výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (20. - 21. 2. 2010)

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.04
2 Jan MašteraJan Maštera 91 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.07
3 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.19
4 Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.23
5 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.43
David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 06.87
2 Michal ŠenfeldMichal Šenfeld 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.13
3 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.21
4 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 07.29
5 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.32
6 Vojtěch JurutkaVojtěch Jurutka 91 AK ZlínAK Zlín 07.40
7 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AC ProstějovAC Prostějov 07.58
Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.90
2 Aleš VoborníkAleš Voborník 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.14
3 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.15
4 Vít VrbkaVít Vrbka 91 AK OlomoucAK Olomouc 07.15
5 Petr KorábečnýPetr Korábečný 91 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.25
6 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.35
7 Petr MelničukPetr Melničuk 92 USK PrahaUSK Praha 07.40
8 Richard KubernátRichard Kubernát 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.50
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 06.76
2 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.79
3 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.98
4 Jan MašteraJan Maštera 91 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.09
5 Aleš VoborníkAleš Voborník 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.10
6 Michal ŠenfeldMichal Šenfeld 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.13
7 Vít VrbkaVít Vrbka 91 AK OlomoucAK Olomouc 07.17
8 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.20
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.05
2 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 07.22
3 Michal SabelaMichal Sabela 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.26
4 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 07.33
5 David TomandlDavid Tomandl 93 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.41
6 David CsupkaDavid Csupka 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.53
Marek MajerMarek Majer 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DQ
Poznámky:
3 - DQ dle pravidla 162 odst. 7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.09
2 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.24
3 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.41
4 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.44
5 Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.51
6 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.56
7 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.59
8 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VavříkRadek Vavřík 93 AK ZlínAK Zlín 07.21
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.26
3 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 07.26
4 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.35
5 Ondřej TemcsákOndřej Temcsák 93 AC DomažliceAC Domažlice 07.40
6 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.47
Jan VlasákJan Vlasák 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DQ
Václav KučeraVáclav Kučera 93 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. DNP
Poznámky:
8 - DQ dle pravidla 162 odst. 7
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.00
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.01
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.16
4 Radek VavříkRadek Vavřík 93 AK ZlínAK Zlín 07.17
5 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 07.18
6 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 07.26
7 Michal SabelaMichal Sabela 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.29
8 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.30
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.67
2 Lucie BerešováLucie Berešová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.00
3 Martina DrsováMartina Drsová 91 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.08
4 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 08.10
5 Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková 91 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 08.14
6 Veronika MaroszováVeronika Maroszová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.25
7 Anna MüllerováAnna Müllerová 91 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.27
8 Radka TaichmanováRadka Taichmanová 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.78
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.81
3 Jana ŠpačkováJana Špačková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.00
4 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 08.11
5 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.20
6 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 08.21
7 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.36
8 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK ZlínAK Zlín 08.37
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.63
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.70
3 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.80
4 Jana ŠpačkováJana Špačková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.97
5 Martina DrsováMartina Drsová 91 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.04
6 Lucie BerešováLucie Berešová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.08
7 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 08.11
8 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 08.13
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.82
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.01
3 Aneta DubováAneta Dubová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.04
4 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 08.10
5 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.14
6 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 SK Mládeže BrnoSK Mládeže Brno 08.22
7 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.24
8 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK ZlínAK Zlín 07.90
2 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.03
3 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.06
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.07
5 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.08
6 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.21
7 Markéta RejmanováMarkéta Rejmanová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.26
8 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.82
2 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.95
3 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.06
4 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.08
5 Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.14
6 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.17
7 Adéla ČernáAdéla Černá 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.19
8 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.31
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.71
2 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK ZlínAK Zlín 07.76
3 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.77
4 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.99
5 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.00
6 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.00
7 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.06
8 Aneta DubováAneta Dubová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.07
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 22.19
2 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.06
3 Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.09
4 Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 23.24
5 Daniel KramářDaniel Kramář 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.40
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.29
2 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.98
3 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.42
Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha DNP
Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.07
2 Jan MašteraJan Maštera 91 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.60
3 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.74
4 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 23.41
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.76
2 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.78
3 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.09
4 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 23.41
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 21.47
2 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.69
3 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.84
4 Jan MašteraJan Maštera 91 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.77
5 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.88
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 22.97
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.14
3 Radek VavříkRadek Vavřík 93 AK ZlínAK Zlín 23.63
4 David TomandlDavid Tomandl 93 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.92
5 Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.49
6 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 24.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.89
2 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.44
3 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.77
4 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 24.29
5 Ondřej TemcsákOndřej Temcsák 93 AC DomažliceAC Domažlice 24.44
6 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.92
2 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 23.11
3 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.99
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.05
5 Jan KobělušJan Koběluš 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.68
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.91
2 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 23.27
3 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.49
4 Matěj MudrochMatěj Mudroch 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.07
5 Jan BergJan Berg 94 AK SokolovAK Sokolov 24.34
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.20
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 22.66
3 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.82
4 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 22.84
5 Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.04
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.54
2 Jana ŠpačkováJana Špačková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 25.89
3 Tereza MinářůTereza Minářů 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.60
4 Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.29
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 25.51
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 26.91
3 Anna MüllerováAnna Müllerová 91 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 27.65
4 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.70
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.18
2 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 26.80
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.03
4 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 AC PardubiceAC Pardubice 27.84
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.97
2 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 26.70
3 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 27.03
4 Radka TaichmanováRadka Taichmanová 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.56
Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.89
2 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 25.13
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.68
4 Jana ŠpačkováJana Špačková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 26.14
5 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.67
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.83
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.49
3 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.68
4 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 SK Mládeže BrnoSK Mládeže Brno 26.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.47
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.38
3 Markéta RejmanováMarkéta Rejmanová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 27.06
4 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.54
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DQ
Poznámky:
5 - DQ dle pravidla 162 odst. 7
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.10
2 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.30
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.47
4 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.89
5 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.21
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.62
3 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.73
4 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.25
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.24
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.47
3 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.50
4 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 25.55
5 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.32
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 50.31
2 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.16
3 Pavel ŠtěpánPavel Štěpán 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.35
4 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.76
Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162 odst. 7
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.42
2 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.68
3 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 50.76
4 Jakub RádlJakub Rádl 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 53.22
Miroslav GüntherMiroslav Günther 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan AlaxinJan Alaxin 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 51.53
2 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.78
3 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.47
4 Pavel ČernýPavel Černý 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 52.70
5 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 54.23
Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.98
2 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 51.01
3 Aleš VoborníkAleš Voborník 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.06
4 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.40
5 Pavel ŘíhaPavel Říha 91 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 53.11
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.01
2 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 49.29
3 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.27
4 Jan AlaxinJan Alaxin 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 50.46
5 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.63
6 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 52.05
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VavříkRadek Vavřík 93 AK ZlínAK Zlín 52.44
2 Dominik ŽižkaDominik Žižka 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.48
3 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 53.73
4 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 55.31
5 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 56.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 52.87
2 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.46
3 Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.72
Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DQ
Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Poznámky:
DQ dle pravidla 162 odst. 7
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 51.47
2 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 51.91
3 Matěj VrbaMatěj Vrba 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 53.36
4 Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.92
Ondřej CharouzOndřej Charouz 93 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.93
2 Jan ŠindelářJan Šindelář 93 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 52.49
3 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.61
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 53.26
5 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 54.08
6 Milan SoumarMilan Soumar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 54.34
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 50.55
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 51.37
3 Radek VavříkRadek Vavřík 93 AK ZlínAK Zlín 51.58
4 Dominik ŽižkaDominik Žižka 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.97
5 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 52.03
6 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 52.48
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 57.77
2 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 58.60
3 Tereza MinářůTereza Minářů 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 59.30
4 Kateřina PetrušováKateřina Petrušová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 62.84
5 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 64.36
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 JAC BrnoJAC Brno 59.22
2 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.28
3 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 61.25
4 Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 61.95
5 Valerie ŠindelářováValerie Šindelářová 92 AC PardubiceAC Pardubice 64.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 58.64
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.82
3 Markéta KlimešováMarkéta Klimešová 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62.53
4 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 62.74
5 Martina MyslivcováMartina Myslivcová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 63.41
6 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 91 AC ProstějovAC Prostějov 63.51
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 56.82
2 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.22
3 Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 JAC BrnoJAC Brno 58.34
4 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 58.36
5 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 58.71
6 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.25
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.31
2 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 60.66
3 Johana KratochvílováJohana Kratochvílová 93 AC ČáslavAC Čáslav 60.90
4 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 61.53
Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Poznámky:
Prouzová Kateřina nenastoupila z důvodu zranění
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.61
2 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 60.32
3 Aneta DubováAneta Dubová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 61.50
4 Pavla DvořákováPavla Dvořáková 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 64.01
5 Magdalena TuránskáMagdalena Turánská 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.74
Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162 odst. 7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 60.21
2 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.33
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 60.40
4 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.44
5 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.03
6 Barbora HenešováBarbora Henešová 94 AK ZlínAK Zlín 67.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 59.74
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.04
3 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 JAC BrnoJAC Brno 61.10
4 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 64.11
5 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 65.04
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.07
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 58.10
3 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 59.34
4 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.86
5 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 59.95
6 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.50
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:00.73
2 Tomáš JohannaTomáš Johanna 91 AK BílinaAK Bílina 2:01.62
3 Libor ŠicLibor Šic 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:03.18
4 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:04.27
5 Michal ProcházkaMichal Procházka 91 TJ KlatovyTJ Klatovy 2:06.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:01.39
2 Jakub PacnerJakub Pacner 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:01.74
3 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 2:01.79
4 Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:02.29
5 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:02.69
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:55.03
2 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:57.44
3 Tomáš JohannaTomáš Johanna 91 AK BílinaAK Bílina 1:57.64
4 Jakub PacnerJakub Pacner 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:00.44
5 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:00.93
6 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 2:02.26
7 Libor ŠicLibor Šic 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:04.51
Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 2:06.01
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:06.46
3 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:07.77
4 Jakub VeselýJakub Veselý 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:08.30
5 Tomáš DaněkTomáš Daněk 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:13.96
6 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:16.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:06.03
2 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 2:06.15
3 Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK ZlínAK Zlín 2:06.33
4 Martin PořádekMartin Pořádek 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:07.10
5 Jan PolákJan Polák 94 USK PrahaUSK Praha 2:09.73
6 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:12.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:05.32
2 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:05.80
3 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:06.49
4 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:06.95
5 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:12.49
6 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:16.16
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:58.29
2 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:58.67
3 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:00.51
4 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:01.06
5 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 2:04.22
6 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 2:04.91
7 Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK ZlínAK Zlín 2:05.30
8 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:05.38
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:20.49
2 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:20.56
3 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.22
4 Eva FührerováEva Führerová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:24.24
5 Lucie RožcováLucie Rožcová 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:28.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:26.59
2 Alžběta ŠimsováAlžběta Šimsová 91 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:26.63
3 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2:26.89
4 Martina KubůMartina Kubů 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:27.58
5 Vendula HříchováVendula Hříchová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:27.65
6 Štěpánka ŠlechtováŠtěpánka Šlechtová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 2:28.13
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:12.95
2 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2:13.88
3 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:14.17
4 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:16.34
5 Alžběta ŠimsováAlžběta Šimsová 91 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:19.51
6 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.98
7 Eva FührerováEva Führerová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:23.54
8 Martina KubůMartina Kubů 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:31.73
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:23.47
2 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:24.22
3 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:26.67
4 Aneta VašákováAneta Vašáková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:27.27
5 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:31.04
6 Pavla SobíškováPavla Sobíšková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:31.24
7 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:33.34
8 Jana ČtveráčkováJana Čtveráčková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:36.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:26.45
2 Nikola TesařováNikola Tesařová 93 JAC BrnoJAC Brno 2:26.92
3 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:26.92
4 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:27.51
5 Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:30.23
6 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:33.54
Martina OlejníčkováMartina Olejníčková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 94 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:20.98
2 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:21.63
3 Nikola TesařováNikola Tesařová 93 JAC BrnoJAC Brno 2:23.30
4 Aneta VašákováAneta Vašáková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.04
5 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:26.33
6 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:26.69
7 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:29.64
8 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:31.05
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:06.09
2 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 4:07.18
3 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 4:07.35
4 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:07.47
5 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:09.35
6 David HonzátkoDavid Honzátko 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:09.76
7 Jiří ŠuškaJiří Šuška 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:10.17
8 Jakub ŠulcJakub Šulc 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:12.56
9 Patrik UherPatrik Uher 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:14.95
10 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:16.61
11 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 4:20.03
12 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:24.54
13 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:32.68
Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Jakub HnatiakJakub Hnatiak 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš MašínLukáš Mašín 93 AC PardubiceAC Pardubice 4:04.77
2 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:10.15
3 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:12.83
4 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:15.98
5 Daniel VonešDaniel Voneš 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:18.68
6 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 93 AC PardubiceAC Pardubice 4:20.32
7 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:22.13
8 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:24.04
9 Petr BláhaPetr Bláha 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:26.37
10 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:27.50
11 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:29.02
12 Marek SchusterMarek Schuster 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:30.49
13 Jan RoikJan Roik 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:32.81
14 Jakub KorbelJakub Korbel 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:34.78
15 Filip VinklárekFilip Vinklárek 94 AK HodonínAK Hodonín 4:37.35
David VondraDavid Vondra 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Celkem 16 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:38.65
2 Petra KuříkováPetra Kuříková 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:39.57
3 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:40.27
4 Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:41.17
5 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:52.22
6 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:55.07
7 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:55.86
8 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:01.30
9 Tereza RožcováTereza Rožcová 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 5:07.18
10 Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:13.21
11 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:14.13
12 Alžběta OndrufováAlžběta Ondrufová 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:17.59
Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:58.80
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:59.12
3 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:59.61
4 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:00.83
5 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5:03.29
6 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:12.02
7 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:21.11
8 Gabriela TáborskáGabriela Táborská 93 AK OlomoucAK Olomouc 5:21.30
9 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:21.69
10 Linda MrázkováLinda Mrázková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:21.74
11 Klára ProcházkováKlára Procházková 94 AC PardubiceAC Pardubice 5:29.13
12 Anna ZikmundováAnna Zikmundová 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:37.37
13 Kateřina DucháčkováKateřina Ducháčková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:38.36
Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 14 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08:48.47
2 David KučeraDavid Kučera 91 ABK LiberecABK Liberec 08:49.81
3 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 08:49.84
4 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 09:02.64
5 Josef VeselýJosef Veselý 91 AK ZlínAK Zlín 09:08.68
6 Jiří ŠuškaJiří Šuška 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 09:11.66
7 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:17.86
8 Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:21.85
9 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:23.87
10 Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09:33.58
11 Radim HaluskaRadim Haluska 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09:33.66
12 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:40.74
13 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:47.17
14 Ondřej MinaříkOndřej Minařík 92 AK ZlínAK Zlín 09:57.46
Marian MundokMarian Mundok 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 15 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09:14.30
2 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 09:17.68
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09:18.29
4 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:29.99
5 Libor BucifalLibor Bucifal 93 AC ČáslavAC Čáslav 09:35.10
6 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:38.33
7 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:42.54
8 Filip HadačFilip Hadač 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:45.54
9 Gustav HadGustav Had 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 09:45.61
10 Jan RoikJan Roik 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09:46.36
11 Michal PinkasMichal Pinkas 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 09:51.14
12 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:56.15
13 Tomáš ValkoTomáš Valko 93 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09:56.70
14 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:59.78
15 David VondraDavid Vondra 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10:10.01
Celkem 15 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10:07.48
2 Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:07.63
3 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:09.09
4 Petra KuříkováPetra Kuříková 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10:30.80
5 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:59.13
6 Žaneta KempnáŽaneta Kempná 91 AK HodonínAK Hodonín 10:59.34
7 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11:04.55
8 Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 11:23.23
9 Jana LenčováJana Lenčová 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 11:23.90
10 Barbora PaimováBarbora Paimová 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11:27.58
11 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:27.74
12 Kateřina FesslováKateřina Fesslová 92 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12:28.91
Michaela HlavatáMichaela Hlavatá 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNF
Simona MedlováSimona Medlová 92 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 14 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10:51.17
2 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:00.86
3 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11:11.19
4 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11:20.61
5 Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 11:31.60
6 Lada RakováLada Raková 94 AK OlomoucAK Olomouc 11:42.32
7 Linda VítováLinda Vítová 93 USK PrahaUSK Praha 11:57.58
8 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:58.43
9 Karolina JankováKarolina Janková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12:01.58
10 Alice LencováAlice Lencová 93 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12:28.61
11 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12:52.29
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.27
2 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.48
3 Pavel NyklPavel Nykl 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.53
4 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.60
5 Matěj NovotnýMatěj Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.90
6 Miloslav VavruškaMiloslav Vavruška 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.91
7 Jan KafkaJan Kafka 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.06
2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.26
3 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.53
4 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.59
5 Jan FadrhoncJan Fadrhonc 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.76
6 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
7 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.24
2 Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.37
3 Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.58
4 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.82
5 Petr MelničukPetr Melničuk 92 USK PrahaUSK Praha 08.89
6 Tomáš KomárekTomáš Komárek 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.91
7 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.24
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.98
2= Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.05
2= Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.05
4 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.21
5 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.42
6 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.44
7 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.49
Pavel NyklPavel Nykl 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.93
2 Radovan VšelichaRadovan Všelicha 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.49
3 Robin DragounRobin Dragoun 93 AC ProstějovAC Prostějov 08.56
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.88
5 Radek DočkalRadek Dočkal 93 AC PardubiceAC Pardubice 08.92
6 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.93
7 Matěj ChválaMatěj Chvála 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.93
8 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.61
2 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62
3 Patrik MacháčPatrik Macháč 93 AK ZlínAK Zlín 08.62
4 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.65
5 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.66
6 Filip LondinFilip Londin 94 AC ProstějovAC Prostějov 08.80
7 Robin MadejRobin Madej 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.96
Filip MatějkaFilip Matějka 94 AC PardubiceAC Pardubice DQ
Poznámky:
7 - DQ dle plavidla 162 odst. 7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.54
2 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.56
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.58
4 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.69
5 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
6 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.92
7 Kryštof PetrKryštof Petr 94 AK MostAK Most 09.07
8 Michal PaďourMichal Paďour 94 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 09.12
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.89
2 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.30
3 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.33
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.37
5 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
6 Robin DragounRobin Dragoun 93 AC ProstějovAC Prostějov 08.45
7 Radovan VšelichaRadovan Všelicha 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
8 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.66
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 09.05
2 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 09.30
3 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 09.47
4 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.74
5 Olga NováčkováOlga Nováčková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.81
6 Dominika MatuškováDominika Matušková 92 AC ProstějovAC Prostějov 09.88
7 Linda KomínkováLinda Komínková 92 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 09.17
2 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.33
3 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.35
4 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.74
5 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.85
6 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 91 AC ProstějovAC Prostějov 10.12
7 Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová 91 TJ VysočanyTJ Vysočany 11.27
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 08.83
2 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 09.02
3 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.16
4 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 09.19
5 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 09.40
6 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.56
7 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.69
8 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.94
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 08.78
2 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.81
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.99
4 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.34
5 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.40
6 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.45
7 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.81
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 08.83
3 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.20
4 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.42
5 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.54
6 Anna KrutákováAnna Krutáková 94 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.75
7 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.94
8 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.78
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.88
3 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.17
4 Pavla ČervenkováPavla Červenková 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.28
5 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 09.40
6 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková 93 AK ZlínAK Zlín 09.66
7 Adéla PlešincováAdéla Plešincová 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.78
8 Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.00
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.60
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 08.62
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.66
4 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 08.79
5 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.83
6 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
7 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.19
8 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.45
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Haloun, Krištof, Zikmund, Brož Haloun, Krištof, Zikmund, Brož AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:30.51
2 Beneš, Štrouf, Iglič, Král Beneš, Štrouf, Iglič, Král ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:31.73
3 Koutník, Šic, Kašpar, Kuptík Koutník, Šic, Kašpar, Kuptík Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1:31.82
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kožíšek, Fadrhonc, Pulíček R., Žižka Kožíšek, Fadrhonc, Pulíček R., Žižka TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:33.43
2 Brückler, Havel, Vašátko, Alaxin Brückler, Havel, Vašátko, Alaxin AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:33.59
3 Dragoun, Hrazdil, Londin, Jančík Dragoun, Hrazdil, Londin, Jančík AC ProstějovAC Prostějov 1:39.01
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benda, Kondr, Vraštil, Malecký Benda, Kondr, Vraštil, Malecký AK MostAK Most 1:33.15
2 Melničuk P., Lohr, Vintr, Šorm Melničuk P., Lohr, Vintr, Šorm USK PrahaUSK Praha 1:33.56
3 Pacner, Zeman, Kozárek, Haluska R. Pacner, Zeman, Kozárek, Haluska R. AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:39.27
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Petrák, Roun, Kotek, Tlustý A Petrák, Roun, Kotek, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:33.22
2 Krejsa, Palivec, Myškovský, Klos Krejsa, Palivec, Myškovský, Klos A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:35.98
3 Koběluš, Daněk, Boček, Vlček Koběluš, Daněk, Boček, Vlček AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1:38.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Povýšil R., Sita, Mahovský, Mudroch Povýšil R., Sita, Mahovský, Mudroch AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:35.61
2 Grecman, Hrubý, Veselý, Karnufek Grecman, Hrubý, Veselý, Karnufek AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:37.78
3 Merxbauer, Bulín, Hyťha, Fau Merxbauer, Bulín, Hyťha, Fau TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:45.33
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kunc, Svoboda D., Antsiou, Drešer Kunc, Svoboda D., Antsiou, Drešer SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:36.73
2 Dalecký, Weihrauch, Lonek, Baláček Dalecký, Weihrauch, Lonek, Baláček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:41.00
Kadlec M., Novák L., Mlčoch B., Kulhavý P. Kadlec M., Novák L., Mlčoch B., Kulhavý P. AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170 odst. 7
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kysylka, Matějka, Dočkal, Čížek Kysylka, Matějka, Dočkal, Čížek AC PardubiceAC Pardubice 1:36.64
2 B Havelka, Vykoukal, Minát, Pecen B Havelka, Vykoukal, Minát, Pecen ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:36.67
3 Poc, Svítek, Machač, Benedikt Poc, Svítek, Machač, Benedikt Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:40.50
4 Kott, Kameník, Sluka, Csupka Kott, Kameník, Sluka, Csupka SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1:42.77
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berešová, Procházková, Myslivcová, Chabrová Berešová, Procházková, Myslivcová, Chabrová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:45.37
2 Valentová, Chmelařová, Zběhlíková, Řehounková Valentová, Chmelařová, Zběhlíková, Řehounková AC PardubiceAC Pardubice 1:45.63
3 Černá, Nováčková, Štvánová, Petrušová Černá, Nováčková, Štvánová, Petrušová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:52.48
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šrobová, Hofmannová, Hamerníková, Zaplatílková Šrobová, Hofmannová, Hamerníková, Zaplatílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:49.91
2 Obšelová, Síbrová, Zbořilová, Matušková, Obšelová, Síbrová, Zbořilová, Matušková, AC ProstějovAC Prostějov 1:53.12
3 Králová, Drábková, Jiroušová, Vlčková Králová, Drábková, Jiroušová, Vlčková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:53.67
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nejedlová, Vondrášková, Plisková, Hrudková Nejedlová, Vondrášková, Plisková, Hrudková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:42.94
2 Prudilová, Bártová, Davidová, Táborská J. Prudilová, Bártová, Davidová, Táborská J. PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:43.47
3 A Kobiánová, Kodrová, Rohlenová N., Hlavatá A Kobiánová, Kodrová, Rohlenová N., Hlavatá SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:45.28
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiranová, Sovadinová, Novotná, Sotonová Jiranová, Sovadinová, Novotná, Sotonová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:46.36
2 Dubová, Březinová, Dominiková, Domská Dubová, Březinová, Dominiková, Domská TJ ŠumperkTJ Šumperk 1:48.93
3 Kaziková, Hadašová, Rejmanová, Jelenová Kaziková, Hadašová, Rejmanová, Jelenová SKP Union ChebSKP Union Cheb 1:49.45
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimková, Kopečná, Hrušková, Seidlová K. Šimková, Kopečná, Hrušková, Seidlová K. USK PrahaUSK Praha 1:49.34
2 Hanušová, Rousková P., Broumová, Routková Hanušová, Rousková P., Broumová, Routková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:49.54
3 Černá, Turánská, Zimmermannová, Chládková Černá, Turánská, Zimmermannová, Chládková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:49.83
Málková, Ruttelová, Vachtová, Süssnerová Málková, Ruttelová, Vachtová, Süssnerová AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lodňanová, Jurigová, Kostková, Šebestíková Lodňanová, Jurigová, Kostková, Šebestíková Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1:51.35
2 B Rohlenová K., Hrachovcová, Brožková, Růžičková B Rohlenová K., Hrachovcová, Brožková, Růžičková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:51.45
3 Nováková, Winklerová, Vanišová, Führerová Nováková, Winklerová, Vanišová, Führerová Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 1:52.03
4 Truhlářová, Langerová, Fomenková, Palátová Truhlářová, Langerová, Fomenková, Palátová SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1:57.57
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.781.851.911.962.012.042.082.122.16
1 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.12 OXXX
2 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 2.01 OXXX
3 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 1.96 OXXX
4 David BrabecDavid Brabec
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.96 OXXX
5 Jakub SeidlJakub Seidl
AK SokolovAK Sokolov
92 1.91 OXXX
6 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 1.91 OXXX
7= Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.85 OXXX
7= Vladimír TomekVladimír Tomek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
91 1.85 OXXX
9 Jan EichelmannJan Eichelmann
AC PardubiceAC Pardubice
92 1.85 OXXX
10 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 1.78 OXXX
Tomáš ŠkváraTomáš Škvára
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.721.811.861.901.931.962.00
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.96 XXOXXX
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 1.93 XXOXXX
3= Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 1.90 XXOXXX
3= Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.90 XXOXXX
5 David PolákDavid Polák
JAC BrnoJAC Brno
93 1.86 XXOXXX
6 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.81 XXOXXX
7= Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.72 XXOXXX
7= Robin DragounRobin Dragoun
AC ProstějovAC Prostějov
93 1.72 XXOXXX
7= Filip VinklárekFilip Vinklárek
AK HodonínAK Hodonín
94 1.72 XXOXXX
10= Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 1.72 XXOXXX
10= Matěj LinhartMatěj Linhart
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
94 1.72 XXOXXX
12 Richard BzdýlRichard Bzdýl
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
94 1.72 XXOXXX
Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 DNP
Filip MikuškaFilip Mikuška
AK ŠternberkAK Šternberk
93 NM
Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
94 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.561.621.671.701.731.77
1 Magdalena NováMagdalena Nová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
92 1.73 XXOXXX
2 Kateřina VodováKateřina Vodová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 1.70 XXOXXX
3 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 1.67 XXOXXX
4= Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK ZlínAK Zlín
92 1.62 XXOXXX
4= Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 1.62 XXOXXX
6 Lenka ŠrámkováLenka Šrámková
AK OlomoucAK Olomouc
91 1.62 XXOXXX
7 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 1.56 XXOXXX
8 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.56 XXOXXX
9 Dominika MatuškováDominika Matušková
AC ProstějovAC Prostějov
92 1.50 XXOXXX
10= Barbora HrubáBarbora Hrubá
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 1.50 XXOXXX
10= Dominika VejpravováDominika Vejpravová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 1.50 XXOXXX
Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.521.571.621.661.701.721.74
1 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.72 ---OXOXOXXOXXX
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.62 OOXOOXXX
3 Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.57 OOOXXX
4 Žaneta MeissnerováŽaneta Meissnerová
AK OlomoucAK Olomouc
93 1.57 -XOOXXX
5 Radmila VrbováRadmila Vrbová
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
94 1.57 OOXOXXX
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
94 1.57 OOXXOXXX
7 Karolína KoubováKarolína Koubová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.52 XOOXXX
8 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK ZlínAK Zlín
93 1.52 XXOOXXX
9 Eva DavidováEva Davidová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 1.52 OXOXXX
10 Linda VondrováLinda Vondrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 1.52 OXXOXXX
11= Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 1.45 OXXX
11= Iva JežkováIva Ježková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
93 1.45 OXXX
13 Jessica BártováJessica Bártová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 1.45 XXOXXX
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 21.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.603.723.843.964.084.204.324.424.524.624.724.925.02
1 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 4.92 XOXOXXOXXX
2 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.52 XOXOXXOXXX
3 Roman PulíčekRoman Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 4.32 XOXOXXOXXX
4 Martin KučaMartin Kuča
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.20 XOXOXXOXXX
5 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 4.20 XOXOXXOXXX
6 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 3.96 XOXOXXOXXX
7 Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 3.96 XOXOXXOXXX
8 Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 3.96 XOXOXXOXXX
9 Radek PechaRadek Pecha
AK OlomoucAK Olomouc
92 3.84 XOXOXXOXXX
10 Patrik ČuntaPatrik Čunta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 3.84 XOXOXXOXXX
Michal ŠenfeldMichal Šenfeld
AC Česká LípaAC Česká Lípa
92 DNP
Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 DNP
Tomáš KořínekTomáš Kořínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
91 DNP
Tomáš BláhaTomáš Bláha
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
91 NM
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.203.503.673.823.974.124.304.424.50
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
93 4.42 XOXXX
2 Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
94 3.97 XOXXX
3 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 3.82 XOXXX
4 Jakub ChundelaJakub Chundela
USK PrahaUSK Praha
93 3.82 XOXXX
5= Petr SlukaPetr Sluka
USK PrahaUSK Praha
93 3.67 XOXXX
5= Michal KročkaMichal Kročka
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 3.67 XOXXX
7 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC PardubiceAC Pardubice
94 3.67 XOXXX
8 Tomáš MikulaTomáš Mikula
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
94 3.67 XOXXX
9 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 3.67 XOXXX
10 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 3.50 XOXXX
11 Jan KotekJan Kotek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 3.50 XOXXX
12 Jan ŠromJan Šrom
AK OlomoucAK Olomouc
93 3.50 XOXXX
13 Richard BzdýlRichard Bzdýl
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
94 3.20 XOXXX
14 Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
93 3.20 XOXXX
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 NM
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.752.913.123.233.343.453.553.65
1 Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 3.65 XXX
2 Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
92 3.55 XXX
3 Markéta KabrnováMarkéta Kabrnová
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
91 3.45 XXX
4 Kateřina SkopalováKateřina Skopalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
92 3.45 XXX
5 Sandra HofmannováSandra Hofmannová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 3.34 XXX
6 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 3.23 XXX
7 Kateřina FolbrechtováKateřina Folbrechtová
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
91 3.23 XXX
8 Anna ČadkováAnna Čadková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 3.12 XXX
9= Dominika HaráskováDominika Harásková
JAC BrnoJAC Brno
91 2.91 XXX
9= Beáta KaňkováBeáta Kaňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 2.91 XXX
11 Marie VosátkováMarie Vosátková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 2.91 XXX
12 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC PardubiceAC Pardubice
92 2.75 XXX
13 Barbora HanouskováBarbora Hanousková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 2.75 XXX
Lenka AntuškováLenka Antušková
AC PardubiceAC Pardubice
92 NM XXX
Zuzana SachováZuzana Sachová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 DNP
Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.352.552.752.953.103.203.283.363.443.523.603.603.553.603.553.50
1 Jana ChlebíkováJana Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 3.55 XXOXXX
2 Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 3.55 XXOXXX
3 Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 3.10 XXOXXX
4 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 2.95 XXOXXX
5 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 2.95 XXOXXX
6= Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 2.75 XXOXXX
6= Nikola KavalírováNikola Kavalírová
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
93 2.75 XXOXXX
8 Kristýna PoppováKristýna Poppová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.75 XXOXXX
9 Hana ReznerováHana Reznerová
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
94 2.55 XXOXXX
10 Denisa JírůDenisa Jírů
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.55 XXOXXX
11 Lucie PaulusováLucie Paulusová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
94 2.55 XXOXXX
12 Eliška SvobodováEliška Svobodová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
94 2.55 XXOXXX
13= Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 2.35 XXOXXX
13= Barbora SkalníkováBarbora Skalníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2.35 XXOXXX
15 Karolina RohlenováKarolina Rohlenová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 2.35 XXOXXX
Anna RatmanováAnna Ratmanová
AC PardubiceAC Pardubice
93 DNP
Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 7.10 5.44+0.05.735.595.73
2 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 7.01 5.44+0.05.735.595.73
3 Marek PršínMarek Pršín
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 7.00 5.44+0.05.735.595.73
4 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.71 5.44+0.05.735.595.73
5 Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 6.56 5.44+0.05.735.595.73
6 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 6.52 5.44+0.05.735.595.73
7 Daniel HorákDaniel Horák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
91 6.49 5.44+0.05.735.595.73
8 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 6.45 5.44+0.05.735.595.73
9 Petr ČmudaPetr Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
92 6.25 5.44+0.05.735.595.73
10 Karel HromekKarel Hromek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
92 6.22 5.44+0.05.735.595.73
11 Michal ŠenfeldMichal Šenfeld
AC Česká LípaAC Česká Lípa
92 5.94 5.44+0.05.735.595.73
12 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 5.73 5.44+0.05.735.595.73
Lukáš KebrleLukáš Kebrle
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 DNP
David KrálíkDavid Králík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
91 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 6.87 6.846.556.606.846.816.87X
2 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 6.63 X6.63X6.634.98XX
3 Ondřej MachoOndřej Macho
AK OlomoucAK Olomouc
93 6.62 6.15X6.296.296.176.626.06
4 Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.60 X6.43X6.436.424.956.60
5 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 6.52 6.436.306.446.446.386.526.51
6 Marek MajerMarek Majer
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 6.46 6.106.306.406.406.466.356.35
7 Patrik MacháčPatrik Macháč
AK ZlínAK Zlín
93 6.32 6.296.006.146.296.216.196.32
8 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
93 6.12 6.126.066.026.125.915.855.98
9 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 6.10 5.896.10X6.10
10 Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 6.10 X6.10X6.10
11 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 6.09 6.006.09X6.09
12 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 6.07 5.775.876.076.07
13 Ivan RishkoIvan Rishko
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 6.03 6.016.035.376.03
14 Filip DittrichFilip Dittrich
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 6.03 5.955.966.036.03
15 David PolákDavid Polák
JAC BrnoJAC Brno
93 5.99 5.995.845.825.99
16 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 5.75 5.755.48-+0.05.75
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 5.52 3.303.724.784.78X+0.0
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
92 5.51 3.303.724.784.78X+0.0
3 Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
91 5.51 3.303.724.784.78X+0.0
4 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 5.50 3.303.724.784.78X+0.0
5 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 5.48 3.303.724.784.78X+0.0
6 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK ZlínAK Zlín
92 5.45 3.303.724.784.78X+0.0
7 Kateřina VodováKateřina Vodová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 5.42 3.303.724.784.78X+0.0
8 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 5.28 3.303.724.784.78X+0.0
9 Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK ZlínAK Zlín
92 5.27 3.303.724.784.78X+0.0
10 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
92 5.26 3.303.724.784.78X+0.0
11 Dominika DvořákováDominika Dvořáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 5.20 3.303.724.784.78X+0.0
12 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 5.18 3.303.724.784.78X+0.0
13 Karolína BěhalováKarolína Běhalová
SK PřerovSK Přerov
92 5.17 3.303.724.784.78X+0.0
14 Klaudie KučerováKlaudie Kučerová
AC Nový JičínAC Nový Jičín
91 5.11 3.303.724.784.78X+0.0
15 Lucie BerešováLucie Berešová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
92 4.78 3.303.724.784.78X+0.0
Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
91 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 5.53 5.215.415.305.415.334.275.53
2 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 5.46 5.385.395.465.46X5.075.43
3 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC PardubiceAC Pardubice
93 5.46 5.045.315.335.335.465.33-+0.0
4 Lucie DomskáLucie Domská
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 5.43 4.975.284.935.285.315.435.31
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
94 5.41 5.255.295.375.375.335.355.41
6 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 5.41 4.825.41X5.415.174.825.18
7 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.38 5.235.21X5.235.155.385.24
8 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 5.35 5.144.825.355.355.004.975.05
9 Anna ŠtvánováAnna Štvánová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 5.20 5.205.035.045.20
10 Klára LepeškováKlára Lepešková
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
93 5.19 X5.195.095.19
11 Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5.18 3.794.915.185.18
12 Alžběta VránováAlžběta Vránová
JAC BrnoJAC Brno
94 5.07 4.955.074.975.07
13 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 4.97 4.97-+0.0-+0.04.97
14 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 4.83 4.834.714.804.83
15 Andrea SemrádováAndrea Semrádová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4.81 4.81X4.724.81
16 Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 4.80 X4.80X4.80
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 14.26 X13.71X13.7114.1013.8114.26
2 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 14.22 X14.2214.0614.22XXX
3 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 13.99 13.5413.9913.6713.99---
4 Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 13.87 13.1713.0513.5913.5913.61X13.87
5 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 13.86 13.86XX13.86X13.66X
6 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
TJ KlatovyTJ Klatovy
91 13.66 X13.3213.6213.6213.2313.2313.66
7 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 13.66 13.58X13.6613.6613.41X-
8 Jiří KřelinaJiří Křelina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 13.65 X13.6511.5813.6511.2613.3711.84
9 Martin ŽidekMartin Židek
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
91 13.32 13.0313.3213.1913.32
10 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 13.31 11.2813.3113.2813.31
11 Tomáš ProkšTomáš Prokš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 12.67 XX12.6712.67
12 Petr MarešPetr Mareš
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
91 12.50 12.0012.5012.4912.50