výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (30. 1. 2010)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KujalJan Kujal 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.68
2 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.70
3 Jakub KosteleckýJakub Kostelecký 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.86
4 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ SvitavyTJ Svitavy 07.92
MS Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef NěmecJosef Němec 89 AC PardubiceAC Pardubice 07.20
2 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.40
3 Petr CvanigaPetr Cvaniga 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.57
4 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.72
5 Josef NovákJosef Novák 85 TJ SvitavyTJ Svitavy 07.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš VoborníkAleš Voborník 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.29
2 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.44
3 Daniel KramářDaniel Kramář 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.49
4 Matouš JerieMatouš Jerie 92 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.63
5 Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík 85 TJ SvitavyTJ Svitavy 07.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 07.30
2 Michal ŠmídMichal Šmíd 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.58
3 Jakub KošínJakub Košín 87 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 07.69
4 Roman HladíkRoman Hladík 88 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.85
Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš KumstLukáš Kumst 91 ASK DěčínASK Děčín DNP
MS Jan MorkesJan Morkes 90 AC ČáslavAC Čáslav DNP
MS Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
MS Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.16
MS Martin HorákMartin Horák 89 ASK DěčínASK Děčín 07.50
MS Jiří DubenJiří Duben 88 ASK DěčínASK Děčín 07.67
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef NěmecJosef Němec 89 AC PardubiceAC Pardubice 07.14
2 Aleš VoborníkAleš Voborník 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.20
3 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.28
4 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 07.33
5 Daniel KramářDaniel Kramář 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.53
6 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.58
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman JelínekRoman Jelínek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.59
2 Tomáš BartušekTomáš Bartušek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.91
3 Jan OswaldJan Oswald 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.00
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.19
2 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 07.33
3 Patrik SynekPatrik Synek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.83
4 Pavel CajthamlPavel Cajthaml 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.30
5 Lukáš BílekLukáš Bílek 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.37
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.29
2 Ondřej SkořepaOndřej Skořepa 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.87
3 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.89
4 Ldislav PošepnýLdislav Pošepný 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.93
5 Tomáš NěmecTomáš Němec 94 AC PardubiceAC Pardubice 08.27
6 Jan RulfJan Rulf 94 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.46
MS Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 07.73
MS Hoang Honza Hai NguyenHoang Honza Hai Nguyen 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.89
MS Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.94
MS Kryštof PetrKryštof Petr 94 AK MostAK Most 07.94
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.07
2 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 07.34
3 Roman JelínekRoman Jelínek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.58
4 Ondřej SkořepaOndřej Skořepa 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.77
5 Patrik SynekPatrik Synek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.89
Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.98
2 Filip KrigovskýFilip Krigovský 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.33
3 David KozákDavid Kozák 96 AFK ChrudimAFK Chrudim 08.79
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.79
2 Marek NovotnýMarek Novotný 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.11
3 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.14
4 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.35
5 Martin KaplanMartin Kaplan 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.52
2 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.95
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.05
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.25
5 Michal MazelMichal Mazel 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.32
6 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VeselkaRadek Veselka 95 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.72
2 Lukáš SchořLukáš Schoř 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.80
3 Daniel OndráčekDaniel Ondráček 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.20
4 Milan DroppaMilan Droppa 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.32
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Hynek PátýHynek Pátý 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.03
MS Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič 95 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.04
MS Jiří ŠolcJiří Šolc 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.06
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.47
2 Lukáš SchořLukáš Schoř 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.70
3 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.72
4 Radek VeselkaRadek Veselka 95 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.74
5 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.91
6 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.96
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michaela HadašováMichaela Hadašová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.88
2 Anita ŠturmováAnita Šturmová 87 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.95
3 Aneta KaláškováAneta Kalášková 90 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.49
4 Veronika BorůvkováVeronika Borůvková 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.59
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 08.27
2 Andrea TeichmanováAndrea Teichmanová 88 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.42
3 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 AC PardubiceAC Pardubice 08.53
4 Andrea ŠediváAndrea Šedivá 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.62
5 Markéta QuaiserováMarkéta Quaiserová 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.83
6 Dominika KinclováDominika Kinclová 94 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.11
2 Martina TamchynováMartina Tamchynová 90 AC PardubiceAC Pardubice 08.15
3 Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.33
4 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.44
5 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.31
MS Nikola JelenováNikola Jelenová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.37
MS Adéla PlešincováAdéla Plešincová 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.51
MS Eliška KrutákováEliška Krutáková 93 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 08.71
MS Kristýna SemerádováKristýna Semerádová 94 AC ČáslavAC Čáslav 08.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Markéta RejmanováMarkéta Rejmanová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.28
MS Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.29
MS Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.31
MS Denisa BenešováDenisa Benešová 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.47
MS Inka KratochvílováInka Kratochvílová 93 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka TaichmanováRadka Taichmanová 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.45
2 Lenka AntuškováLenka Antušková 92 AC PardubiceAC Pardubice 08.51
3 Kateřina HlavačkováKateřina Hlavačková 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.60
4 Markéta KlimešováMarkéta Klimešová 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.73
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina TamchynováMartina Tamchynová 90 AC PardubiceAC Pardubice 08.00
2 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.01
3 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 08.20
4 Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.35
5 Andrea TeichmanováAndrea Teichmanová 88 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.36
6 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.54
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.54
2 Lucie ČihákováLucie Čiháková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.78
3 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.85
4 Petra ZokováPetra Zoková 95 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.34
Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka AdamskáLenka Adamská 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.30
2 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.43
3 Kristýna ČalovkováKristýna Čalovková 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.50
4 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.73
5 Kateřina TruhlářováKateřina Truhlářová 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.48
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.48
2 Mikulová LucieMikulová Lucie 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.66
3 Anna Svobodová Anna Svobodová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.33
4 Lucie LamborováLucie Lamborová 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.53
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JanouškováBarbora Janoušková 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.62
2 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.67
3 Klára JouklováKlára Jouklová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.72
4 Pavla BoháčováPavla Boháčová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.12
5 Veronika DostálkováVeronika Dostálková 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.32
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.52
MS Johana SchleisováJohana Schleisová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.31
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka AdamskáLenka Adamská 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.24
2 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.37
3 Kristýna ČalovkováKristýna Čalovková 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.44
4 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.52
5 Barbora JanouškováBarbora Janoušková 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.67
Pavlína NovotnáPavlína Novotná 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice DQ
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 19.41
MS Hynek PátýHynek Pátý 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
MS Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič 95 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 18.94
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 18.89
2 Lukáš SchořLukáš Schoř 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.96
3 Michal MazelMichal Mazel 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.26
MS Jiří KubešJiří Kubeš 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 19.10
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 18.10
2 Radek VeselkaRadek Veselka 95 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 18.71
MS Jiří ŠolcJiří Šolc 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 19.46
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 19.54
2 Martin KaplanMartin Kaplan 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.87
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 21.44
David KozákDavid Kozák 96 AFK ChrudimAFK Chrudim DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek NovotnýMarek Novotný 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 19.81
2 Filip KrigovskýFilip Krigovský 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 20.29
3 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.76
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel OndráčekDaniel Ondráček 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 19.80
2 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.27
Celkem 2 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.53
MS Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 20.02
MS Jana ReissováJana Reissová 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 20.43
Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.72
2 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.16
MS Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 21.11
Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka AdamskáLenka Adamská 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 20.16
2 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 20.75
MS Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 20.37
Andrea EliášováAndrea Eliášová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla BoháčováPavla Boháčová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.03
2 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.04
Mikulová LucieMikulová Lucie 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková 96 ŠAK ChrudimŠAK Chrudim DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 20.95
2 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.27
3 Klára JouklováKlára Jouklová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.65
4 Radka PrůšováRadka Průšová 96 TJ SvitavyTJ Svitavy 21.80
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČihákováLucie Čiháková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.56
2 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.05
3 Petra ZokováPetra Zoková 95 TJ SvitavyTJ Svitavy 23.69
Celkem 3 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš VoborníkAleš Voborník 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.13
2 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 23.81
MS Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 23.57
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman DivokýRoman Divoký 90 AC PardubiceAC Pardubice 23.73
MS Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.50
MS Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 24.00
Josef NěmecJosef Němec 89 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.52
2 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 AC PardubiceAC Pardubice 23.66
3 Michal FiedlerMichal Fiedler 90 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.31
4 David MíšekDavid Míšek 78 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.52
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.43
2 Pavel ŠtěpánPavel Štěpán 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.34
3 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.98
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KošínJakub Košín 87 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 25.63
Matouš JerieMatouš Jerie 92 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DQ
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.67
2 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 23.92
3 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 25.48
MS Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 23.14
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek DočkalRadek Dočkal 93 AC PardubiceAC Pardubice 24.58
2 Roman JelínekRoman Jelínek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.74
3 Dominik LukschDominik Luksch 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.13
4 Jakub ČabanJakub Čaban 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.24
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MatějkaFilip Matějka 94 AC PardubiceAC Pardubice 25.33
2 Michal PaďourMichal Paďour 94 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 25.82
3 Vojtěch JakešVojtěch Jakeš 93 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 28.24
Patrik SynekPatrik Synek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KysilkaMartin Kysilka 93 AC PardubiceAC Pardubice 24.88
2 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.10
3 Ondřej SkořepaOndřej Skořepa 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 26.36
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RočekTomáš Roček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.28
2 Pavel CajthamlPavel Cajthaml 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 27.61
Martin SychraMartin Sychra 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartušekTomáš Bartušek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.15
MS Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 24.26
Michal SmetanaMichal Smetana 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
MS Petr DobřickýPetr Dobřický 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 26.36
MS Aleš ŘíhaAleš Říha 94 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 26.61
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.83
MS Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.01
Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.72
MS Nikola JelenováNikola Jelenová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 26.78
3 Radka TaichmanováRadka Taichmanová 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.38
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 25.58
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.70
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.28
4 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 27.59
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.17
2 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.13
3 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 AC PardubiceAC Pardubice 28.00
4 Zuzana SkalickáZuzana Skalická 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 28.02
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea TeichmanováAndrea Teichmanová 88 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.50
2 Lenka KociánováLenka Kociánová 90 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 28.86
MS Markéta RejmanováMarkéta Rejmanová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 27.46
Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlavačkováKateřina Hlavačková 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 27.89
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.68
MS Jana NevoralováJana Nevoralová 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 28.62
MS Michaela HadašováMichaela Hadašová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 29.31
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 28.04
2 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková 92 AC PardubiceAC Pardubice 28.30
3 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.81
MS Michaela KazíkováMichaela Kazíková 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 28.31
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 26.95
2 Dominika KinclováDominika Kinclová 94 TJ SvitavyTJ Svitavy 30.40
MS Kristýna SemerádováKristýna Semerádová 94 AC ČáslavAC Čáslav 29.60
Anna RatmanováAnna Ratmanová 93 AC PardubiceAC Pardubice DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karina BrýdlováKarina Brýdlová 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 30.34
2 Jana KaláškováJana Kalášková 94 TJ SvitavyTJ Svitavy 32.07
3 Aneta KaláškováAneta Kalášková 90 TJ SvitavyTJ Svitavy 32.36
MS Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 40.89
2 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 41.69
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 45.89
4 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.85
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 42.31
2 Michal MazelMichal Mazel 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 44.53
MS Filip LitavskýFilip Litavský 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 43.43
Jan StaněkJan Staněk 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov DQ
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka AdamskáLenka Adamská 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 46.26
2 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.33
Jana TýlováJana Týlová 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice DNS
Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikulová LucieMikulová Lucie 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.76
2 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 46.30
3 Lucie LamborováLucie Lamborová 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 52.65
MS Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 44.87
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČihákováLucie Čiháková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 48.14
2 Radka PrůšováRadka Průšová 96 TJ SvitavyTJ Svitavy 48.18
3 Veronika DostálkováVeronika Dostálková 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51.67
MS Denisa VirtelováDenisa Virtelová 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 43.33
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 54.19
MS Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 AC DomažliceAC Domažlice 53.47
MS Jan MurínJan Murín 92 ASK DěčínASK Děčín 54.67
Jan ChráskaJan Chráska 90 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman DivokýRoman Divoký 90 AC PardubiceAC Pardubice 52.79
2 Pavel ŠtěpánPavel Štěpán 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.85
3 Josef NovákJosef Novák 85 TJ SvitavyTJ Svitavy 54.33
MS Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 51.63
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.72
2 Aleš VoborníkAleš Voborník 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.99
MS Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav 53.62
Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal FiedlerMichal Fiedler 90 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 57.01
MS Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 50.74
MS Jakub HolataJakub Holata 82 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.85
Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 55.90
2 Jakub HanušJakub Hanuš 93 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 56.50
3 Dominik LukschDominik Luksch 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58.45
4 Martin SychraMartin Sychra 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 59.43
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 55.01
2 Martin KysilkaMartin Kysilka 93 AC PardubiceAC Pardubice 55.39
3 Jakub ČabanJakub Čaban 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.89
4 Ldislav PošepnýLdislav Pošepný 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 58.11
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58.11
2 Vojtěch JakešVojtěch Jakeš 93 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 64.19
MS Marek PěknýMarek Pěkný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 57.57
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik SynekPatrik Synek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 56.91
MS Milan SoumarMilan Soumar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 55.89
MS Hoang Honza Hai NguyenHoang Honza Hai Nguyen 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 58.79
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.40
2 Markéta KlimešováMarkéta Klimešová 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61.82
3 Valerie ŠindelářováValerie Šindelářová 92 AC PardubiceAC Pardubice 64.18
Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 58.26
2 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 61.90
3 Anita ŠturmováAnita Šturmová 87 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 63.26
4 Karolína RučováKarolína Ručová 91 AC PardubiceAC Pardubice 66.29
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 60.07
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.65
3 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.88
Veronika PrůšováVeronika Průšová 94 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 66.17
MS Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
MS Johana KratochvílováJohana Kratochvílová 93 AC ČáslavAC Čáslav 62.93
Martina KarasováMartina Karasová 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:55.21
2 Jan ChráskaJan Chráska 90 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:00.69
3 David MíšekDavid Míšek 78 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:01.01
4 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:01.64
MS Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav 2:03.86
MS Vít KekulaVít Kekula 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:06.97
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš MašínLukáš Mašín 93 AC PardubiceAC Pardubice 1:58.60
2 David BartůněkDavid Bartůněk 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:08.23
MS Daniel VonešDaniel Voneš 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:02.81
MS Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:06.23
MS Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:19.29
MS Filip VondraFilip Vondra 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:24.71
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:14.49
2 Martin AntošMartin Antoš 95 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:16.02
3 Martin SmutnýMartin Smutný 95 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:16.19
4 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:17.48
5 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:22.91
6 Jiří BenešJiří Beneš 95 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:18.18
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:14.07
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:18.23
3 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:21.13
4 Kristýna MartincováKristýna Martincová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:30.40
5 Martina KarasováMartina Karasová 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:38.25
6 Eva HavelkováEva Havelková 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:40.53
7 Žaneta TesařováŽaneta Tesařová 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:44.41
MS Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
MS Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2:14.74
MS Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:29.87
MS Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 2:30.24
MS Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:33.42
MS Pavla SobíškováPavla Sobíšková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:34.65
MS Lenka VaňkováLenka Vaňková 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:55.92
Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 15 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:39.07
2 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:41.84
3 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:50.00
4 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:51.00
5 Kristýna VlasákováKristýna Vlasáková 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:51.01
6 Renata KubíkováRenata Kubíková 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:52.27
MS Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:52.55
Adéla PeškováAdéla Pešková 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SlaninaMartin Slanina 80 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:09.08
2 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ SvitavyTJ Svitavy 4:10.91
3 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:13.95
4 Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:15.31
5 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:15.70
6 Jan HorákJan Horák 90 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:18.68
7 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:20.92
8 Matěj ŘemínekMatěj Řemínek 86 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:21.72
9 Ladislav KubečekLadislav Kubeček 91 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 4:23.82
10 Jan PetrželaJan Petržela 92 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:24.24
11 Jan KopeckýJan Kopecký 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:24.73
12 Jaroslav TeplýJaroslav Teplý 78 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:26.05
13 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:41.24
MS Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:27.14
MS Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:29.14
Martin BerkaMartin Berka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:34.52
5 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5:02.79
13 Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:41.08
Celkem 3 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Jan PavelJan Pavel 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:49.12
3 Rostislav SodomkaRostislav Sodomka 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:58.54
4 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4:59.15
6 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:03.06
7 Petr KubelkaPetr Kubelka 95 ABK-BRAVO Jablonné n/Orl.ABK-BRAVO Jablonné n/Orl. 5:05.12
8 Jan KosařJan Kosař 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:48.07
Martin ScholzeMartin Scholze 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNF
Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:56.15
2 Kateřina DudkováKateřina Dudková 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:01.54
3 Karolína Neela JahelkováKarolína Neela Jahelková 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:01.59
4 Kateřina DucháčkováKateřina Ducháčková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:27.87
5 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová 88 TJ SvitavyTJ Svitavy 5:28.23
6 Anna ZikmundováAnna Zikmundová 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:34.72
7 Klára ProcházkováKlára Procházková 94 AC PardubiceAC Pardubice 5:35.33
MS Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5:01.13
MS Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 5:26.62
MS Simona CouralováSimona Couralová 96 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 5:26.83
Barbora JanouškováBarbora Janoušková 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Hedvika TesařováHedvika Tesařová 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNF
Lenka SontákováLenka Sontáková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Celkem 13 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08:42.41
2 Petr PechekPetr Pechek 83 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 08:47.04
3 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08:56.08
4 Matěj ŘemínekMatěj Řemínek 86 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 09:02.29
5 Miloš KratochvílMiloš Kratochvíl 75 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:26.56
6 Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:28.46
7 Libor PytlíkLibor Pytlík 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09:32.94
8 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 91 AC PardubiceAC Pardubice 09:40.81
9 Michal ŠebekMichal Šebek 84 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:43.70
10 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:44.82
11 Milan DudekMilan Dudek 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:46.88
12 Martin BerkaMartin Berka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:55.13
MS Libor BucifalLibor Bucifal 93 AC ČáslavAC Čáslav DNP
MS Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09:50.26
MS Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09:55.55
Jan BuchtaJan Buchta 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 17 závodníků

3000 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
9 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 93 AC PardubiceAC Pardubice 09:41.41
13 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:48.27
14 Tomáš ValkoTomáš Valko 93 AFK ChrudimAFK Chrudim 09:48.88
16 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:07.30
17 Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10:08.74
18 Tomáš KosTomáš Kos 93 AC PardubiceAC Pardubice 10:31.92
David VondraDavid Vondra 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNF
Tomáš NečasTomáš Nečas 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 AC PardubiceAC Pardubice 08.84
2 Zbyněk ŽákZbyněk Žák 89 AFK ChrudimAFK Chrudim 09.03
MS Tomáš BeckTomáš Beck 88 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.18
MS Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.24
MS Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 AC DomažliceAC Domažlice 09.39
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 AFK ChrudimAFK Chrudim 10.10
2 Milan VenclMilan Vencl 92 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.15
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek DočkalRadek Dočkal 93 AC PardubiceAC Pardubice 08.93
2 Michal PaďourMichal Paďour 94 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 09.19
3 Tomáš RočekTomáš Roček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10.17
MS Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 09.29
MS Kryštof PetrKryštof Petr 94 AK MostAK Most 10.73
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 ŠAK ChrudimŠAK Chrudim 08.88
2 Filip MatějkaFilip Matějka 94 AC PardubiceAC Pardubice 08.91
3 Jakub HanušJakub Hanuš 93 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 09.33
4 Martin SychraMartin Sychra 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.79
5 Michal SmetanaMichal Smetana 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.42
6 Lukáš TulisLukáš Tulis 94 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.55
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 09.39
2 Ondřej BohuněkOndřej Bohuněk 95 ŠAK ChrudimŠAK Chrudim 09.64
3 Kristián DuhaKristián Duha 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 10.70
MS Jiří KubešJiří Kubeš 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.10
MS Jan StaněkJan Staněk 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.50
MS Filip LitavskýFilip Litavský 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.54
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.54
2 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.70
3 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.89
4 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 10.13
Lukáš SchořLukáš Schoř 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 09.48
2 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.85
3 Martina TejneckáMartina Tejnecká 91 AFK ChrudimAFK Chrudim 10.08
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Linda KomínkováLinda Komínková 92 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 10.25
5 Veronika BorůvkováVeronika Borůvková 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.85
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 09.02
2 Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.13
MS Hana LuticováHana Luticová 93 Atletismo Playas CastellónAtletismo Playas Castellón 09.34
MS Denisa BenešováDenisa Benešová 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.70
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna KrutákováAnna Krutáková 94 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves DNF
MS Eliška KrutákováEliška Krutáková 93 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves DQ
MS Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.62
MS Adéla PlešincováAdéla Plešincová 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.64
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.81
2 Anna BoudováAnna Boudová 93 AC PardubiceAC Pardubice 10.37
3 Markéta QuaiserováMarkéta Quaiserová 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.29
Veronika DlouháVeronika Dlouhá 94 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.70
2 Lenka KučerováLenka Kučerová 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.92
3 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková 96 ŠAK ChrudimŠAK Chrudim 10.48
4 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 11.04
MS Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 10.34
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.801.851.901.931.962.012.04
1 Zbyněk ŽákZbyněk Žák
AFK ChrudimAFK Chrudim
89 2.01 OOXXX
2 Petr DosedělPetr Doseděl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
85 1.93 OOXXX
3 Jan EichelmannJan Eichelmann
AC PardubiceAC Pardubice
92 1.90 OOXXX
4 Tomáš NovákTomáš Novák
AC PardubiceAC Pardubice
91 1.90 OOXXX
5 František KrampotaFrantišek Krampota
AFK ChrudimAFK Chrudim
90 1.90 OOXXX
6 Jiří JakoubekJiří Jakoubek
AC PardubiceAC Pardubice
90 1.75 OOXXX
7 Jakub ČabanJakub Čaban
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 1.65 OOXXX
8 Jan VlačihaJan Vlačiha
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
79 DNS
MS Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.75
MS Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
93 1.60
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.581.61
1 Adéla UrbancováAdéla Urbancová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
89 1.58 OOOXXX
2 Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 1.55 OOOXXX
3 Barbora HrubáBarbora Hrubá
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 1.55 OOOXXX
4 Dominika VejpravováDominika Vejpravová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 1.55 OOOXXX
5 Monika PecháčkováMonika Pecháčková
AFK ChrudimAFK Chrudim
90 1.50 OOOXXX
8 Veronika HrachováVeronika Hrachová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
94 1.50 OOOXXX
7 Anna BoudováAnna Boudová
AC PardubiceAC Pardubice
93 1.45 OOOXXX
MS Radmila VrbováRadmila Vrbová
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
94 1.50
MS Eliška KrutákováEliška Krutáková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
93 1.50
MS Anna KrutákováAnna Krutáková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
94 1.40
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 NM
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.803.003.203.303.403.503.603.703.803.904.004.154.254.30
1 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
AFK ChrudimAFK Chrudim
86 4.15 -------O-XO-XXOOXXX
2 Karel FiedlerKarel Fiedler
AFK ChrudimAFK Chrudim
49 3.60 -----O-OXXX
3= Roman DivokýRoman Divoký
AC PardubiceAC Pardubice
90 3.40 --XOO-XOXXX
3= Tomáš NěmecTomáš Němec
AC PardubiceAC Pardubice
94 3.40 --XOO-XOXXX
5 Jakub HanušJakub Hanuš
TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany
93 3.00 OXOXXOXXX
6= Jakub NovotnýJakub Novotný
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 2.80 OOXXX
6= Lukáš PecháčekLukáš Pecháček
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
94 2.80 OOXXX
6= Josef ŠmídJosef Šmíd
AFK ChrudimAFK Chrudim
92 2.80 -OXXX
9 Ondřej BohuněkOndřej Bohuněk
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
95 2.60 XOXXX
MS Jiří DubenJiří Duben
ASK DěčínASK Děčín
88 3.40
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.802.903.003.103.203.303.403.50
1 Kateřina RadoňskáKateřina Radoňská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 2.90 -OOOOXXX
2 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC PardubiceAC Pardubice
92 2.80 --OO-XXX
3 Barbora HanouskováBarbora Hanousková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 2.80 -OOXXOXXX
4= Lenka AntuškováLenka Antušková
AC PardubiceAC Pardubice
92 2.60 OOOXXX
4= Monika PecháčkováMonika Pecháčková
AFK ChrudimAFK Chrudim
90 2.60 OOOXXX
6= Lucie PaulusováLucie Paulusová
AFK ChrudimAFK Chrudim
94 2.40 OOXXX
6= Anna RatmanováAnna Ratmanová
AC PardubiceAC Pardubice
93 2.40 OOXXX
8 Jana TýlováJana Týlová
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 2.40 OXOXXX
9 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 2.20 OXXX
10 Sylvie KůpováSylvie Kůpová
AFK ChrudimAFK Chrudim
94 2.20 XOXXX
11 Eva FlamíkováEva Flamíková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 2.20 XXOXXX
12 Karina BrýdlováKarina Brýdlová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 NM XXX
MS Iva BrandováIva Brandová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 3.40
MS Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 3.20
MS Eliška SvobodováEliška Svobodová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
94 2.60
MS Jana ReissováJana Reissová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 2.20
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 6.87 X6.786.756.786.51-6.87
2 Jan VlačihaJan Vlačiha
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
79 6.54 6.166.54-6.54---
3 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
93 6.31 X6.186.316.315.836.065.92
4 Filip MatějkaFilip Matějka
AC PardubiceAC Pardubice
94 6.11 X6.116.076.115.606.03-
5 Martin KarasMartin Karas
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 6.10 5.91XX5.91X6.10X
6 Jiří PálkaJiří Pálka
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 5.94 5.935.93X5.93X5.94X
7 Radek DočkalRadek Dočkal
AC PardubiceAC Pardubice
93 5.94 5.945.695.875.945.78X5.89
8 Tomáš BartušekTomáš Bartušek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 5.43 5.435.135.235.434.894.845.43
9 Tomáš RočekTomáš Roček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 5.42 5.42XX5.42XX5.34
10 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
94 5.34 X4.975.345.34
11 Radek VeselkaRadek Veselka
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
95 5.31 5.315.01X5.31
12 Jan OswaldJan Oswald
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 5.05 5.054.81X5.05
MS Zdeněk KratochvílZdeněk Kratochvíl
ŠAK ChodovŠAK Chodov
88 6.98
MS Michal ŠamanMichal Šaman
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
88 6.50
MS Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
93 5.51
MS Martin HorákMartin Horák
ASK DěčínASK Děčín
89 5.27
David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 NM XXX0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 5.69 5.695.655.655.695.60--
2 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 5.46 5.345.42X5.425.465.455.43
3 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
91 5.16 4.944.744.944.944.87X5.16
4 Zuzana SkalickáZuzana Skalická
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
94 5.12 4.904.905.075.074.755.075.12
5 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
93 5.02 4.694.885.025.024.81XX
6 Lenka VladykováLenka Vladyková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 4.97 4.574.654.964.964.894.974.75
7 Lenka KociánováLenka Kociánová
TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany
90 4.85 4.804.854.664.854.844.494.76
8 Marcela VeseláMarcela Veselá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
89 4.75 4.754.644.494.754.534.724.75
9 Andrea ŠediváAndrea Šedivá
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 4.63 4.634.564.304.63
10 Dominika VejpravováDominika Vejpravová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 4.58 4.464.584.504.58
11 Kateřina HlavačkováKateřina Hlavačková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
94 4.56 XX4.564.56
12 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 4.34 X4.344.294.34
MS Hana LuticováHana Luticová
Atletismo Playas CastellónAtletismo Playas Castellón
93 5.22
MS Linda KomínkováLinda Komínková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
92 5.10
MS Denisa BenešováDenisa Benešová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
94 4.63
MS Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 4.23
Martina TejneckáMartina Tejnecká
AFK ChrudimAFK Chrudim
91 NM XXX0
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 14.59 11.2311.95X11.9511.7411.6211.95
2 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 13.79 11.2311.95X11.9511.7411.6211.95
3 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 13.62 11.2311.95X11.9511.7411.6211.95
4 Roman JelínekRoman Jelínek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 12.21 11.2311.95X11.9511.7411.6211.95
5 Jan OswaldJan Oswald
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 11.95 11.2311.95X11.9511.7411.6211.95
Štěpán HercíkŠtěpán Hercík
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 DNS
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla UrbancováAdéla Urbancová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
89 11.14 -----11.0511.14
2 Lenka VladykováLenka Vladyková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 10.95 X10.33X10.3310.7610.9510.85
3 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 10.76 10.1010.7610.3110.7610.74-X
4 Dominika VejpravováDominika Vejpravová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 10.42 XX10.3710.3710.0710.4210.27
5 Petra MrvováPetra Mrvová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 09.97 X09.5709.9709.9709.7709.82X
6 Marcela VeseláMarcela Veselá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
89 09.57 X09.57-09.57---
MS Linda KomínkováLinda Komínková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
92 11.21
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika DlouháVeronika Dlouhá
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
94 11.68 11.6811.0610.1911.6810.5210.3211.59
2 Andrea ŠediváAndrea Šedivá
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 11.64 09.9310.5311.4311.43X11.2811.64
3 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 10.81 10.4009.9810.0110.40X09.6910.81
4 Martina PokornáMartina Pokorná
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
94 10.22 10.2209.87-10.22XX09.57
5 Šárka JiroušováŠárka Jiroušová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
93 09.85 09.6309.7609.8509.8509.0208.9609.31
6 Anna RatmanováAnna Ratmanová
AC PardubiceAC Pardubice
93 09.59 09.5908.7408.9009.59X08.6209.52
7 Kateřina KoutskáKateřina Koutská
AC PardubiceAC Pardubice
93 09.55 08.7709.5008.2709.5009.0009.0109.55
8 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC PardubiceAC Pardubice
93 09.36 09.3509.2909.1409.3509.13X09.36
9 Lucie PecinováLucie Pecinová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
94 09.21 08.4809.2108.9609.21
MS Hana LuticováHana Luticová
Atletismo Playas CastellónAtletismo Playas Castellón
93 09.88
MS Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 08.52
MS Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 07.27
MS Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 10.71
MS Radmila VrbováRadmila Vrbová
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
94 10.25
MS Anna KrutákováAnna Krutáková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
94 09.49
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 10.29 X09.8710.2910.2909.3210.1009.91
2 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 09.13 08.5108.3508.4608.5109.1308.7808.70
3 Andrea DoubkováAndrea Doubková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 08.42 X07.5607.2007.5608.4208.3507.25
4 Barbora ČernáBarbora Černá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 07.88 07.88X06.1407.8805.4306.84X
5 Andrea EliášováAndrea Eliášová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 07.44 07.2407.2307.2407.2407.1707.2807.44
6 Kateřina TruhlářováKateřina Truhlářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 07.39 X07.3407.3407.3406.3607.3906.78
7 Anna Svobodová Anna Svobodová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
96 07.35 06.6705.9506.9806.9807.3506.8106.75
8 Karolína FořtováKarolína Fořtová
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
95 07.08 06.7306.9807.0807.0806.6906.6706.69
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek VeselkaRadek Veselka
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
95 14.23 12.7413.8414.2314.2313.1312.3213.40
2 Martin ŽeleznýMartin Železný
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
95 12.90 11.5212.9011.9612.9011.8112.1310.87
3 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 12.73 12.7311.80X12.7312.4012.2512.28
4 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 12.09 11.4612.0911.4612.0910.4111.2811.83
5 Štěpán KozákŠtěpán Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
96 11.23 08.7710.3610.4210.4210.4511.1011.23
6 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 10.07 09.8709.6709.3209.8710.0709.6009.22
7 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 08.72 08.7207.5408.0808.7207.7708.5207.50
8 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 08.20 07.6907.9008.2008.2008.0908.0308.15
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 16.44 15.76X16.3516.3516.1516.44X
2 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 14.13 14.13XX14.13X13.64X
3 Jitka SvatošováJitka Svatošová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
75 13.54 13.54X13.4313.54XX13.42
4 Veronika BorůvkováVeronika Borůvková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
91 08.01 07.1307.6507.8107.8107.4008.01X
MS Linda KomínkováLinda Komínková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
92 09.35
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 14.55 13.9213.51-13.9213.3314.5514.29
2 Jan JírekJan Jírek
AC PardubiceAC Pardubice
93 14.06 13.4613.8314.0614.06---
3 Ondřej BlažekOndřej Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 13.24 12.43-13.1013.1013.24--
4 Jan RulfJan Rulf
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
94 11.53 11.5310.89-11.5310.9511.0711.10
5 Radek MolnárRadek Molnár
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 10.97 10.74-10.9710.9710.77-10.89
6 Lukáš BílekLukáš Bílek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
93 10.63 10.0810.5909.2610.5910.4010.6110.63
7 Lukáš TulisLukáš Tulis
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
94 09.92 09.9209.9209.5309.9209.5809.83-
8 Petr KalnýPetr Kalný
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 08.77 08.6808.3108.4608.6808.7708.6608.31
9 Michal PaďourMichal Paďour
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
94 DNS -------
MS Marek PěknýMarek Pěkný
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 10.02
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 14.02 X12.28X12.2813.3313.6414.02
2 Milan VenclMilan Vencl
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
92 11.75 11.3711.3311.3211.3711.2011.7511.60
3 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 11.37 11.3711.1810.6011.3710.5710.7011.31
4 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 10.87 10.1910.8710.5610.8709.9410.6910.82
5 Josef ŠmídJosef Šmíd
AFK ChrudimAFK Chrudim
92 10.32 09.6108.3710.3210.3208.79XX
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 15.96 15.8715.7815.9615.96---
2 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 14.35 13.9914.2313.8914.2314.0114.3214.35
3 Jakub ČernýJakub Černý
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 14.22 13.80X13.8313.8314.0514.2014.22
4 Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
73 14.21 13.5813.80X13.8013.7814.1414.21
5 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 14.13 13.69X13.8013.8014.13XX
6 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
70 12.93 12.8912.9312.5612.93X12.5311.96
7 Zbyněk ŽákZbyněk Žák
AFK ChrudimAFK Chrudim
89 12.88 12.56X12.3712.5612.7712.8812.65
8 Jan KujalJan Kujal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 11.62 XX11.6211.62X11.56X
9 Jan VlačihaJan Vlačiha
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
79 DNS -------
Celkem 9 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 15:07.0
2 Petr AdamPetr Adam 50 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16:03.7
3 Miloslav ČervMiloslav Červ 50 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 17:33.5
4 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 17:51.8
5 David ŠpriňarDavid Špriňar 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18:26.6
6 Filip KoníčekFilip Koníček 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20:06.6
MS Tomáš ČenecTomáš Čenec 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 15:13.6
MS Václav VondraVáclav Vondra 68 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 17:16.2
MS Tomáš TaubrTomáš Taubr 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 18:01.7
MS Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19:21.3
Luděk HančLuděk Hanč 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 11 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HančováTereza Hančová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17:12.4
2 Vendula SeidlováVendula Seidlová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19:52.5
3 Michaela NesvadbováMichaela Nesvadbová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 20.49.7
MS Lucie HouškováLucie Houšková 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 18:33.8
MS Johana SchleisováJohana Schleisová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 19:59.6
Celkem 5 závodníků