Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (9. - 10. 1. 2010)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr PekařPetr Pekař 63 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:14.71
2 Tomáš ZamrzlaTomáš Zamrzla 86 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:21.60
3 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:24.38
Václav ŠkvorVáclav Škvor 75 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Václav VondraVáclav Vondra 68 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 2:02.30
2 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:07.09
MS Tomas RutkowskiTomas Rutkowski 92 PolandPoland DNF
MS Jacek DybowskiJacek Dybowski 92 PolandPoland 1:55.58
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český BrodTJ Slavoj Český Brod 2:16.07
2 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:18.87
3 Filip VondraFilip Vondra 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:23.84
MS Martin SchneiderMartin Schneider 96 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:38.88
Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most DNP
Martin ŠvarcMartin Švarc 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav DNP
Radek VymetalRadek Vymetal 93 AK MostAK Most DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:16.42
2 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 2:35.50
3 Eva ČokrtováEva Čokrtová 88 TJ Slavoj Český BrodTJ Slavoj Český Brod 2:43.21
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iva VondrováIva Vondrová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:58.82 376
Celkem 1 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:14.23
2 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.17
3 Barbora HaunerováBarbora Haunerová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:42.25
4 Tereza LepičováTereza Lepičová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:51.18
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:32.12
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:47.10
Anna SchwarzováAnna Schwarzová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Agáta FaltováAgáta Faltová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:53.91 424
2 Lea EnenkelováLea Enenkelová 95 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:09.91 279
3 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:13.72 248
Celkem 3 závodníků