výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské přebory elévů

Meziboří (4. 10. 2009)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh A1 (ne, 4.10.2009) Vítr: 0.3m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 09.97
2 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 09.99
3 Jan DoušaJan Douša 99 ASK DěčínASK Děčín 10.67
4 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 00 ASK DěčínASK Děčín 11.71
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Šimon MánekŠimon Mánek 99 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh A2 (ne, 4.10.2009) Vítr: 1.2m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 09.09
2 Jakub VajdečkaJakub Vajdečka 99 AK BílinaAK Bílina 09.78
3 Jakub IhnačinecJakub Ihnačinec 99 11. ZŠ Most11. ZŠ Most 10.30
4 Matěj DufekMatěj Dufek 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.65
5 Petr TýcePetr Týce 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.23
Celkem 5 závodníků
Běh A3 (ne, 4.10.2009) Vítr: 0.9m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.71
2 Jan BuršaJan Burša 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.98
3 Jan RudolfJan Rudolf 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.54
4 Daniel PolankaDaniel Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.65
5 Daniel KubartDaniel Kubart 00 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 11.74
6 Jan Šedý Jan Šedý 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.29
Celkem 6 závodníků
Běh B1 (ne, 4.10.2009) Vítr: 0.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.07
2 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.24
3 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.34
4 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.81
5 Martin FedákMartin Fedák 01 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 11.89
6 Hřích JanHřích Jan 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 12.00
7 Kocourek OndřejKocourek Ondřej 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 14.65
Celkem 7 závodníků
Běh B2 (ne, 4.10.2009) Vítr: -0.3m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Oliver DanielsOliver Daniels 02 PrahaPraha 11.66
1 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.84
2 Jiří DolejšíJiří Dolejší 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.07
3 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.08
5 Vlastimil HubertVlastimil Hubert 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 12.11
6 Adam UblAdam Ubl 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 12.79
7 Roman KudrikRoman Kudrik 02 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 15.06
Celkem 7 závodníků
Běh B3 (ne, 4.10.2009) Vítr: -0.3m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Felix DoktorFelix Doktor 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.95
2 Miroslav BulaMiroslav Bula 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.23
3 Alexej GottliebAlexej Gottlieb 02 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 13.06
4 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 13.76
5 Petr MiškovskýPetr Miškovský 03 ASK DěčínASK Děčín 15.25
6 Aleš FlanderkaAleš Flanderka 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15.63
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh A1 (ne, 4.10.2009) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva NovotnáEva Novotná 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.54
2 Adéla SmetánkováAdéla Smetánková 00 AK MostAK Most 11.04
3 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.85
4 Tereza ŠárováTereza Šárová 00 AK MostAK Most 11.87
5 Veronika KrejzováVeronika Krejzová 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 13.49
Celkem 5 závodníků
Běh A2 (ne, 4.10.2009) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslava SkalskáMiroslava Skalská 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.19
2 Monika TajovskáMonika Tajovská 99 AK MostAK Most 10.53
3 Debora DomeckáDebora Domecká 00 ASK DěčínASK Děčín 11.20
4 Veronika KřižanováVeronika Křižanová 99 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 12.18
5 Andrea ButkováAndrea Butková 99 AK MostAK Most 12.66
Celkem 5 závodníků
Běh A3 (ne, 4.10.2009) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RajtnerováKateřina Rajtnerová 99 ASK DěčínASK Děčín 10.48
2 Vanesa ČernáVanesa Černá 99 AK MostAK Most 10.59
3 Adéla RobováAdéla Robová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.81
4 Pavla NeumanováPavla Neumanová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.02
5 Veronika MeszárošováVeronika Meszárošová 99 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 11.91
6 Rozálie ElmanováRozálie Elmanová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.06
Celkem 6 závodníků
Běh B1 (ne, 4.10.2009) Vítr: 0.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.96
2 Natalie ČernáNatalie Černá 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.05
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 12.30
4 Kamila ZoubkováKamila Zoubková 01 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 13.64
5 Anna MrázováAnna Mrázová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 14.13
Tereza MiškovskáTereza Miškovská 01 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 6 závodníků
Běh B2 (ne, 4.10.2009) Vítr: 1.6m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.84
2 Kristýna ZetkováKristýna Zetková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.34
3 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.73
4 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 ASK DěčínASK Děčín 11.85
5 Anna OpatrnáAnna Opatrná 02 AK MostAK Most 12.48
6 Julie PetržilkováJulie Petržilková 01 ASK DěčínASK Děčín 13.74
Celkem 6 závodníků
Běh B3 (ne, 4.10.2009) Vítr: 0.6m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.58
2 Daniela ZárubováDaniela Zárubová 03 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 12.47
3 Marie ZdeňkováMarie Zdeňková 02 ASK DěčínASK Děčín 12.65
4 Eliška RoučkováEliška Roučková 02 ASK DěčínASK Děčín 14.40
5 Natálie HanbergerováNatálie Hanbergerová 02 ASK DěčínASK Děčín 14.53
6 Sabina ŠumováSabina Šumová 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 14.65
Celkem 6 závodníků
Běh B4 (ne, 4.10.2009) Vítr: -1.1m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 ASK DěčínASK Děčín 12.72
2 Marie Anna GaertnerováMarie Anna Gaertnerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.29
3 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 14.11
4 Barbora KaftanováBarbora Kaftanová 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15.73
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh A (ne, 4.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:05.18
2 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:07.44
3 Štěpán PémŠtěpán Pém 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:10.20
4 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 2:11.72
5 Matěj VěchetMatěj Věchet 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:14.09
6 Jakub IhnačinecJakub Ihnačinec 99 11. ZŠ Most11. ZŠ Most 2:16.28
7 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:18.19
8 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 2:24.92
9 David NovotnýDavid Novotný 99 ASK DěčínASK Děčín 2:31.94
10 Vítek ŠpundaVítek Špunda 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:34.09
11 Jan PodlahaJan Podlaha 00 TJ Klášterec nad OhříTJ Klášterec nad Ohří 2:36.66
12 Daniel KubartDaniel Kubart 00 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 2:40.23
MS Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec nad OhříTJ Klášterec nad Ohří 2:27.04
Jan Šedý Jan Šedý 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNF
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 15 závodníků
Běh B (ne, 4.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří 2:22.01
2 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:29.03
3 Matouš LankMatouš Lank 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:33.13
4 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:39.63
5 Dan MakoliDan Makoli 01 TJ Klášterec nad OhříTJ Klášterec nad Ohří 2:45.29
6 Tomáš ChleborádTomáš Chleborád 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:47.19
7 Sebastián ScholzSebastián Scholz 01 TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří 2:49.47
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh A (ne, 4.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavlína DudováPavlína Dudová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:18.69
2 Monika TajovskáMonika Tajovská 99 AK MostAK Most 2:23.03
3 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:23.97
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří 2:24.07
5 Dominika TkáčováDominika Tkáčová 00 ASK DěčínASK Děčín 2:26.68
6 Eliška PalačšákováEliška Palačšáková 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:29.52
7 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:44.57
Celkem 7 závodníků
Běh B (ne, 4.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:24.08
2 Natalie ČernáNatalie Černá 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:25.89
3 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:27.66
4 Svatava KafkováSvatava Kafková 02 TJ Klášterec nad OhříTJ Klášterec nad Ohří 2:58.08
5 Lucie ScholzováLucie Scholzová 05 TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří 3:21.45
6 Daniela ZárubováDaniela Zárubová 03 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 3:46.21
7 Kamila ZoubkováKamila Zoubková 01 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 4:09.62
Valerie NejdlováValerie Nejdlová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši A (ne, 4.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 4.28 4.283.913.304.28
2 Martin KubíkMartin Kubík
AK MostAK Most
00 3.26 3.093.263.213.26
3 Štěpán PémŠtěpán Pém
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 3.20 3.202.952.893.20
4 Matěj VěchetMatěj Věchet
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 3.13 3.13XX3.13
5 David NovotnýDavid Novotný
ASK DěčínASK Děčín
99 3.06 X2.893.063.06
6 Jan BuršaJan Burša
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.04 X2.963.043.04
7 Daniel VejražkaDaniel Vejražka
TJ Klášterec nad OhříTJ Klášterec nad Ohří
00 2.93 2.762.472.932.93
8 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad OhříTJ Klášterec nad Ohří
00 2.85 X2.682.852.85
9 Šimon MánekŠimon Mánek
ASK DěčínASK Děčín
99 2.79 2.672.792.702.79
10 Jan DoušaJan Douša
ASK DěčínASK Děčín
99 2.79 2.232.552.792.79
11 Matěj DufekMatěj Dufek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 2.78 2.782.642.782.78
12 Jakub VajdečkaJakub Vajdečka
AK BílinaAK Bílina
99 2.78 2.582.692.782.78
13 Petr VršekPetr Vršek
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
00 2.77 2.772.652.672.77
14 Daniel PolankaDaniel Polanka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 2.76 2.622.76X2.76
15 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 2.74 2.522.742.532.74
16 Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK DěčínASK Děčín
00 2.72 2.722.701.942.72
17 Pavel KuncPavel Kunc
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 2.64 2.592.642.462.64
18 Vítek ŠpundaVítek Špunda
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 2.54 1.972.541.912.54
19 Petr TýcePetr Týce
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 2.51 2.512.182.172.51
20 Ivan VargaIvan Varga
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 2.30 2.302.181.692.30
21 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
ASK DěčínASK Děčín
00 2.10 X2.012.102.10
Celkem 21 závodníků
Atletická přípravka-hoši B (ne, 4.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 2.81 2.502.572.812.81
2 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 2.73 2.622.392.732.73
3 Jiří DolejšíJiří Dolejší
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 2.60 2.602.4402.60
4 Michal MartinákMichal Martinák
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
02 2.58 1.842.582.542.58
5 Dan MakoliDan Makoli
TJ Klášterec nad OhříTJ Klášterec nad Ohří
01 2.54 2.542.392.492.54
6 Felix DoktorFelix Doktor
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 2.47 2.471.972.342.47
7 Adam UblAdam Ubl
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 2.39 2.392.392.012.39
8 Vojtěch RanešVojtěch Raneš
ASK DěčínASK Děčín
01 2.38 2.382.301.562.38
9 Sebastián ScholzSebastián Scholz
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
01 2.36 2.172.362.342.36
10 Tomáš ChleborádTomáš Chleborád
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 2.27 2.271.922.022.27
11 Matouš LankMatouš Lank
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 2.26 1.992.262.122.26
12 Vlastimil HubertVlastimil Hubert
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 2.24 2.242.101.922.24
13 Miroslav BulaMiroslav Bula
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 2.18 2.181.932.072.18
14 Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 2.17 2.1702.172.17
15 Matěj BursíkMatěj Bursík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 2.02 1.951.732.022.02
16 Michal RychnovskýMichal Rychnovský
ASK DěčínASK Děčín
02 1.93 001.931.93
17 Petr HorníkPetr Horník
ASK DěčínASK Děčín
03 1.71 01.261.711.71
18 Petr MiškovskýPetr Miškovský
ASK DěčínASK Děčín
03 1.64 1.351.641.631.64
MS Oliver DanielsOliver Daniels
PrahaPraha
02 2.28
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky A (ne, 4.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína DudováPavlína Dudová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 2.95 2.892.9502.95
2 Miroslava SkalskáMiroslava Skalská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 2.95 2.952.772.852.95
3 Rozálie ElmanováRozálie Elmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 2.89 2.612.392.892.89
4 Romana ProcházkováRomana Procházková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 2.87 2.762.862.872.87
5 Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
00 2.82 2.492.822.462.82
6 Adéla SmetánkováAdéla Smetánková
AK MostAK Most
00 2.78 2.402.472.782.78
7 Adéla RobováAdéla Robová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 2.77 2.562.622.772.77
8 Vanesa ČernáVanesa Černá
AK MostAK Most
99 2.71 1.912.7102.71
9 Kateřina RajtnerováKateřina Rajtnerová
ASK DěčínASK Děčín
99 2.61 2.422.612.282.61
10 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 2.60 2.362.572.602.60
11 Debora DomeckáDebora Domecká
ASK DěčínASK Děčín
00 2.50 2.5002.362.50
12 Veronika KrejzováVeronika Krejzová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
00 1.92 1.901.921.831.92
13 Andrea ButkováAndrea Butková
AK MostAK Most
99 1.72 001.721.72
Dominika TkáčováDominika Tkáčová
ASK DěčínASK Děčín
00 DNP
Celkem 14 závodníků
Atletická přípravka-dívky B (ne, 4.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 2.92 2.922.702.712.92
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 2.72 2.572.632.722.72
3 Svatava KafkováSvatava Kafková
TJ Klášterec nad OhříTJ Klášterec nad Ohří
02 2.50 2.502.371.942.50
4 Tereza MiškovskáTereza Miškovská
ASK DěčínASK Děčín
01 2.39 1.872.382.392.39
5 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová
ASK DěčínASK Děčín
01 2.38 2.242.312.382.38
6 Barbora PšenkováBarbora Pšenková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 2.26 1.772.232.262.26
7 Eliška RoučkováEliška Roučková
ASK DěčínASK Děčín
02 2.03 2.031.561.342.03
8 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 1.93 1.931.901.891.93
9 Natálie HanbergerováNatálie Hanbergerová
ASK DěčínASK Děčín
02 1.89 1.801.621.891.89
10 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská
ASK DěčínASK Děčín
03 1.88 1.581.861.881.88
11 Magdaléna RanešováMagdaléna Ranešová
ASK DěčínASK Děčín
02 1.81 1.731.281.811.81
12 Sára NoskováSára Nosková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 1.44 X0.941.441.44
13 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
01 1.32 0.911.321.291.32
14 Lucie ScholzováLucie Scholzová
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
05 1.29 1.151.171.291.29
15 Anna OpatrnáAnna Opatrná
AK MostAK Most
02 1.20 1.200.730.491.20
16 Lada SemováLada Semová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
05 0.85 X0.560.850.85
Valerie NejdlováValerie Nejdlová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši A (ne, 4.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 46.21
2 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad OhříTJ Klášterec nad Ohří
00 35.63
3 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 34.67
4 Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK DěčínASK Děčín
00 31.40
5 Petr VršekPetr Vršek
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
00 31.22
6 Jan PodlahaJan Podlaha
TJ Klášterec nad OhříTJ Klášterec nad Ohří
00 25.27
7 Jan RudolfJan Rudolf
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 24.29
8 Ivan VargaIvan Varga
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 24.19
9 Pavel KuncPavel Kunc
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 19.21
Celkem 9 závodníků
Atletická přípravka-hoši B (ne, 4.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch RanešVojtěch Raneš
ASK DěčínASK Děčín
01 29.13
2 Michal RychnovskýMichal Rychnovský
ASK DěčínASK Děčín
02 21.09
3 Martin FedákMartin Fedák
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
01 20.19
4 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 19.33
5 Adam MotlAdam Motl
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 16.72
6 Roman KudrikRoman Kudrik
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
02 15.13
7 Kocourek OndřejKocourek Ondřej
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
03 13.29
8 Hřích JanHřích Jan
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
03 13.21
9 Alexej GottliebAlexej Gottlieb
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
02 12.69
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky A (ne, 4.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
99 27.73
2 Veronika MeszárošováVeronika Meszárošová
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
99 25.46
3 Veronika KřižanováVeronika Křižanová
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
99 22.74
4 Romana ProcházkováRomana Procházková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 18.43
5 Pavla NeumanováPavla Neumanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 17.25
6 Eliška PalačšákováEliška Palačšáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 16.05
7 Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
00 11.96
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky B (ne, 4.10.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ivana GallováIvana Gallová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 17.85
2 Marie Anna GaertnerováMarie Anna Gaertnerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
03 13.16
3 Julie PetržilkováJulie Petržilková
ASK DěčínASK Děčín
01 12.75
4 Magdaléna RanešováMagdaléna Ranešová
ASK DěčínASK Děčín
02 12.47
5 Marie ZdeňkováMarie Zdeňková
ASK DěčínASK Děčín
02 08.95
6 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
01 07.69
7 Barbora KaftanováBarbora Kaftanová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 06.92
8 Sára NoskováSára Nosková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 06.63
9 Sabina ŠumováSabina Šumová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 05.56
10 Lada SemováLada Semová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
05 03.55
Celkem 10 závodníků