Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (7. 2. 2010)
skok vysoký - Muži (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan SommerschuhJan Sommerschuh 90 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2.12
2 Lukáš HorákLukáš Horák 89 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2.04
3 Michal BečvářMichal Bečvář 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1.93
skok vysoký - Dorostenci (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mojmír MachačMojmír Machač 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1.70
2 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda 93 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1.70
3 Dominik SynekDominik Synek 93 AK MostAK Most 1.60
skok vysoký - Ženy (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdalena NováMagdalena Nová 92 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 1.70
2 Hana PeckováHana Pecková 88 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 1.62
3 Lenka NavrátilováLenka Navrátilová 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1.40
skok vysoký - Dorostenky (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1.50
2 Alena SingerováAlena Singerová 94 AK MostAK Most 1.45
3 Klára HlaváčkováKlára Hlaváčková 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1.40
skok o tyči - Muži (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej ChládekOndřej Chládek 85 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3.60
2 Jiří DubenJiří Duben 88 ASK DěčínASK Děčín 3.40
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok o tyči - Žáci (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David KumstaDavid Kumsta 96 AK BílinaAK Bílina 2.10
2 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2.10
skok o tyči - Ženy (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3.30
2= Monika VobratílováMonika Vobratílová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2.00
2= Gabriela VobratílováGabriela Vobratílová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2.00
skok daleký - Muži (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal LukášMichal Lukáš 90 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6.49
2 Jiří DubenJiří Duben 88 ASK DěčínASK Děčín 6.26
3 Michal BečvářMichal Bečvář 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6.11
skok daleký - Dorostenci (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6.78
2 Michal BednaříkMichal Bednařík 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6.00
3 David BenediktDavid Benedikt 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5.81
skok daleký - Ženy (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa GunarováDenisa Gunarová 81 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5.11
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 4.90
3 Eliška JebaváEliška Jebavá 96 AK MostAK Most 4.60
skok daleký - Dorostenky (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4.95
2 Hana RothováHana Rothová 94 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 4.45
3 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4.26
trojskok - Muži (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal LukášMichal Lukáš 90 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.22
2 Michal BečvářMichal Bečvář 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.80
3 Vlastimil FílaVlastimil Fíla 84 AK BílinaAK Bílina 12.32
trojskok - Dorostenci (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal BednaříkMichal Bednařík 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.49
2 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.39
3 David BenediktDavid Benedikt 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.30
trojskok - Ženy (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa GunarováDenisa Gunarová 81 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.73
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 10.50
vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika MüllerováMonika Müllerová 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.95
2 Alena SingerováAlena Singerová 94 AK MostAK Most 10.05
3 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.26
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marta ValtováMarta Valtová 91 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.93
2 Jitka HendrychováJitka Hendrychová 92 AK MostAK Most 09.03
3 Romana MancováRomana Mancová 92 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.80
vrh koulí 5kg - Dorostenci (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub MaříkJakub Mařík 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 15.09
2 Vratislav BejčekVratislav Bejček 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.94
3 Michael RubešMichael Rubeš 94 AK MostAK Most 12.37
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 7.2.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan ŠalataJan Šalata 76 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 16.52
2 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta 78 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 14.50
3 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý 71 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 12.86