výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Olomouc (10. - 11. 10. 2009)

Skok daleký - Muži

(so, 10.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek OšmeraMarek Ošmera
BRECLBRECL
87 6.46 +0.2 m/s 688
2 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AKLOLAKLOL
83 6.44 +0.2 m/s 684
3 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
SKPRESKPRE
85 5.41 +0.6 m/s 463
4 Jiří VolnýJiří Volný
SLEOPSLEOP
56 4.06 +0.2 m/s 215
5 Jan KoňaříkJan Koňařík
SKPRESKPRE
84 3.87 +0.2 m/s 185
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 10.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal PorubaMichal Poruba
AKLOLAKLOL
90 6.32 +0.0 m/s 657
2 Jakub NěmečekJakub Němeček
AKLOLAKLOL
90 4.80 +0.0 m/s 345
3 Adam DostálAdam Dostál
SKPRESKPRE
90 4.71 +0.3 m/s 328
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 10.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AKLOLAKLOL
92 5.75 +0.1 m/s 533
2 Martin NovákMartin Novák
AKLOLAKLOL
92 5.32 +0.1 m/s 445
3 Petr BulkoPetr Bulko
AKLOLAKLOL
92 5.24 +0.0 m/s 429
4 Robin DragounRobin Dragoun
PROSTPROST
93 5.16 +0.2 m/s 413
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 11.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SadilMartin Sadil
AKSTEAKSTE
94 5.52 +0.8 m/s 485
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SKPRESKPRE
95 4.93 +1.0 m/s 369
3 Tomáš NguyenTomáš Nguyen
SKPRESKPRE
94 4.78 +0.6 m/s 341
4 Martin TučekMartin Tuček
MOSBRMOSBR
95 4.58 +2.4 m/s 4.57 +0.6 m/s 304
5 Lukáš HladkýLukáš Hladký
SKPRESKPRE
95 4.49 +2.2 m/s 4.43 +1.5 m/s 288
6 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl
HRANIHRANI
95 3.92 +0.1 m/s 193
7 David RotreklDavid Rotrekl
HRANIHRANI
95 3.90 +1.4 m/s 190
8 Radim HofmanRadim Hofman
SKPRESKPRE
95 3.83 +1.8 m/s 179
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 10.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek
MOSBRMOSBR
98 4.24 +0.0 m/s 245
2 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
HRANIHRANI
96 4.13 +0.3 m/s 227
3 Jan KoplíkJan Koplík
SKPRESKPRE
96 4.09 +0.3 m/s 220
4 Jiří KadlaJiří Kadla
SKMVMSKMVM
97 4.09 +0.8 m/s 220
5 Michal KupkaMichal Kupka
AKSTEAKSTE
97 3.99 +0.1 m/s 204
6 David WiedermannDavid Wiedermann
AKSTEAKSTE
98 3.78 +0.0 m/s 171
7 Jan DrdaJan Drda
SKMVMSKMVM
97 3.73 +0.0 m/s 164
8 Adam OravaAdam Orava
HRANIHRANI
98 3.68 +0.2 m/s 156
9 Michal RichterMichal Richter
SKPRESKPRE
97 3.66 +0.5 m/s 153
10 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SKPRESKPRE
98 3.61 +0.2 m/s 146
11 Matěj HašaMatěj Haša
HRANIHRANI
97 3.37 +0.7 m/s 112
12 Jiří TomekJiří Tomek
SKPRESKPRE
97 3.37 +0.1 m/s 112
13 David ŠkrobákDavid Škrobák
SKMVMSKMVM
96 3.32 +0.0 m/s 106
14 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SKPRESKPRE
98 3.32 +0.3 m/s 106
15 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan
SKPRESKPRE
97 3.31 +0.3 m/s 104
16 Jakub MaťaJakub Maťa
SKPRESKPRE
97 3.3 +0.1 m/s 103
17 Kryštof KučeraKryštof Kučera
HRANIHRANI
97 3.28 +0.9 m/s 100
18 Tomáš PepernikTomáš Pepernik
HRANIHRANI
98 3.28 +0.2 m/s 100
19 Rostislav MališkaRostislav Mališka
SKPRESKPRE
98 3.21 +0.5 m/s 91
20 Kamil KoblihaKamil Kobliha
SKPRESKPRE
97 3.11 +0.0 m/s 79
21 Adam KopecAdam Kopec
SKPRESKPRE
99 2.97 +0.6 m/s 62
22 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl
HRANIHRANI
98 2.67 +0.0 m/s 31
23 Michal KašlíkMichal Kašlík
SKPRESKPRE
97 2.57 +0.4 m/s 22
24 Jan JemelkaJan Jemelka
SKPRESKPRE
98 2.48 +0.0 m/s 15
Jorik NavrátilJorik Navrátil
SKPRESKPRE
00 NM 0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 11.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
HRANIHRANI
82 4.84 -0.7 m/s 516
2 Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová
BRECLBRECL
94 4.83 -0.5 m/s 514
3 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová
PROSTPROST
91 4.73 -0.4 m/s 487
4 Lucie DrábkováLucie Drábková
CEJKOCEJKO
92 4.70 -0.2 m/s 479
5 Anna KrutákováAnna Krutáková
BRECLBRECL
94 4.46 -0.5 m/s 418
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 10.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AKLOLAKLOL
97 4.62 +0.3 m/s 459
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová
MOSBRMOSBR
96 4.36 +1.1 m/s 393
3 Lucie BrablecováLucie Brablecová
AKSTEAKSTE
96 3.93 +0.4 m/s 292
4 Katrin SásováKatrin Sásová
AKSTEAKSTE
98 3.92 +0.2 m/s 290
5 Alena VaiglováAlena Vaiglová
SKMVMSKMVM
96 3.82 +0.3 m/s 267
6 Dominika PristašováDominika Pristašová
ZIDLOZIDLO
96 3.60 +0.1 m/s 220
7 Lenka VaiglováLenka Vaiglová
SKMVMSKMVM
96 3.59 +0.4 m/s 218
8 Denisa KonvičnáDenisa Konvičná
SKMVMSKMVM
97 3.40 +0.6 m/s 180
9 Tereza KočnarováTereza Kočnarová
HRANIHRANI
96 3.31 +0.0 m/s 163
10 Simona LosertováSimona Losertová
HRANIHRANI
99 3.26 +0.0 m/s 153
11 Adéla HorákováAdéla Horáková
SKMVMSKMVM
98 3.13 +0.6 m/s 130
12 Veronika GörögováVeronika Görögová
SKPRESKPRE
98 2.89 +0.3 m/s 89
13 Michaela VysloužilováMichaela Vysloužilová
SKPRESKPRE
98 2.74 +0.2 m/s 66
14 Gabriela HrbkováGabriela Hrbková
SKPRESKPRE
99 2.67 +1.1 m/s 56
Celkem 14 závodníků