1. kolo KP juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek Vysočina a Jižní Čechy
Jihlava (10. 5. 2009)400 m - Junioři (Finále)
Finále 1 (ne, 10.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ŘíhaTomáš Říha | 90 | Sokol České Budějovice | 53.43 | 7.00 | ||||||||||||||
MB | David ZajícDavid Zajíc | 91 | TJ Slavoj Pacov | 55.54 | |||||||||||||||
MB | Michal JarolímMichal Jarolím | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 51.86 | |||||||||||||||
MB | Josef StudenýJosef Studený | 91 | TJ Spartak Třebíč | 54.66 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Dorostenci (Finále)
Finále 1 (ne, 10.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav BohutínskýVáclav Bohutínský | 92 | TJ Spartak Třebíč | 53.98 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Filip SivýFilip Sivý | 92 | Sokol České Budějovice | 55.51 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Miroslav VysoudilMiroslav Vysoudil | 93 | TJ Slavoj Pacov | 56.32 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Filip ValaFilip Vala | 92 | TJ Slavoj Pacov | 59.10 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 2 (ne, 10.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal VeselýMichal Veselý | 92 | TJ Slavoj Pacov | 54.87 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Dušan PavlíčekDušan Pavlíček | 93 | Atletika Jihlava | 56.66 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Martin KuráňMartin Kuráň | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 63.75 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Juniorky (Finále)
Finále 1 (ne, 10.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KorešováKlára Korešová | 92 | Atletika Jihlava | 62.73 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Hana VanišováHana Vanišová | 93 | SKP České Budějovice | 64.30 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Helena TlustáHelena Tlustá | 93 | TJ Nové Město na Moravě | 64.45 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Jana MelichováJana Melichová | 79 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 57.43 | |||||||||||||||
MB | Bohuslava VáňováBohuslava Váňová | 84 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 61.36 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 2 (ne, 10.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika DvořákováVeronika Dvořáková | 92 | Atletika Jihlava | 65.03 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 92 | TJ Nová Včelnice | 66.91 | |||||||||||||||
3 | Lea ŠimečkováLea Šimečková | 92 | TJ Nové Město na Moravě | 67.18 | |||||||||||||||
4 | Kristýna FarkováKristýna Farková | 92 | Atletika Jihlava | 68.30 | |||||||||||||||
MB | Nikola FilkováNikola Filková | 90 | TJ ČZ Strakonice | 63.65 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 3 (ne, 10.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ČapkováAndrea Čapková | 92 | Atletika Jihlava | 62.97 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Klára KovářováKlára Kovářová | 91 | TJ Nové Město na Moravě | 64.70 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza KošíkováTereza Košíková | 93 | TJ Nové Město na Moravě | 71.36 | |||||||||||||||
4 | Eliška HrbáčováEliška Hrbáčová | 93 | TJ Nové Město na Moravě | 79.69 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Dorostenky (Finále)
Finále 1 (ne, 10.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva FuhrerováEva Fuhrerová | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 62.64 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Magdalena TuránskáMagdalena Turánská | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 62.97 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 64.23 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola ČernáNikola Černá | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 66.50 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Monika PincováMonika Pincová | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 70.42 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |