Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (13. 2. 2010)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 41.29
2 Jan SvobodaJan Svoboda 95 SKP Union ChebSKP Union Cheb 41.73
3 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 42.64
4 Štěpán FauŠtěpán Fau 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 43.45
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LoukotaPetr Loukota 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 42.02
2 Daniel HruškaDaniel Hruška 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 44.34
3 Jan SutnarJan Sutnar 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 53.62
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 43.36
2 Daniel SalivanDaniel Salivan 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 46.80
Daniel KnotekDaniel Knotek 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.85
2 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 44.06
Barbora SklenářováBarbora Sklenářová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 45.19
2 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 45.54
MS Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 45.87
4 Dominika HoláDominika Holá 95 DDM StodDDM Stod 56.52
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva BerkováEva Berková 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 46.25
MS Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.82
3 Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 48.76
Julie KošťálováJulie Košťálová 96 DDM StodDDM Stod DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SloupováBarbora Sloupová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 45.97
2 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 47.15
3 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 DDM StodDDM Stod 49.36
4 Kateřina KleinováKateřina Kleinová 96 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 56.12
Celkem 4 závodníků