Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Olomouc (16. - 17. 1. 2010)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 16.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana SotákováJana Sotáková
ASK BlanskoASK Blansko
93 10.65 572
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 10.23 545
3 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK ZlínAK Zlín
93 09.89 522
4 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 09.62 505
5 Michaela ValentováMichaela Valentová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 09.04 467
6 Markéta UrbischováMarkéta Urbischová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 08.21 413
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 16.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
95 10.63 571
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Atletika PoličkaAtletika Polička
95 09.46 494
3 Adéla BártováAdéla Bártová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 08.21 413
4 Simona VystrčilováSimona Vystrčilová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 08.12 407
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 07.79 386
6 Kateřina ŠtěpařováKateřina Štěpařová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
95 07.75 383
7 Anna Marie KadlecováAnna Marie Kadlecová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 07.65 377
8 Kateřina ZaoralováKateřina Zaoralová
AHA VyškovAHA Vyškov
96 07.57 372
9 Markéta NovotnáMarkéta Novotná
AHA VyškovAHA Vyškov
95 07.56 371
10 Lenka SvobodováLenka Svobodová
JAC BrnoJAC Brno
95 07.48 366
11 Denisa VenglošováDenisa Venglošová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 07.15 345
12 Eva ŠenkováEva Šenková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 07.02 336
13 Barbora ChválkováBarbora Chválková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 06.95 332
14 Adriana JagošováAdriana Jagošová
AHA VyškovAHA Vyškov
96 06.75 319
15 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 06.74 318
Dominika VáchováDominika Váchová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
97 06.74 318
17 Kateřina ObručováKateřina Obručová
AHA VyškovAHA Vyškov
96 06.69 315
18 Eliška ŠrajerováEliška Šrajerová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 06.56 307
19 Anna RaušerováAnna Raušerová
AHA VyškovAHA Vyškov
96 06.55 306
20 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 06.48 302
21 Barbora HorákováBarbora Horáková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
96 06.45 300
22 Emily GerulováEmily Gerulová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
97 06.41 297
23 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 05.95 268
24 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 05.65 249
25 Renáta FilákováRenáta Filáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 05.19 220
26 Jana ŠkutováJana Škutová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
96 05.11 215
Celkem 26 závodníků