Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (9. - 10. 1. 2010)

60 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.09 726
2 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.40 660
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.35
2 Roman ZápotockýRoman Zápotocký 79 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.91
3 Lukáš BrennLukáš Brenn 80 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.25
4 Ladislav BartůněkLadislav Bartůněk 83 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.47
David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DQ
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.66 823
2 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.68 603
3 David DubecDavid Dubec 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.81 578
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.61
2 Tomáš KomárekTomáš Komárek 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.69
3 Lukáš GrygarLukáš Grygar 92 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.83
Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DQ
Michal ŠmejdaMichal Šmejda 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Miloslav VavruškaMiloslav Vavruška 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.33 675
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.46
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.60
3 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.30
Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.98 545
1 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.58 623
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.01
2 Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.15
3 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.91
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva VondrováIva Vondrová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.86 404
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ČervenkováPavla Červenková 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.25
2 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.73
3 Hana FridrichováHana Fridrichová 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.61
4 Tereza DuchoňováTereza Duchoňová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 12.05
Kateřina FilkornováKateřina Filkornová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DQ
Kristýna ČihákováKristýna Čiháková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.85
2 Adéla NergerováAdéla Nergerová 94 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.57
3 Tereza KamešováTereza Kamešová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.27
4 Andrea KlabanováAndrea Klabanová 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.29
Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DQ
Zdena OrltováZdena Orltová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta FaltováAgáta Faltová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.70 769
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.76 418
Lea EnenkelováLea Enenkelová 95 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNP
Celkem 3 závodníků