Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (10. 1. 2010)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 5.86
2 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 5.72
3 Petr PrášilPetr Prášil
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 5.30
4 Jan KuklíkJan Kuklík
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 5.21
5 David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.06
6 Tomáš DomínTomáš Domín
TJ Slavoj Český BrodTJ Slavoj Český Brod
96 4.71
7 Miroslav ŠafránekMiroslav Šafránek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 4.68
8 Štěpán PodhadskýŠtěpán Podhadský
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 4.63
9 Vít MüllerVít Müller
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
96 4.37
10 David KréglDavid Krégl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.30
11 Vít ŠkrétaVít Škréta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 4.14
Jan HamouzJan Hamouz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 0
Michal ZápotockýMichal Zápotocký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 DNP
Miroslav ŠafránekMiroslav Šafránek
TJ Spartak ČelákoviceTJ Spartak Čelákovice
95 DNP
Marek ZámečníkMarek Zámečník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 DNP
Adam IltisAdam Iltis
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 DNP
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VostárekMartin Vostárek
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
97 4.55
2 Jan ŠmídJan Šmíd
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.41
3 Radek ZahradníkRadek Zahradník
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
98 4.34
4 Vojtěch ZethnerVojtěch Zethner
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 4.32
5 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 4.21
6 Tomáš GrygraTomáš Grygra
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.14
7 Filip NodlFilip Nodl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.07
8 Jiří ZrůstJiří Zrůst
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.87
9 Lukáš ZvelebilLukáš Zvelebil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
97 3.86
10 Martin ZámečníkMartin Zámečník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.85
11 Matěj PošmournýMatěj Pošmourný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.80
12 Ondřej VejmělekOndřej Vejmělek
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
98 3.80
13 Vincent SeidlVincent Seidl
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 3.77
14 Lukáš HouškaLukáš Houška
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 3.73
15 Lukáš ŠimonLukáš Šimon
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 3.69
16 Michal KlímaMichal Klíma
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.68
17 Michal BartoníčekMichal Bartoníček
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 3.64
18 Matěj RudovskýMatěj Rudovský
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 3.61
19 Martin MelezínekMartin Melezínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.57
20 Adam MauerAdam Mauer
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
99 3.57
21 Matěj ŠindlerMatěj Šindler
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.56
22 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.52
23 Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.50
24 Jakub JakoubekJakub Jakoubek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
98 3.49
25 Josef AdamecJosef Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 3.36
26 Andiej UhrinAndiej Uhrin
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 3.34
27 David VejvodaDavid Vejvoda
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
98 3.20
Jiří BartoníčekJiří Bartoníček
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 0
Viktor PolyakViktor Polyak
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 DNP
Vojtěch CharvátVojtěch Charvát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNP
Adam SchornýAdam Schorný
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 DNP
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina DouděrováMartina Douděrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 5.17
2 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.82
3 Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.62
4 Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 4.50
5 Ruslana SlavaRuslana Slava
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 4.47
6 Lucie JindrováLucie Jindrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.38
7 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.30
8 Zuzana MuniováZuzana Muniová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 4.25
9 Tereza ŠeligováTereza Šeligová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 4.24
10 Kamila KleiberováKamila Kleiberová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 4.23
11 Michaela DruneckáMichaela Drunecká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.22
12 Nikola GrospičováNikola Grospičová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
96 4.14
13 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.12
14 Zdena OrltováZdena Orltová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 3.98
15 Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 3.79
16 Simona PrátováSimona Prátová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 3.78
17 Kristýna HorákováKristýna Horáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 3.56
Marta IdzikowskaMarta Idzikowska
PoslkoPoslko
93 0
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 10.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.70
2 Lucie ŠimonováLucie Šimonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.58
3 Dominika AntošováDominika Antošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 4.50
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.41
5 Markéta VašířováMarkéta Vašířová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.90
6 Tereza HoladováTereza Holadová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.80
7 Josefína HrabákováJosefína Hrabáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 3.74
8 Sára KleknerováSára Kleknerová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
98 3.66
9 Michaela SvobodováMichaela Svobodová
TJ Spartak ČelákoviceTJ Spartak Čelákovice
98 3.62
10 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.55
11 Monika NeradováMonika Neradová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.48
12 Alena JarolímováAlena Jarolímová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.42
13 Nikola GrajcárováNikola Grajcárová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 3.37
14 Kristýna LupejováKristýna Lupejová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 3.35
15 Denisa BízkováDenisa Bízková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.32
16 Kristýna RoušarováKristýna Roušarová
TJ Spartak ČelákoviceTJ Spartak Čelákovice
97 3.31
17 Michaela KarlovskáMichaela Karlovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.30
18 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 3.29
19 Kateřina TicháKateřina Tichá
TJ Spartak ČelákoviceTJ Spartak Čelákovice
01 3.20
20 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 3.03
Dominika NovotnáDominika Novotná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 NM
Celkem 21 závodníků