výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jižních Čech mužů a žen na dráze open

Tábor (13. 6. 2009)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.6.2009) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.77
2 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.85
3 Michal RokůsekMichal Rokůsek 83 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 13.30
4 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.6.2009) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan StokláskaJan Stokláska 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.86
MS Josef KarasJosef Karas 78 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.42
MS Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.54
MS Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.64
MS Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
MS Jan KameníčekJan Kameníček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.73
2 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.89
3 Michal RokůsekMichal Rokůsek 83 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 13.47
MS Jan StokláskaJan Stokláska 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.77
MS Josef KarasJosef Karas 78 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.47
MS Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.51
MS Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.67
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.6.2009) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 12.65
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.51
3 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 13.70
4 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 14.05
5 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 14.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.6.2009) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.62
2 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.96
3 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 12.98
4 Martina HejdováMartina Hejdová 91 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 13.58
5 Iveta DrsováIveta Drsová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 13.62
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 12.13
2 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.53
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.77
4 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 12.85
5 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.88
6 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 13.33
7 Iveta DrsováIveta Drsová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 13.47
8 Martina HejdováMartina Hejdová 91 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 13.55
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2009) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek HrubýMarek Hrubý 86 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.04
2 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 22.26
3 Václav GabrielVáclav Gabriel 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.35
MS Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.78
MS Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 AC DomažliceAC Domažlice 23.80
MS Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
MS Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2009) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BlechaOndřej Blecha 89 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.26
2 Filip SivýFilip Sivý 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
MS Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.17
MS Marko IgličMarko Iglič 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.75
MS Ondřej PetrovOndřej Petrov 89 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 24.26
MS Kamil HradeckýKamil Hradecký 91 AC DomažliceAC Domažlice DNP
MS Jan KameníčekJan Kameníček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2009) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 25.98
2 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.54
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.64
4 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 27.91
5 Martina HejdováMartina Hejdová 91 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 28.52
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2009) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.58
2 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 28.58
3 Iveta DrsováIveta Drsová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 29.42
4 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 29.58
Pavla HrychováPavla Hrychová 90 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNP
Petra JašarováPetra Jašarová 89 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.37
2 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.11
MS Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.99
MS Adam BöckAdam Böck 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 52.23
MS Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.23
MS Kamil HradeckýKamil Hradecký 91 AC DomažliceAC Domažlice 54.40
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef KrygarJosef Krygar 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 53.03
2 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 53.04
3 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 53.44
4 Michal RokůsekMichal Rokůsek 83 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 61.54
MS Ondřej PetrovOndřej Petrov 89 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 54.64
MS Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 90 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 57.98
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 58.15
2 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 60.45
3 Lada StudenovskáLada Studenovská 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 61.75
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 62.51
MS Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 USK PrahaUSK Praha 55.11
MS Dana ŠatrováDana Šatrová 86 USK PrahaUSK Praha 56.83
MS Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 59.56
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:56.16
2 Daniel VonešDaniel Voneš 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:04.06
3 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
MS Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:54.55
MS Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 87 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:56.48
MS Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:03.54
MS Lukáš JíraLukáš Jíra 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:03.94
MS Martin EdlmanMartin Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:04.56
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2:16.69
2 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:27.81
3 Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2:32.77
MS Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:15.51
MS Petra FouskováPetra Fousková 81 AC ČáslavAC Čáslav 2:24.11
Celkem 5 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef KrygarJosef Krygar 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:13.35
2 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:25.51
3 Gustav HadGustav Had 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4:28.03
4 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:35.87
5 František KošinaFrantišek Košina 90 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 4:37.21
MS Michal ProcházkaMichal Procházka 91 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:29.83
MS Petra LepičováPetra Lepičová 82 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 4:56.73
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.66
2 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 15.68
3 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 17.36
MS Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.12
MS Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.92
MS Lenka HolubováLenka Holubová 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.17
MS Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.18
MS Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
MS Josef KarasJosef Karas 78 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 15.24
2 Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 15.60
3 Ondřej KřelinaOndřej Křelina 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 16.00
MS Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.92
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 58.09
MS Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 AK KroměřížAK Kroměříž 52.41
MS Jan MazanecJan Mazanec 82 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.75
MS Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 AC DomažliceAC Domažlice 55.99
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 57.73
2 Jan KafkaJan Kafka 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
MS Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.59
MS Miroslav ÚlovecMiroslav Úlovec 91 TJ KlatovyTJ Klatovy 61.87
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 60.86
2 Radka JuřičkováRadka Juřičková 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 77.68
3 Lenka RoblováLenka Roblová 82 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
MS Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 66.48
MS Lenka HolubováLenka Holubová 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 70.48
MS Martina VětrovcováMartina Větrovcová 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 71.14
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 100m - Studenovská, Černá, Rajmová, Pražáková 100m - Studenovská, Černá, Rajmová, Pražáková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.41
2= 100m - Jašarová, Špatenková, Strusková, Benedová 100m - Jašarová, Špatenková, Strusková, Benedová SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 51.39
2= 100m - Melichová, Váňová, Budínová, Zemanová 100m - Melichová, Váňová, Budínová, Zemanová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 51.39
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.801.851.901.952.002.052.102.13
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.90 --OXOOXOOXXX
2 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
53 1.70 OOOXXX
6 Martin MužMartin Muž
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.70 OXOXOXXX
MS Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 2.10
MS Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 2.05
MS Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 2.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.601.65
1 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 1.55 -OOOXXX
2 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 1.55 OOOXOXXX
3 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.45 OOXXX
4 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 1.40 OXXX
MS Věra ZedníkováVěra Zedníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 1.60
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.603.804.004.104.204.304.404.504.604.70
1 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
80 4.50 -----O-XO-XXX
2 Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 4.30 --O--XO-XXX
3 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 4.20 --XO-O-XXX
MS Marek LehockýMarek Lehocký
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
85 3.80
MS Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 3.80
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.302.402.502.602.70.2.802.903.003.103.203.30
1 Sandra HofmannováSandra Hofmannová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 3.20 ----XXOO-XOOOOXXXX
2 Marie VosátkováMarie Vosátková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 2.60 --XOOO-XXX
3 Martina ŠpačkováMartina Špačková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 2.60 --XO-XOXXX
4 Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 2.40 O-O-XXX
5 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 --------XXX
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PourTomáš Pour
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
83 7.60 -0.3 m/s X+0,3X-0,87.60-0,37.60X+0,6X-0,65.87-1,0
2 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
78 6.51 -0.6 m/s 6.46-0,26.51-0,6X-1,06.51X-0,4X+0,9X-1,9
3 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 6.46 -0.8 m/s 5.79+0,86.00+0,4X-1,46.005.95+0,36.11-1,46.46-0,8
4 Jan KafkaJan Kafka
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 6.32 +0.4 m/s X+1,26.32+0,4X-0,26.32X-0,66.19-0,6X-0,6
5 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 5.68 -1.4 m/s 5.68-1,45.51-0,35.01+1,25.685.25+0,35.41+0,3--
6 Matěj NěmecMatěj Němec
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 5.17 +0.3 m/s 4.79-0,74.61+0,44.97-0,44.975.15-1,45.09+0,15.17+0,3
MS Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 6.88 -0.9 m/s
MS Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 6.14 +0.5 m/s
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana MelichováJana Melichová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
79 5.80 -2.0 m/s 5.68-0,45.80-2,0--5.80X-5.53-1,85.80-0,2
2 Klára LepeškováKlára Lepešková
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
93 5.31 -1.5 m/s X-1,15.08-4,14.98+1,05.08X-1,45.02+0,35.31-1,5
3 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 5.30 -0.9 m/s 5.30-0,95.05-2,45.03+1,25.304.73-0,84.87-0,6X+1,1
4 Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
89 5.15 -1.5 m/s X-1,24.73+0,45.15-1,55.154.89+0,3X-0,94.96-1,8
5 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
84 4.94 -1.6 m/s 4.74-0,34.94-1,64.66-0,34.944.64-1,5--4.62-1,3
6 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 4.72 -0.2 m/s 4.72-0,24.65-0,54.52-1,74.724.62-1,34.57-0,44.64-1,0
7 Pavla HrychováPavla Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 4.19 -1.1 m/s 3.98-1,34.10-3,24.19-1,14.194.17-0,64.14+0,13.86+0,8
8 Tereza KučerováTereza Kučerová
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
92 4.00 +0.7 m/s 3.72-1,64.00+0,73.69-1,64.00
MS Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
89 5.00 -1.0 m/s
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 13.96 -0.7 m/s
MS Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 12.68 +1.0 m/s
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 10.94 -1.0 m/s 10.68-0,510.80+0,910.75-0,810.8010.94-1,010.72-1,010.30-0,9
2 Jana MelichováJana Melichová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
79 10.92 +0.7 m/s ----10.92+0,710.9210.85+0,010.34-0,209.17-0,2
3 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 09.94 +0.5 m/s 09.22-0,509.45+,02X+0,409.4509.53-0,209.62-0,609.94+0,5
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
84 09.84 +0.9 m/s X+0,1X+2,1X+1,10X+1,0X+0,009.84+0,9
5 Radka JuřičkováRadka Juřičková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 09.62 -0.1 m/s 09.46+0,409.59+0,409.62-0,109.6209.52-0,709.46-1,009.52-0,7
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína RadováPavlína Radová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
87 11.40 10.8211.4010.2811.4010.8910.8610.19
2 Martina DrabíkováMartina Drabíková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
89 10.95 09.3109.9910.9310.9310.95XX
3 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 10.95 09.8810.4110.6310.6310.95XX
4 Kateřina RajmováKateřina Rajmová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
89 09.87 09.87X-09.87---
5 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 09.86 09.6409.8609.7909.86XX09.33
6 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 09.75 08.7008.9809.3409.3409.7509.07X
7 Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
91 09.65 09.2209.6509.5309.6509.4209.21X
8 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 07.97 07.4107.7607.9707.9707.9107.8407.31
9 Petra ŠoterováPetra Šoterová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
91 07.79 X07.79X07.79
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 13.31 12.6512.8213.3113.3112.7012.71-
2 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
80 11.92 10.9911.60X11.60XX11.92
3 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 11.76 11.73XX11.73X11.0611.76
MS Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
78 13.99
MS Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 12.69
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 31.00 28.9529.4129.4029.4131.0030.9528.90
2 Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
91 27.41 X27.4126.5827.4124.64X26.80
3 Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 24.35 20.0719.3421.0721.0724.35X22.91
4 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 23.77 22.7120.1720.1222.7121.3323.7722.76
5 Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
88 20.50 20.50XX20.50X19.06X
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 39.41 38.70X39.4139.41XXX
2 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 38.33 X37.26X37.2637.60X38.33
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
80 35.07 12.9232.1332.2432.24X31.6035.07
2 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 32.58 32.58XX32.58XXX
3 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 23.55 22.8522.2621.5322.8521.5622.2823.55
MS Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 46.23
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 27.81 X26.50X26.5025.8527.8126.17
2 Jitka MrázkováJitka Mrázková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
90 27.38 27.38XX27.3825.25X26.96
3 Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
88 27.20 27.20XX27.20X25.93X
4 Petra ŠoterováPetra Šoterová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
91 17.30 16.57XX16.5717.0616.7817.30
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 40.99 39.01X40.5040.5039.22X40.99
2 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 34.00 X32.76X32.7634.00XX
3 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 24.36 22.6322.9620.9722.9624.3623.59X
4 Petr NývltPetr Nývlt
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
77 10.45 10.45X09.5110.45---
Poznámky/pokusy:
" Pozn. od pádu kladiva došlo ke zlomení pásma
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 35.40 33.8132.4832.8433.8134.5735.4033.12
2 Veronika HlavsováVeronika Hlavsová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
90 35.11 31.7535.11X35.1134.85X34.69
3 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 34.89 34.8633.8930.3334.8630.09X34.89
4 Pavla HrychováPavla Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 29.45 27.50-29.4529.45--27.59
5 Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 28.75 28.75XX28.7526.71-X
6 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 28.73 25.9423.5628.7328.7325.05X25.62
7 Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
91 27.25 X27.2327.2527.25
8 Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 25.80 24.6325.3625.8025.80
9 Petra ŠoterováPetra Šoterová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
91 25.41 25.4124.13X25.41
10 Pavlína RadováPavlína Radová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
87 24.83 24.8323.0623.8824.83
11 Jitka MrázkováJitka Mrázková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
90 24.50 X24.5023.8724.50
MS Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 39.51
MS Věra ZedníkováVěra Zedníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 29.34
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
68 53.54 48.71X50.5450.5453.54XX
2 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 50.49 47.7950.49-50.49---
3 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 31.14 28.0524.1827.3328.0531.1428.0827.36
MS Jiří MatoušekJiří Matoušek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 52.88
MS Jindřich OttlJindřich Ottl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 47.42
Celkem 5 závodníků