Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (30. 1. 2010)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SlaninaMartin Slanina 80 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:09.08
2 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ SvitavyTJ Svitavy 4:10.91
3 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:13.95
4 Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:15.31
5 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:15.70
6 Jan HorákJan Horák 90 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:18.68
7 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:20.92
8 Matěj ŘemínekMatěj Řemínek 86 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:21.72
9 Ladislav KubečekLadislav Kubeček 91 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 4:23.82
10 Jan PetrželaJan Petržela 92 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:24.24
11 Jan KopeckýJan Kopecký 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:24.73
12 Jaroslav TeplýJaroslav Teplý 78 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:26.05
13 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:41.24
MS Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:27.14
MS Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:29.14
Martin BerkaMartin Berka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:34.52
5 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5:02.79
13 Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:41.08
Celkem 3 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Jan PavelJan Pavel 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:49.12
3 Rostislav SodomkaRostislav Sodomka 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:58.54
4 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4:59.15
6 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:03.06
7 Petr KubelkaPetr Kubelka 95 ABK-BRAVO Jablonné n/Orl.ABK-BRAVO Jablonné n/Orl. 5:05.12
8 Jan KosařJan Kosař 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:48.07
Martin ScholzeMartin Scholze 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNF
Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:56.15
2 Kateřina DudkováKateřina Dudková 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:01.54
3 Karolína Neela JahelkováKarolína Neela Jahelková 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:01.59
4 Kateřina DucháčkováKateřina Ducháčková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:27.87
5 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová 88 TJ SvitavyTJ Svitavy 5:28.23
6 Anna ZikmundováAnna Zikmundová 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:34.72
7 Klára ProcházkováKlára Procházková 94 AC PardubiceAC Pardubice 5:35.33
MS Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5:01.13
MS Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 5:26.62
MS Simona CouralováSimona Couralová 96 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 5:26.83
Barbora JanouškováBarbora Janoušková 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Hedvika TesařováHedvika Tesařová 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNF
Lenka SontákováLenka Sontáková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Celkem 13 závodníků