Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (16. 1. 2010)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 16.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 7.08
2 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 6.34
3 Jiří ĎebnárJiří Ďebnár
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 5.87
4 Martin KopuletýMartin Kopuletý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 5.79
5 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 5.73
6 David ZajícDavid Zajíc
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
91 5.63
7 Ondřej FikrOndřej Fikr
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
94 5.58
8 Ondřej MácaOndřej Máca
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 5.53
9 Miroslav JaníčekMiroslav Janíček
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
81 5.42
10 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 5.22
11 Miroslav SimandlMiroslav Simandl
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 5.22
12 Ondřej DoubekOndřej Doubek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
93 5.20
13 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 4.85
14 Jiří SlavíkJiří Slavík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
93 4.73
15 Roman HorníkRoman Horník
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 4.32
MS Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 7.35
MS Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 7.30
MS Svatoslav TonSvatoslav Ton
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
78 6.76
MS Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 6.66
MS Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 5.72
Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 0.00
Josef ChybaJosef Chyba
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 DNP
Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 DNP
Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 DNP
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin PerutkaMartin Perutka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 5.51
2 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 5.48
3 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 5.13
4 Radek ŠvihálekRadek Švihálek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 4.95
5 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.90
6 Jan UchytilJan Uchytil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 4.81
7 Ondřej PolášekOndřej Polášek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 4.64
8 Jirka MaříkJirka Mařík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.12
9 Vít BartesVít Bartes
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 3.72
MS Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
95 5.39
MS Jan ŠanderaJan Šandera
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 4.65
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
96 0.00
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 DNP
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 4.65
2 Klára ChlubnováKlára Chlubnová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 4.64
3 Pavla OberreitnerováPavla Oberreitnerová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 4.49
4 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 4.38
5 Dominika KrejcarováDominika Krejcarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 4.06
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.24
MS Linda KomínkováLinda Komínková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
92 4.88
MS Radmila VrbováRadmila Vrbová
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
94 4.83
MS Andrea AbelováAndrea Abelová
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 NP
MS Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 NP
Adéla KráčmarováAdéla Kráčmarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 NP
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika CabejškováMonika Cabejšková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.63
2 Michaela ČutkováMichaela Čutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 4.61
3 Hana KratochvílováHana Kratochvílová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 4.22
4 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 4.11
5 Adéla ChevalierováAdéla Chevalierová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 4.10
6 Iva ZáviškováIva Závišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 4.09
7 Kateřina DoležalováKateřina Doležalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 4.09
8 Michaela BuchtováMichaela Buchtová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 3.68
MS Anna LojkáskováAnna Lojkásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.19
MS Andrea AbelováAndrea Abelová
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 4.09
MS Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 0.00
Šárka MalcováŠárka Malcová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 0.00
Karolína NovotnáKarolína Novotná
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 0.00
Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 DNP
Martina HomolováMartina Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 DNP
Celkem 15 závodníků