Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek Vysočina a Jižní Čechy

Jihlava (10. 5. 2009)

60 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HundschnurscherováMarkéta Hundschnurscherová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.22 7.00
2 Nela VaňkováNela Vaňková 94 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.27 5.00
3 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.31 4.00
4 Marie FuehrerováMarie Fuehrerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.47 2.00
5 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.53 1.00
6 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.64
7 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková 95 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.06
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana MakovcováHana Makovcová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.39 3.00
2 Eva HladováEva Hladová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.81
3 Eliška ŘíhováEliška Říhová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.21
4 Kristýna KabelováKristýna Kabelová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.42
5 Erika HrubešováErika Hrubešová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.81
6 Andrea UhlířováAndrea Uhlířová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.82
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 10.5.2009) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa PlitkováDenisa Plitková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.62
2 Daniela SvobodováDaniela Svobodová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.13
3 Lucie SchwarzováLucie Schwarzová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.86
MB Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.56
Celkem 4 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.02 7.00
MB Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.72
MB Tomáš KopečnýTomáš Kopečný 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.05
MB Josef StudenýJosef Studený 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.86
MB Jan KašparJan Kašpar 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.43
MB Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.93
MB Jan ValaJan Vala 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.84
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.57 7.00
2 Filip SivýFilip Sivý 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.82 4.00
3 Michal NguyenMichal Nguyen 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.36
4 Matouš FormánekMatouš Formánek 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.39
5 Michal VeselýMichal Veselý 92 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 12.45
MB Jakub AndrJakub Andr 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.62
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.59 5.00
2 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.83 3.00
3 Miroslav VysoudilMiroslav Vysoudil 93 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 12.14 1.00
4 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.26
5 Ondřej PlášilOndřej Plášil 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.47
6 Jiří HavlíčekJiří Havlíček 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.70
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 10.5.2009) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.86 2.00
2 Lubomír ZaňákLubomír Zaňák 93 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 12.38
3 Michal FučíkMichal Fučík 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.50
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.79
MB Martin KuráňMartin Kuráň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.20
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.82 7.00
2 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.18 3.00
3 Hana VanišováHana Vanišová 93 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 13.37 2.00
4 Renata DufkováRenata Dufková 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.65
MB Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.93
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: 0.1? m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrištanováLucie Krištanová 91 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.92 5.00
2 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 13.07 4.00
3 Lea ŠimečkováLea Šimečková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.57 1.00
4 Nikola TlachnováNikola Tlachnová 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.83
5 Eliška HrbáčováEliška Hrbáčová 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 14.42
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.71 7.00
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.75 5.00
3 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.70 3.00
4 Eva FuhrerováEva Fuhrerová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.98 1.00
5 Iveta DrsováIveta Drsová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 14.01
Karolína KoubováKarolína Koubová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor NP
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 13.15 4.00
2 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 13.91 2.00
3 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.99
4 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 14.19
MB Dominika KrejcarováDominika Krejcarová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.63
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.24 7.00
2 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.11 5.00
3 Nela VaňkováNela Vaňková 94 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 20.48 4.00
4 Michaela KřemenováMichaela Křemenová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.72 3.00
5 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 20.84 2.00
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VrbováAndrea Vrbová 95 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 21.00 1.00
2 Denisa PlitkováDenisa Plitková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.31
3 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 21.54
4 Kristýna NohejlováKristýna Nohejlová 94 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 21.72
5 Sabina PíšováSabina Píšová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.88
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (ne, 10.5.2009) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva HladováEva Hladová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 21.07
2 Barbora PlačkováBarbora Plačková 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.57
3 Veronika BublíkováVeronika Bublíková 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.73
4 Kristýna KabelováKristýna Kabelová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 23.56
5 Andrea UhlířováAndrea Uhlířová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.59
Celkem 5 závodníků
Finále 4 (ne, 10.5.2009) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SaskováLucie Sasková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.62
2 Lucie SchwarzováLucie Schwarzová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.36
3 Erika HrubešováErika Hrubešová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 25.67
MB Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.75
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 53.43 7.00
MB David ZajícDavid Zajíc 91 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 55.54
MB Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.86
MB Josef StudenýJosef Studený 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 54.66
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 53.98 7.00
2 Filip SivýFilip Sivý 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 55.51 4.00
3 Miroslav VysoudilMiroslav Vysoudil 93 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 56.32 3.00
4 Filip ValaFilip Vala 92 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 59.10 1.00
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VeselýMichal Veselý 92 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 54.87 5.00
2 Dušan PavlíčekDušan Pavlíček 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 56.66 2.00
3 Martin KuráňMartin Kuráň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 63.75
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 62.73 7.00
2 Hana VanišováHana Vanišová 93 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 64.30 4.00
3 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 64.45 3.00
MB Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 57.43
MB Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 61.36
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 65.03 1.00
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 66.91
3 Lea ŠimečkováLea Šimečková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 67.18
4 Kristýna FarkováKristýna Farková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 68.30
MB Nikola FilkováNikola Filková 90 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 63.65
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ČapkováAndrea Čapková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 62.97 5.00
2 Klára KovářováKlára Kovářová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 64.70 2.00
3 Tereza KošíkováTereza Košíková 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 71.36
4 Eliška HrbáčováEliška Hrbáčová 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 79.69
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva FuhrerováEva Fuhrerová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 62.64 7.00
2 Magdalena TuránskáMagdalena Turánská 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 62.97 5.00
3 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.23 4.00
4 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 66.50 3.00
5 Monika PincováMonika Pincová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 70.42 2.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:20.23 7.00
2 Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:21.81 5.00
3 Lukáš DostálLukáš Dostál 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:27.58 4.00
4 Tomáš ČenecTomáš Čenec 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:42.36 3.00
MB Lukáš HanslLukáš Hansl 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:33.66
MB Tomáš HavelTomáš Havel 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6:11.73
MB Radek BechyňskýRadek Bechyňský 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:43.23
Celkem 7 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:13.44 7.00
2 Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5:24.65 5.00
3 Tereza KošíkováTereza Košíková 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:57.10 4.00
MB Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5:30.54
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:29.34 7.00
2 Simona BažantováSimona Bažantová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6:05.19 5.00
3 Monika NovákováMonika Nováková 95 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 6:11.19 4.00
4 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 94 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 6:42.13 3.00
MB Klára MichalováKlára Michalová 94 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. NF
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gustav HadGustav Had 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09:56.42 7.00
2 Filip ValaFilip Vala 92 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 10:04.51 5.00
3 Martin ZimmermannMartin Zimmermann 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11:13.56 4.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 17.89 3
2 Kristýna FarkováKristýna Farková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 18.54 2
3 Radka JuřičkováRadka Juřičková 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 18.96 1
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: -1.4? m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JelínkováTereza Jelínková 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.66 7
2 Michaela LomováMichaela Lomová 91 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 17.77 5
3 Klára KovářováKlára Kovářová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 17.82 4
MB Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 16.07
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.21 7
2 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 16.32 5
MB Kristýna FarkováKristýna Farková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.54
Lucie MíškováLucie Míšková 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice NP
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.12 7.00
2 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 16.33 5.00
3 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková 95 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 17.32 4.00
4 Tereza HořavováTereza Hořavová 95 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 18.60 3.00
5 Lucie SaskováLucie Sasková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.80 2.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VítJindřich Vít 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 16.00 7.00
2 Jan KafkaJan Kafka 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 16.25 5.00
3 Ondřej KřelinaOndřej Křelina 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 16.65 4.00
4 Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 16.94 3.00
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 10.5.2009) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB David ZajícDavid Zajíc 91 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 17.73
MB Josef StudenýJosef Studený 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.68
MB Josef BednářJosef Bednář 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.30
Celkem 3 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 14.77 7.00
2 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 15.46 5.00
3 Dominik JirovskýDominik Jirovský 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.85 4.00
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 18.12 3.00
5 Jiří HavlíčekJiří Havlíček 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.41 2.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Makovcová,Švecová,Chládková,Kučerová Makovcová,Švecová,Chládková,Kučerová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.46 7.00
2 Hundschnurscherová, Führerová, Hermanová, Hladová Hundschnurscherová, Führerová, Hermanová, Hladová Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 32.41 5.00
3 Bažantová,Kubrová,Píšová,Svobodová Bažantová,Kubrová,Píšová,Svobodová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.74 4.00
4 Bublíková,Kabelová,Mašková,Plačková Bublíková,Kabelová,Mašková,Plačková TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 35.07 3.00
MB Vaňková,Vrbová,Hořavová,Štrynková Vaňková,Vrbová,Hořavová,Štrynková TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 33.97
MB Motlová,Vaňková,Havlíčková,Nováková Motlová,Vaňková,Havlíčková,Nováková TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice NP
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dejčmar,Novotný,Sivý,Pršín Dejčmar,Novotný,Sivý,Pršín Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 44.76 7.00
2 Fučík,Hrubý,Ujhelyi,Tomasko Fučík,Hrubý,Ujhelyi,Tomasko Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 47.63 5.00
3 Vysoudil,Nikl,Vala,Veselý Vysoudil,Nikl,Vala,Veselý TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 48.77 4.00
4 Bohutínský,Rygl,Havlíček,Nguyen Bohutínský,Rygl,Havlíček,Nguyen TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 48.95 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále 1 (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jelínková,Korešová,Farková,Dvořáková Jelínková,Korešová,Farková,Dvořáková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 51.42 7.00
2 Strusková,Lomová,Rozhoňová,Vanišová Strusková,Lomová,Rozhoňová,Vanišová SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 53.27 5.00
3 Jurišková,Tlachnová,Slavíková,Krištanová Jurišková,Tlachnová,Slavíková,Krištanová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 54.14 4.00
4 Šimečková,Tlustá,Kubelová,Kovářová Šimečková,Tlustá,Kubelová,Kovářová TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 56.49 3.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jindřich VítJindřich Vít
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 1.80 7.00
2 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 1.60 5.00
MB Josef BednářJosef Bednář
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 1.80
MB Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 1.95
MB Jan ValaJan Vala
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 1.70
MB Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 1.65
Jan KafkaJan Kafka
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 NP
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.85 7.00
2= Milan KissMilan Kiss
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.80 4.50
3= Marek PršínMarek Pršín
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 1.80 4.50
4 Matouš FormánekMatouš Formánek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 1.70 3.00
5 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 1.70 2.00
6 Dominik JirovskýDominik Jirovský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 1.50 1.00
MB Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 1.65
Michal MátlMichal Mátl
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
92 0
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 1.50 7.00
2 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 1.50 5.00
3 Michaela LomováMichaela Lomová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
91 1.50 4.00
4 Veronika AdamcováVeronika Adamcová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 1.45 3.00
5 Barbora WenigováBarbora Wenigová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 1.45 2.00
6 Kateřina KoumarováKateřina Koumarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 1.40 1.00
7 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 1.30
Andrea ČapkováAndrea Čapková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
92 NP
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína KoubováKarolína Koubová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.50 7.00
2 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.45 5.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta HundschnurscherováMarkéta Hundschnurscherová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
94 1.45 7.00
2 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
95 1.45 5.00
3 Kristýna KubrováKristýna Kubrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.30 4.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla KráčmarováAdéla Kráčmarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 2.20 7.00
2 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 2.20 5.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 3.00 7.00
2 Marie VosátkováMarie Vosátková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 2.60 5.00
3 Sandra HoffmannováSandra Hoffmannová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 2.20 3.50
4 Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 2.20 3.50
5 Martina ŠpačkováMartina Špačková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 2.20 2.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek PršínMarek Pršín
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 6.98 7.00
2 Matouš FormánekMatouš Formánek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 5.87 5.00
3 Ondřej PlášilOndřej Plášil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 5.86 4.00
4 Michal NguyenMichal Nguyen
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 5.71 3.00
5 Jan NiklJan Nikl
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
93 5.55 2.00
6 Lubomír ZaňákLubomír Zaňák
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
93 5.21 1.00
MB Jakub AndrJakub Andr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.75
MB Lukáš HanslLukáš Hansl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.34
MB Tomáš HavelTomáš Havel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 3.55
Dominik JirovskýDominik Jirovský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza JelínkováTereza Jelínková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 4.98 7.00
2 Renata DufkováRenata Dufková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
94 4.78 5.00
3 Michaela LomováMichaela Lomová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
91 4.72 4.00
4 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
90 4.56 3.00
5 Nikola TlachnováNikola Tlachnová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 4.46 2.00
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 4.35 1.00
7 Radka JuřičkováRadka Juřičková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 4.26
8 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 4.15
9 Adéla KráčmarováAdéla Kráčmarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 3.98
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.96 7.00
2 Klára LepeškováKlára Lepešková
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
93 4.81 5.00
3 Hana ŠpičákováHana Špičáková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 4.64 4.00
4 Magdalena TuránskáMagdalena Turánská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.60 3.00
5 Marie VosádkováMarie Vosádková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 4.49 2.00
6 Tereza KučerováTereza Kučerová
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
92 4.48 1.00
7 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 4.16
MB Dominika KrejcarováDominika Krejcarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 4.05
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.46 7.00
2 Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 5.36 5.00
3 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.69 4.00
4 Nela VaňkováNela Vaňková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 4.63 3.00
5 Hana MakovcováHana Makovcová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.55 2.00
6 Andrea VrbováAndrea Vrbová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
95 4.44 1.00
7 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.43
8 Barbora PlačkováBarbora Plačková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 4.40
9 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 4.37
10 Kristýna NohejlováKristýna Nohejlová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 4.30
11 Veronika BublíkováVeronika Bublíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 4.01
12 Daniela SvobodováDaniela Svobodová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 3.87
MB Michaela ČutkováMichaela Čutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 4.40
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beáta KostínkováBeáta Kostínková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 10.06 7.00
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 09.22 5.00
3 Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 08.40 4.00
Jana ŘežábkováJana Řežábková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 NP
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 09.79 7.00
2 Kristýna MottlováKristýna Mottlová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 09.45 5.00
3 Tereza HořavováTereza Hořavová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
95 09.29 4.00
4 Hana MaškováHana Mašková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 08.91 3.00
5 Sabina PíšováSabina Píšová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 08.75 2.00
6 Denisa PlitkováDenisa Plitková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 08.48 1.00
7 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 07.74
8 Iva VaňkováIva Vaňková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 07.46
9 Aneta SlipkováAneta Slipková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
95 06.88
Alena SvobodováAlena Svobodová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 NP
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 13.69 7.00
2 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
90 10.70 5.00
3 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
90 09.71 4.00
4 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 08.96 3.00
5 Petra ŠoterováPetra Šoterová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
91 08.94 2.00
6 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
90 07.99 1.00
7 Veronika AdamcováVeronika Adamcová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 06.44
MB Veronika HlavsováVeronika Hlavsová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
90 09.82
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 13.51 7.00
2 Pavel DytrychPavel Dytrych
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 12.44 5.00
3 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 11.88 4.00
4 Michal FučíkMichal Fučík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 11.65 3.00
5 Patrik EliášPatrik Eliáš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 10.79 2.00
6 Milan KabelkaMilan Kabelka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 10.49 1.00
7 Dušan PavlíčekDušan Pavlíček
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 10.24
8 Milan KissMilan Kiss
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 09.76
9 Radek NováčekRadek Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 07.83
Michal MátlMichal Mátl
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
92 NP
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich VítJindřich Vít
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 10.71 7.00
MB Kamil HavelKamil Havel
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
90 11.67
MB Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 10.55
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 44.38 7.00
2 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
90 36.38 5.00
3 Andrea HlucháAndrea Hluchá
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 31.59 4.00
4 Petra NěmečkováPetra Němečková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 21.03 3.00
5 Petra ŠoterováPetra Šoterová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
91 19.99 2.00
6 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
90 17.35 1.00
Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
90 NP
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína KoubováKarolína Koubová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 17.69 7.00
2 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 17.51 5.00
3 Beáta KostínkováBeáta Kostínková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 15.02 4.00
4 Štěpánka JanovskáŠtěpánka Janovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 14.94 3.00
Jana ŘežábkováJana Řežábková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 NP
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HořavováTereza Hořavová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
95 22.75 7.00
2 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 18.42 5.00
3 Kristýna MottlováKristýna Mottlová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 18.41 4.00
4 Kristýna KubrováKristýna Kubrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 16.12 3.00
5 Iva VaňkováIva Vaňková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 15.76 2.00
Alena SvobodováAlena Svobodová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 NP
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 33.08 7.00
2 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 32.80 5.00
3 Pavel DytrychPavel Dytrych
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 30.90 4.00
4 Milan KabelkaMilan Kabelka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 30.19 3.00
5 Patrik EliášPatrik Eliáš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 26.41 2.00
6 Radek NováčekRadek Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 23.40 1.00
MB Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 22.37
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 37.58 7.00
2 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 30.53 5.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra NěmečkováPetra Němečková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 29.52 7.00
2 Andrea HlucháAndrea Hluchá
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 28.89 5.00
3 Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 28.85 4.00
4 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
90 27.59 3.00
5 Petra ŠoterováPetra Šoterová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
91 27.16 2.00
MB Veronika HlavsováVeronika Hlavsová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
90 32.64
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 33.26 7.00
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 26.86 5.00
3 Štěpánka JanovskáŠtěpánka Janovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 21.46 4.00
4 Beáta KostínkováBeáta Kostínková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 17.55 3.00
Jana ŘežábkováJana Řežábková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 NP
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna MottlováKristýna Mottlová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 24.99 7.00
2 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 24.31 5.00
3 Iva VaňkováIva Vaňková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 23.77 4.00
4 Hana MaškováHana Mašková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 18.24 3.00
5 Kristýna NohejlováKristýna Nohejlová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 17.99 2.00
6 Aneta SlipkováAneta Slipková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
95 16.43 1.00
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 51.01 7.00
2 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 43.59 5.00
3 Milan KabelkaMilan Kabelka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 39.97 4.00
4 Jan NiklJan Nikl
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
93 37.51 3.00
5 Radek NováčekRadek Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 34.35 2.00
6 Patrik EliášPatrik Eliáš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 27.84 1.00
MB Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 39.53
Josef RyglJosef Rygl
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 0
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 41.78 7.00
2 Jan KafkaJan Kafka
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 41.75 5.00
MB Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 43.28
MB Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 36.79
MB Kamil HavelKamil Havel
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
90 44.22
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 076.00
Poznámky:
Stav po: koule 6kg, 110 m př., 100 m, oštěp 800g, výška, 400 m, disk 1,75kg
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 091.00
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 086.00
3 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 027.00
4 PACOV PACOV TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 025.00
Poznámky:
Stav po: dálka, koule 5kg, 110 m př., 100 m, 100 m, 3000 m, oštěp 700g, výška, 400 m, 400 m, disk 1,5kg, 1500 m, 4x100 m, 100 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 079.00
2 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 064.00
3 SKPCB SKPCB SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 040.00
4 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 039.00
Poznámky:
Stav po: 100 m př., 100 m př., tyč, oštěp 600g, 100 m, 100 m, dálka, koule 4kg, disk 1kg, 400 m, 400 m, 400 m, 1500 m, výška, 4x100 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 122.00
2 SOKCB SOKCB Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 032.00
3 TREBO TREBO SK Start TřeboňSK Start Třeboň 010.00
Poznámky:
Stav po: 100 m př., tyč, oštěp 600g, 100 m, 100 m, dálka, koule 3kg, disk 1kg, 400 m, výška
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 093.00
2 JINBY JINBY TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 068.00
3 SOKCB SOKCB Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 034.00
4 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 011.00
Poznámky:
Stav po: 100 m př., oštěp 600g, 60 m, 60 m, dálka, koule 3kg, disk 1kg, 150 m, 150 m, 150 m, 1500 m, výška, 4x60 m
Celkem 4 závodníků