výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (30. 1. 2010)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:55.21
2 Jan ChráskaJan Chráska 90 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:00.69
3 David MíšekDavid Míšek 78 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:01.01
4 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:01.64
MS Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav 2:03.86
MS Vít KekulaVít Kekula 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:06.97
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš MašínLukáš Mašín 93 AC PardubiceAC Pardubice 1:58.60
2 David BartůněkDavid Bartůněk 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:08.23
MS Daniel VonešDaniel Voneš 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:02.81
MS Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:06.23
MS Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:19.29
MS Filip VondraFilip Vondra 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:24.71
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:14.49
2 Martin AntošMartin Antoš 95 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:16.02
3 Martin SmutnýMartin Smutný 95 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:16.19
4 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:17.48
5 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:22.91
6 Jiří BenešJiří Beneš 95 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:18.18
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:14.07
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:18.23
3 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:21.13
4 Kristýna MartincováKristýna Martincová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:30.40
5 Martina KarasováMartina Karasová 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:38.25
6 Eva HavelkováEva Havelková 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:40.53
7 Žaneta TesařováŽaneta Tesařová 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:44.41
MS Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
MS Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2:14.74
MS Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:29.87
MS Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 2:30.24
MS Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:33.42
MS Pavla SobíškováPavla Sobíšková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:34.65
MS Lenka VaňkováLenka Vaňková 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:55.92
Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 15 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:39.07
2 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:41.84
3 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:50.00
4 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:51.00
5 Kristýna VlasákováKristýna Vlasáková 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:51.01
6 Renata KubíkováRenata Kubíková 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:52.27
MS Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:52.55
Adéla PeškováAdéla Pešková 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNP
Celkem 8 závodníků