výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (9. 2. 2010)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jeff PorterJeff Porter 85 USAUSA 06.86
2= Pavel JiráňPavel Jiráň 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 06.97
2= Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.97
4= Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.02
4= Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.02
6 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.08
7 Rudolf GötzRudolf Götz 83 AK KroměřížAK Kroměříž 07.10
8 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.22
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 07.04
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.10
3 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.35
4 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 91 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.36
5 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.38
6 David TomandlDavid Tomandl 93 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.41
7 Ivo HertlIvo Hertl 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.57
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.18
2 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 AK KroměřížAK Kroměříž 07.27
3 Miroslav KaplanMiroslav Kaplan 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.29
4 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 07.30
5 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.36
6 Jan AlaxinJan Alaxin 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.39
7 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.68
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 07.32
1= Radek FischerRadek Fischer 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.32
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.40
4 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.44
5 Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.45
6 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.56
7 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.62
8 Kryštof LeblKryštof Lebl 87 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.79
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.44
2= Michal UrbanMichal Urban 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.51
2= Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.51
4 Roman DivokýRoman Divoký 90 AC PardubiceAC Pardubice 07.53
5 Pavel ŘíhaPavel Říha 91 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.77
6 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.89
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.08
8 Július FröhlichJúlius Fröhlich 54 Veteráni ČernošiceVeteráni Černošice 09.10
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marate TchongoMarate Tchongo 86 USK PrahaUSK Praha 07.26
2 Tomáš ŠkváraTomáš Škvára 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.43
3 Vít RejmonVít Rejmon 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.57
4 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.61
5 Lukáš KebrleLukáš Kebrle 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.74
6 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.78
7 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.83
8 Radek VeselkaRadek Veselka 95 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.85
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.48
2 David CsupkaDavid Csupka 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.50
3 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.52
4 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.53
5 Marek VršeckýMarek Vršecký 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.68
6 Robin HubRobin Hub 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.74
7 Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.75
Michal NovákMichal Novák 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
2 Jan ŠindelářJan Šindelář 93 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.51
3 Tomáš DaněkTomáš Daněk 87 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.60
4 Jan MoravecJan Moravec 93 TJ Slavoj Český BrodTJ Slavoj Český Brod 07.63
5 Vladislav HruškaVladislav Hruška 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.68
6 Antonín MorávekAntonín Morávek 83 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.74
7 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.89
Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.47
2 Michal VintrMichal Vintr 91 USK PrahaUSK Praha 07.57
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.66
4 Martin ŠišmaMartin Šišma 89 AC ProstějovAC Prostějov 07.68
5 Martin KysilkaMartin Kysilka 93 AC PardubiceAC Pardubice 07.72
6 Filip KsandrFilip Ksandr 93 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.80
7 Marek SvobodaMarek Svoboda 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.86
8 Milan PolívkaMilan Polívka 71 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.92
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.68
1= Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.68
3 Jakub DrešerJakub Drešer 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.77
4= Jan BubíkJan Bubík 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.81
4= Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.81
6 Petr NovotnýPetr Novotný 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.85
7 Jiří DadákJiří Dadák 91 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.97
8 Roman PapíkRoman Papík 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.03
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.49
2 Tomáš StaněkTomáš Staněk 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.58
3 Ondřej MatysOndřej Matys 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.77
4 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.80
5 Martin JanešMartin Janeš 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.88
6 Jan ŠulcJan Šulc 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.90
7 Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.93
8 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.96
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KocingerJakub Kocinger 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.70
2 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 07.72
3 Jakub MajzelJakub Majzel 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.79
4 Michal RozsypalMichal Rozsypal 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.80
5 David BenediktDavid Benedikt 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.83
6 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.89
7 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.01
8 Jakub ČabanJakub Čaban 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.05
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZachAdam Zach 93 USK PrahaUSK Praha 07.72
2 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.78
3 Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.84
4 Seung Hwan HanSeung Hwan Han 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.01
5 Eduard ŠkrinárEduard Škrinár 93 USK PrahaUSK Praha 08.02
6= Miloš PadevětMiloš Padevět 63 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.17
6= Robert ŠkrinárRobert Škrinár 93 USK PrahaUSK Praha 08.17
8 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.24
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.81
2 Martin JandaMartin Janda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.92
3 Daniel HlásekDaniel Hlásek 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.02
4 Jan ŠindelářJan Šindelář 93 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.09
5 David HonzátkoDavid Honzátko 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.12
6 Jakub MatyskaJakub Matyska 94 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.61
7 Dominik SynekDominik Synek 93 AK MostAK Most 08.64
Lukáš PokornýLukáš Pokorný 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.91
2= Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 07.01
2= Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.01
4 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.07
5 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.08
6 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.36
7 Miroslav KaplanMiroslav Kaplan 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38
8 Ivo HertlIvo Hertl 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.61
Celkem 8 závodníků
Běh 16 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.27
2 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 91 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.36
3 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.74
4 Marek VršeckýMarek Vršecký 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.76
5 Robin HubRobin Hub 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.78
6 Jiří DadákJiří Dadák 91 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.96
Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 17 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KmeťJan Kmeť 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 07.42
2 Michal VoldřichMichal Voldřich 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.66
3 Petr NovotnýPetr Novotný 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.74
4 Ondřej MatysOndřej Matys 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.77
5 Petr SlukaPetr Sluka 93 USK PrahaUSK Praha 07.87
6 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.90
7 Milan PolívkaMilan Polívka 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.94
8 David SlukaDavid Sluka 94 USK PrahaUSK Praha 08.18
Celkem 8 závodníků
Běh 18 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David TomandlDavid Tomandl 93 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.48
2 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 08.38
3 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.02
4 Július FröhlichJúlius Fröhlich 54 Veteráni ČernošiceVeteráni Černošice 09.02
5 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09.82
6 Pavel MáchaPavel Mácha 75 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13.25
Miroslav VavřínMiroslav Vavřín 47 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Jan ZedníkJan Zedník 53 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 07.75
2 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.86
3 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 07.90
4 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.93
5 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.97
6 Klára KolomazníkováKlára Kolomazníková 90 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.00
7 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.10
8 Tereza MarešováTereza Marešová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.18
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka YonováLenka Yonová 88 USK PrahaUSK Praha 08.13
2 Alexandra HánováAlexandra Hánová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.20
3 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 08.25
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.43
5 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.48
6 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.52
7 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.53
8 Tereza GažúrováTereza Gažúrová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.02
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.98
2 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková 81 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.07
3 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.19
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.32
5 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.33
6 Beáta KaňkováBeáta Kaňková 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.44
7 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.46
Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DubováAneta Dubová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.27
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.30
3 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.31
4 Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.35
5 Tereza MinářůTereza Minářů 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.38
6 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.43
7 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.45
8 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.55
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26
2 Hana JanotováHana Janotová 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.32
3 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 93 USK PrahaUSK Praha 08.47
4 Markéta ŠourkováMarkéta Šourková 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.55
5 Barbora ŠebkováBarbora Šebková 92 PrahaPraha 08.56
6 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.58
7 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.59
8 Hana VanišováHana Vanišová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.73
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŠediváAndrea Šedivá 93 Hvězda SK PardubiceHvězda SK Pardubice 08.57
2 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.59
3 Martina MírovskáMartina Mírovská 91 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 08.80
4 Karolina RohlenováKarolina Rohlenová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.81
5 Michaela KapcováMichaela Kapcová 94 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.87
6 Gabriela KeřkováGabriela Keřková 85 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 08.95
7 Inka KratochvílováInka Kratochvílová 93 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.08
8 Aneta MarchioniováAneta Marchioniová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.15
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 08.17
2 Anna MüllerováAnna Müllerová 94 USK PrahaUSK Praha 08.47
3 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.81
4 Barbora BoučkováBarbora Boučková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.00
5 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.09
6 Klára KoželuhováKlára Koželuhová 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09.12
7 Adéla JaucováAdéla Jaucová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.13
8 Barbora GlosováBarbora Glosová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.54
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka YonováLenka Yonová 88 USK PrahaUSK Praha 08.15
2 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.38
3 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.47
4 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.55
5 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.60
6 Tereza GažúrováTereza Gažúrová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.97
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (út, 9.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 07.69
2 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.88
3 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.05
4 Alexandra HánováAlexandra Hánová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.26
5 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.37
6 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.52
Klára KolomazníkováKlára Kolomazníková 90 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DQ
Celkem 7 závodníků