Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zimní pražská tyčka 2010

Praha-Strahov (17. 2. 2010)

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále A (st, 17.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 5.70
2 Oskar JansonOskar Janson
SwedenSweden
75 5.53
3 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5.53
4 Štěpán JanáčekŠtěpán Janáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
77 5.43
5 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 5.33
6 Rasmus Wejnold JorgensenRasmus Wejnold Jorgensen
DenmarkDenmark
89 5.20
7 Adam PtáčekAdam Ptáček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
80 5.20
Celkem 7 závodníků
Finále B (st, 17.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.41
2 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 4.11
3 Pavel FiedlerPavel Fiedler
AFK ChrudimAFK Chrudim
72 4.01
4 Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla
SlovenskoSlovensko
90 4.01
5 Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 3.91
6 Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
94 3.81
7 Jakub DeckerJakub Decker
USK PrahaUSK Praha
90 3.61
8 Karel FiedlerKarel Fiedler
AFK ChrudimAFK Chrudim
49 3.61
9 Petr SlukaPetr Sluka
USK PrahaUSK Praha
93 3.61
10 Jakub ChundelaJakub Chundela
USK PrahaUSK Praha
93 3.41
11 David SlukaDavid Sluka
USK PrahaUSK Praha
94 3.21
12 Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
93 3.21
Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 DNF
Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 DNF
Tomáš KořínekTomáš Kořínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
91 DNF
Tomáš OndrejkoTomáš Ondrejko
SlovenskoSlovensko
90 DNF
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále A (st, 17.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 4.51
2 Lisa RyzihLisa Ryzih
GermanyGermany
88 4.51
3 Romana MaláčováRomana Maláčová
USK PrahaUSK Praha
87 4.20
4 Cathrine LarsasenCathrine Larsasen
NorwayNorway
86 4.20
5 Eynatten Denise VonEynatten Denise Von
GermanyGermany
87 4.20
6 Pavla RybováPavla Rybová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
78 4.05
7 Terezie KudrnováTerezie Kudrnová
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
90 3.70
8 Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
92 3.50
Doris AuerDoris Auer
AustriaAustria
71 0
Celkem 9 závodníků
Finále B (st, 17.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie TihonováLucie Tihonová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
86 3.63
2 Tereza ŠlézováTereza Šlézová
USK PrahaUSK Praha
90 3.53
3 Anna CílkováAnna Cílková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
93 3.53
4 Jana BrožováJana Brožová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 3.43
5 Eliška VaníčkováEliška Vaníčková
USK PrahaUSK Praha
86 3.43
6 Kristýna CílkováKristýna Cílková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
88 3.15
7 Anna ČadkováAnna Čadková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 3.00
8 Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK PrahaUSK Praha
95 3.00
9 Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 2.85
10 Beáta KaňkováBeáta Kaňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 2.70
11 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 2.70
Celkem 11 závodníků