Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi

Jablonec nad Nisou (30. - 31. 1. 2010)

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová 83 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:53.52 428
2 Věra DráhováVěra Dráhová 88 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:55.50 408
3 Terezie KopeckáTerezie Kopecká 79 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:56.74 396
4 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 77 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:58.88 376
Martina SvědíkováMartina Svědíková 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:28.60 711
2 Martina MyslivcováMartina Myslivcová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:45.22 514
3 Iva VondrováIva Vondrová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.71 436
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:50.54 458
2 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:57.87 385
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:06.43 308
Lucie KalouskováLucie Kalousková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna ŘehořováKristýna Řehořová 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:14.33 243
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára MichalskáKlára Michalská 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:41.43 557
2 Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:54.27 420
3 Eliška KřížováEliška Křížová 93 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 2:55.63 407
4 Nikola MošnováNikola Mošnová 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:25.09 167
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:46.54 500
Celkem 1 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta ŠmídováAneta Šmídová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:46.14 504
2 Michaela MaláMichaela Malá 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:48.96 474
3 Klára KopalováKlára Kopalová 96 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 2:49.55 468
4 Kristýna HovorkováKristýna Hovorková 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:51.77 445
5 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:59.57 369
6 Michaela MrázkováMichaela Mrázková 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:06.96 303
7 Barbora JuraškováBarbora Jurašková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:17.76 218
Iveta HasenkopfováIveta Hasenkopfová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:43.15 537
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:54.85 414
3 Tereza ŠikolováTereza Šikolová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:56.49 398
4 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:08.24 292
5 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:09.90 279
6 Anna RiedlováAnna Riedlová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:13.33 251
7 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:20.41 199
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora VachtováBarbora Vachtová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:55.94 404
2 Veronika KoškováVeronika Košková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:10.08 277
3 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:15.04 238
Celkem 3 závodníků