Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (7. 2. 2010)

skok daleký - Muži

(ne, 7.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal LukášMichal Lukáš
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
90 6.49
2 Jiří DubenJiří Duben
ASK DěčínASK Děčín
88 6.26
3 Michal BečvářMichal Bečvář
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
90 6.11
4 Petr ČmudaPetr Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
92 5.89
5 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 5.75
6 Tomáš VršínskýTomáš Vršínský
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
89 5.55
7 Martin HorákMartin Horák
ASK DěčínASK Děčín
89 5.52
8 David KoňaříkDavid Koňařík
Atletika KadaňAtletika Kadaň
92 5.48
9 Ondřej BalogOndřej Balog
ASK DěčínASK Děčín
91 5.41
10 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
95 5.31
11 Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 4.81
MS Radek VopršálekRadek Vopršálek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 0
MS Michal ŠmejdaMichal Šmejda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 DNP
David JandusDavid Jandus
AK MostAK Most
95 0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 7.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 6.78
2 Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 6.00
3 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 5.81
4 Jakub ŠulcJakub Šulc
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 5.77
5 Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
93 5.72
6 Aleš KozákAleš Kozák
AK BílinaAK Bílina
93 5.57
7 Robin CoganRobin Cogan
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 5.52
8 Jakub RussJakub Russ
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 5.33
9 Kryštof PetrKryštof Petr
AK MostAK Most
94 4.81
10 Dominik SynekDominik Synek
AK MostAK Most
93 4.79
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 5.80
MS Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 DNP
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 7.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa GunarováDenisa Gunarová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
81 5.11
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 4.90
3 Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
96 4.60
4 Lucie GabkováLucie Gabková
AK MostAK Most
92 4.59
5 Soňa ČapkováSoňa Čapková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 4.27
6 Petra BrotánkováPetra Brotánková
Atletika KadaňAtletika Kadaň
92 3.95
7 Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 3.78
8 Eva RozinajováEva Rozinajová
AK MostAK Most
96 3.73
9 Veronika ZajícováVeronika Zajícová
AK MostAK Most
95 3.47
MS Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 5.08
MS Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
89 4.68
MS Kateřina KrausováKateřina Krausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 4.16
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 7.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 4.95
2 Hana RothováHana Rothová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
94 4.45
3 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 4.26
4 Veronika MatoškováVeronika Matošková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
93 4.17
5 Barbora CwierzováBarbora Cwierzová
AK MostAK Most
94 4.11
MS Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4.99
MS Lucie SklenářováLucie Sklenářová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 DNP
Celkem 7 závodníků