XX4.644.64 11.00
2 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
91 5.52 XX4.644.64 9.00
3 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 5.37 XX4.644.64 8.00
4 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
92 5.31 XX4.644.64 7.00
5 Kateřina VodováKateřina Vodová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
91 5.26 XX4.644.64 6.00
6 Jana SotákováJana Sotáková
JAC BrnoJAC Brno
93 5.24 XX4.644.64 5.00
7 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
AK OlomoucAK Olomouc
91 5.09 XX4.644.64 4.00
8 Alžběta VránováAlžběta Vránová
JAC BrnoJAC Brno
94 5.07 XX4.644.64 3.00
9 Veronika MaroszováVeronika Maroszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 4.87 XX4.644.64 2.00
10 Karolína BěhalováKarolína Běhalová
SK PřerovSK Přerov
92 4.86 XX4.644.64 1.00
11 Aneta FloriánováAneta Floriánová
JAC BrnoJAC Brno
94 4.80 XX4.644.64
12 Monika VindišováMonika Vindišová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 4.78 XX4.644.64
13 Anita BlokšováAnita Blokšová
AK OlomoucAK Olomouc
93 4.46 XX4.644.64
14 Kristýna ZbořilováKristýna Zbořilová
AC ProstějovAC Prostějov
93 4.44 XX4.644.64
15 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 4.35 XX4.644.64
16 Petra VojkůvkováPetra Vojkůvková
SK PřerovSK Přerov
92 4.19 XX4.644.64
17 Simona MedlováSimona Medlová
JAC BrnoJAC Brno
92 4.14 XX4.644.64
MB Jitka HanzelkováJitka Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
90 4.64
MB Jana KučerováJana Kučerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
90 4.65
Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 DNP
Jolana JanyškováJolana Janyšková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 NM
Klaudie KučerováKlaudie Kučerová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 NM
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK ZlínAK Zlín
92 5.24 4.06-5.305.30 11.00
2 Lucie DomskáLucie Domská
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 5.24 4.06-5.305.30 9.00
3 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
94 5.12 4.06-5.305.30 8.00
4 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 5.06 4.06-5.305.30 7.00
5 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 5.05 4.06-5.305.30 6.00
6 Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK ZlínAK Zlín
92 5.04 4.06-5.305.30 5.00
7 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 4.99 4.06-5.305.30 4.00
8 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.80 4.06-5.305.30 3.00
9 Jana JedelskáJana Jedelská
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 4.71 4.06-5.305.30 2.00
10 Kristýna LánskáKristýna Lánská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 4.69 4.06-5.305.30 1.00
11 Libuše VrbováLibuše Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 4.64 4.06-5.305.30
12 Tereza DuškováTereza Dušková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
93 4.63 4.06-5.305.30
13 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK ZlínAK Zlín
93 4.55 4.06-5.305.30
14 Barbora UhlířováBarbora Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 4.42 4.06-5.305.30
15 Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.41 4.06-5.305.30
16 Pavlína HonkováPavlína Honková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.25 4.06-5.305.30
17 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
93 4.25 4.06-5.305.30
18 Amálie RučkováAmálie Ručková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.11 4.06-5.305.30
19 Nikol KramolišováNikol Kramolišová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 3.03 4.06-5.305.30
MB Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 5.30
Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 0
Celkem 21 závodníků

trojskok - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 14.30 13.9914.3013.6614.30--13.93 11.00
2 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 12.89 12.7812.7612.5612.7812.6112.8912.41 9.00
3 Petr NohelPetr Nohel
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 12.82 12.4812.82-12.82 8.00
4 Dominik DaněkDominik Daněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 12.74 12.64X12.7412.74XXX 7.00
5 Zdeněk HrůzaZdeněk Hrůza
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 12.68 12.3612.6712.5912.6712.68X12.16 6.00
6 Tomáš ProkšTomáš Prokš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 12.44 X12.44X12.44XX12.40 5.00
7 Karel ŘehořKarel Řehoř
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
90 12.24 12.24X-12.24 4.00
8 Marek BobálMarek Bobál
AK ZlínAK Zlín
91 12.13 X12.1312.0912.13 3.00
9 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 11.85 X11.7711.8511.85 2.00
MB Bohumil BetuňákBohumil Betuňák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
90 12.91
Michal SrovnalMichal Srovnal
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 DNP 0
Martin VíchaMartin Vícha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 NM XXX0
Celkem 12 závodníků

trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David BrabecDavid Brabec
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 12.68 11.17+2.411.12+1.2X+0.111.17X+0.1---- 11.00
2 Jakub MangelJakub Mangel
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 12.64 11.17+2.411.12+1.2X+0.111.17X+0.1---- 9.00
3 Ivo OpravilIvo Opravil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 12.15 11.17+2.411.12+1.2X+0.111.17X+0.1---- 8.00
4 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 12.14 11.17+2.411.12+1.2X+0.111.17X+0.1---- 7.00
5 Michal HánaMichal Hána
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 11.17 11.17+2.411.12+1.2X+0.111.17X+0.1---- 6.00
David PatrmanDavid Patrman
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 DNP
Celkem 6 závodníků

trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Darina DeglovičováDarina Deglovičová
ACP Olymp Brno BACP Olymp Brno B
93 11.61 11.2311.3411.5211.5211.3311.6111.25 11.00
2 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
91 11.41 10.9011.2611.4011.4011.1111.4110.92 9.00
3 Aneta FloriánováAneta Floriánová
JAC BrnoJAC Brno
94 10.69 10.43X10.5410.5410.0510.6910.37 8.00
4 Barbora RohanováBarbora Rohanová
JAC BrnoJAC Brno
92 10.48 10.4010.4810.2810.4810.2310.48X 7.00
5 Jolana JanyškováJolana Janyšková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 10.42 X10.4210.2710.4210.2610.1909.90 6.00
6 Monika VindišováMonika Vindišová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 10.31 09.9110.1010.0410.1010.1510.3110.20 5.00
7 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 10.13 09.8310.0510.0310.0509.9810.13X 4.00
8 Vendula MisiarzováVendula Misiarzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
90 09.98 09.98XX09.98 3.00
9 Zuzana KonderlováZuzana Konderlová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 09.90 09.2709.7509.9009.90 2.00
10 Nikol SzotkowskáNikol Szotkowská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 09.62 X09.6209.1309.62 1.00
11 Lucie KonderlováLucie Konderlová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 09.42 09.3309.4209.2009.42
MB Lucie SlaninováLucie Slaninová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
87 11.12
Klaudie KučerováKlaudie Kučerová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 NM XXX0
Celkem 13 závodníků

trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 11.55 X11.5511.3711.55X10.8411.30 11.00
2 Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK ZlínAK Zlín
92 10.92 10.48X10.4610.4810.7710.9210.88 9.00
3 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 10.42 10.40XX10.4010.4010.3910.42 8.00
4 Fatima KostkováFatima Kostková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 10.25 10.1910.10-10.19-10.2110.25 7.00
5 Barbora UhlířováBarbora Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 10.24 10.2110.24X10.2410.1409.8910.00 6.00
6 Veronika ProkopováVeronika Prokopová
AK ZlínAK Zlín
92 10.13 09.8110.0110.1310.13XX09.99 5.00
7 Nikol KramolišováNikol Kramolišová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 10.00 X10.00X10.00-XX 4.00
8 Jana ChlebíkováJana Chlebíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 09.85 09.8509.3209.3309.8509.2309.4109.67 3.00
9 Hana RoztočilováHana Roztočilová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 09.69 09.6909.4209.6409.69 2.00
MB Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 10.57
Daniela DěržákováDaniela Děržáková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 DNP 0
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK ZlínAK Zlín
93 13.56 07.1807.5007.8407.84 11.00
2 Patricie FrankováPatricie Franková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 12.06 07.1807.5007.8407.84 9.00
3 Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AK ZlínAK Zlín
92 11.96 07.1807.5007.8407.84 8.00
4 Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 11.49 07.1807.5007.8407.84 7.00
5 Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 11.22 07.1807.5007.8407.84 6.00
6 Vendula KolářováVendula Kolářová
AK ZlínAK Zlín
93 11.18 07.1807.5007.8407.84 5.00
7 Simona DresslerováSimona Dresslerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 10.05 07.1807.5007.8407.84 4.00
8 Kateřina KrejčováKateřina Krejčová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 10.00 07.1807.5007.8407.84 3.00
9 Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 09.83 07.1807.5007.8407.84 2.00
10 Martina KlukováMartina Kluková
AK ZlínAK Zlín
93 09.66 07.1807.5007.8407.84 1.00
11 Lenka KardošováLenka Kardošová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 09.39 07.1807.5007.8407.84
12 Kateřina KarasováKateřina Karasová
AK ZlínAK Zlín
93 09.34 07.1807.5007.8407.84
13 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
93 09.25 07.1807.5007.8407.84
14 Michaela ValentováMichaela Valentová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 09.21 07.1807.5007.8407.84
15 Anna KrčmářováAnna Krčmářová
AK ZlínAK Zlín
93 08.87 07.1807.5007.8407.84
16 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 08.84 07.1807.5007.8407.84
17 Karolina ZawieraKarolina Zawiera
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 08.62 07.1807.5007.8407.84
18 Vendula LidmilováVendula Lidmilová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
94 07.84 07.1807.5007.8407.84
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 DNP
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 11.97 08.8708.9309.1609.16 11.00
2 Erika LorencováErika Lorencová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 10.52 08.8708.9309.1609.16 9.00
3 Iveta BučkováIveta Bučková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
90 10.42 08.8708.9309.1609.16 8.00
4 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová
SK PřerovSK Přerov
91 10.41 08.8708.9309.1609.16 7.00
5 Michaela KociánováMichaela Kociánová
JAC BrnoJAC Brno
90 10.29 08.8708.9309.1609.16 6.00
6 Nikola KrejčiříkováNikola Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
92 10.18 08.8708.9309.1609.16 5.00
7 Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 10.15 08.8708.9309.1609.16 4.00
8 Dominika ŠindelováDominika Šindelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 10.10 08.8708.9309.1609.16 3.00
9 Simona HertlováSimona Hertlová
JAC BrnoJAC Brno
93 09.08 08.8708.9309.1609.16 2.00
10 Erika HertlováErika Hertlová
JAC BrnoJAC Brno
91 08.72 08.8708.9309.1609.16 1.00
11 Tereza KuntošováTereza Kuntošová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
93 08.69 08.8708.9309.1609.16
12 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová
AC ProstějovAC Prostějov
91 08.69 08.8708.9309.1609.16
13 Dana ŠmajstrlováDana Šmajstrlová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 08.37 08.8708.9309.1609.16
MB Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
91 08.08
MB Jana KučerováJana Kučerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
90 09.16
Tereza ČerníkováTereza Černíková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 DNP
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 16.74 16.2216.24X16.2416.0816.1316.74 11.00
2 Petr BulkoPetr Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
92 14.17 14.17XX14.17XX13.73 9.00
3 Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 13.34 12.3412.61X12.6112.86X13.34 8.00
4 Jiří HájekJiří Hájek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 12.66 12.5512.6612.4212.66 7.00
5 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 12.20 12.2012.01X12.2011.5711.54X 6.00
6 Viktor HanačíkViktor Hanačík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 11.78 11.2311.3911.0511.3911.7811.5011.57 5.00
7 Jakub BízaJakub Bíza
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 10.89 --10.8910.89 4.00
8 Dominik PospíšilDominik Pospíšil
AC ProstějovAC Prostějov
93 10.06 09.31X10.0610.06 3.00
9 Michal HeczkoMichal Heczko
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 09.89 09.54X09.8909.89 2.00
10 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 08.82 X08.82X08.82 1.00
MB Marek BártaMarek Bárta
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 16.87
MB Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 11.62
Frederico KomuenhoFrederico Komuenho
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 DNP 0
David PolákDavid Polák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 DNP 0
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK OlomoucAK Olomouc
90 18.69 18.03X18.3118.3118.6918.57X 11.00
2 Marek BártaMarek Bárta
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 15.05 15.05--15.05--- 9.00
3 Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 13.76 13.5413.7613.5913.76--- 8.00
4 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 13.66 X12.87X12.8713.66XX 7.00
5 Aleš StejskalAleš Stejskal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
92 13.10 12.94XX12.94X13.10X 6.00
6 Petr CzudekPetr Czudek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 12.00 X11.8812.0012.0011.2711.10- 5.00
7 František DrmolaFrantišek Drmola
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
91 11.96 11.66X11.9611.9611.7611.69X 4.00
8 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 11.72 11.7211.3810.4411.7210.12-- 3.00
9 Filip ČermákFilip Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 11.63 11.63X11.3911.63 2.00
10 Adrian StupskiAdrian Stupski
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 11.60 11.6011.59X11.60 1.00
11 Matěj ČejkaMatěj Čejka
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 11.40 11.2311.4011.0211.40
12 Ondřej PalaOndřej Pala
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 10.67 10.63X10.6710.67
13 Lukáš KlusLukáš Klus
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 08.59 08.5908.15X08.59
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana MyrmusováJana Myrmusová
JAC BrnoJAC Brno
91 37.79 37.7935.8233.1237.7935.9436.3037.35 11.00
2 Iveta BučkováIveta Bučková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
90 33.85 33.8530.30X33.8533.7633.4129.33 9.00
3 Erika LorencováErika Lorencová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 33.17 31.8233.17X33.1732.9029.6532.39 8.00
4 Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 32.04 XX32.0432.04XXX 7.00
5 Michaela KociánováMichaela Kociánová
JAC BrnoJAC Brno
90 29.64 X28.2528.6228.62X29.64X 6.00
6 Dominika ŠindelováDominika Šindelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 28.38 28.38XX28.38XXX 5.00
7 Adéla PrudkáAdéla Prudká
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
91 28.31 25.71X26.2126.2128.31X27.49 4.00
8 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová
SK PřerovSK Přerov
91 26.71 23.3425.1826.7126.7125.0224.73X 3.00
9 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK PřerovSK Přerov
90 25.58 X25.5824.9525.58 2.00
10 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 25.43 X25.43X25.43 1.00
11 Linda NovotnáLinda Novotná
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
92 23.72 X19.6423.7223.72
12 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 22.82 21.2620.9722.8222.82
13 Simona HertlováSimona Hertlová
JAC BrnoJAC Brno
93 19.15 18.72X19.1519.15
14 Nikola KrejčiříkováNikola Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
92 18.84 18.5218.8417.5418.84
MB Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
91 25.99
Tereza ČerníkováTereza Černíková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 DNP 0
Erika HertlováErika Hertlová
JAC BrnoJAC Brno
91 DNP 0
Celkem 17 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK ZlínAK Zlín
93 31.88 29.3828.2325.4129.3831.4631.8828.56 11.00
2 Vendula KolářováVendula Kolářová
AK ZlínAK Zlín
93 30.88 25.8630.88X30.8828.55X30.47 9.00
3 Simona DresslerováSimona Dresslerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 28.28 25.8724.4122.8325.8728.2827.11X 8.00
4 Karolina ZawieraKarolina Zawiera
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 27.03 X23.6325.3825.3823.7827.03X 7.00
5 Anna KrčmářováAnna Krčmářová
AK ZlínAK Zlín
93 25.94 24.2723.6324.3824.3822.3325.9425.08 6.00
6 Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 25.58 24.9425.5823.6525.5823.80XX 5.00
7 Kateřina KrejčováKateřina Krejčová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 25.20 17.8825.2024.4025.20XXX 4.00
8 Martina KlukováMartina Kluková
AK ZlínAK Zlín
93 24.02 X23.6620.2723.66X24.02X 3.00
9 Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AK ZlínAK Zlín
92 23.00 23.0020.1319.7823.00 2.00
10 Lenka KardošováLenka Kardošová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 22.00 XX22.0022.00 1.00
11 Kateřina KarasováKateřina Karasová
AK ZlínAK Zlín
93 21.59 21.5917.44X21.59
12 Patricie FrankováPatricie Franková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 21.04 21.0421.00X21.04
13 Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 19.87 X19.8419.8719.87
14 Barbora MikulcováBarbora Mikulcová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 18.38 16.9416.0718.3818.38
15 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
93 17.79 17.7915.8815.8617.79
16 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 17.64 16.8317.6414.8317.64
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 DNP 0
Celkem 17 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 49.25 49.25XX49.25X48.3447.18 11.00
2 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 39.63 28.7730.39X30.39X39.63X 9.00
3 Petr BulkoPetr Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
92 38.87 XX31.8131.8138.87XX 8.00
4 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 33.83 30.7931.99X31.99XX33.83 7.00
5 Viktor HanačíkViktor Hanačík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 32.30 29.4725.3729.0329.4731.3132.3031.32 6.00
6 Dominik PospíšilDominik Pospíšil
AC ProstějovAC Prostějov
93 27.23 X22.5027.2327.23XXX 5.00
7 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 24.34 X24.34X24.34XXX 4.00
MB Marek BártaMarek Bárta
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 53.83
MB Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 40.55
Frederico KomuenhoFrederico Komuenho
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 DNP 0
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)