Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (13. 2. 2010)

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08:51.53
MS Matěj ŘemínekMatěj Řemínek 86 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08:59.35
3 Karel HellmichKarel Hellmich 58 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09:24.01
MS Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:27.86
MS Tomáš ValkoTomáš Valko 93 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09:28.72
MS Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09:45.26
MS David VondraDavid Vondra 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:48.07
8 Matěj PickaMatěj Picka 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:05.79
Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov DNF
MS Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 09:56.65
2 Marcel LadkaMarcel Ladka 90 AK SokolovAK Sokolov 10:02.64
3 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 10:04.66
4 Vít BílýVít Bílý 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:23.33
MS Jan PavelJan Pavel 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10:32.71
6 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 10:32.85
MS Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 10:49.17
MS Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10:55.00
9 Tomáš NěmečekTomáš Němeček 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:19.93
10 Jiří SahajJiří Sahaj 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11:51.70
Celkem 10 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
Jiří SahajJiří Sahaj 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary -
Jan PavelJan Pavel 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov -
Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov -
Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc -
Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice -
Celkem 5 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SokolovAK Sokolov 10:34.27
MS Martina DočkalováMartina Dočkalová 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:10.83
MS Gabriela TáborskáGabriela Táborská 93 AK OlomoucAK Olomouc 11:57.85
4 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 12:19.42
MS Kateřina DucháčkováKateřina Ducháčková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12:19.85
6 Monika ProcházkováMonika Procházková 91 AK SokolovAK Sokolov 13:17.33
Celkem 6 závodníků