Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha-Strahov (13. 2. 2010)3000 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.2.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš JašaTomáš Jaša | 92 | TJ Baník Stříbro | 08:51.53 | |||||||||||||||
MS | Matěj ŘemínekMatěj Řemínek | 86 | AC Spartak Choceň | 08:59.35 | |||||||||||||||
3 | Karel HellmichKarel Hellmich | 58 | TRIATLET Karlovy Vary | 09:24.01 | |||||||||||||||
MS | Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož | 91 | SK Nové Město nad Metují | 09:27.86 | |||||||||||||||
MS | Tomáš ValkoTomáš Valko | 93 | Atletika Chrudim | 09:28.72 | |||||||||||||||
MS | Jiří ŠmídJiří Šmíd | 84 | TJ Neratovice | 09:45.26 | |||||||||||||||
MS | David VondraDavid Vondra | 94 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 09:48.07 | |||||||||||||||
8 | Matěj PickaMatěj Picka | 89 | AK ŠKODA Plzeň | 10:05.79 | |||||||||||||||
Pavel ProcházkaPavel Procházka | 79 | AK Sokolov | DNF | ||||||||||||||||
MS | Vojtěch MejtaVojtěch Mejta | 92 | Sokol České Budějovice | DNP | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (so, 13.2.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lukáš NiklLukáš Nikl | 91 | AC Spartak Choceň | 09:56.65 | |||||||||||||||
2 | Marcel LadkaMarcel Ladka | 90 | AK Sokolov | 10:02.64 | |||||||||||||||
3 | Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník | 92 | TJ Sušice | 10:04.66 | |||||||||||||||
4 | Vít BílýVít Bílý | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10:23.33 | |||||||||||||||
MS | Jan PavelJan Pavel | 95 | TJ Lokomotiva Trutnov | 10:32.71 | |||||||||||||||
6 | Lukáš SvatošLukáš Svatoš | 96 | AC Domažlice | 10:32.85 | |||||||||||||||
MS | Jakub ZemanJakub Zeman | 95 | AK Olomouc | 10:49.17 | |||||||||||||||
MS | Jakub ČervenýJakub Červený | 95 | TJ Lokomotiva Trutnov | 10:55.00 | |||||||||||||||
9 | Tomáš NěmečekTomáš Němeček | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11:19.93 | |||||||||||||||
10 | Jiří SahajJiří Sahaj | 96 | TRIATLET Karlovy Vary | 11:51.70 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 13.2.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jiří SahajJiří Sahaj | 96 | TRIATLET Karlovy Vary | - | ||||||||||||||||
Jan PavelJan Pavel | 95 | TJ Lokomotiva Trutnov | - | ||||||||||||||||
Jakub ČervenýJakub Červený | 95 | TJ Lokomotiva Trutnov | - | ||||||||||||||||
Jakub ZemanJakub Zeman | 95 | AK Olomouc | - | ||||||||||||||||
Lukáš SvatošLukáš Svatoš | 96 | AC Domažlice | - | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.2.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivana SekyrováIvana Sekyrová | 71 | AK Sokolov | 10:34.27 | |||||||||||||||
MS | Martina DočkalováMartina Dočkalová | 83 | Hvězda SKP Pardubice | 11:10.83 | |||||||||||||||
MS | Gabriela TáborskáGabriela Táborská | 93 | AK Olomouc | 11:57.85 | |||||||||||||||
4 | Karolína HrubáKarolína Hrubá | 93 | TJ Baník Stříbro | 12:19.42 | |||||||||||||||
MS | Kateřina DucháčkováKateřina Ducháčková | 93 | SK Nové Město nad Metují | 12:19.85 | |||||||||||||||
6 | Monika ProcházkováMonika Procházková | 91 | AK Sokolov | 13:17.33 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |