Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (20. - 21. 2. 2010)

60 m překážek (0.99) - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.27
2 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.48
3 Pavel NyklPavel Nykl 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.53
4 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.60
5 Matěj NovotnýMatěj Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.90
6 Miloslav VavruškaMiloslav Vavruška 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.91
7 Jan KafkaJan Kafka 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.06
2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.26
3 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.53
4 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.59
5 Jan FadrhoncJan Fadrhonc 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.76
6 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
7 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.24
2 Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.37
3 Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.58
4 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.82
5 Petr MelničukPetr Melničuk 92 USK PrahaUSK Praha 08.89
6 Tomáš KomárekTomáš Komárek 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.91
7 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.24
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.98
2= Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.05
2= Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.05
4 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.21
5 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.42
6 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.44
7 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.49
Pavel NyklPavel Nykl 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.93
2 Radovan VšelichaRadovan Všelicha 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.49
3 Robin DragounRobin Dragoun 93 AC ProstějovAC Prostějov 08.56
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.88
5 Radek DočkalRadek Dočkal 93 AC PardubiceAC Pardubice 08.92
6 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.93
7 Matěj ChválaMatěj Chvála 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.93
8 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.61
2 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62
3 Patrik MacháčPatrik Macháč 93 AK ZlínAK Zlín 08.62
4 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.65
5 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.66
6 Filip LondinFilip Londin 94 AC ProstějovAC Prostějov 08.80
7 Robin MadejRobin Madej 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.96
Filip MatějkaFilip Matějka 94 AC PardubiceAC Pardubice DQ
Poznámky:
7 - DQ dle plavidla 162 odst. 7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.54
2 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.56
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.58
4 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.69
5 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
6 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.92
7 Kryštof PetrKryštof Petr 94 AK MostAK Most 09.07
8 Michal PaďourMichal Paďour 94 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 09.12
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.89
2 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.30
3 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.33
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.37
5 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
6 Robin DragounRobin Dragoun 93 AC ProstějovAC Prostějov 08.45
7 Radovan VšelichaRadovan Všelicha 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
8 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.66
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 09.05
2 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 09.30
3 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 09.47
4 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.74
5 Olga NováčkováOlga Nováčková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.81
6 Dominika MatuškováDominika Matušková 92 AC ProstějovAC Prostějov 09.88
7 Linda KomínkováLinda Komínková 92 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 09.17
2 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.33
3 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.35
4 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.74
5 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.85
6 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 91 AC ProstějovAC Prostějov 10.12
7 Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová 91 TJ VysočanyTJ Vysočany 11.27
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 08.83
2 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 09.02
3 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.16
4 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 09.19
5 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 09.40
6 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.56
7 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.69
8 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.94
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 08.78
2 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.81
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.99
4 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.34
5 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.40
6 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.45
7 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.81
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 08.83
3 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.20
4 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.42
5 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.54
6 Anna KrutákováAnna Krutáková 94 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.75
7 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.94
8 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.78
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.88
3 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.17
4 Pavla ČervenkováPavla Červenková 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.28
5 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 09.40
6 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková 93 AK ZlínAK Zlín 09.66
7 Adéla PlešincováAdéla Plešincová 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.78
8 Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.00
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.60
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 08.62
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.66
4 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 08.79
5 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.83
6 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
7 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.19
8 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.45
Celkem 8 závodníků