1. kolo MPD dorostenců, juniorů, dorostenek, juniorek
Praha - Stromovka (25. 8. 2009)100 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný | 91 | TJ Dukla Praha | 11.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan AlaxinJan Alaxin | 91 | ASK Slavia Praha | 11.3 | 8.50 | ||||||||||||||
3 | Michael DrdlíčekMichael Drdlíček | 90 | SK Aktis Praha | 11.4 | 6.50 | ||||||||||||||
4 | Ondřej KuptíkOndřej Kuptík | 91 | SK Spartak Praha 4 | 11.5 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Jan VlachJan Vlach | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.5 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | SK Spartak Praha 4 | 11.6 | 0.50 | ||||||||||||||
7 | Václav BarákVáclav Barák | 90 | ASK Slavia Praha | 11.7 | |||||||||||||||
MB | Lukáš HalounLukáš Haloun | 91 | AC SYNER Turnov | 11.6 | |||||||||||||||
Poznámky:M. Gála podal ústní protest k pořadí - Nebyl uznán. |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek FischerRadek Fischer | 91 | SK Spartak Praha 4 | 11.3 | 8.50 | ||||||||||||||
2 | Martin MacháčekMartin Macháček | 90 | TJ Dukla Praha | 11.4 | 6.50 | ||||||||||||||
3 | Richard KubernátRichard Kubernát | 91 | AC Kovošrot Praha | 11.5 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš MacháňTomáš Macháň | 90 | ASK Slavia Praha | 11.7 | |||||||||||||||
5 | Marko IgličMarko Iglič | 91 | ASK Slavia Praha | 11.9 | |||||||||||||||
6 | Filip MatznerFilip Matzner | 90 | SK Kotlářka Praha | 12.0 | |||||||||||||||
Vojtěch AntošVojtěch Antoš | 90 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ŠtroufMartin Štrouf | 91 | ASK Slavia Praha | 11.7 | |||||||||||||||
2 | Jakub JirmanJakub Jirman | 91 | TJ Dukla Praha | 11.9 | |||||||||||||||
3 | Karel MacuraKarel Macura | 90 | PSK Olymp Praha | 12.0 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HusákLukáš Husák | 90 | SK Spartak Praha 4 | 12.0 | |||||||||||||||
6 | Tomáš JandušíkTomáš Jandušík | 90 | ASK Slavia Praha | 12.1 | |||||||||||||||
5 | Jindřich OttlJindřich Ottl | 91 | TJ Dukla Praha | 12.1 | |||||||||||||||
7 | Jiří VoldánJiří Voldán | 92 | SK Kotlářka Praha | 12.2 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal UrbanMichal Urban | 90 | SK Spartak Praha 4 | 11.8 | |||||||||||||||
2 | Jakub DeckerJakub Decker | 90 | USK Praha | 12.0 | |||||||||||||||
3 | Martin SoušekMartin Soušek | 91 | AC Kovošrot Praha | 12.1 | |||||||||||||||
4 | Petr JanáčekPetr Janáček | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.3 | |||||||||||||||
5 | Jiří ŽeleznýJiří Železný | 93 | AC Kovošrot Praha | 12.5 | |||||||||||||||
6 | Tomáš ZobačTomáš Zobač | 92 | SK Spartak Praha 4 | 12.7 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KuchařMichal Kuchař | 93 | SK Spartak Praha 4 | 11.6 | 0.50 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík | 91 | AC Kovošrot Praha | 12.1 | |||||||||||||||
3 | Ondřej VápeníkOndřej Vápeník | 91 | SK Spartak Praha 4 | 12.5 | |||||||||||||||
4 | Jiří NovákJiří Novák | 91 | PSK Olymp Praha | 12.6 | |||||||||||||||
5 | Jan VocelJan Vocel | 91 | PSK Olymp Praha | 14.0 | |||||||||||||||
Václav PapoušekVáclav Papoušek | 94 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Jan MucalaJan Mucala | 91 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 6 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB | Vít HavelkaVít Havelka | 93 | SK Sporting Příbram | DNP | |||||||||||||||
Adam PanáčekAdam Panáček | 93 | AC Kovošrot Praha | DNP | ||||||||||||||||
Michal VintrMichal Vintr | 91 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Karel KabelíkKarel Kabelík | 90 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Jan BuráňJan Buráň | 91 | SK Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.1 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpán CysařŠtěpán Cysař | 92 | USK Praha | 11.1 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | David BenešDavid Beneš | 92 | USK Praha | 11.3 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | USK Praha | 11.4 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš ŠkváraTomáš Škvára | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.4 | |||||||||||||||
6 | Lukáš KrálLukáš Král | 92 | USK Praha | 11.6 | |||||||||||||||
MB | Michal BrožMichal Brož | 92 | AC SYNER Turnov | 11.7 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr MelničukPetr Melničuk | 92 | USK Praha | 11.7 | |||||||||||||||
2 | Michal KleinertMichal Kleinert | 92 | USK Praha | 11.8 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch KotekVojtěch Kotek | 93 | USK Praha | 12.1 | |||||||||||||||
4 | Václav RounVáclav Roun | 93 | USK Praha | 12.2 | |||||||||||||||
6 | Lukáš KebrleLukáš Kebrle | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.2 | |||||||||||||||
6 | Martin JandaMartin Janda | 92 | USK Praha | 12.9 | |||||||||||||||
MB | Vít HavelkaVít Havelka | 93 | SK Sporting Příbram | 11.8 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David BartůněkDavid Bartůněk | 93 | USK Praha | 12.2 | |||||||||||||||
2 | Adam ZachAdam Zach | 93 | USK Praha | 12.4 | |||||||||||||||
3 | Matěj VykoukalMatěj Vykoukal | 93 | USK Praha | 12.7 | |||||||||||||||
4 | Jakub MatoušJakub Matouš | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.5 | |||||||||||||||
MB | Miloslav PetrákMiloslav Petrák | 93 | ASK Slavia Praha | 11.7 | |||||||||||||||
Stanislav ŠimečekStanislav Šimeček | 93 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora | 93 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TurkováKateřina Turková | 91 | ASK Slavia Praha | 12.7 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lada PařízkováLada Pařízková | 92 | TJ Dukla Praha | 12.9 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza MinářůTereza Minářů | 91 | PSK Olymp Praha | 13.0 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Alexandra HánováAlexandra Hánová | 93 | TJ Dukla Praha | 13.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.4 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | PSK Olymp Praha | 13.6 | 2.00 | ||||||||||||||
Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová | 90 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Michaela NejedlováMichaela Nejedlová | 93 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana JanotováHana Janotová | 90 | SK Spartak Praha 4 | 13.0 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Hana HaláškováHana Halášková | 90 | PSK Olymp Praha | 13.1 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza BlažkováTereza Blažková | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.5 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová | 93 | SK Spartak Praha 4 | 13.7 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jessica BártováJessica Bártová | 93 | PSK Olymp Praha | 14.0 | |||||||||||||||
6 | Sylvie VrbováSylvie Vrbová | 93 | PSK Olymp Praha | 14.2 | |||||||||||||||
Marta ŠlaufováMarta Šlaufová | 93 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela VlčkováGabriela Vlčková | 93 | PSK Olymp Praha | 13.9 | |||||||||||||||
2 | Senta BrunerováSenta Brunerová | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 14.1 | |||||||||||||||
3 | Markéta VšelichováMarkéta Všelichová | 92 | ASK Slavia Praha | 14.2 | |||||||||||||||
4 | Klára PytelováKlára Pytelová | 92 | PSK Olymp Praha | 14.5 | |||||||||||||||
5 | Hana DráberováHana Dráberová | 92 | TJ Dukla Praha | 15.0 | |||||||||||||||
Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Anna ČadkováAnna Čadková | 91 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková | 85 | USK Praha | 12.3 | |||||||||||||||
2 | Lenka YonováLenka Yonová | 88 | USK Praha | 12.8 | |||||||||||||||
3 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 88 | PSK Olymp Praha | 13.1 | |||||||||||||||
4 | Barbora RichterováBarbora Richterová | 88 | PSK Olymp Praha | 13.4 | |||||||||||||||
5 | Kristýna SkřenkováKristýna Skřenková | 89 | USK Praha | 14.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole RohlenováNicole Rohlenová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.0 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.1 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Monika HříchováMonika Hříchová | 94 | PSK Olymp Praha | 14.0 | |||||||||||||||
4 | Eliška TrmalováEliška Trmalová | 93 | USK Praha | 14.0 | 2.00 | ||||||||||||||
Gabriela VlčkováGabriela Vlčková | 93 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Sylvie VrbováSylvie Vrbová | 93 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný | 91 | TJ Dukla Praha | 22.28 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Radek FischerRadek Fischer | 91 | SK Spartak Praha 4 | 22.70 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej KuptíkOndřej Kuptík | 91 | SK Spartak Praha 4 | 22.71 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Michael DrdlíčekMichael Drdlíček | 90 | SK Aktis Praha | 23.33 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 23.45 | 2.00 | ||||||||||||||
Jan AlaxinJan Alaxin | 91 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radim KůtaRadim Kůta | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 22.4 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jan VlachJan Vlach | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 22.5 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Petr KašparPetr Kašpar | 91 | SK Spartak Praha 4 | 23.1 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | SK Spartak Praha 4 | 23.3 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš HusákLukáš Husák | 90 | SK Spartak Praha 4 | 24.0 | |||||||||||||||
6 | Jakub DeckerJakub Decker | 90 | USK Praha | 24.2 | |||||||||||||||
Poznámky:Ruční časy |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠimonJan Šimon | 91 | TJ Dukla Praha | 23.51 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Václav BarákVáclav Barák | 90 | ASK Slavia Praha | 23.68 | |||||||||||||||
3 | Michal UrbanMichal Urban | 90 | SK Spartak Praha 4 | 24.01 | |||||||||||||||
4 | Tomáš MacháňTomáš Macháň | 90 | ASK Slavia Praha | 24.48 | |||||||||||||||
5 | Daniel DufekDaniel Dufek | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 25.13 | |||||||||||||||
Richard KubernátRichard Kubernát | 91 | AC Kovošrot Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KuchařMichal Kuchař | 93 | SK Spartak Praha 4 | 23.67 | |||||||||||||||
2 | Karel MacuraKarel Macura | 90 | PSK Olymp Praha | 24.42 | |||||||||||||||
3 | Michal ŠťastnýMichal Šťastný | 92 | TJ Dukla Praha | 25.26 | |||||||||||||||
Filip KoudelkaFilip Koudelka | 91 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Michal VintrMichal Vintr | 91 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Karel KabelíkKarel Kabelík | 90 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik ČíkDominik Čík | 94 | SK Kotlářka Praha | 25.08 | |||||||||||||||
2 | Jiří VoldánJiří Voldán | 92 | SK Kotlářka Praha | 25.22 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík | 91 | AC Kovošrot Praha | 25.50 | |||||||||||||||
4 | Tomáš DoubravskýTomáš Doubravský | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 25.63 | |||||||||||||||
5 | Ondřej VápeníkOndřej Vápeník | 91 | SK Spartak Praha 4 | 26.16 | |||||||||||||||
Prokop VodrážkaProkop Vodrážka | 91 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LohrPetr Lohr | 91 | USK Praha | 24.45 | |||||||||||||||
2 | Jiří ŽeleznýJiří Železný | 93 | AC Kovošrot Praha | 25.63 | |||||||||||||||
3 | Tomáš ZobačTomáš Zobač | 92 | SK Spartak Praha 4 | 26.07 | |||||||||||||||
4 | Jan VocelJan Vocel | 91 | PSK Olymp Praha | 28.67 | |||||||||||||||
5 | Adam PanáčekAdam Panáček | 93 | AC Kovošrot Praha | 29.81 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav PapoušekVáclav Papoušek | 94 | PSK Olymp Praha | 25.30 | |||||||||||||||
MB | Lukáš HalounLukáš Haloun | 91 | AC SYNER Turnov | 23.20 | |||||||||||||||
Martin VavrlaMartin Vavrla | 88 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Jan PleschingerJan Pleschinger | 80 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 23.16 | 5 | ||||||||||||||
2 | Štěpán CysařŠtěpán Cysař | 92 | USK Praha | 23.50 | 3 | ||||||||||||||
3 | Tomáš ŠkváraTomáš Škvára | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 23.71 | 2 | ||||||||||||||
4 | David BenešDavid Beneš | 92 | USK Praha | 23.73 | 1 | ||||||||||||||
5 | Petr MelničukPetr Melničuk | 92 | USK Praha | 24.48 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KotekVojtěch Kotek | 93 | USK Praha | 24.59 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ČerbačeskýOndřej Čerbačeský | 92 | USK Praha | 24.86 | |||||||||||||||
3 | Michael DobošMichael Doboš | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 26.46 | |||||||||||||||
4 | Daniel HlásekDaniel Hlásek | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 27.20 | |||||||||||||||
Daniel OndračkaDaniel Ondračka | 93 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KebrleLukáš Kebrle | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 24.38 | |||||||||||||||
2 | Jakub ChundelaJakub Chundela | 93 | USK Praha | 25.03 | |||||||||||||||
3 | Ondřej ValášekOndřej Valášek | 93 | USK Praha | 25.48 | |||||||||||||||
MB | Miloslav PetrákMiloslav Petrák | 93 | ASK Slavia Praha | 24.08 | |||||||||||||||
Petr SlukaPetr Sluka | 93 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TurkováKateřina Turková | 91 | ASK Slavia Praha | 25.9 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Andrea PrudilováAndrea Prudilová | 93 | PSK Olymp Praha | 26.2 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza MinářůTereza Minářů | 91 | PSK Olymp Praha | 26.2 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 88 | PSK Olymp Praha | 26.6 | |||||||||||||||
Hana HaláškováHana Halášková | 90 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 27.1 | 6.50 | ||||||||||||||
2 | Alexandra HánováAlexandra Hánová | 93 | TJ Dukla Praha | 27.7 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Alena GalertováAlena Galertová | 92 | ASK Slavia Praha | 28.0 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová | 93 | SK Spartak Praha 4 | 28.2 | 3.00 | ||||||||||||||
Lenka KřenkováLenka Křenková | 90 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana JanotováHana Janotová | 90 | SK Spartak Praha 4 | 27.1 | 6.50 | ||||||||||||||
2 | Barbora RichterováBarbora Richterová | 88 | PSK Olymp Praha | 27.3 | |||||||||||||||
3 | Senta BrunerováSenta Brunerová | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 29.1 | |||||||||||||||
4 | Markéta VšelichováMarkéta Všelichová | 92 | ASK Slavia Praha | 29.3 | |||||||||||||||
Jessica BártováJessica Bártová | 93 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela VlčkováGabriela Vlčková | 93 | PSK Olymp Praha | 28.5 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza BlažkováTereza Blažková | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 28.9 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína HebkáKarolína Hebká | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 30.2 | |||||||||||||||
4 | Anna ČermákováAnna Čermáková | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 30.6 | |||||||||||||||
Klára PytelováKlára Pytelová | 92 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 26.2 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Nicole RohlenováNicole Rohlenová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 26.3 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Monika HříchováMonika Hříchová | 94 | PSK Olymp Praha | 28.8 | |||||||||||||||
Gabriela VlčkováGabriela Vlčková | 93 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1000 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libor ŠicLibor Šic | 91 | SK Spartak Praha 4 | 2:42.22 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin EdlmanMartin Edlman | 90 | ASK Slavia Praha | 2:42.99 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš EdlmanTomáš Edlman | 90 | ASK Slavia Praha | 2:42.99 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří PetrákJiří Petrák | 91 | AC Kovošrot Praha | 2:44.91 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Marek KubánekMarek Kubánek | 90 | PSK Olymp Praha | 2:45.09 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub ŠulcJakub Šulc | 91 | ASK Slavia Praha | 2:45.54 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub RádlJakub Rádl | 91 | AC Kovošrot Praha | 2:47.04 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Tomáš NavrátilTomáš Navrátil | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:49.04 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Martin ŠplíchalMartin Šplíchal | 93 | SK Spartak Praha 4 | 2:49.36 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Josef ŠplíchalJosef Šplíchal | 93 | SK Spartak Praha 4 | 2:49.58 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota | 93 | SK Spartak Praha 4 | 2:50.29 | |||||||||||||||
12 | Pavel VlásekPavel Vlásek | 91 | ASK Slavia Praha | 2:51.00 | |||||||||||||||
13 | Tomáš LoužnýTomáš Loužný | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:05.91 | |||||||||||||||
14 | Tomáš DoubravskýTomáš Doubravský | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:08.29 | |||||||||||||||
Martin RežňákMartin Režňák | 91 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Radek ČudaRadek Čuda | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Ondřej DaněkOndřej Daněk | 81 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
1000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SlukaPetr Sluka | 93 | USK Praha | 3:05.38 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Radek VondráčekRadek Vondráček | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:05.46 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KudlaVojtěch Kudla | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:11.33 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jan VošickýJan Vošický | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:25.88 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Michael DobošMichael Doboš | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:27.30 | |||||||||||||||
6 | Martin IndraMartin Indra | 92 | USK Praha | 3:28.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1000 m - Juniorky (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KoubkováAnežka Koubková | 90 | SK Spartak Praha 4 | 3:07.89 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina MiznerováKateřina Miznerová | 91 | SK Spartak Praha 4 | 3:08.36 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana KrchováZuzana Krchová | 90 | ASK Slavia Praha | 3:14.00 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla HolakovskáAdéla Holakovská | 91 | ASK Slavia Praha | 3:28.85 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza StrejčkováTereza Strejčková | 92 | SK Spartak Praha 4 | 4:09.21 | 6.00 | ||||||||||||||
Tereza VeseláTereza Veselá | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Alena MüllerováAlena Müllerová | 90 | ACP Olymp Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna JelínkováKristýna Jelínková | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:32.1 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola KadeřábkováNikola Kadeřábková | 92 | USK Praha | 3:43.9 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Iveta RottováIveta Rottová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:45.7 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Anna MaleckáAnna Malecká | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:14.5 | 1.00 | ||||||||||||||
Michaela PiskáčkováMichaela Piskáčková | 93 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále 1 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub RádlJakub Rádl | 91 | AC Kovošrot Praha | DNF | ||||||||||||||||
Vojtěch KudlaVojtěch Kudla | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:Závod proběhl dne 24.8.2009 v Edenu |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KrálLukáš Král | 92 | USK Praha | 40.7 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Václav RounVáclav Roun | 93 | USK Praha | 42.0 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub ChundelaJakub Chundela | 93 | USK Praha | 42.5 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej ČerbačeskýOndřej Čerbačeský | 92 | USK Praha | 42.7 | 1.00 | ||||||||||||||
Daniel SvobodaDaniel Svoboda | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek VondráčekRadek Vondráček | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 47.7 | |||||||||||||||
2 | Daniel OndračkaDaniel Ondračka | 93 | USK Praha | 48.7 | |||||||||||||||
MB | Serba MerzimovičSerba Merzimovič | 91 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 41.8 | |||||||||||||||
Petr SlukaPetr Sluka | 93 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jessica BártováJessica Bártová | 93 | PSK Olymp Praha | 48.9 | |||||||||||||||
2 | Šárka MaláŠárka Malá | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 49.2 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna JelínkováKristýna Jelínková | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 52.2 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MacháňTomáš Macháň | 90 | ASK Slavia Praha | 57.5 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michal ŠťastnýMichal Šťastný | 92 | TJ Dukla Praha | 60.9 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej VotinskýOndřej Votinský | 92 | SK Kotlářka Praha | 62.1 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš JandušíkTomáš Jandušík | 90 | ASK Slavia Praha | 64.2 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Martin TesárekMartin Tesárek | 88 | PSK Olymp Praha | 55.1 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek ČudaRadek Čuda | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 61.9 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel DufekDaniel Dufek | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 64.1 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš MatznerLukáš Matzner | 93 | SK Kotlářka Praha | 76.2 | 4.00 | ||||||||||||||
Ondřej RegálOndřej Regál | 92 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Prokop VodrážkaProkop Vodrážka | 91 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ZemánkováAnna Zemánková | 91 | TJ Dukla Praha | 76.3 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marie KašováMarie Kašová | 91 | TJ Dukla Praha | 99.3 | 9.00 | ||||||||||||||
Alena MüllerováAlena Müllerová | 90 | ACP Olymp Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 400 m - Junioři (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlach, Kůta, Dufek, Fiala Vlach, Kůta, Dufek, Fiala | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:31.58 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Urban, Šic, Koutník, Kašpar Urban, Šic, Koutník, Kašpar | SK Spartak Praha 4 | 3:33.45 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Šorm, Čerbačeský, Chundela, Lohr Šorm, Čerbačeský, Chundela, Lohr | USK Praha | 3:33.76 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Soušek, Rádl, Petrák, Kubernát Soušek, Rádl, Petrák, Kubernát | AC Kovošrot Praha | 3:35.05 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Loužný, Nováček, Janáček, Navrátil Loužný, Nováček, Janáček, Navrátil | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:00.83 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Vápeník, Svěchota, Husák, Kuchař Vápeník, Svěchota, Husák, Kuchař | SK Spartak Praha 4 | 4:10.74 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 400 m - Juniorky (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Plíhalová, Miznerová, Janotová, Koubková Plíhalová, Miznerová, Janotová, Koubková | SK Spartak Praha 4 | 4:20.11 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Krupková, Všelichová, Holakovská, Krchová Krupková, Všelichová, Holakovská, Krchová | ASK Slavia Praha | 4:25.95 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Hánová, Dráberová, Kašová, Zemánková Hánová, Dráberová, Kašová, Zemánková | TJ Dukla Praha | 4:40.56 | 8.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SommerschuhJan Sommerschuh
ASK Slavia Praha |
90 | 2.04 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla Praha |
91 | 1.92 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Dukla Praha |
91 | 1.89 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla Praha |
93 | 1.86 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
David NováčekDavid Nováček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
90 | 1.80 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Sebastián FialaSebastián Fiala
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 1.75 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Petr KašparPetr Kašpar
SK Spartak Praha 4 |
91 | 1.70 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia Praha |
91 | 1.70 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia Praha |
91 | 1.65 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub JirmanJakub Jirman
TJ Dukla Praha |
91 | 1.65 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Filip MatznerFilip Matzner
SK Kotlářka Praha |
90 | 1.55 | ||||||||||||||||
MB |
Jakub GenžaJakub Genža
PSK Olymp Praha |
81 | 2.04 | ||||||||||||||||
Jan BuráňJan Buráň
SK Spartak Praha 4 |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal KleinertMichal Kleinert
USK Praha |
92 | 1.80 | 5.00 | |||||||||||||||
2 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
USK Praha |
92 | 1.75 | 3.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin JandaMartin Janda
USK Praha |
92 | 1.65 | 2.00 | |||||||||||||||
4 |
Daniel OndračkaDaniel Ondračka
USK Praha |
93 | 1.60 | 1.00 | |||||||||||||||
Josef RubešJosef Rubeš
SK ZŠ Jeseniova Praha |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Stanislav ŠimečekStanislav Šimeček
USK Praha |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
ASK Slavia Praha |
90 | 5.39 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 5.34 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 4.87 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lada PařízkováLada Pařízková
TJ Dukla Praha |
92 | 4.85 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Hana JanotováHana Janotová
SK Spartak Praha 4 |
90 | 4.69 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Dana DenkováDana Denková
TJ Dukla Praha |
93 | 4.58 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha |
90 | 4.53 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Dominika KrupkováDominika Krupková
ASK Slavia Praha |
92 | 4.42 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Andrea HauerováAndrea Hauerová
ASK Slavia Praha |
90 | 4.36 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Karolína HebkáKarolína Hebká
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 4.18 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Hana DráberováHana Dráberová
TJ Dukla Praha |
92 | 3.67 | ||||||||||||||||
Marta ŠlaufováMarta Šlaufová
ASK Slavia Praha |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia Praha |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šárka MaláŠárka Malá
SK ZŠ Jeseniova Praha |
93 | 4.47 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
trojskok - Junioři (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia Praha |
91 | 13.04 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub JirmanJakub Jirman
TJ Dukla Praha |
91 | 12.86 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Sebastián FialaSebastián Fiala
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 12.67 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
David NováčekDavid Nováček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
90 | 12.41 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Petr KašparPetr Kašpar
SK Spartak Praha 4 |
91 | 11.79 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka Praha |
92 | 11.63 | 5.00 | |||||||||||||||
MB |
Lukáš SlavíkLukáš Slavík
USK Praha |
85 | 12.35 | ||||||||||||||||
Petr JanáčekPetr Janáček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
trojskok - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal KleinertMichal Kleinert
USK Praha |
92 | 11.63 | 5.00 | |||||||||||||||
Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
SK ZŠ Jeseniova Praha |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KohoutováKlára Kohoutová
SK Spartak Praha 4 |
90 | 33.04 | 11.00 | |||||||||||||||
Alena MüllerováAlena Müllerová
ACP Olymp Brno |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam ZachAdam Zach
USK Praha |
93 | 23.59 | 5.00 | |||||||||||||||
2 |
David BartůněkDavid Bartůněk
USK Praha |
93 | 22.28 | 3.00 | |||||||||||||||
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
USK Praha |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Petr SvatoňPetr Svatoň
USK Praha |
92 | DNP | |||||||||||||||||
František MyslivecFrantišek Myslivec
USK Praha |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla Praha |
90 | 40.97 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michal ŘíhaMichal Říha
AC Kovošrot Praha |
91 | 33.66 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Robert RottRobert Rott
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 31.50 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
René HambergerRené Hamberger
TJ Dukla Praha |
92 | 28.85 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej VápeníkOndřej Vápeník
SK Spartak Praha 4 |
91 | 14.27 | 6.00 | |||||||||||||||
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia Praha |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 40.49 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Alena GalertováAlena Galertová
ASK Slavia Praha |
92 | 37.81 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
ASK Slavia Praha |
90 | 33.97 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 33.60 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Klára KohoutováKlára Kohoutová
SK Spartak Praha 4 |
90 | 26.80 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Marie KašováMarie Kašová
TJ Dukla Praha |
91 | 26.26 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Gabriela BoláčkováGabriela Boláčková
PSK Olymp Praha |
92 | 22.30 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Dominika KrupkováDominika Krupková
ASK Slavia Praha |
92 | 20.66 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Andrea HauerováAndrea Hauerová
ASK Slavia Praha |
90 | 19.71 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Anna ČadkováAnna Čadková
TJ Dukla Praha |
91 | 18.15 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Dana DenkováDana Denková
TJ Dukla Praha |
93 | 15.27 | ||||||||||||||||
Lenka PetrákováLenka Petráková
SK Spartak Praha 4 |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Michaela KlečkováMichaela Klečková
ASK Slavia Praha |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona DalihodováSimona Dalihodová
USK Praha |
92 | 26.70 | 5.00 | |||||||||||||||
2 |
Anna MaleckáAnna Malecká
SK ZŠ Jeseniova Praha |
93 | 21.77 | 3.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza ČíhalováTereza Číhalová
USK Praha |
92 | 21.44 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
SK ZŠ Jeseniova Praha |
93 | 44.83 | 5.00 | |||||||||||||||
2 |
Petr MelničukPetr Melničuk
USK Praha |
92 | 42.98 | 3.00 | |||||||||||||||
3 |
David BartůněkDavid Bartůněk
USK Praha |
93 | 40.48 | 2.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej ValášekOndřej Valášek
USK Praha |
93 | 32.53 | 1.00 | |||||||||||||||
5 |
Adam ZachAdam Zach
USK Praha |
93 | 31.67 | ||||||||||||||||
6 |
Václav RounVáclav Roun
ASK Slavia Praha |
93 | 30.56 | ||||||||||||||||
7 |
Daniel HlásekDaniel Hlásek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
93 | 28.52 | ||||||||||||||||
8 |
Štěpán CysařŠtěpán Cysař
USK Praha |
92 | 26.89 | ||||||||||||||||
9 |
Jakub MatoušJakub Matouš
SK ZŠ Jeseniova Praha |
93 | 25.78 | ||||||||||||||||
10 |
Matěj VykoukalMatěj Vykoukal
USK Praha |
93 | 17.23 | ||||||||||||||||
MB |
Michal BrožMichal Brož
AC SYNER Turnov |
92 | 44.39 | ||||||||||||||||
Dominik DvořákDominik Dvořák
USK Praha |
92 | 0 | |||||||||||||||||
František MyslivecFrantišek Myslivec
USK Praha |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Josef RubešJosef Rubeš
SK ZŠ Jeseniova Praha |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Petr SvatoňPetr Svatoň
USK Praha |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
USK Praha |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (út, 25.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla Praha |
90 | 69.78 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
René HambergerRené Hamberger
TJ Dukla Praha |
92 | 48.04 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jindřich OttlJindřich Ottl
TJ Dukla Praha |
91 | 46.22 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla Praha |
91 | 43.90 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia Praha |
91 | 43.23 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub DeckerJakub Decker
USK Praha |
90 | 42.57 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Radim KůtaRadim Kůta
SK ZŠ Jeseniova Praha |
90 | 41.29 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej KuptíkOndřej Kuptík
SK Spartak Praha 4 |
91 | 41.17 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Martin SoušekMartin Soušek
AC Kovošrot Praha |
91 | 40.95 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jaroslav LánskýJaroslav Lánský
TJ Dukla Praha |
92 | 40.66 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka Praha |
92 | 39.45 | ||||||||||||||||
12 |
Lukáš MatznerLukáš Matzner
SK Kotlářka Praha |
93 | 37.26 | ||||||||||||||||
13 |
Filip MatznerFilip Matzner
SK Kotlářka Praha |
90 | 36.48 | ||||||||||||||||
14 |
Radek ČudaRadek Čuda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 36.01 | ||||||||||||||||
15 |
Pavel VlásekPavel Vlásek
ASK Slavia Praha |
91 | 31.49 | ||||||||||||||||
Vojtěch AntošVojtěch Antoš
ASK Slavia Praha |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Celkový bodový stav - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUKPR DUKPR | TJ Dukla Praha | 093.50 | ||||||||||||||||
2 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 073.50 | ||||||||||||||||
3 | JESPR JESPR | SK ZŠ Jeseniova Praha | 071.00 | ||||||||||||||||
4 | SPPR4 SPPR4 | SK Spartak Praha 4 | 064.50 | ||||||||||||||||
5 | ACKSP ACKSP | AC Kovošrot Praha | 024.00 | ||||||||||||||||
6 | KOTPR KOTPR | SK Kotlářka Praha | 016.00 | ||||||||||||||||
7 | AKTPR AKTPR | SK Aktis Praha | 010.50 | ||||||||||||||||
8 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha | 006.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 1000 m, 400 m př., kladivo 6kg, trojskok, výška, 400 m př., 100 m, 200 m, 200 m, 100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | USKPR USKPR | USK Praha | 056.00 | ||||||||||||||||
2 | JESPR JESPR | SK ZŠ Jeseniova Praha | 023.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 1000 m, 300 m př., kladivo 5kg, oštěp 700g, trojskok, výška |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Celkový bodový stav - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 110.50 | ||||||||||||||||
2 | SPPR4 SPPR4 | SK Spartak Praha 4 | 077.50 | ||||||||||||||||
3 | DUKPR DUKPR | TJ Dukla Praha | 067.00 | ||||||||||||||||
4 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha | 041.00 | ||||||||||||||||
5 | JESPR JESPR | SK ZŠ Jeseniova Praha | 039.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 1000 m, 400 m př., kladivo 4kg, oštěp 600g, dálka, 100 m, 200 m, 200 m, 200 m, 4x400 m, 1500 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JESPR JESPR | SK ZŠ Jeseniova Praha | 048.00 | ||||||||||||||||
2 | USKPR USKPR | USK Praha | 012.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 1000 m, 300 m př., oštěp 600g, dálka, 1500 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |