Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Olomouc (16. - 17. 1. 2010)
pětiboj hala [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3225
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 2596
3 Lenka SchauerováLenka Schauerová 88 Atletika PoličkaAtletika Polička 2114
4 Ivana KlímováIvana Klímová 87 AK OlomoucAK Olomouc 2069
5 Magda KubíkováMagda Kubíková 87 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 1865
6 Alena PeterkováAlena Peterková 60 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 0450
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Malariková M. 3225 (10.37/554-5.38/665-1.63/771-09.75/759-2:48.80/476)
Úlehlová K. 2596 (2:54.67/416-08.51/432-4.89/530-1.42/534-10.15/684)
Schauerová L. 2114 (2:53.46/428-11.84/407-07.95/396-4.44/413-1.36/470)
Klímová I. 2069 (2:46.77/498-11.43/468-06.66/313-4.31/381-1.30/409)
Kubíková M. 1865 (3:35.19/108-11.22/501-09.38/489-4.34/388-1.27/379)
Peterková A. 450 (/-06.89/328-3.09/122-0/-/)
Celkem 6 závodníků
pětiboj hala [Z] - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 AK ZlínAK Zlín 3068
2 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 91 AC ProstějovAC Prostějov 2798
3 Dominika MatuškováDominika Matušková 92 AC ProstějovAC Prostějov 2753
4 Lucie SíbrováLucie Síbrová 91 AC ProstějovAC Prostějov 2257
5 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 2013
Karolína BěhalováKarolína Běhalová 92 SK PřerovSK Přerov 0524
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Komrsková A. 3068 (3:07.10/302-09.21/478-5.25/628-1.66/806-09.27/854)
Zbořilová V. 2798 (10.15/684-08.74/447-4.76/495-1.54/666-2:45.98/506)
Matušková D. 2753 (2:50.33/460-09.78/754-08.16/410-4.36/393-1.60/736)
Síbrová L. 2257 (2:50.44/459-10.81/568-08.08/405-4.45/416-1.30/409)
Balůsková A. 2013 (3:17.08/223-07.07/340-4.23/362-1.45/566-11.09/522)
Běhalová K. 524 (/-4.87/524-/-/)
Celkem 6 závodníků
pětiboj hala [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 3196
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2789
3 Leona SilnicováLeona Silnicová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2705
4 Markéta UrbischováMarkéta Urbischová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2512
5 Michaela ValentováMichaela Valentová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2212
6 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková 93 AK ZlínAK Zlín 2163
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Sotáková J. 3196 (2:50.49/459-08.90/931-10.65/572-5.39/668-1.45/566)

Šebestíková N. 2789 (3:08.53/290-10.23/545-4.71/482-1.45/566-09.02/906)

Silnicová L. 2705 (2:58.25/382-10.42/636-09.62/505-4.57/446-1.60/736)

Urbischová M. 2512 (08.21/413-4.35/391-1.45/566-09.95/721-2:54.24/421)

Valentová M. 2212 (2:53.49/428-09.04/467-3.97/301-1.27/379-10.41/637)

Janeková N. 2163 (3:00.45/361-09.89/522-0/-1.48/599-10.17/681)
Celkem 6 závodníků
pětiboj hala [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 2802
2 Adéla BártováAdéla Bártová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2566
3 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 2559
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 Atletika PoličkaAtletika Polička 2512
5 Adéla PaluchováAdéla Paluchová 95 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 2334
6 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2272
7 Simona VystrčilováSimona Vystrčilová 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2243
8 Kateřina ŠtěpařováKateřina Štěpařová 95 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2171
9 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 95 AHA VyškovAHA Vyškov 2116
10 Anna Marie KadlecováAnna Marie Kadlecová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2071
11 Barbora ChválkováBarbora Chválková 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1969
12 Dominika VáchováDominika Váchová 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1916
13 Kateřina ObručováKateřina Obručová 96 AHA VyškovAHA Vyškov 1903
14 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1889
15 Denisa VenglošováDenisa Venglošová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1854
16 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1844
17 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1814
18 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 AHA VyškovAHA Vyškov 1678
19 Eva ŠenkováEva Šenková 96 AHA VyškovAHA Vyškov 1660
20 Renáta FilákováRenáta Filáková 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1651
21 Barbora HorákováBarbora Horáková 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1553
22 Jana ŠkutováJana Škutová 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1512
23 Anna RaušerováAnna Raušerová 96 AHA VyškovAHA Vyškov 1448
24 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 AHA VyškovAHA Vyškov 1389
25 Eliška ŠrajerováEliška Šrajerová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1193
26 Kateřina ZaoralováKateřina Zaoralová 96 AHA VyškovAHA Vyškov 1069
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Svobodová L. 2802 (2:47.28/492-07.48/366-4.72/485-1.48/599-09.24/860)

Bártová A. 2566 (2:59.59/369-09.87/737-08.21/413-4.58/448-1.48/599)

Gerulová E. 2559 (3:12.01/262-09.59/791-06.41/297-4.94/543-1.54/666)

Vytlačilová T. 2512 (2:57.72/387-09.46/494-4.80/506-1.36/470-10.31/655)

Paluchová A. 2334 (3:17.13/222-10.30/657-10.63/571-4.18/350-1.42/534)

Urbaczková L. 2272 (2:57.47/389-10.37/644-06.48/302-4.40/403-1.42/534)

Vystrčilová S. 2243 (2:57.40/390-08.12/407-4.64/464-1.42/534-11.56/448)

Štěpařová K. 2171 (2:53.04/433-07.75/383-4.26/369-1.27/379-10.58/607)

Novotná M. 2116 (2:56.46/399-07.56/371-4.13/338-1.42/534-11.39/474)

Kadlecová A. 2071 (3:06.18/310-07.65/377-4.22/359-1.39/502-11.08/523)

Chválková B. 1969 (3:15.28/236-06.95/332-4.28/374-1.30/409-10.52/618)

Váchová D. 1916 (3:17.27/221-06.74/318-4.35/391-1.30/409-10.76/577)

Obručová K. 1903 (06.69/315-4.22/359-1.30/409-10.91/551-3:11.11/269)

Ledvoňová K. 1889 (3:12.93/254-05.95/268-4.17/347-1.27/379-10.39/641)

Venglošová D. 1854 (07.15/345-4.01/310-1.33/439-11.25/496-3:11.77/264)

Tomíčková T. 1844 (06.74/318-4.33/386-1.27/379-11.26/495-3:11.45/266)

Boháčková B. 1814 (05.65/249-4.30/379-1.39/502-11.73/423-3:12.05/261)

Jagošová A. 1678 (06.75/319-3.95/296-1.36/470-12.37/333-3:12.26/260)

Šenková E. 1660 (07.02/336-4.15/343-1.33/439-12.28/345-3:20.73/197)

Filáková R. 1651 (05.19/220-3.72/246-1.27/379-11.10/520-3:09.05/286)

Horáková B. 1553 (06.45/300-4.16/345-1.21/321-11.79/414-3:24.16/173)

Škutová J. 1512 (05.11/215-4.12/336-1.15/266-11.92/395-3:07.35/300)

Raušerová A. 1448 (06.55/306-3.72/246-1.24/350-12.12/367-3:23.35/179)

Hubáčková D. 1389 (07.79/386-3.85/274-0/-11.59/444-3:09.15/285)

Šrajerová E. 1193 (06.56/307-3.60/220-1.21/321-13.25/226-3:33.19/119)

Zaoralová K. 1069 (07.57/372-3.57/214-0/-12.60/303-3:23.24/180)
Celkem 26 závodníků
sedmiboj hala [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4824
2 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 81 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4656
3 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4485
4 Jakub StündlJakub Stündl 90 AK ZlínAK Zlín 4194
5 Jakub LacinaJakub Lacina 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3771
6 Lukáš PlachýLukáš Plachý 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2969
7 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1365
Jan KoňaříkJan Koňařík 84 SK PřerovSK Přerov 2034
Adam HromčíkAdam Hromčík 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1557
Roman NovotnýRoman Novotný 86 AK KroměřížAK Kroměříž 0911
Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK HraniceSK Hranice 2223
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 90 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1474
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Ošmera M. 4824 (07.07/858-3:07.39/594-08.76/800-12.62/644-6.56/711-3.84/573-1.82/644)

Wagner Š. 4656 (07.00/882-3:13.26/540-09.01/426-7.73/992-3.14/391-1.91/723-09.20/702)

Zelinka P. 4485 (07.30/779-3:29.67/403-08.90/768-10.53/518-6.36/666-4.04/628-1.91/723)

Stündl J. 4194 (3:30.74/395-10.93/542-6.27/646-3.64/519-1.76/593-07.39/749-08.98/750)

Lacina J. 3771 (3:17.35/504-09.70/599-10.26/501-6.07/602-2.84/319-1.67/520-07.46/726)

Plachý L. 2969 (2:54.73/717-07.30/325-5.14/409-2.64/273-1.64/496-08.23/495-11.79/254)

Čech Z. 2223 (/-09.06/429-5.68/519-/-1.79/619-07.68/656)

Koňařík J. 2034 (/-08.88/419-5.98/582-0/-1.64/496-08.08/537-/)

Hromčík A. 1557 (/-6.69/741-/-/-07.19/816-/)

Bětuňák B. 1474 (/-/-6.72/748-/-/-07.46/726)

Volný J. 1365 (4:05.44/170-13.85/53-08.19/378-3.93/195-2.04/147-1.28/237-09.60/185)

Novotný R. 911 (06.92/911-/-/-/-/-/)
Celkem 12 závodníků
sedmiboj hala [J] - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 AK OlomoucAK Olomouc 3937
2 Michal HeczkoMichal Heczko 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3337
3 Pavel ŠtěpánPavel Štěpán 92 JAC BrnoJAC Brno 2849
Petr BulkoPetr Bulko 92 AK OlomoucAK Olomouc 2339
Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0775
Michal FojtMichal Fojt 92 SK PřerovSK Přerov 1075
Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 0785
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Dočkal L. 3937 (07.45/729-3:32.60/381-09.49/642-10.34/506-6.11/610-3.84/573-1.64/496)

Heczko M. 3337 (3:30.81/394-10.59/435-10.20/498-5.57/496-2.84/319-1.82/644-08.03/551)

Štěpán P. 2849 (11.02/365-10.83/536-5.40/461-0/-1.52/404-08.07/540-3:12.94/543)

Bulko P. 2339 (07.64/668-/-13.37/690-5.40/461-/-1.67/520)

Fojt M. 1075 (/-/-5.33/447-/-/-07.77/628)

Kácel A. 785 (07.28/785-/-/-/-/-/)

Lukáš M. 775 (/-/-/-/-/-07.31/775)

Jančík F. 677 (09.32/677)
Celkem 7 závodníků
sedmiboj hala [Dci] - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4319
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4308
3 Marek MajerMarek Majer 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4062
4 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík 94 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3912
5 David PolákDavid Polák 93 JAC BrnoJAC Brno 3797
6 Karel MazálekKarel Mazálek 94 BYAC BrnoBYAC Brno 3481
7 Michal SabelaMichal Sabela 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3368
8 David MácalDavid Mácal 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 3240
9 Petr VašekPetr Vašek 94 BYAC BrnoBYAC Brno 3198
10 Jan HorňákJan Horňák 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3123
11 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3078
12 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3056
13 Jakub SikoraJakub Sikora 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3024
14 Richard BzdýlRichard Bzdýl 94 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3012
15 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2906
Filip DittrichFilip Dittrich 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2300
Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 1420
Tomáš MikulaTomáš Mikula 94 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2672
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 0613
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Stuchlík M. 4319 (3:18.52/494-11.49/575-6.22/635-4.14/656-1.70/544-07.50/713-09.20/702)

Fiala A. 4308 (3:26.16/431-08.79/793-14.14/737-6.12/613-3.64/519-1.76/593-07.79/622)

Majer M. 4062 (3:22.91/457-10.30/504-6.18/626-3.04/367-1.73/569-07.29/782-08.95/757)

Gunčík S. 3912 (3:11.77/554-10.99/545-6.08/604-2.94/342-1.76/593-07.58/687-09.76/587)

Polák D. 3797 (3:53.84/235-11.85/597-6.18/626-2.84/319-1.79/619-07.60/681-09.12/720)

Mazálek K. 3481 (3:29.62/403-11.42/571-5.57/496-2.74/296-1.70/544-07.97/568-09.68/603)

Sabela M. 3368 (3:40.63/322-09.66/465-5.63/508-2.54/251-1.61/472-07.42/739-09.64/611)

Mácal D. 3240 (08.52/418-3:27.54/420-09.22/439-5.33/447-3.24/416-1.70/544-09.92/556)

Vašek P. 3198 (3:29.98/401-09.79/473-5.91/567-2.74/296-1.55/426-08.07/540-10.25/495)

Horňák J. 3123 (08.08/537-3:29.03/408-12.15/616-5.41/463-2.54/251-1.61/472-10.95/376)

Vojtek T. 3078 (3:30.27/398-08.49/395-5.58/498-2.14/167-1.67/520-07.84/607-10.26/493)

Homola J. 3056 (3:28.48/412-09.16/711-09.20/438-5.29/439-0/-1.58/449-07.84/607)

Sikora J. 3024 (3:27.63/419-10.98/545-4.86/356-2.34/208-1.58/449-08.26/487-09.90/560)

Bzdýl R. 3012 (08.01/557-3:44.00/299-10.88/539-5.30/441-2.44/229-1.70/544-10.78/403)

Kratochvíl O. 2906 (3:10.64/564-08.70/408-5.23/427-3.24/416-1.55/426-07.65/665-/)

Mikula T. 2672 (/-09.74/470-5.52/485-3.14/391-1.61/472-08.20/503-11.11/351)

Dittrich F. 2300 (/-09.85/477-6.26/644-/-1.73/569-07.83/610)

Pěček L. 1420 (/-08.96/755-/-/-/-/-07.65/665)

Dragoun R. 816 (08.69/816)

Linhart M. 613 (07.82/613-/-/-/-/-/)

Londin F. 595 (09.72/595)

Šikling D. 0 (/)
Celkem 19 závodníků
sedmiboj hala [Zci] - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3384
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3373
3 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3214
4 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3155
5 Dominik KlingerDominik Klinger 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2612
6 Jiří GrygeraJiří Grygera 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2606
7 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2579
8 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2575
9 Jiří LedvoňJiří Ledvoň 96 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2400
10 Jiří SkalkaJiří Skalka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2347
11 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 2279
12 Daniel PřečekDaniel Přeček 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1382
Radim HofmanRadim Hofman 95 SK PřerovSK Přerov 0000
Lukáš HladkýLukáš Hladký 95 SK PřerovSK Přerov 0000
Jan KoplíkJan Koplík 96 SK PřerovSK Přerov 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Kaštovský M. 3384 (3:26.88/425-09.53/633-11.94/603-5.05/392-2.94/342-1.60/464-08.12/525)
Homola T. 3373 (3:53.07/240-08.66/823-09.37/448-5.80/544-2.34/208-1.60/464-07.71/646)
Tuček M. 3214 (3:10.07/569-08.48/395-5.08/398-2.34/208-1.45/352-07.92/583-09.17/709)
Hadamčík J. 3155 (3:17.85/500-10.58/437-10.44/512-5.18/417-2.74/296-1.66/512-08.28/481)
Klinger D. 2612 (3:27.57/420-09.49/455-4.62/312-2.24/187-1.63/488-08.69/376-10.96/374)
Grygera J. 2606 (3:20.16/480-08.80/414-4.28/252-2.44/229-1.38/303-08.35/462-10.41/466)
Suchánek M. 2579 (3:16.76/509-08.14/375-4.76/337-0/-1.48/374-08.18/509-10.36/475)
Hájek D. 2575 (3:34.27/368-08.87/418-4.75/335-2.04/147-1.54/419-08.47/431-10.46/457)
Ledvoň J. 2400 (3:50.43/256-08.66/406-4.87/358-2.14/167-1.48/374-08.46/434-10.77/405)
Skalka J. 2347 (3:23.85/450-10.22/499-4.63/313-0/-1.42/331-08.77/357-10.82/397)
Mikuláček P. 2279 (3:52.95/241-10.29/488-09.06/429-5.08/398-0/-1.45/352-08.71/371)
Přeček D. 1382 (3:58.61/207-05.26/206-4.01/207-2.04/147-1.15/159-09.37/227-11.98/229)
Randýsek M. 187 (2.24/187)
Koplík J. 0 (/-/-/-/)
Hladký L. 0 (/-/-/-/)
Hofman R. 0 (/-/-/-/)
Celkem 15 závodníků