výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (19. 1. 2010)

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 33.98
2 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.04
3 Jan NešporJan Nešpor 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 37.66
4 David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.06
5 Michael DobošMichael Doboš 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 41.98
Tomáš KrupkaTomáš Krupka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.44
2 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 35.71
3 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 36.66
4 Jiří TůmaJiří Tůma 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.96
5 Tomáš HákTomáš Hák 90 AC PardubiceAC Pardubice 38.14
6 Martin EdlmanMartin Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 40.59
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 36.11
2 Jan HanzlJan Hanzl 78 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.35
3 Michal PešekMichal Pešek 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 36.91
4 Ondřej KuncOndřej Kunc 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.17
5 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.22
Petr SzeteiPetr Szetei 84 AK KroměřížAK Kroměříž DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 35.25
2 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.24
3 Roman DivokýRoman Divoký 90 AC PardubiceAC Pardubice 37.75
4 Jakub HlasJakub Hlas 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 40.65
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek FischerRadek Fischer 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 35.40
2 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.29
3 Adam BöckAdam Böck 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 38.37
4 Michal FiedlerMichal Fiedler 90 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.63
5 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 39.18
Petr BranišPetr Braniš 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.82
2 Petr KašparPetr Kašpar 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 36.79
3 Dušan LitvaDušan Litva 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 37.35
4 Robin HubRobin Hub 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.95
5 Jiří PetrákJiří Petrák 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 38.21
6 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 41.59
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.67
2 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 38.05
3 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 38.15
4 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.62
5 Tomáš BeranTomáš Beran 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 39.41
6 Jiří KukalJiří Kukal 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.97
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel ŠedinaKarel Šedina 90 TJ SušiceTJ Sušice 37.27
2 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.53
3 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 39.78
4 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 40.92
5 Milan ProuzaMilan Prouza 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 41.64
David TomandlDavid Tomandl 92 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MatysOndřej Matys 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 38.04
2 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.72
3 Daniel DufekDaniel Dufek 91 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 39.11
4 Vojtěch KudlaVojtěch Kudla 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 40.49
5 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 42.30
Jan KmeťJan Kmeť 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HonzátkoDavid Honzátko 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 39.68
2 Pavel VlásekPavel Vlásek 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.50
3 Jan JežekJan Ježek 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 40.51
4 Jakub HanušJakub Hanuš 93 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 41.04
5 Seung Hwan HanSeung Hwan Han 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.71
6 Jan VocelJan Vocel 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 44.97
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 39.86
2 Tomáš BeranTomáš Beran 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 40.28
3 Július FröhlichJúlius Fröhlich 54 Veteráni ČernošiceVeteráni Černošice 48.72
4 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.46
5 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 61.32
Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.20
2 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.44
3 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 35.78
4 Dušan LitvaDušan Litva 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.48
5 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 39.77
Celkem 5 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SajdokováJana Sajdoková 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 39.74
2 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.34
3 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.75
4 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.34
5 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 43.61
6 Martina FialováMartina Fialová 87 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 47.79
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.86
2 Tereza StrakováTereza Straková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 42.51
3 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.17
4 Kristýna SkřenkováKristýna Skřenková 84 USK PrahaUSK Praha 43.80
5 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.61
6 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.45
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.76
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 41.97
3 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.36
4 Valerie ŠindelářováValerie Šindelářová 92 AC PardubiceAC Pardubice 46.36
5 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.50
6 Tereza ČíhalováTereza Číhalová 92 USK PrahaUSK Praha 48.36
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MinářůTereza Minářů 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 42.46
2 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 43.02
3 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 43.74
4 Markéta ŠourkováMarkéta Šourková 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 44.37
5 Anita ŠturmováAnita Šturmová 87 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 46.20
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 42.32
2 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 43.40
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 44.73
4 Zuzana NovákováZuzana Nováková 94 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 46.34
5 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 46.43
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 44.47
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.81
3 Kristýna SkřenkováKristýna Skřenková 89 USK PrahaUSK Praha 45.16
4 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 46.06
5 Anna Hubatová-VackováAnna Hubatová-Vacková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.01
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (út, 19.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HříchováVendula Hříchová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 44.74
2 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 45.49
3 Markéta HahnováMarkéta Hahnová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.69
4 Zuzana SkalickáZuzana Skalická 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 45.84
5 Karolína RučováKarolína Ručová 91 AC PardubiceAC Pardubice 46.22
Celkem 5 závodníků