Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha (11. 7. 2009)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.7.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 USK Praha USK Praha 49.05 11.00
2 Marek HrubýMarek Hrubý 86 TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor 49.41 8.00
3 Jiří FaistJiří Faist 90 AC Domažlice AC Domažlice 49.87 5.00
MS Wojciech AskuntowiczWojciech Askuntowicz 90 Polsko Polsko 49.59
MS Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 48.53
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.7.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK Bílina AK Bílina 49.32 9.00
2 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor 49.57 7.00
3 Marek VítaMarek Víta 81 TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor 49.77 6.00
4 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará Boleslav TJ Slavoj Stará Boleslav 51.30
MS Petr JelínekPetr Jelínek 85 SK Spartak Praha 4 SK Spartak Praha 4 50.08
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.7.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 50.70 3.00
2 Michal DvořákMichal Dvořák 90 USK Praha USK Praha 51.17 1.00
3 Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 51.26
4 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 51.40
5 Kamil HradeckýKamil Hradecký 91 AC Domažlice AC Domažlice 52.77
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 11.7.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 50.57 4.00
2 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 USK Praha USK Praha 51.13 2.00
3 Josef KozinaJosef Kozina 82 AC Domažlice AC Domažlice 52.04
4 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor 52.24
5 Petr LohrPetr Lohr 91 USK Praha USK Praha 52.98
6 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 53.51
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 11.7.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará Boleslav TJ Slavoj Stará Boleslav 52.07
2 Tomáš HatkaTomáš Hatka 89 TJ Slavoj Stará Boleslav TJ Slavoj Stará Boleslav 52.73
3 Martin WeberMartin Weber 87 AC Domažlice AC Domažlice 53.37
4 Ondřej MatysOndřej Matys 88 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 54.72
Tomáš VršínskýTomáš Vršínský 89 USK VŠEM Ústí n/L. USK VŠEM Ústí n/L. DNP
David VondruškaDavid Vondruška 84 TJ Slavoj Stará Boleslav TJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.7.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 58.72 11.00
2 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 59.62 9.00
3 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 59.92 8.00
Tereza ŠkopkováTereza Škopková 87 Sokol České Budějovice Sokol České Budějovice DNP
Lucie WeitzováLucie Weitzová 89 USK VŠEM Ústí n/L. USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.7.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada StudenovskáLada Studenovská 82 TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor 63.27 7.00
2 Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 65.66 6.00
3 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor 66.48 5.00
4 Šárka BeránkováŠárka Beránková 87 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 76.54 4.00
Lenka KřenkováLenka Křenková 90 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha DNP
Eva KrálováEva Králová 88 Sokol České Budějovice Sokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků