výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

VIII. ročník Přátelského utkání žactva

Olomouc (18. 12. 2009)

Skok vysoký - Žáci

(pá, 18.12.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.651.70 Body
1 Martin SadilMartin Sadil
AK ŠternberkAK Šternberk
94 1.70 --O-OOOXOO 11.00
2= Martin MorávekMartin Morávek
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.65 -OO-OOOOXXX 8.00
2= Karel MazálekKarel Mazálek
JAC BrnoJAC Brno
94 1.65 ----OOOOXXX 8.00
2= Filip KopečnýFilip Kopečný
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.65 ----OOXXOOXXX 8.00
5 Vít PernicaVít Pernica
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
95 1.65 ----OOXOXOXXX 6.00
7 Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 1.65 ----OOOXXOXXX 5.00
7 Jan SvatoňJan Svatoň
JAC BrnoJAC Brno
94 1.60 OOOXOOOXOXXX 4.00
8 Filip LondinFilip Londin
AC ProstějovAC Prostějov
94 1.55 --OOOXOXXX 3.00
11 Radim HofmanRadim Hofman
SK PřerovSK Přerov
95 1.55 OOOOOXXOXXX 2.00
10 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 1.50 -OOOXXOXXX 1.00
11 Robert JežekRobert Ježek
AC ProstějovAC Prostějov
95 1.45 OOOXXOXXX
12 Martin TimkoMartin Timko
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.40 OOOXXX
17 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek
AK ŠternberkAK Šternberk
95 1.40 OXXOXXOXXX
MB Martin LedvinaMartin Ledvina
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
95 1.65
MB Roman SmičkaRoman Smička
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.55
MB Robin WeiermullerRobin Weiermuller
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
95 1.50
MB Filip LorencFilip Lorenc
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
95 1.40
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 18.12.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.60 Body
1 Jan KřížJan Kříž
JAC BrnoJAC Brno
96 1.55 ---OXOOOXXOXXX 11.00
2 Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda
JAC BrnoJAC Brno
96 1.50 -OOOOXXOXXOXXX 9.00
3= Jan LaštůvkaJan Laštůvka
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.45 OOOOOXXOXXX 7.00
3= Jiří ŠánaJiří Šána
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.45 OOOOOXXOXXX 7.00
3= Martin KrčMartin Krč
AK ŠternberkAK Šternberk
96 1.45 -OOOOXXOXXX 7.00
6 Roman MňačekRoman Mňaček
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.40 OOOOXOXXX 5.00
7 Lukáš MráčekLukáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.30 OXOXOXXX 4.00
8 Michal LuběnaMichal Luběna
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 1.20 OXXX 3.00
9 Erik KotzmannErik Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 0 XXX
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 18.12.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.541.581.62 Body
1 Markéta HamplováMarkéta Hamplová
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.58 ----OOOOXOXX- 11.00
2= Nikola TošovskáNikola Tošovská
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.50 --O-OOOXXX 8.50
2= Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.50 ---OOOOXXX 8.50
4= Barbora ChytilováBarbora Chytilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.45 --OOOOXXX 6.50
4= Michaela PavlováMichaela Pavlová
AC ProstějovAC Prostějov
95 1.45 -OO-OOXXX 6.50
6 Barbora VašulínováBarbora Vašulínová
AK ŠternberkAK Šternberk
95 1.45 -XOOOOXOXXX 5.00
7 Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.40 -OOOOXXX 4.00
8 Vendula RichterováVendula Richterová
AC ProstějovAC Prostějov
95 1.40 OOOXOOXXX 3.00
9 Eva KřížováEva Křížová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.40 --XOOXOXXX 2.00
10 Klára JančíkováKlára Jančíková
SK PřerovSK Přerov
94 1.30 OOXXOXXX 1.00
11 Michaela MartinkováMichaela Martinková
SK PřerovSK Přerov
95 1.20 XOXXX
MB Petra MinxováPetra Minxová
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.54
MB Monika ŠrámkováMonika Šrámková
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.45
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 18.12.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.50 Body
1 Alena BursákováAlena Bursáková
JAC BrnoJAC Brno
96 1.45 --O-OOOXOXXX 11.00
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.45 ---OOOOXXOXXX 9.00
3 Adéla VeselskáAdéla Veselská
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.40 -OOOOOOXXX 8.00
4 Tereza ŠléglováTereza Šléglová
JAC BrnoJAC Brno
96 1.35 OOOOOOXXX 7.00
5 Viktorie HaráskováViktorie Harásková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 1.35 -OOOXXOOXXX 6.00
6 Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.30 OOOOXOXXX 5.00
7 Eva ZatloukalováEva Zatloukalová
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.30 OOOXOXXOXXX 4.00
8 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 1.25 --OOXXX 3.00
9 Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK PřerovSK Přerov
96 1.25 -XOXOXOXXX 2.00
10 Lucie BrablecováLucie Brablecová
AK ŠternberkAK Šternberk
96 0 XXX
Celkem 10 závodníků