výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (24. 1. 2010)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.34
2 Vít BednářVít Bednář 87 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 07.62
3 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.06
MS Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.72
MS Ladislav BalonLadislav Balon 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.05
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.53
2 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.63
3 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.64
4 Jan FrühbauerJan Frühbauer 93 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.92
5 Martin KuraňMartin Kuraň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.02
MS Tomáš DaťkoTomáš Daťko 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.41
2 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.54
3 Josef GalbaJosef Galba 93 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.51
MS Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.51
MS Vladislav HruškaVladislav Hruška 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.69
Filip HančlFilip Hančl 96 SK Start TřeboňSK Start Třeboň DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.26
2 Jiří KarkuleJiří Karkule 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.59
MS Tomáš MinaříkTomáš Minařík 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.28
MS Lokáš KofroňLokáš Kofroň 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.68
MS Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
MS Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David NovákDavid Novák 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.87
2 Hynek PátýHynek Pátý 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.95
3 David NěmečekDavid Němeček 93 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.10
MS Antonín MorávekAntonín Morávek 83 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Marek OlejarčíkMarek Olejarčík 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNP
Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič 95 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.86
2 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.94
3 Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.14
4 Jan PeštaJan Pešta 83 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.67
MS Michael PocMichael Poc 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.82
MS Zdeněk PlášilZdeněk Plášil 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.01
2 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.16
3 Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.44
4 Daniel VoltrDaniel Voltr 92 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 07.87
MS Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.58
MS Daniel SedláčekDaniel Sedláček 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.06
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.95
2 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.06
3 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.26
4 Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.41
5 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.43
Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.35
2 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.60
3 Vít BednářVít Bednář 87 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 07.69
4 Daniel VoltrDaniel Voltr 92 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 07.97
5 Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič 95 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.98
David NovákDavid Novák 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 07.97
2 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.25
3 Lenka ŘíhováLenka Říhová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.11
MS Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.34
MS Iva BadalcováIva Badalcová 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.43
MS Lenka HolubováLenka Holubová 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.34
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.41
3 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.42
4 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.83
5 Julie DvořákováJulie Dvořáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.02
MS Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.31
2 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.38
3 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.52
4 Martina HejdováMartina Hejdová 91 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.70
5 Sandra HofmannováSandra Hofmannová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.75
MS Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 08.27
2 Michaela LomováMichaela Lomová 91 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.74
3 Michaela KřemenováMichaela Křemenová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.79
4 Petra JašarováPetra Jašarová 89 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.81
MS Alžběta KudelováAlžběta Kudelová 83 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.70
MS Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.79
2 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.05
3 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.07
4 Monika PincováMonika Pincová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.14
MS Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.14
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.17
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.27
3 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.41
4 Hana VanišováHana Vanišová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.59
MS Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.24
Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 07.91
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.15
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.21
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.22
Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.22
6 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 08.25
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.28
2 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.30
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.40
4 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.43
5 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.56
6 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.62
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.95
2 Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 23.29
3 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.06
4 Jan FrühbauerJan Frühbauer 93 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 26.61
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.37
2 Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.68
3 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.32
4 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.95
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KuraňMartin Kuraň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.82
2 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.46
3 David PuchernaDavid Pucherna 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 28.18
4 Jiří KarkuleJiří Karkule 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 28.37
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk ŠvábZdeněk Šváb 93 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 25.85
2 Matouš ČernýMatouš Černý 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.96
MS Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.85
MS Daniel SedláčekDaniel Sedláček 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.60
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.95
MS Antonín MorávekAntonín Morávek 83 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.11
MS Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.54
MS Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.82
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.86
MS Pavel ŘíhaPavel Říha 91 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 25.14
MS Ladislav BalonLadislav Balon 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.95
MS Lokáš KofroňLokáš Kofroň 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.28
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VonešDaniel Voneš 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 25.46
2 Milan SoumarMilan Soumar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 25.88
3 Hynek PátýHynek Pátý 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 27.60
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.49
MS Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 26.10
MS Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 26.42
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 26.40
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.87
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.21
4 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 31.10
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.27
2 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.89
3 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.70
4 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 30.54
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena TuránskáMagdalena Turánská 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.73
2 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.92
3 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 28.96
4 Radka JuřičkováRadka Juřičková 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 29.63
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PetrželováMonika Petrželová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 30.62
2 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 30.87
MS Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.80
MS Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.53
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 28.48
2 Martina HejdováMartina Hejdová 91 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 28.69
3 Nikola SchwachováNikola Schwachová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 29.08
MS Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.29
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 28.56
2 Eva HladováEva Hladová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 29.20
3 Inka KratochvílováInka Kratochvílová 93 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 30.56
4 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 31.68
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 28.02
2 Hana VanišováHana Vanišová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 28.60
3 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 29.32
4 Nikola FilkováNikola Filková 90 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 29.36
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 51.06
2 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 51.37
MS Jan HanzlJan Hanzl 78 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.82
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.31
MS Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.56
MS Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.94
MS Jan NešporJan Nešpor 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VonešDaniel Voneš 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 55.15
2 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 56.88
MS Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 57.44
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KomárekPatrik Komárek 94 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 59.81
MS Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 56.32
David NěmečekDavid Němeček 93 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNP
Martin BohuslávekMartin Bohuslávek 94 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PořádekMartin Pořádek 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 55.56
2 Milan SoumarMilan Soumar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 57.40
3 Marek PěknýMarek Pěkný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 57.91
MS František SchovalFrantišek Schoval 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.05
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš LagardeMatyáš Lagarde 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 55.27
2 Miroslav GlazerMiroslav Glazer 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 57.45
MS Pavel ŘíhaPavel Říha 91 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 55.03
MS Radek CapouchRadek Capouch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.86
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Andrea VrbováAndrea Vrbová 95 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNP
Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Monika NovákováMonika Nováková 95 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 64.32
2 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.56
3 Nikola FilkováNikola Filková 90 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 67.90
4 Pavla KohoutkováPavla Kohoutková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 77.42
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 64.95
2 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 65.41
MS Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 59.17
MS Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.45
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.47
2 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 64.72
3 Eva HladováEva Hladová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 66.12
4 Pavla SobíškováPavla Sobíšková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 67.07
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:59.26
2 Daniel VonešDaniel Voneš 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:01.60
3 Martin PořádekMartin Pořádek 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:06.65
4 Matyáš LagardeMatyáš Lagarde 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:06.69
5 Ondřej MaruškaOndřej Maruška 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:06.70
MS Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:55.23
MS Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:59.47
MS František SchovalFrantišek Schoval 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:00.47
MS Adam BöckAdam Böck 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:00.84
MS Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:09.17
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:09.54
2 Miroslav GlazerMiroslav Glazer 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:13.34
3 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:13.88
4 Ondřej BrynychOndřej Brynych 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:14.21
5 Zdeněk ŠvábZdeněk Šváb 93 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:17.49
6 Tomáš TaubrTomáš Taubr 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:17.57
7 Michal HášaMichal Háša 81 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:19.49
8 Martin KošinaMartin Košina 92 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 2:19.73
MS Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:07.99
MS Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:18.50
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie KřížkováLucie Křížková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:27.59
2 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:34.36
MS Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:20.86
MS Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:24.04
MS Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:27.93
MS Aneta VašákováAneta Vašáková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.37
MS Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:33.71
Magdalena TuránskáMagdalena Turánská 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola SchwachováNikola Schwachová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:28.07
2 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:29.17
3 Pavla SobíškováPavla Sobíšková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:37.79
4 Tereza PánkováTereza Pánková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:46.75
5 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:48.16
6 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:48.52
7 Monika NovákováMonika Nováková 95 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 3:18.53
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:11.74
2 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:11.81
3 Vít KekulaVít Kekula 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:19.37
4 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:22.23
5 Tomáš ČenecTomáš Čenec 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:35.96
6 Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:36.72
7 František KošinaFrantišek Košina 90 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 4:44.37
8 Václav BürgerVáclav Bürger 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:52.03
9 Matěj BrožkaMatěj Brožka 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:59.37
10 Miloslav ŘehořMiloslav Řehoř 91 Atletic Club ČimeliceAtletic Club Čimelice 5:02.04
11 Miroslav MikešMiroslav Mikeš 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:23.58
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka VaňkováLenka Vaňková 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:54.32
MS Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav DNP
Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 3 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal HášaMichal Háša 81 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09:28.58
2 Gustav HadGustav Had 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 09:29.83
3 Petr HavelkaPetr Havelka 72 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09:44.66
4 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09:46.16
5 Václav ZajícVáclav Zajíc 79 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10:08.48
6 Vít MalíkVít Malík 69 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 10:09.08
7 Radek BechyňskýRadek Bechyňský 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11:11.65
8 Tomáš ZemanTomáš Zeman 78 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11:43.92
MS Jakub HnatiakJakub Hnatiak 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09:54.76
MS Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 10:06.34
Celkem 10 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika FaktorováVeronika Faktorová 84 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 10:58.96
2 Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 12:00.24
3 Anna SchwarzováAnna Schwarzová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12:57.11
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich VítJindřich Vít 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.19
2 Lukáš RokosLukáš Rokos 87 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 09.99
3 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.38
4 Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.71
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PurmanTomáš Purman 80 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.17
2 Ondřej KřelinaOndřej Křelina 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.20
MS David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.02
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.42
MS Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.50
MS Přemysl HoráčekPřemysl Horáček 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNQ
Matouš ČernýMatouš Černý 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNQ
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.65
2 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.42
3 David HrůzaDavid Hrůza 93 TJ ChyškyTJ Chyšky 12.11
MS Mojmír MachačMojmír Machač 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNQ
Milan KissMilan Kiss 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra BlovskáPetra Blovská 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.21
2 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.75
MS Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.31
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LomováMichaela Lomová 91 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 10.92
2 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 11.05
MS Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
MS Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.18
MS Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.46
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.13
2 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 09.46
3 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.65
4 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.66
MS Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.37
Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Drda, Purman, Novák, Jarolím Drda, Purman, Novák, Jarolím TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:37.39
2 Říčař, Kratochvíl, Gurčík, Rizvanovič Říčař, Kratochvíl, Gurčík, Rizvanovič TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:39.26
3 Tomasko, Louma, Rybák, Absolon Tomasko, Louma, Rybák, Absolon TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 1:40.73
Pucherna, Karkule, Harsa, Toman Pucherna, Karkule, Harsa, Toman Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS (A) Dalecký, Zonek, Weihranch, Baláček (A) Dalecký, Zonek, Weihranch, Baláček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:38.17
MS (B) Balor, Minařík, Kofroň, Copouch (B) Balor, Minařík, Kofroň, Copouch TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:50.86
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kohoutková, Budínová, Vomáčková, Váňová Kohoutková, Budínová, Vomáčková, Váňová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:49.00
2 (A) Chládková, Pražáková, Mašková, Kříšková (A) Chládková, Pražáková, Mašková, Kříšková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:50.25
3 Benedová, Strusková, Loumová, Jašarová Benedová, Strusková, Loumová, Jašarová SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 1:53.96
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 (B) Černá, Turanská, Zimmermanová, Brusová (B) Černá, Turanská, Zimmermanová, Brusová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:52.02
2 Vodičková, Štynková, Řežábková, Juřičková Vodičková, Štynková, Řežábková, Juřičková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:58.86
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.651.701.751.801.831.861.891.921.952.00
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.95 --OOOOO-OOXXX
2 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 1.92 --OOOOO-XXOXXX
3 Josef GalbaJosef Galba
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
93 1.75 OOOOXXX
4 Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 1.70 XOXOOXXX
5 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
53 1.70 OXOXOXXX
6 Milan KissMilan Kiss
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.65 OOXXX
7 Tomáš HarsaTomáš Harsa
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 0 XXX
8 Jaroslav SvobodaJaroslav Svoboda
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
94 0 XXX
9 David NěmečekDavid Němeček
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
93 0 XXX
MS Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 1.83
MS Antonín MorávekAntonín Morávek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
83 1.80
MS Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.75
MS Přemysl HoráčekPřemysl Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 1.70
MS Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 1.70
MS Tomáš MinaříkTomáš Minařík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 0
MS Lokáš KofroňLokáš Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 0
MS Ladislav BalonLadislav Balon
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 0
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.62
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.59 -OOOOXOOXXOXXX
2 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.56 OOOOOXXOXOXXX
3 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.53 --OOXOOXXX
4 Karolína KoubováKarolína Koubová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.53 --OOXOXOXXX
5 Lucie BabkováLucie Babková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
86 1.53 -OOOXOXXOXXX
6 Denisa VébrováDenisa Vébrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.50 OOXOOXOXXX
7 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 1.45 OOOOXXX
8 Monika PetrželováMonika Petrželová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 1.45 OOXOOXXX
9 Pavla KohoutováPavla Kohoutová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
94 1.45 OOOXOXXX
10 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.45 OOOXXOXXX
11= Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.40 OOOXXX
11= Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.40 --OX-
13 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.35 OXXOXXX
MS Lucie SklenářováLucie Sklenářová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 1.56
MS Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
80 1.56
MS Kristýna CzakojováKristýna Czakojová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.50
MS Monika DlugošováMonika Dlugošová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
85 1.45
MS Aneta MíkováAneta Míková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 1.45
MS Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.40
Celkem 19 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.102.302.502.702.903.103.303.503.703.904.104.204.304.404.50
1 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 4.60 -------------OO
2 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 3.70 -----OOXOXXOXXX
3 Matouš ČernýMatouš Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 2.90 XO-OOOXXX
4 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 2.70 OOXXOXXOXXX
5 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 2.50 OXOXOXXX
MS Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.20
MS Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 3.90
MS Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
94 3.90
MS Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 3.70
MS Přemysl HoráčekPřemysl Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 3.10
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.803.003.103.203.403.503.603.753.87
1 Marie VosátkováMarie Vosátková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 2.60 -XOOXXX
2 Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 2.40 OOXXX
Sandra HofmannováSandra Hofmannová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 0 --XXX
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 0 ---XXX
MS Terezie KudrnováTerezie Kudrnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
90 3.75
MS Iva BrandováIva Brandová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 3.40
MS Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 3.40
MS Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 3.00
MS Zuzana SachováZuzana Sachová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 2.80
MS Eliška SvobodováEliška Svobodová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
94 2.60
MS Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 0
MS Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek PršínMarek Pršín
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 6.67 6.676.605.046.675.22X6.56
2 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 6.36 -X6.236.236.096.246.36
3 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 6.33 6.066.336.196.33--6.29
4 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 5.83 5.295.83-5.83---
5 Jan FrühbauerJan Frühbauer
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
93 5.54 5.175.54X5.545.465.45X
6 Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
95 5.50 5.50X5.245.505.19--
7 Milan SodomkaMilan Sodomka
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
76 5.44 5.444.215.225.444.00--
8 Ondřej BrynychOndřej Brynych
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
88 5.34 4.805.295.125.295.145.185.34
9 Michal FučíkMichal Fučík
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 5.21 5.185.214.155.21---
10 Zdeněk ŠvábZdeněk Šváb
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
93 5.12 4.965.125.035.12---
11 Tomáš HarsaTomáš Harsa
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 4.71 4.20X4.714.71---
12 David PuchernaDavid Pucherna
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 4.64 4.644.644.394.64---
MS Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 6.66
MS Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 6.12
MS Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 5.98
MS Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 5.64
MS David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 5.62
MS Radek CapouchRadek Capouch
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 5.24
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára LepeškováKlára Lepešková
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
93 5.23 XX4.904.904.90X5.23
2 Jana MelichováJana Melichová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
79 5.17 5.025.075.005.075.015.045.17
3 Monika BrusováMonika Brusová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 4.92 X4.88X4.88X4.894.92
4 Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.88 4.684.684.884.884.794.574.59
5 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.75 4.60XX4.60X4.604.75
6 Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
89 4.72 X3.264.724.72X3.344.70
7 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.72 X4.664.724.724.54X4.68
8 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.68 4.584.34X4.584.534.68X
9 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 4.54 4.404.544.444.54---
10 Michaela LomováMichaela Lomová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
91 4.52 4.514.524.454.52---
11 Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.45 4.294.424.454.45---
12 Pavla KohoutováPavla Kohoutová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
94 4.32 4.324.153.554.32---
13 Lucie NevludováLucie Nevludová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 4.11 4.114.004.054.11---
MS Petra BlovskáPetra Blovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
85 5.22
MS Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 4.79
MS Denisa GunarováDenisa Gunarová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
81 4.75
MS Iva BadalcováIva Badalcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
95 4.13
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 10.50 09.8710.4710.3910.47X10.50X
2 Jana MelichováJana Melichová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
79 10.26 10.26--10.26---
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
84 09.85 X09.7109.8509.85-09.76X
4 Radka JuřičkováRadka Juřičková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 09.74 09.6009.58X09.6009.7409.4209.48
MS Gabriela VaculováGabriela Vaculová
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
85 12.28
MS Martina BakičováMartina Bakičová
USK PrahaUSK Praha
89 11.63
MS Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
80 11.08
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
94 11.85 11.8510.9110.6211.8510.9710.41-
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 11.12 X10.65X10.6509.9411.1210.55
3 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 10.78 10.6309.7009.7610.6310.68X10.78
4 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 10.57 10.2210.4909.5310.4909.9310.4810.57
5 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 10.17 09.3009.7809.7609.7809.9009.7710.17
6 Denisa VébrováDenisa Vébrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 09.37 08.9308.3509.3709.3708.3508.2408.38
7 Lenka ŘíhováLenka Říhová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 09.33 09.1109.1108.7109.1109.3309.3209.33
8 Jana ŘežábkováJana Řežábková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
93 08.80 X08.8008.2608.80XX08.21
9 Kristýna KubrováKristýna Kubrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 08.77 08.6608.6808.7708.77---
10 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 08.28 08.2807.9807.9408.28---
11 Julie DvořákováJulie Dvořáková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 08.04 08.0407.9707.3708.04---
12 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 07.43 07.26X07.4307.43---
13 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 07.10 07.1006.7706.9807.10---
14 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 06.42 06.1406.4205.0506.42---
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie BabkováLucie Babková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
86 11.27 11.1110.9211.2111.2111.2711.0811.03
2 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 10.41 10.41XX10.4109.07X09.41
3 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 10.18 X09.0709.5009.5010.1710.1610.18
4 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 08.72 08.72X-08.72---
5 Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 08.61 07.6608.3007.4608.3008.2808.61X
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal FučíkMichal Fučík
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 12.81 10.6911.9412.5812.5812.7311.1712.81
2 Pavel FenclPavel Fencl
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
46 12.56 12.5612.5411.9512.56
3 Milan KissMilan Kiss
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 12.48 11.9212.4812.4412.4811.85X12.09
4 Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 10.58 10.42-10.4410.4410.5810.0410.30
5 Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 09.64 09.6408.8109.3009.6409.0508.6509.26
6 Jiří KarkuleJiří Karkule
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 09.38 08.8409.3808.9209.38X08.83X
7 Tomáš HarsaTomáš Harsa
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 09.31 08.9808.7509.2909.2908.8309.3108.38
David PuchernaDavid Pucherna
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 09.31 08.8908.93X08.9309.2009.3109.14
9 David HrůzaDavid Hrůza
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 09.27 09.1409.0309.2709.27X09.2009.10
MS Jakub MaříkJakub Mařík
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 14.46
MS Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 12.29
MS Zdeněk PlášilZdeněk Plášil
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 10.27
MS Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 09.54
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 13.92 12.7712.78X12.78
2 Pavel DytrychPavel Dytrych
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 12.14 12.14XX12.14
3 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 11.40 10.8711.40-11.40
4 Daniel VoltrDaniel Voltr
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
92 08.46 -X08.4608.46
MS Petr BalataPetr Balata
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
92 14.28
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 12.94 12.9411.5712.5812.9412.7412.62X
2 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 11.72 11.72X10.7111.7211.12--
3 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 10.84 10.14X09.5510.1410.2310.0410.84
4 Pavel FenclPavel Fencl
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
46 10.41 X09.8610.3310.3309.8610.4110.39
5 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 09.90 X08.9109.9009.90
6 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 07.91 07.2207.3907.7107.71X07.2707.91
7 Ondřej BrynychOndřej Brynych
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
88 07.81 X07.7007.5607.70-07.8107.58
MS Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 12.79
Celkem 8 závodníků