Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha-Stromovka (12. - 14. 2. 2010)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana SotákováJana Sotáková
ASK BlanskoASK Blansko
93 12.01 11.7112.0111.3612.01 662
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
94 10.29 10.0909.8610.2910.29 548
3 Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
93 10.20 08.5810.0210.2010.20 543
4 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK ZlínAK Zlín
93 09.98 09.9809.4509.4109.98 528
5 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC PardubiceAC Pardubice
93 09.91 09.2809.9109.1709.91 524
6 Lucie SklenářováLucie Sklenářová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 09.86 09.8609.2408.6809.86 520
7 Radmila VrbováRadmila Vrbová
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
94 09.81 09.7509.3709.8109.81 517
8 Hana LuticováHana Luticová
Castelon (ESP)Castelon (ESP)
93 09.79 09.5009.6509.7909.79 516
9 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 09.61 09.6109.2108.1109.61 504
10 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 09.35 09.3508.7609.1109.35 487
11 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 09.27 08.1308.9209.2709.27 482
12 Anna KrutákováAnna Krutáková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
94 09.16 09.16X06.9909.16 475
13 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
93 09.15 09.1508.59X09.15 474
14 Klára MichalskáKlára Michalská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 09.03 07.3907.6809.0309.03 466
15 Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 08.89 07.9808.8908.8508.89 457
16 Klára LepeškováKlára Lepešková
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
93 08.03 07.4308.0307.4708.03 401
17 Markéta UrbischováMarkéta Urbischová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 07.87 X07.7707.8707.87 391
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 10.39 10.0509.4610.3910.39 555
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 10.32 10.2310.3209.8710.32 550
3 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 09.68 09.6809.2709.5609.68 509
4 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 09.48 08.7809.4809.4709.48 495
5 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 09.24 08.6909.2408.1409.24 480
6 Lenka JanoutováLenka Janoutová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 09.09 09.0809.0908.5209.09 470
7 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 08.98 08.7408.7708.9808.98 463
8 Adéla BártováAdéla Bártová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 08.66 08.5908.6608.6208.66 442
9 Barbora VachtováBarbora Vachtová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 08.57 08.3108.5708.5608.57 436
10 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 08.31 08.0807.9008.3108.31 419
11 Petra VítováPetra Vítová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
95 08.30 07.9307.6408.3008.30 419
12 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 08.27 08.2708.2708.2108.27 417
13 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 07.93 07.5407.9307.7907.93 395
14 Simona VystrčilováSimona Vystrčilová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 07.79 07.2707.1407.7907.79 386
15 Aneta ŠmídováAneta Šmídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 07.65 07.5107.6507.4407.65 377
16 Lenka SvobodováLenka Svobodová
JAC BrnoJAC Brno
95 07.48 07.2007.4806.8907.48 366
17 Anna RiedlováAnna Riedlová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 07.46 06.1906.8207.4607.46 365
18 Agáta FaltováAgáta Faltová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 07.40 06.9707.4007.1807.40 361
19 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK SokolovAK Sokolov
95 07.28 07.2807.0606.5307.28 353
20 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 07.00 05.8406.9407.0007.00 335
21 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 06.92 06.9206.4706.7506.92 330
Celkem 21 závodníků