Přebor Jižních Čech mužů a žen na dráze open
Tábor (13. 6. 2009)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 13.6.2009) | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar | 93 | Sokol České Budějovice | 11.77 | |||||||||||||||
2 | Tomáš ŘíhaTomáš Říha | 90 | Sokol České Budějovice | 11.85 | |||||||||||||||
3 | Michal RokůsekMichal Rokůsek | 83 | SKP České Budějovice | 13.30 | |||||||||||||||
4 | Radek ŠímaRadek Šíma | 90 | Sokol České Budějovice | DNP | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (so, 13.6.2009) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jan StokláskaJan Stokláska | 83 | PSK Olymp Praha | 10.86 | |||||||||||||||
MS | Josef KarasJosef Karas | 78 | PSK Olymp Praha | 11.42 | |||||||||||||||
MS | Martin MacháčekMartin Macháček | 90 | TJ Dukla Praha | 11.54 | |||||||||||||||
MS | Martin PěknýMartin Pěkný | 83 | VSK FTVS Praha | 11.64 | |||||||||||||||
MS | Jakub UherJakub Uher | 83 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | |||||||||||||||
MS | Jan KameníčekJan Kameníček | 87 | A. C. TEPO Kladno | DNP | |||||||||||||||
MS | Jiří KnížekJiří Knížek | 93 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar | 93 | Sokol České Budějovice | 11.73 | |||||||||||||||
2 | Tomáš ŘíhaTomáš Říha | 90 | Sokol České Budějovice | 11.89 | |||||||||||||||
3 | Michal RokůsekMichal Rokůsek | 83 | SKP České Budějovice | 13.47 | |||||||||||||||
MS | Jan StokláskaJan Stokláska | 83 | PSK Olymp Praha | 10.77 | |||||||||||||||
MS | Josef KarasJosef Karas | 78 | PSK Olymp Praha | 11.47 | |||||||||||||||
MS | Martin MacháčekMartin Macháček | 90 | TJ Dukla Praha | 11.51 | |||||||||||||||
MS | Martin PěknýMartin Pěkný | 83 | VSK FTVS Praha | 11.67 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 13.6.2009) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana BenedováJana Benedová | 85 | SKP České Budějovice | 12.65 | |||||||||||||||
2 | Bohuslava VáňováBohuslava Váňová | 84 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 13.51 | |||||||||||||||
3 | Veronika NovákováVeronika Nováková | 93 | Sokol České Budějovice | 13.70 | |||||||||||||||
4 | Lucie StruskováLucie Strusková | 90 | SKP České Budějovice | 14.05 | |||||||||||||||
5 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 92 | SK Start Třeboň | 14.10 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 13.6.2009) | Vítr: +3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina RajmováKateřina Rajmová | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.62 | |||||||||||||||
2 | Michala BudínováMichala Budínová | 92 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 12.96 | |||||||||||||||
3 | Klára LepeškováKlára Lepešková | 93 | SK Start Třeboň | 12.98 | |||||||||||||||
4 | Martina HejdováMartina Hejdová | 91 | TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. | 13.58 | |||||||||||||||
5 | Iveta DrsováIveta Drsová | 92 | Sokol České Budějovice | 13.62 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana BenedováJana Benedová | 85 | SKP České Budějovice | 12.13 | |||||||||||||||
2 | Kateřina RajmováKateřina Rajmová | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.53 | |||||||||||||||
3 | Michala BudínováMichala Budínová | 92 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 12.77 | |||||||||||||||
4 | Klára LepeškováKlára Lepešková | 93 | SK Start Třeboň | 12.85 | |||||||||||||||
5 | Bohuslava VáňováBohuslava Váňová | 84 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 12.88 | |||||||||||||||
6 | Veronika NovákováVeronika Nováková | 93 | Sokol České Budějovice | 13.33 | |||||||||||||||
7 | Iveta DrsováIveta Drsová | 92 | Sokol České Budějovice | 13.47 | |||||||||||||||
8 | Martina HejdováMartina Hejdová | 91 | TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. | 13.55 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.6.2009) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek HrubýMarek Hrubý | 86 | TJ Vodní stavby Tábor | 22.04 | |||||||||||||||
2 | Radek ŠímaRadek Šíma | 90 | Sokol České Budějovice | 22.26 | |||||||||||||||
3 | Václav GabrielVáclav Gabriel | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 22.35 | |||||||||||||||
MS | Martin MacháčekMartin Macháček | 90 | TJ Dukla Praha | 23.78 | |||||||||||||||
MS | Tomáš ŠleisTomáš Šleis | 85 | AC Domažlice | 23.80 | |||||||||||||||
MS | Jakub UherJakub Uher | 83 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | |||||||||||||||
MS | Tomáš GrünerTomáš Grüner | 89 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 13.6.2009) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BlechaOndřej Blecha | 89 | TJ Nová Včelnice | 24.26 | |||||||||||||||
2 | Filip SivýFilip Sivý | 92 | Sokol České Budějovice | DNP | |||||||||||||||
MS | Jiří KnížekJiří Knížek | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 23.17 | |||||||||||||||
MS | Marko IgličMarko Iglič | 91 | ASK Slavia Praha | 23.75 | |||||||||||||||
MS | Ondřej PetrovOndřej Petrov | 89 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 24.26 | |||||||||||||||
MS | Kamil HradeckýKamil Hradecký | 91 | AC Domažlice | DNP | |||||||||||||||
MS | Jan KameníčekJan Kameníček | 87 | A. C. TEPO Kladno | DNP | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.6.2009) | Vítr: -2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana BenedováJana Benedová | 85 | SKP České Budějovice | 25.98 | |||||||||||||||
2 | Michala BudínováMichala Budínová | 92 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 26.54 | |||||||||||||||
3 | Bohuslava VáňováBohuslava Váňová | 84 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 26.64 | |||||||||||||||
4 | Klára LepeškováKlára Lepešková | 93 | SK Start Třeboň | 27.91 | |||||||||||||||
5 | Martina HejdováMartina Hejdová | 91 | TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. | 28.52 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 13.6.2009) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková | 83 | TJ Vodní stavby Tábor | 27.58 | |||||||||||||||
2 | Veronika NovákováVeronika Nováková | 93 | Sokol České Budějovice | 28.58 | |||||||||||||||
3 | Iveta DrsováIveta Drsová | 92 | Sokol České Budějovice | 29.42 | |||||||||||||||
4 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 92 | SK Start Třeboň | 29.58 | |||||||||||||||
Pavla HrychováPavla Hrychová | 90 | TJ Sokol Milevsko | DNP | ||||||||||||||||
Petra JašarováPetra Jašarová | 89 | SKP České Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman FlaškaRoman Flaška | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 50.37 | |||||||||||||||
2 | Michal JarolímMichal Jarolím | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 51.11 | |||||||||||||||
MS | Ladislav SteinerLadislav Steiner | 89 | A. C. TEPO Kladno | 51.99 | |||||||||||||||
MS | Adam BöckAdam Böck | 87 | AC Kovošrot Praha | 52.23 | |||||||||||||||
MS | Jan PernicaJan Pernica | 81 | ASK Slavia Praha | 52.23 | |||||||||||||||
MS | Kamil HradeckýKamil Hradecký | 91 | AC Domažlice | 54.40 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef KrygarJosef Krygar | 89 | Sokol České Budějovice | 53.03 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 53.04 | |||||||||||||||
3 | Tomáš ŘíhaTomáš Říha | 90 | Sokol České Budějovice | 53.44 | |||||||||||||||
4 | Michal RokůsekMichal Rokůsek | 83 | SKP České Budějovice | 61.54 | |||||||||||||||
MS | Ondřej PetrovOndřej Petrov | 89 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 54.64 | |||||||||||||||
MS | Tomáš NavrátilTomáš Navrátil | 90 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 57.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie SekanováLucie Sekanová | 89 | Sokol České Budějovice | 58.15 | |||||||||||||||
2 | Monika BrusováMonika Brusová | 92 | TJ Vodní stavby Tábor | 60.45 | |||||||||||||||
3 | Lada StudenovskáLada Studenovská | 82 | TJ Vodní stavby Tábor | 61.75 | |||||||||||||||
4 | Bohuslava VáňováBohuslava Váňová | 84 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 62.51 | |||||||||||||||
MS | Jitka BartoničkováJitka Bartoničková | 85 | USK Praha | 55.11 | |||||||||||||||
MS | Dana ŠatrováDana Šatrová | 86 | USK Praha | 56.83 | |||||||||||||||
MS | Eva JeřábkováEva Jeřábková | 85 | AC Kovošrot Praha | 59.56 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal JarolímMichal Jarolím | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 1:56.16 | |||||||||||||||
2 | Daniel VonešDaniel Voneš | 93 | Sokol České Budějovice | 2:04.06 | |||||||||||||||
3 | Ondřej ChudýOndřej Chudý | 90 | TJ Vodní stavby Tábor | DNF | |||||||||||||||
MS | Jan PernicaJan Pernica | 81 | ASK Slavia Praha | 1:54.55 | |||||||||||||||
MS | Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek | 87 | AC SYNER Turnov | 1:56.48 | |||||||||||||||
MS | Tomáš EdlmanTomáš Edlman | 90 | AC Kovošrot Praha | 2:03.54 | |||||||||||||||
MS | Lukáš JíraLukáš Jíra | 86 | SK Spartak Praha 4 | 2:03.94 | |||||||||||||||
MS | Martin EdlmanMartin Edlman | 90 | AC Kovošrot Praha | 2:04.56 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková | 80 | SKP České Budějovice | 2:16.69 | |||||||||||||||
2 | Andrea WinklerováAndrea Winklerová | 94 | Sokol České Budějovice | 2:27.81 | |||||||||||||||
3 | Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová | 94 | SKP České Budějovice | 2:32.77 | |||||||||||||||
MS | Adéla HofmannováAdéla Hofmannová | 91 | A. C. TEPO Kladno | 2:15.51 | |||||||||||||||
MS | Petra FouskováPetra Fousková | 81 | AC Čáslav | 2:24.11 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef KrygarJosef Krygar | 89 | Sokol České Budějovice | 4:13.35 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ChudýOndřej Chudý | 90 | TJ Vodní stavby Tábor | 4:25.51 | |||||||||||||||
3 | Gustav HadGustav Had | 94 | SKP České Budějovice | 4:28.03 | |||||||||||||||
4 | Ondřej HajnýOndřej Hajný | 87 | Sokol České Budějovice | 4:35.87 | |||||||||||||||
5 | František KošinaFrantišek Košina | 90 | SK Start Třeboň | 4:37.21 | |||||||||||||||
MS | Michal ProcházkaMichal Procházka | 91 | TJ Klatovy | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie SekanováLucie Sekanová | 89 | Sokol České Budějovice | 4:29.83 | |||||||||||||||
MS | Petra LepičováPetra Lepičová | 82 | TJ Slavoj Pacov | 4:56.73 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina RajmováKateřina Rajmová | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 14.66 | |||||||||||||||
2 | Jana MelichováJana Melichová | 79 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 15.68 | |||||||||||||||
3 | Lucie StruskováLucie Strusková | 90 | SKP České Budějovice | 17.36 | |||||||||||||||
MS | Ludmila MatyskováLudmila Matysková | 89 | PSK Olymp Praha | 15.12 | |||||||||||||||
MS | Aneta PřibylováAneta Přibylová | 89 | ASK Slavia Praha | 17.92 | |||||||||||||||
MS | Lenka HolubováLenka Holubová | 89 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Tomáš KavkaTomáš Kavka | 89 | ASK Slavia Praha | 14.17 | |||||||||||||||
MS | Jan CardaJan Carda | 89 | ASK Slavia Praha | 15.18 | |||||||||||||||
MS | Tomáš GrünerTomáš Grüner | 89 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | |||||||||||||||
MS | Josef KarasJosef Karas | 78 | PSK Olymp Praha | DQ | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar | 93 | Sokol České Budějovice | 15.24 | |||||||||||||||
2 | Jiří KordíkJiří Kordík | 91 | Sokol České Budějovice | 15.60 | |||||||||||||||
3 | Ondřej KřelinaOndřej Křelina | 90 | Sokol České Budějovice | 16.00 | |||||||||||||||
MS | Martin ŠtroufMartin Štrouf | 91 | ASK Slavia Praha | 15.92 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 58.09 | |||||||||||||||
MS | Jaroslav RůžaJaroslav Růža | 83 | AK Kroměříž | 52.41 | |||||||||||||||
MS | Jan MazanecJan Mazanec | 82 | A. C. TEPO Kladno | 54.75 | |||||||||||||||
MS | Tomáš ŠleisTomáš Šleis | 85 | AC Domažlice | 55.99 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KordíkJiří Kordík | 91 | Sokol České Budějovice | 57.73 | |||||||||||||||
2 | Jan KafkaJan Kafka | 91 | Sokol České Budějovice | DNF | |||||||||||||||
MS | Martin TrávníčekMartin Trávníček | 80 | A. C. TEPO Kladno | 59.59 | |||||||||||||||
MS | Miroslav ÚlovecMiroslav Úlovec | 91 | TJ Klatovy | 61.87 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MelichováJana Melichová | 79 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 60.86 | |||||||||||||||
2 | Radka JuřičkováRadka Juřičková | 92 | TJ Nová Včelnice | 77.68 | |||||||||||||||
3 | Lenka RoblováLenka Roblová | 82 | Sokol České Budějovice | DNF | |||||||||||||||
MS | Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová | 86 | SK Spartak Praha 4 | 66.48 | |||||||||||||||
MS | Lenka HolubováLenka Holubová | 89 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 70.48 | |||||||||||||||
MS | Martina VětrovcováMartina Větrovcová | 90 | A. C. TEPO Kladno | 71.14 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 100m - Studenovská, Černá, Rajmová, Pražáková 100m - Studenovská, Černá, Rajmová, Pražáková | TJ Vodní stavby Tábor | 50.41 | ||||||||||||||||
2= | 100m - Jašarová, Špatenková, Strusková, Benedová 100m - Jašarová, Špatenková, Strusková, Benedová | SKP České Budějovice | 51.39 | ||||||||||||||||
2= | 100m - Melichová, Váňová, Budínová, Zemanová 100m - Melichová, Váňová, Budínová, Zemanová | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 51.39 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.601.651.701.751.801.851.901.952.002.052.102.13 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 1.90 | --OXOOXOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
Sokol České Budějovice |
53 | 1.70 | OOOXXX | |||||||||||||||
6 |
Martin MužMartin Muž
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 1.70 | OXOXOXXX | |||||||||||||||
MS |
Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita Brno |
88 | 2.10 | ||||||||||||||||
MS |
Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla Praha |
86 | 2.05 | ||||||||||||||||
MS |
Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra Humpolec |
77 | 2.00 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.401.451.501.551.601.65 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
90 | 1.55 | -OOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol Milevsko |
91 | 1.55 | OOOXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České Budějovice |
93 | 1.45 | OOXXX | |||||||||||||||
4 |
Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol Milevsko |
88 | 1.40 | OXXX | |||||||||||||||
MS |
Věra ZedníkováVěra Zedníková
TJ Dukla Praha |
87 | 1.60 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 3.603.804.004.104.204.304.404.504.604.70 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby Tábor |
80 | 4.50 | -----O-XO-XXX | |||||||||||||||
2 |
Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ Vodní stavby Tábor |
88 | 4.30 | --O--XO-XXX | |||||||||||||||
3 |
Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
89 | 4.20 | --XO-O-XXX | |||||||||||||||
MS |
Marek LehockýMarek Lehocký
SK Spartak Praha 4 |
85 | 3.80 | ||||||||||||||||
MS |
Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia Praha |
91 | 3.80 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.202.302.402.502.602.70.2.802.903.003.103.203.30 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sandra HofmannováSandra Hofmannová
Sokol České Budějovice |
92 | 3.20 | ----XXOO-XOOOOXXXX | |||||||||||||||
2 |
Marie VosátkováMarie Vosátková
TJ Vodní stavby Tábor |
92 | 2.60 | --XOOO-XXX | |||||||||||||||
3 |
Martina ŠpačkováMartina Špačková
Sokol České Budějovice |
92 | 2.60 | --XO-XOXXX | |||||||||||||||
4 |
Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 2.40 | O-O-XXX | |||||||||||||||
5 |
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Sokol České Budějovice |
92 | --------XXX | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PourTomáš Pour
Sokol České Budějovice |
83 | 7.60 -0.3 m/s | X+0,3 | X-0,8 | 7.60-0,3 | 7.60 | X+0,6 | X-0,6 | 5.87-1,0 | |||||||||
2 |
Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
Sokol České Budějovice |
78 | 6.51 -0.6 m/s | 6.46-0,2 | 6.51-0,6 | X-1,0 | 6.51 | X-0,4 | X+0,9 | X-1,9 | |||||||||
3 |
Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar
Sokol České Budějovice |
93 | 6.46 -0.8 m/s | 5.79+0,8 | 6.00+0,4 | X-1,4 | 6.00 | 5.95+0,3 | 6.11-1,4 | 6.46-0,8 | |||||||||
4 |
Jan KafkaJan Kafka
Sokol České Budějovice |
91 | 6.32 +0.4 m/s | X+1,2 | 6.32+0,4 | X-0,2 | 6.32 | X-0,6 | 6.19-0,6 | X-0,6 | |||||||||
5 |
Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České Budějovice |
90 | 5.68 -1.4 m/s | 5.68-1,4 | 5.51-0,3 | 5.01+1,2 | 5.68 | 5.25+0,3 | 5.41+0,3 | -- | |||||||||
6 |
Matěj NěmecMatěj Němec
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 5.17 +0.3 m/s | 4.79-0,7 | 4.61+0,4 | 4.97-0,4 | 4.97 | 5.15-1,4 | 5.09+0,1 | 5.17+0,3 | |||||||||
MS |
Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita Brno |
88 | 6.88 -0.9 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla Praha |
86 | 6.14 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana MelichováJana Melichová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
79 | 5.80 -2.0 m/s | 5.68-0,4 | 5.80-2,0 | -- | 5.80 | X- | 5.53-1,8 | 5.80-0,2 | |||||||||
2 |
Klára LepeškováKlára Lepešková
SK Start Třeboň |
93 | 5.31 -1.5 m/s | X-1,1 | 5.08-4,1 | 4.98+1,0 | 5.08 | X-1,4 | 5.02+0,3 | 5.31-1,5 | |||||||||
3 |
Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
90 | 5.30 -0.9 m/s | 5.30-0,9 | 5.05-2,4 | 5.03+1,2 | 5.30 | 4.73-0,8 | 4.87-0,6 | X+1,1 | |||||||||
4 |
Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České Budějovice |
89 | 5.15 -1.5 m/s | X-1,2 | 4.73+0,4 | 5.15-1,5 | 5.15 | 4.89+0,3 | X-0,9 | 4.96-1,8 | |||||||||
5 |
Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
Sokol České Budějovice |
84 | 4.94 -1.6 m/s | 4.74-0,3 | 4.94-1,6 | 4.66-0,3 | 4.94 | 4.64-1,5 | -- | 4.62-1,3 | |||||||||
6 |
Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České Budějovice |
93 | 4.72 -0.2 m/s | 4.72-0,2 | 4.65-0,5 | 4.52-1,7 | 4.72 | 4.62-1,3 | 4.57-0,4 | 4.64-1,0 | |||||||||
7 |
Pavla HrychováPavla Hrychová
TJ Sokol Milevsko |
90 | 4.19 -1.1 m/s | 3.98-1,3 | 4.10-3,2 | 4.19-1,1 | 4.19 | 4.17-0,6 | 4.14+0,1 | 3.86+0,8 | |||||||||
8 |
Tereza KučerováTereza Kučerová
SK Start Třeboň |
92 | 4.00 +0.7 m/s | 3.72-1,6 | 4.00+0,7 | 3.69-1,6 | 4.00 | ||||||||||||
MS |
Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia Praha |
89 | 5.00 -1.0 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra Humpolec |
77 | 13.96 -0.7 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia Praha |
91 | 12.68 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby Tábor |
83 | 10.94 -1.0 m/s | 10.68-0,5 | 10.80+0,9 | 10.75-0,8 | 10.80 | 10.94-1,0 | 10.72-1,0 | 10.30-0,9 | |||||||||
2 |
Jana MelichováJana Melichová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
79 | 10.92 +0.7 m/s | -- | -- | 10.92+0,7 | 10.92 | 10.85+0,0 | 10.34-0,2 | 09.17-0,2 | |||||||||
3 |
Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České Budějovice |
93 | 09.94 +0.5 m/s | 09.22-0,5 | 09.45+,02 | X+0,4 | 09.45 | 09.53-0,2 | 09.62-0,6 | 09.94+0,5 | |||||||||
4 |
Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
84 | 09.84 +0.9 m/s | X+0,1 | X+2,1 | X+1,1 | 0 | X+1,0 | X+0,0 | 09.84+0,9 | |||||||||
5 |
Radka JuřičkováRadka Juřičková
TJ Nová Včelnice |
92 | 09.62 -0.1 m/s | 09.46+0,4 | 09.59+0,4 | 09.62-0,1 | 09.62 | 09.52-0,7 | 09.46-1,0 | 09.52-0,7 | |||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavlína RadováPavlína Radová
Sokol České Budějovice |
87 | 11.40 | 10.82 | 11.40 | 10.28 | 11.40 | 10.89 | 10.86 | 10.19 | |||||||||
2 |
Martina DrabíkováMartina Drabíková
TJ Nová Včelnice |
89 | 10.95 | 09.31 | 09.99 | 10.93 | 10.93 | 10.95 | X | X | |||||||||
3 |
Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
85 | 10.95 | 09.88 | 10.41 | 10.63 | 10.63 | 10.95 | X | X | |||||||||
4 |
Kateřina RajmováKateřina Rajmová
TJ Vodní stavby Tábor |
89 | 09.87 | 09.87 | X | - | 09.87 | - | - | - | |||||||||
5 |
Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby Tábor |
82 | 09.86 | 09.64 | 09.86 | 09.79 | 09.86 | X | X | 09.33 | |||||||||
6 |
Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
93 | 09.75 | 08.70 | 08.98 | 09.34 | 09.34 | 09.75 | 09.07 | X | |||||||||
7 |
Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
91 | 09.65 | 09.22 | 09.65 | 09.53 | 09.65 | 09.42 | 09.21 | X | |||||||||
8 |
Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol Milevsko |
88 | 07.97 | 07.41 | 07.76 | 07.97 | 07.97 | 07.91 | 07.84 | 07.31 | |||||||||
9 |
Petra ŠoterováPetra Šoterová
TJ Nová Včelnice |
91 | 07.79 | X | 07.79 | X | 07.79 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
68 | 13.31 | 12.65 | 12.82 | 13.31 | 13.31 | 12.70 | 12.71 | - | |||||||||
2 |
Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby Tábor |
80 | 11.92 | 10.99 | 11.60 | X | 11.60 | X | X | 11.92 | |||||||||
3 |
Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
82 | 11.76 | 11.73 | X | X | 11.73 | X | 11.06 | 11.76 | |||||||||
MS |
Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp Praha |
78 | 13.99 | ||||||||||||||||
MS |
Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia Praha |
88 | 12.69 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
85 | 31.00 | 28.95 | 29.41 | 29.40 | 29.41 | 31.00 | 30.95 | 28.90 | |||||||||
2 |
Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
91 | 27.41 | X | 27.41 | 26.58 | 27.41 | 24.64 | X | 26.80 | |||||||||
3 |
Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České Budějovice |
90 | 24.35 | 20.07 | 19.34 | 21.07 | 21.07 | 24.35 | X | 22.91 | |||||||||
4 |
Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
93 | 23.77 | 22.71 | 20.17 | 20.12 | 22.71 | 21.33 | 23.77 | 22.76 | |||||||||
5 |
Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
88 | 20.50 | 20.50 | X | X | 20.50 | X | 19.06 | X | |||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České Budějovice |
91 | 39.41 | 38.70 | X | 39.41 | 39.41 | X | X | X | |||||||||
2 |
Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České Budějovice |
90 | 38.33 | X | 37.26 | X | 37.26 | 37.60 | X | 38.33 | |||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby Tábor |
80 | 35.07 | 12.92 | 32.13 | 32.24 | 32.24 | X | 31.60 | 35.07 | |||||||||
2 |
Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
82 | 32.58 | 32.58 | X | X | 32.58 | X | X | X | |||||||||
3 |
Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
83 | 23.55 | 22.85 | 22.26 | 21.53 | 22.85 | 21.56 | 22.28 | 23.55 | |||||||||
MS |
Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia Praha |
88 | 46.23 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
85 | 27.81 | X | 26.50 | X | 26.50 | 25.85 | 27.81 | 26.17 | |||||||||
2 |
Jitka MrázkováJitka Mrázková
TJ Nová Včelnice |
90 | 27.38 | 27.38 | X | X | 27.38 | 25.25 | X | 26.96 | |||||||||
3 |
Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
88 | 27.20 | 27.20 | X | X | 27.20 | X | 25.93 | X | |||||||||
4 |
Petra ŠoterováPetra Šoterová
TJ Nová Včelnice |
91 | 17.30 | 16.57 | X | X | 16.57 | 17.06 | 16.78 | 17.30 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
82 | 40.99 | 39.01 | X | 40.50 | 40.50 | 39.22 | X | 40.99 | |||||||||
2 |
Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
68 | 34.00 | X | 32.76 | X | 32.76 | 34.00 | X | X | |||||||||
3 |
Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
83 | 24.36 | 22.63 | 22.96 | 20.97 | 22.96 | 24.36 | 23.59 | X | |||||||||
4 |
Petr NývltPetr Nývlt
TJ Vodní stavby Tábor |
77 | 10.45 | 10.45 | X | 09.51 | 10.45 | - | - | - | |||||||||
Poznámky / pokusy:" Pozn. od pádu kladiva došlo ke zlomení pásma |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol Milevsko |
91 | 35.40 | 33.81 | 32.48 | 32.84 | 33.81 | 34.57 | 35.40 | 33.12 | |||||||||
2 |
Veronika HlavsováVeronika Hlavsová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
90 | 35.11 | 31.75 | 35.11 | X | 35.11 | 34.85 | X | 34.69 | |||||||||
3 |
Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
Sokol České Budějovice |
93 | 34.89 | 34.86 | 33.89 | 30.33 | 34.86 | 30.09 | X | 34.89 | |||||||||
4 |
Pavla HrychováPavla Hrychová
TJ Sokol Milevsko |
90 | 29.45 | 27.50 | - | 29.45 | 29.45 | - | - | 27.59 | |||||||||
5 |
Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České Budějovice |
90 | 28.75 | 28.75 | X | X | 28.75 | 26.71 | - | X | |||||||||
6 |
Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 28.73 | 25.94 | 23.56 | 28.73 | 28.73 | 25.05 | X | 25.62 | |||||||||
7 |
Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
91 | 27.25 | X | 27.23 | 27.25 | 27.25 | ||||||||||||
8 |
Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 25.80 | 24.63 | 25.36 | 25.80 | 25.80 | ||||||||||||
9 |
Petra ŠoterováPetra Šoterová
TJ Nová Včelnice |
91 | 25.41 | 25.41 | 24.13 | X | 25.41 | ||||||||||||
10 |
Pavlína RadováPavlína Radová
Sokol České Budějovice |
87 | 24.83 | 24.83 | 23.06 | 23.88 | 24.83 | ||||||||||||
11 |
Jitka MrázkováJitka Mrázková
TJ Nová Včelnice |
90 | 24.50 | X | 24.50 | 23.87 | 24.50 | ||||||||||||
MS |
Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta Praha |
87 | 39.51 | ||||||||||||||||
MS |
Věra ZedníkováVěra Zedníková
TJ Dukla Praha |
87 | 29.34 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ Vodní stavby Tábor |
68 | 53.54 | 48.71 | X | 50.54 | 50.54 | 53.54 | X | X | |||||||||
2 |
Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
89 | 50.49 | 47.79 | 50.49 | - | 50.49 | - | - | - | |||||||||
3 |
Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
83 | 31.14 | 28.05 | 24.18 | 27.33 | 28.05 | 31.14 | 28.08 | 27.36 | |||||||||
MS |
Jiří MatoušekJiří Matoušek
TJ Dukla Praha |
87 | 52.88 | ||||||||||||||||
MS |
Jindřich OttlJindřich Ottl
TJ Dukla Praha |
91 | 47.42 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |