Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (24. 1. 2010)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.34
2 Vít BednářVít Bednář 87 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 07.62
3 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.06
MS Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.72
MS Ladislav BalonLadislav Balon 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.05
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.53
2 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.63
3 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.64
4 Jan FrühbauerJan Frühbauer 93 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.92
5 Martin KuraňMartin Kuraň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.02
MS Tomáš DaťkoTomáš Daťko 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.41
2 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.54
3 Josef GalbaJosef Galba 93 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.51
MS Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.51
MS Vladislav HruškaVladislav Hruška 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.69
Filip HančlFilip Hančl 96 SK Start TřeboňSK Start Třeboň DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.26
2 Jiří KarkuleJiří Karkule 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.59
MS Tomáš MinaříkTomáš Minařík 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.28
MS Lokáš KofroňLokáš Kofroň 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.68
MS Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
MS Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David NovákDavid Novák 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.87
2 Hynek PátýHynek Pátý 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.95
3 David NěmečekDavid Němeček 93 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.10
MS Antonín MorávekAntonín Morávek 83 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Marek OlejarčíkMarek Olejarčík 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNP
Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič 95 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.86
2 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.94
3 Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.14
4 Jan PeštaJan Pešta 83 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.67
MS Michael PocMichael Poc 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.82
MS Zdeněk PlášilZdeněk Plášil 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.01
2 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.16
3 Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.44
4 Daniel VoltrDaniel Voltr 92 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 07.87
MS Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.58
MS Daniel SedláčekDaniel Sedláček 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.06
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.95
2 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.06
3 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.26
4 Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.41
5 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.43
Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.35
2 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.60
3 Vít BednářVít Bednář 87 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 07.69
4 Daniel VoltrDaniel Voltr 92 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 07.97
5 Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič 95 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.98
David NovákDavid Novák 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 07.97
2 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.25
3 Lenka ŘíhováLenka Říhová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.11
MS Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.34
MS Iva BadalcováIva Badalcová 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.43
MS Lenka HolubováLenka Holubová 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.34
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.41
3 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.42
4 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.83
5 Julie DvořákováJulie Dvořáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.02
MS Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.31
2 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.38
3 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.52
4 Martina HejdováMartina Hejdová 91 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.70
5 Sandra HofmannováSandra Hofmannová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.75
MS Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 08.27
2 Michaela LomováMichaela Lomová 91 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.74
3 Michaela KřemenováMichaela Křemenová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.79
4 Petra JašarováPetra Jašarová 89 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.81
MS Alžběta KudelováAlžběta Kudelová 83 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.70
MS Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.79
2 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.05
3 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.07
4 Monika PincováMonika Pincová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.14
MS Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.14
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.17
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.27
3 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.41
4 Hana VanišováHana Vanišová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.59
MS Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.24
Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 07.91
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.15
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.21
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.22
Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.22
6 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 08.25
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 24.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.28
2 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.30
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.40
4 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.43
5 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.56
6 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.62
Celkem 6 závodníků