výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (9. - 10. 1. 2010)

60 m - Muži

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.47 723
2 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.53 703
Celkem 2 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.39
2 Tomáš DaněkTomáš Daněk 87 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.44
3 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.49
4 Jiří TůmaJiří Tůma 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.61
5 Ondřej KuncOndřej Kunc 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.73
MS Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.03
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.26
2 Jan VachataJan Vachata 79 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.65
3 Lukáš LipkaLukáš Lipka 90 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.67
Antonín MorávekAntonín Morávek 83 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.67
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jan MorkesJan Morkes 90 AC ČáslavAC Čáslav 07.52
Václav TomanVáclav Toman 72 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.15
Vojtěch ČejkaVojtěch Čejka 89 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.67
Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.33
Tomáš DaněkTomáš Daněk 87 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNP
Celkem 5 závodníků
Finále 4 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav BartůněkLadislav Bartůněk 83 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.70
2 Jan KameníčekJan Kameníček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.74
3 Štěpán DubecŠtěpán Dubec 89 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.97
4 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.05
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.57 690
2 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.69 653
3 David DubecDavid Dubec 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.05 545
Celkem 3 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.38
2 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 91 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.39
3 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.43
4 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.50
5 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.51
Jiří KřelinaJiří Křelina 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KomárekTomáš Komárek 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.50
2 Lukáš GrygarLukáš Grygar 92 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.62
3 Aleš KršíkAleš Kršík 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.72
Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David StudničkaDavid Studnička 19 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.93
2 Ondřej KřížekOndřej Křížek 19 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.00
Filip ArnaudovFilip Arnaudov 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.77 628
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.42
2 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.60
3 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.65
4 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.72
5 Filip KsandrFilip Ksandr 93 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.76
6 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.06
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.57
2= Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.95
2= Michal RozsypalMichal Rozsypal 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.95
4 Lukáš PavlíčekLukáš Pavlíček 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.97
Petr VachtlPetr Vachtl 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠindelářJan Šindelář 93 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.13
2 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.14
3 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.15
4 Jan ŠkodaJan Škoda 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.47
Aleš ŘíhaAleš Říha 94 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav DNP
Celkem 5 závodníků
Finále 4 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KlosMilan Klos 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.54
2 Jan MoravecJan Moravec 93 TJ Slavoj Český BrodTJ Slavoj Český Brod 07.64
3 Ondřej ZelenýOndřej Zelený 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.02
4 Petr BradávkaPetr Bradávka 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.12
Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.83 610
2 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.99 563
Celkem 2 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.99
2 Nicola RadostováNicola Radostová 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.10
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.26
4 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.77
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BurdováLucie Burdová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.60
2 Lenka HolubováLenka Holubová 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.62
3 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.82
4 Alena TesařováAlena Tesařová 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.99
Celkem 4 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta KaňkováBeáta Kaňková 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
2 Nikola MachováNikola Machová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.33
3 Petra AndrejskováPetra Andrejsková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.40
4 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.41
5 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.57
6 Kateřina SlánskáKateřina Slánská 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.09
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ČervenkováPavla Červenková 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.39
2 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.45
3 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.58
4 Johana KratochvílováJohana Kratochvílová 93 AC ČáslavAC Čáslav 08.62
MS Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.26
MS Pavla KohoutkováPavla Kohoutková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.83
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.44
2 Andrea SemrádováAndrea Semrádová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.48
3 Hana FridrichováHana Fridrichová 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.97
MS Anna SchwarzováAnna Schwarzová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
MS Inka KratochvílováInka Kratochvílová 93 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.00
Jana NevoralováJana Nevoralová 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.35
2 Barbora LiškováBarbora Lišková 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.85
3 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.24
4 Denisa MokřížováDenisa Mokřížová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.66
MS Lenka ŘíhováLenka Říhová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.20
Celkem 5 závodníků
Finále 4 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DubováAneta Dubová 19 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.26
2 Tereza KamešováTereza Kamešová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.26
3 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.27
Kristýna ČihákováKristýna Čiháková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.98
2 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.54
3 Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.81
MS Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.69
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MorkesJan Morkes 90 AC ČáslavAC Čáslav 24.50
2 Jan VachataJan Vachata 79 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 24.71
3 Ladislav BartůněkLadislav Bartůněk 83 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.72
Lukáš LipkaLukáš Lipka 90 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DQ
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří TůmaJiří Tůma 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika -
2 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav -
3 Tomáš HatkaTomáš Hatka 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.46
4 David DubecDavid Dubec 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.64
Celkem 4 závodníků
Finále 4 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KameníčekJan Kameníček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.46
2 Václav TomanVáclav Toman 72 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 26.13
Jakub HolataJakub Holata 82 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 3 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.48
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 24.37
3 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.49
4 Lukáš GrygarLukáš Grygar 92 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.96
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ŘíhaPavel Říha 91 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 24.97
2 Marek FolprechtMarek Folprecht 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.34
3 David StudničkaDavid Studnička 19 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 26.04
4 Ondřej KřížekOndřej Křížek 19 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 26.54
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.96
2 Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.50
3 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.11
4 Lukáš PavlíčekLukáš Pavlíček 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.53
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.60
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.92
3 Ondřej ZelenýOndřej Zelený 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.22
MS Tomáš KrpecTomáš Krpec 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 26.22
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.82
2 Petr BradávkaPetr Bradávka 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.84
Celkem 2 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.06
2 Lucie BurdováLucie Burdová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 28.45
3 Lenka HolubováLenka Holubová 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 29.46
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.67
2 Alena TesařováAlena Tesařová 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 31.26
Petra VacínováPetra Vacínová 76 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNP
Celkem 3 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Beáta KaňkováBeáta Kaňková 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.79
MS Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 26.78
Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.03
MS Kataryna RatajczykKataryna Ratajczyk 92 PolandPoland 26.00
MS Natalia BaszakNatalia Baszak 92 PolandPoland 27.75
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.15
2 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.30
3 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.80
4 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.07
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Johana KratochvílováJohana Kratochvílová 93 AC ČáslavAC Čáslav 28.09
Veronika NovákováVeronika Nováková 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.40
Pavla ČervenkováPavla Červenková 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.69
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla DvořákováPavla Dvořáková 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.18
2 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 28.97
Jana NevoralováJana Nevoralová 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav DNP
Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Finále 4 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora LiškováBarbora Lišková 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.37
2 Hana FridrichováHana Fridrichová 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 31.15
3 Denisa MokřížováDenisa Mokřížová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.42
4 Andrea KlabanováAndrea Klabanová 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 31.82
Celkem 4 závodníků
Finále 5 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DubováAneta Dubová 19 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 27.19
2 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 31.32
3 Kateřina FilkornováKateřina Filkornová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 32.37
MS Marta KnuliMarta Knuli 93 PolandPoland 26.39
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 50.49
2 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 50.72
3 Jiří TůmaJiří Tůma 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.99
4 Tomáš HatkaTomáš Hatka 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 54.50
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DaněkTomáš Daněk 87 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 53.93
2 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 54.39
3 Ladislav BartůněkLadislav Bartůněk 83 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 54.73
Celkem 3 závodníků
Finále 3 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MorávekAntonín Morávek 83 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.63
2 František SchovalFrantišek Schoval 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 52.96
3 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 91.39
Celkem 3 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.61
2 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.39
Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav DQ
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ŘíhaPavel Říha 91 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 53.86
2 Marek FolprechtMarek Folprecht 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.41
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Filip KsandrFilip Ksandr 93 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 56.12
MS Jakub ZielonkaJakub Zielonka 93 PolandPoland 55.53
Jan ŠindelářJan Šindelář 93 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 59.10
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.42
2 Filip VondraFilip Vondra 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 62.38
Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav DNP
Celkem 3 závodníků
Finále 3 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Radek VymetalRadek Vymetal 93 AK MostAK Most DNP
MS Tomáš KrpecTomáš Krpec 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál DQ
MS Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 57.17
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.53
2 Barbora HaunerováBarbora Haunerová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 70.97
3 Tereza LepičováTereza Lepičová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 73.12
MS Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 60.93
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Agata BaszakAgata Baszak 93 PolandPoland 70.21
MS Agata BrowarczykAgata Browarczyk 93 PolandPoland 62.21
Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 64.81
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 62.06
2 Pavla DvořákováPavla Dvořáková 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 65.07
3 Pavla KohoutkováPavla Kohoutková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 65.39
Celkem 3 závodníků
Finále 3 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 65.47
2 Andrea KlabanováAndrea Klabanová 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 72.86
3 Petra NovákováPetra Nováková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 82.73
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr PekařPetr Pekař 63 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:14.71
2 Tomáš ZamrzlaTomáš Zamrzla 86 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:21.60
3 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:24.38
Václav ŠkvorVáclav Škvor 75 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Václav VondraVáclav Vondra 68 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 2:02.30
2 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:07.09
MS Tomas RutkowskiTomas Rutkowski 92 PolandPoland DNF
MS Jacek DybowskiJacek Dybowski 92 PolandPoland 1:55.58
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český BrodTJ Slavoj Český Brod 2:16.07
2 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:18.87
3 Filip VondraFilip Vondra 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:23.84
MS Martin SchneiderMartin Schneider 96 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:38.88
Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most DNP
Martin ŠvarcMartin Švarc 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav DNP
Radek VymetalRadek Vymetal 93 AK MostAK Most DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:16.42
2 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 2:35.50
3 Eva ČokrtováEva Čokrtová 88 TJ Slavoj Český BrodTJ Slavoj Český Brod 2:43.21
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iva VondrováIva Vondrová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:58.82 376
Celkem 1 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:14.23
2 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.17
3 Barbora HaunerováBarbora Haunerová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:42.25
4 Tereza LepičováTereza Lepičová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:51.18
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:32.12
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:47.10
Anna SchwarzováAnna Schwarzová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Agáta FaltováAgáta Faltová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:53.91 424
2 Lea EnenkelováLea Enenkelová 95 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:09.91 279
3 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:13.72 248
Celkem 3 závodníků

1000 m - Muži

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:01.31 652
2 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:05.14 615
Celkem 2 závodníků

1000 m - Junioři

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
2 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:09.67 573
3 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:09.83 571
1 David DubecDavid Dubec 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:01.89 647
Celkem 3 závodníků

1000 m - Dorostenci

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:08.81 581
Celkem 1 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:34.08 370
2 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:45.67 288
Celkem 2 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:30.36
2 Tomáš ZamrzlaTomáš Zamrzla 86 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:19.34
3 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7:21.26
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:37.74
2 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:38.26
3 Jakub TerčJakub Terč 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:52.70
MS Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:33.30
Patrik UherPatrik Uher 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Libor BucifalLibor Bucifal 93 AC ČáslavAC Čáslav 4:23.08
2 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český BrodTJ Slavoj Český Brod 4:53.88
3 Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:20.60
MS Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:19.34
MS Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:22.36
MS Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:24.84
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana MinarčíkováJana Minarčíková 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:37.59
2 Lucie HouškováLucie Houšková 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6:15.60
MS Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:17.41
MS Radka SklenářováRadka Sklenářová 19 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:47.60
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5:41.60
2 Klára HrubáKlára Hrubá 19 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 5:54.51
3 Petra NovákováPetra Nováková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6:19.56
Celkem 3 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BočekJan Boček 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09:32.35
2 Václav MrázVáclav Mráz 83 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09:47.18
3 Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09:54.50
4 Ladislav ZámečníkLadislav Zámečník 83 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10:53.10
Pavel BartošPavel Bartoš 84 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy DNP
Celkem 5 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:00.69
MS Mateusz KacprzakMateusz Kacprzak 91 PolandPoland 10:15.95
MS Mateusz SochaMateusz Socha 92 PolandPoland 10:51.61
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS lukasz Jandalukasz Janda 93 PolandPoland DNF
MS Dominik SlusarczykDominik Slusarczyk 93 PolandPoland 10:18.88
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Muži

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.09 726
2 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.40 660
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.35
2 Roman ZápotockýRoman Zápotocký 79 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.91
3 Lukáš BrennLukáš Brenn 80 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.25
4 Ladislav BartůněkLadislav Bartůněk 83 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.47
David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DQ
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.66 823
2 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.68 603
3 David DubecDavid Dubec 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.81 578
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.61
2 Tomáš KomárekTomáš Komárek 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.69
3 Lukáš GrygarLukáš Grygar 92 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.83
Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DQ
Michal ŠmejdaMichal Šmejda 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Miloslav VavruškaMiloslav Vavruška 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.33 675
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.46
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.60
3 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.30
Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žáci

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.98 545
1 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.58 623
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.01
2 Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.15
3 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.91
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Juniorky

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva VondrováIva Vondrová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.86 404
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ČervenkováPavla Červenková 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.25
2 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.73
3 Hana FridrichováHana Fridrichová 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.61
4 Tereza DuchoňováTereza Duchoňová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 12.05
Kateřina FilkornováKateřina Filkornová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DQ
Kristýna ČihákováKristýna Čiháková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.85
2 Adéla NergerováAdéla Nergerová 94 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.57
3 Tereza KamešováTereza Kamešová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.27
4 Andrea KlabanováAndrea Klabanová 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.29
Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DQ
Zdena OrltováZdena Orltová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta FaltováAgáta Faltová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.70 769
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.76 418
Lea EnenkelováLea Enenkelová 95 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNP
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Král, Morávek, Kunc, Tůma Král, Morávek, Kunc, Tůma TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:33.49
2 Tesař, Vopršálek, Hatka, Schoval Tesař, Vopršálek, Hatka, Schoval TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1:34.63
3 Morkes, Bucifal, Kešner, Javůrek Morkes, Bucifal, Kešner, Javůrek AC ČáslavAC Čáslav 1:38.82
4 Šaman, Vondra, Zelený, Bradávka Šaman, Vondra, Zelený, Bradávka TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1:46.50
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vondráček, Dubec, Zápotocký, Hlaváček Vondráček, Dubec, Zápotocký, Hlaváček TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1:34.62
2 Lipka, Ksandr, Daněk, Vachata Lipka, Ksandr, Daněk, Vachata SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 1:35.88
3 Hejduk, Škoda, Pokorný, Toman Hejduk, Škoda, Pokorný, Toman TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:45.14
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Komárek, Korjenko, Palivec, Nohava Komárek, Korjenko, Palivec, Nohava A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:39.41
2 Studnička, Křížek, Šindelář, Rozsypal Studnička, Křížek, Šindelář, Rozsypal SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 1:42.51
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rodriguez, Pavlíček, Myškovský, Klos Rodriguez, Pavlíček, Myškovský, Klos A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:38.14
2 Vrtiška, Šejstal, Ján, Krejča Vrtiška, Šejstal, Ján, Krejča TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1:38.54
3 Dalecký, Lonek, Weihrauch, Baláček Dalecký, Lonek, Weihrauch, Baláček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:38.62
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filkornová, Hrubá, Duchoňová, Dubová Filkornová, Hrubá, Duchoňová, Dubová SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 1:59.85
2 Havlíčková, Houšková, Nováková, Sklenářová Havlíčková, Houšková, Nováková, Sklenářová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:06.90
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš SixtaTomáš Sixta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
87 2.06
2 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 1.82
3 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 1.79
MS Jan HostonskýJan Hostonský
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 1.94
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
2 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 1.57 441
1 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 1.78 610
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš GrygarLukáš Grygar
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
92 1.76
2 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 1.76
3 Petr FrolíkPetr Frolík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 1.73
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
2 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 1.72 560
1 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 1.84 661
3 David DubecDavid Dubec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
91 1.60 464
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.85
2= Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.73
2= Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.73
4 Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 1.73
5 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 1.70
Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 1.69 536
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1.63 488
2 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.48 374
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Hana KavínováHana Kavínová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
85 1.68
2 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 1.53
MS Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 1.83
Adriana GembiczkáAdriana Gembiczká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 DNP
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Iva VondrováIva Vondrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 1.42 534
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Kateřina SlánskáKateřina Slánská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 1.38
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Aneta MíkováAneta Míková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 1.47
2 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.44
3 Tereza DuchoňováTereza Duchoňová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
94 1.32
4 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 1.23
Andrea KučerováAndrea Kučerová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
19 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Agáta FaltováAgáta Faltová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 1.48 599
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.36 470
3 Lea EnenkelováLea Enenkelová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
95 1.27 379
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam PtáčekAdam Ptáček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
80 5.00
2 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
2 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 3.80 562
1 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 3.90 590
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 3.90 590
3 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 2.20 179
2 David DubecDavid Dubec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
91 2.40 220
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 NM
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 2.90 333
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
2 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 2.40 220
1 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 2.80 309
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie TihonováLucie Tihonová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
86 3.86
MS Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 4.15
MS Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
92 3.60
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Beáta KaňkováBeáta Kaňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 2.80
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora SkalníkováBarbora Skalníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2.50
2 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 2.40
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 7.30
2 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6.77
3 Ondřej KuncOndřej Kunc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 6.57
4 Michal ŠamanMichal Šaman
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
88 6.56
5 Radek VopršálekRadek Vopršálek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 6.19
6 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 5.75
7 Oto ČechOto Čech
TJ NeratoviceTJ Neratovice
56 5.16
8 Václav TomanVáclav Toman
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
72 5.06
Jan KameníčekJan Kameníček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 DNP
Jiří SedlákJiří Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
57 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 6.20 630
2 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 5.93 571
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KřelinaJiří Křelina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 6.33
2 Tomáš KomárekTomáš Komárek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 5.59
3 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.51
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.78 540
2 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 5.65 512
3 David DubecDavid Dubec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
91 4.85 354
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.51
2 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 6.49
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 6.22
4 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 5.95
5 Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 5.50
6 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 5.25
7 Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 4.93
8 Ondřej ZelenýOndřej Zelený
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 4.85
Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 DNP
Petr VachtlPetr Vachtl
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 5.93 571
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.97 377
2 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 4.28 252
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie BurdováLucie Burdová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
85 4.91
2 Alena TesařováAlena Tesařová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
88 4.90
3 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 4.61
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva VondrováIva Vondrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.16 345
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.14
2 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 4.89
3 Iva VondrováIva Vondrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.67
4 Kateřina SlánskáKateřina Slánská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.42
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.36
2 Andrea SemrádováAndrea Semrádová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5.02
3= Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 4.33
3= Anna HujováAnna Hujová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 4.33
5 Adéla NergerováAdéla Nergerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
94 4.01
6 Denisa MokřížováDenisa Mokřížová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 4.00
MS Karolina IdzikowskaKarolina Idzikowska
PolandPoland
93 5.36
Veronika NovákováVeronika Nováková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 DNP
Zdena OrltováZdena Orltová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta FaltováAgáta Faltová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 4.58 448
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.08 326
3 Lea EnenkelováLea Enenkelová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
95 3.77 257
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KuncOndřej Kunc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 12.93
2 Michal ŠamanMichal Šaman
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
88 12.60
3 Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 11.46
Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 DNP
Tomáš SixtaTomáš Sixta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
87 DNP
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 13.06
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 12.80
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 10.32
2 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 09.99
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 10.23
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Anna HujováAnna Hujová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 10.25
Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 10.21
Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 07.73
Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 08.06
MS Lenka ŘíhováLenka Říhová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 09.05
Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 10.14
Eva AuředníkováEva Auředníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 DQ
Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 09.98
Eliška ŠtěpánováEliška Štěpánová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 11.18
Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 11.34
Zdena OrltováZdena Orltová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 DQ
MS Michaela KratochvílováMichaela Kratochvílová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
87 10.99
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 08.25 416
2 Lea EnenkelováLea Enenkelová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
95 07.88 392
3 Agáta FaltováAgáta Faltová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 07.27 352
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 11.21 559
2 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 10.07 490
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Adriana GembiczkáAdriana Gembiczká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 DNP
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 12.85
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva VondrováIva Vondrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 11.86 652
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa PazourováDenisa Pazourová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
92 11.08
2 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 09.27
3 Iva VondrováIva Vondrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 08.17
4 Lucie ŠímováLucie Šímová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 07.37
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 15.13
2 Jan MoravecJan Moravec
TJ Slavoj Český BrodTJ Slavoj Český Brod
93 14.65
3 Jiří TomanJiří Toman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 12.52
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 12.02
5 Ondřej BukovýOndřej Bukový
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 11.98
6 Vojta ZaňákVojta Zaňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 11.64
7 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 11.36
8 Jan ŠkodaJan Škoda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 09.17
9 Jakub LískaJakub Líska
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 07.69
MS Jakub MaříkJakub Mařík
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 14.18
MS Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 12.87
MS Michael PocMichael Poc
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 11.91
Karel TuranskýKarel Turanský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 DNP
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 14.09 734
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 14.34
2 Lukáš KotrbaLukáš Kotrba
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 14.13
3 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 13.40
4 Aleš KršíkAleš Kršík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 08.61
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 DNP
Přemysl HoráčekPřemysl Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 DNP
Dušan KorenkoDušan Korenko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 DNP
David DubecDavid Dubec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
91 DNP
Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 NM
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David DubecDavid Dubec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
91 11.61 583
2 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 11.47 574
3 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 11.08 551
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 15.86
2 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 14.74
3 Petr HamtákPetr Hamták
TJ Slavoj Český BrodTJ Slavoj Český Brod
79 13.45
4 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 13.28
5 Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
70 13.10
6 Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 12.59
7 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 12.22
8 Václav TomanVáclav Toman
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
72 09.01
9 Jan KameníčekJan Kameníček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 08.42
MS Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
88 17.30
MS Michal FialaMichal Fiala
AK KroměřížAK Kroměříž
85 14.27
Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 DNP
Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 DNP
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 09.46 453
2 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 09.04 428
Celkem 2 závodníků
Pětiboj hala - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Iva VondrováIva Vondrová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2311
Celkem 1 závodníků
Pětiboj hala - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Agáta FaltováAgáta Faltová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2592
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1878
3 Lea EnenkelováLea Enenkelová 95 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 1307
Celkem 3 závodníků
Sedmiboj hala - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4261
2 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4103
Celkem 2 závodníků
Sedmiboj hala - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4350
2 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3730
3 David DubecDavid Dubec 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3391
Celkem 3 závodníků
Sedmiboj hala - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4058
Celkem 1 závodníků
Sedmiboj hala - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
2 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3024
1 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3044
Celkem 2 závodníků