Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále "A" Pražské ligy mladšího žactva

Praha - Eden (24. 9. 2009)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 24.9.2009) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KocánekDavid Kocánek 96 SK Spartak Praha 4 ASK Spartak Praha 4 A 08.74 7
2 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.85 5
3 Martin ChumanMartin Chuman 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.88 4
4 Lukáš KarlíkLukáš Karlík 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.89 3
5 Vojtěch HlaváčVojtěch Hlaváč 98 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 09.77
6 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 09.85
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 24.9.2009) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HanákTomáš Hanák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.23 11
2 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 SK Spartak Praha 4 ASK Spartak Praha 4 A 08.58 9
3 Tomáš JarolímTomáš Jarolím 96 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 08.64 8
4 Petr KollerPetr Koller 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.19 1
5 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 09.44
6 Šimon JanotaŠimon Janota 98 SK Spartak Praha 4 BSK Spartak Praha 4 B 10.95
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 24.9.2009) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Seung Han HwanSeung Han Hwan 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.06 MB
2 Jakub VaněkJakub Vaněk 96 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 08.75 6
3 Adam KolářAdam Kolář 96 SK Spartak Praha 4 BSK Spartak Praha 4 B 09.01 2
4 Karel HrdličkaKarel Hrdlička 98 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 09.50
5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 09.62 MB
6 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 10.00 MB
7 Adam DrastichAdam Drastich 99 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 10.17 MB
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 24.9.2009) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HouskováTereza Housková 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.72 11
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.09 5
3 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 09.28 4
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 SK Spartak Praha 4 BSK Spartak Praha 4 B 09.32 3
5 Julie SztogrýnováJulie Sztogrýnová 97 SK Spartak Praha 4 ASK Spartak Praha 4 A 09.46
6 Johana ZafarováJohana Zafarová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.61
7 Veronika ProkelováVeronika Prokelová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.01
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 24.9.2009) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 SK Spartak Praha 4 ASK Spartak Praha 4 A 08.77 8
2 Senta MüllerováSenta Müllerová 97 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 09.00 6
3 Kateřina ErbenováKateřina Erbenová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.33 2
4 Lucie PilíkováLucie Pilíková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.43 1
5 Kateřina MelhemováKateřina Melhemová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.50
6 Lucie ReynoldsováLucie Reynoldsová 98 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 09.62
7 Lucie BurešováLucie Burešová 99 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 09.95
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 24.9.2009) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KubišováDominika Kubišová 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.75 9
2 Klára JelínkováKlára Jelínková 96 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 08.79 7
3 Kateřina PlchováKateřina Plchová 99 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 10.03
4 Klára MaděrováKlára Maděrová 97 SK Spartak Praha 4 BSK Spartak Praha 4 B 10.20
5 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 98 SK Spartak Praha 4 BSK Spartak Praha 4 B 10.36
6 Julie SkrčenáJulie Skrčená 98 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 10.52
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 24.9.2009) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ObermanováHana Obermanová 97 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 10.15 MB
2 Michaela BřezinováMichaela Březinová 97 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 10.27 MB
3 Aneta VoráčkováAneta Voráčková 98 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 10.80 MB
4 Karolína PetráňováKarolína Petráňová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.85 MB
5 Katka ŠvehlováKatka Švehlová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.87 MB
6 Martina BarešováMartina Barešová 97 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 11.03 MB
Celkem 6 závodníků