výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen

Praha-Stromovka (27. - 28. 2. 2010)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 06.77
2 Václav ZichVáclav Zich 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 06.97
3 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.98
4 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.05
5 Michal ČermákMichal Čermák 87 AC DomažliceAC Domažlice 07.21
6 Aleš VoborníkAleš Voborník 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.25
7 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 06.86
2 Jan SchillerJan Schiller 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.03
3 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 07.05
4 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.07
5 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.13
6 Jiří HabichJiří Habich 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.22
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.94
2 Lukáš MiloLukáš Milo 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 06.97
3 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 06.99
4 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.05
5 Jiří VognarJiří Vognar 90 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 07.15
6 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.19
7 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.49
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Semifinále)

Semifinále 1 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 06.71
2 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 06.92
3 Lukáš MiloLukáš Milo 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 06.92
4 Václav ZichVáclav Zich 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 06.93
5 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 06.98
6 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.00
7 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.08
8 Michal ČermákMichal Čermák 87 AC DomažliceAC Domažlice 07.22
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 06.86
2 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.90
3 Jan SchillerJan Schiller 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.92
4 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.94
5 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 06.96
6 Jiří VognarJiří Vognar 90 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 07.07
7 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.07
Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 06.66
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 06.81
3= Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.93
3= Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 06.93
5 Jan SchillerJan Schiller 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.93
6 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.94
7 Lukáš MiloLukáš Milo 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 06.95
8 Václav ZichVáclav Zich 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 06.95
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.42
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.61
3 Martina DostálováMartina Dostálová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.66
4 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.76
5 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.93
Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DQ
Poznámky:
7 - DQ dle pravidla 162 odst 7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.42
2 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.70
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.71
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.73
5 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.73
6 Klára KolomazníkováKlára Kolomazníková 90 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.60
2 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.64
3 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 07.69
4 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.80
5 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 07.87
6 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.23
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Semifinále)

Semifinále 1 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.47
2 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.58
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.62
4 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 07.64
5 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.75
6 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.76
Celkem 6 závodníků
Semifinále 2 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.43
2 Martina DostálováMartina Dostálová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.65
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.65
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.77
5 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.77
6 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.84
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.38
2 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.41
3 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.58
4 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.60
5 Martina DostálováMartina Dostálová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.62
6 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.67
7 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 07.67
8 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.77
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 21.48
2 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 22.49
Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha DQ
Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Poznámky:
3 - DQ dle pravidla 163 odst. 3
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.73
2 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 22.09
3 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.36
Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DQ
Poznámky:
3 - DQ dle pravidla 163 odst. 3
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.00
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.40
3 Petr KlofáčPetr Klofáč 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.02
Rudolf GötzRudolf Götz 83 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 22.05
2 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 AC PardubiceAC Pardubice 22.07
3 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.22
Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DQ
Poznámky:
3 - DQ dle pravidla 163 odst. 3
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.39
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 21.43
3 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.80
4 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 22.05
5 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 AC PardubiceAC Pardubice 22.16
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.32
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.54
3 Lucie WeitzováLucie Weitzová 89 USK PrahaUSK Praha 25.85
4 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.60
5 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.66
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 USK PrahaUSK Praha 24.37
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.79
3 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.28
4 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.77
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana BergrováZuzana Bergrová 84 USK PrahaUSK Praha 24.41
2 Jana SajdokováJana Sajdoková 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.82
3 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.79
4 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.79
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.76
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.13
3 Tereza StrakováTereza Straková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.73
4 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.77
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.03
2 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 USK PrahaUSK Praha 24.07
3 Zuzana BergrováZuzana Bergrová 84 USK PrahaUSK Praha 24.40
4 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.76
5 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.82
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.81
2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.31
3 Jiří TůmaJiří Tůma 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.20
Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.12
2 Petr KlofáčPetr Klofáč 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 50.26
Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNF
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.95
2 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.27
3 Václav BarákVáclav Barák 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 49.53
4 Jakub JanečekJakub Janeček 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.51
5 Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.85
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SzeteiPetr Szetei 84 AK KroměřížAK Kroměříž 48.06
2 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 48.23
3 Rudolf GötzRudolf Götz 83 AK KroměřížAK Kroměříž 48.91
4 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.64
5 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 50.89
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.16
2 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.48
3 Petr SzeteiPetr Szetei 84 AK KroměřížAK Kroměříž 47.65
4 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.87
5 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 49.05
Michal UhlíkMichal Uhlík 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 52.97
2 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 56.67
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 57.93
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.45
5 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 62.66
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 USK PrahaUSK Praha 56.20
2 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 56.87
3 Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 JAC BrnoJAC Brno 58.60
4 Tereza StrakováTereza Straková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 59.92
Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.41
2 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.01
3 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.04
4 Hana JanotováHana Janotová 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.55
Lenka MasnáLenka Masná 85 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 53.34
2 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 USK PrahaUSK Praha 54.15
3 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.15
4 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 56.96
5 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 57.42
6 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 57.85
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.55
2 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:54.79
3 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 AK KroměřížAK Kroměříž 1:55.66
4 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:57.97
5 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:59.13
6 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:05.06
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163 odst. 3
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:54.71
2 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:55.25
3 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:55.32
4 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:56.68
5 Jan TůmaJan Tůma 88 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1:57.44
6 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:59.10
7 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.92
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HošekMartin Hošek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:55.43
2 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:55.51
3 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:55.75
4 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:56.34
5 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 1:58.28
6 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:58.63
7 Ondřej ChourOndřej Chour 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:59.87
8 Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav 2:01.12
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:49.09
2 Martin HošekMartin Hošek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:50.61
3 Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:51.66
4 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:52.23
5 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:53.60
6 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:54.04
7 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:54.57
Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 USK PrahaUSK Praha 2:07.80
2 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PrahaUSK Praha 2:08.93
3 Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:15.67
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:18.55
Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:14.26
2 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:14.54
3 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:14.99
4 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 2:15.34
5 Zlata KunčickáZlata Kunčická 89 USK PrahaUSK Praha 2:20.42
6 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:25.95
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PrahaUSK Praha 2:07.50
2 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.91
3 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:12.39
4 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 2:14.09
5 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:14.95
Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš BednářTomáš Bednář 85 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:47.73
2 Jakub ŽivecJakub Živec 90 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 3:47.81
3 Michal ŠnebergerMichal Šneberger 78 AK KroměřížAK Kroměříž 3:52.35
4 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:56.27
5 Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:57.26
6 Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:00.33
7 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:01.24
8 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:02.52
9 Jaroslav LučJaroslav Luč 87 AK BílinaAK Bílina 4:02.76
10 Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:03.81
11 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:05.96
12 Martin SlaninaMartin Slanina 80 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:06.26
13 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 4:16.33
Adam KoubaAdam Kouba 87 AK MostAK Most DNF
Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka MasnáLenka Masná 85 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:18.86
2 Marcela LustigováMarcela Lustigová 82 USK PrahaUSK Praha 4:18.99
3 Květa PeckováKvěta Pecková 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:33.43
4 Petra KuříkováPetra Kuříková 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:44.31
5 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:47.70
6 Karolína HolušováKarolína Holušová 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:52.85
7 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:56.00
8 Kateřina LhotováKateřina Lhotová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:06.14
Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 USK PrahaUSK Praha DNF
Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PrahaUSK Praha DNP
Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Eva VailEva Vail 84 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 12 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Peter MikulenkaPeter Mikulenka 82 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08:19.39
2 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08:22.61
3 Tomáš BeladaTomáš Belada 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08:29.74
4 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08:44.06
5 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08:44.31
6 Přemysl ŠvarcPřemysl Švarc 85 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08:50.20
7 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08:53.36
8 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08:59.15
9 Matěj ŘemínekMatěj Řemínek 86 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 09:19.02
10 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:43.02
Michal ŠnebergerMichal Šneberger 78 AK KroměřížAK Kroměříž DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162 odst. 7
Celkem 11 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Květa PeckováKvěta Pecková 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:35.28
2 Martina BařinováMartina Bařinová 90 SK PřerovSK Přerov 09:36.77
3 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09:51.31
4 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10:02.01
5 Eva VailEva Vail 84 USK PrahaUSK Praha 10:02.58
6 Kamila GregorováKamila Gregorová 81 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:02.61
7 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SokolovAK Sokolov 10:06.94
8 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:16.16
9 Jeniffer Rebecca SteventsJeniffer Rebecca Stevents 84 United States of AmericaUnited States of America 10:31.04
10 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10:41.80
11 Jaroslava ChovancováJaroslava Chovancová 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10:58.64
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.52
2 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.11
3 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.28
4 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 AC PardubiceAC Pardubice 08.39
5 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.43
Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.91
2 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.95
3 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.19
4 Jiří SmolaJiří Smola 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.41
5 Jan SolfronkJan Solfronk 90 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.56
6 Michal NovákMichal Novák 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.02
2 Roman ŠebrleRoman Šebrle 74 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.19
3 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha 08.20
4 Tomáš BeckTomáš Beck 88 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.41
5 Václav BarákVáclav Barák 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.55
6 Jakub StündlJakub Stündl 90 AK ZlínAK Zlín 08.55
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.44
2 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.00
3 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.04
4 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.09
5 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha 08.09
6 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.16
7 Roman ŠebrleRoman Šebrle 74 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.22
Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 USK PrahaUSK Praha 08.09
2 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.68
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.90
4 Petra BlovskáPetra Blovská 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.92
5 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.06
6 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 83 AK OlomoucAK Olomouc 09.43
7 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KorešováJana Korešová 81 USK PrahaUSK Praha 08.58
2 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.59
3 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková 81 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.82
4 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
5 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.12
6 Michaela VargováMichaela Vargová 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.37
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 USK PrahaUSK Praha 08.06
2 Jana KorešováJana Korešová 81 USK PrahaUSK Praha 08.44
3 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.56
4 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.73
5 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.86
6 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková 81 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.88
7 Petra BlovskáPetra Blovská 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Uhlík, Čapek, Jareš, Prorok Uhlík, Čapek, Jareš, Prorok ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:13.59
2 Vojtík, Matyska, Hošek, Jiráň Vojtík, Matyska, Hošek, Jiráň PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:17.19
3 Vinkler, Voborník, Netolický, Hrstka Vinkler, Voborník, Netolický, Hrstka Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:24.46
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Skřenková, Stružková, Bergrová, Hejnová Skřenková, Stružková, Bergrová, Hejnová USK PrahaUSK Praha 3:50.05
2 Ulrichová, Krejčí, Švábíková, Jelínková Ulrichová, Krejčí, Švábíková, Jelínková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:51.72
3 Vojtíková, Straková, Šťastná, Sajdoková Vojtíková, Straková, Šťastná, Sajdoková PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:53.04
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.952.002.052.102.142.202.252.30
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 2.25 ----OOOXXX
2 Jan SommerschuhJan Sommerschuh
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
90 2.10 -OOOXXX
3= Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.05 OOOXXX
3= Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 2.05 OOOXXX
5 Tomáš SixtaTomáš Sixta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
87 2.05 OOXXOXXX
6= Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 2.05 -XOXXOXXX
6= David ŠuteraDavid Šutera
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 2.05 -XOXXOXXX
8 Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 2.00 -O-XXX
9 Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
90 2.00 OXOXXX
10 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 2.00 OXXOXX-X
11 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
89 1.95 XOXXX
12 Zbyněk ŽákZbyněk Žák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
89 1.95 XXOXXX
Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.611.661.711.761.801.841.871.901.92
1 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 1.90 ---OOXOOOXXX
2 Iva StrakováIva Straková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
80 1.87 ----OOOXXX
3 Barbora LalákováBarbora Laláková
USK PrahaUSK Praha
81 1.84 --OOOOXXX
4= Jitka MoudráJitka Moudrá
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
85 1.80 -OOOXOXXX
4= Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 1.80 -OOOXOXXX
6 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 1.76 -OOOXXX
7 Magdalena NováMagdalena Nová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
92 1.76 OOXOOXXX
8 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.71 OOOXXX
9 Žaneta MeissnerováŽaneta Meissnerová
AK OlomoucAK Olomouc
93 1.66 OXOXXX
Markéta DudováMarkéta Dudová
USK PrahaUSK Praha
86 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 4.454.654.855.055.205.355.455.555.605.655.705.76
1 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 5.76 -----O-O--OXXO
2 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5.55 ----OO-O--XXX
3 Štěpán JanáčekŠtěpán Janáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
77 5.45 ----XXO-XXOXXX
4 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 5.20 ---OXOXXX
5 Adam PtáčekAdam Ptáček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
80 5.20 ---XXOXOXXX
6 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 4.85 -XOOXXX
7 Roman ŠebrleRoman Šebrle
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
74 4.65 OOXXX
8= Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 4.45 OXXX
8= Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.45 OXXX
Filip LubenskýFilip Lubenský
USK PrahaUSK Praha
88
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.253.453.653.854.004.154.254.354.404.454.504.564.66
1 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 4.56 ------O-O--XXOXXXXX
2 Pavla RybováPavla Rybová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
78 4.25 ----XXO-O-XXX
3 Romana MaláčováRomana Maláčová
USK PrahaUSK Praha
87 4.00 ---OO-XXX
4 Nikola PikartováNikola Pikartová
AK OlomoucAK Olomouc
89 3.85 -OOOXXX
5= Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
88 3.65 -OOXXX
5= Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
92 3.65 -OOXXX
7 Terezie KudrnováTerezie Kudrnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
90 3.65 -XOOXXX
8= Jana BrožováJana Brožová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 3.45 OOXXX
8= Iva BrandováIva Brandová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 3.45 OOXXX
10 Lucie TihonováLucie Tihonová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
86 3.45 -XOXXX
11 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 3.45 OXXOXXX
12 Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 3.25 OXXX
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 7.75 7.647.75X7.75XXX
2 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 7.73 XX7.557.557.557.73X
3 Svatoslav TonSvatoslav Ton
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
78 7.34 6.74X7.167.167.34XX
4 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 7.31 X7.31-7.31--7.20
5 Zdeněk KratochvílZdeněk Kratochvíl
ŠAK ChodovŠAK Chodov
88 7.13 6.947.137.097.137.047.11X
6 Marek PršínMarek Pršín
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 6.98 6.80X6.986.986.726.846.78
7 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 6.97 XX6.966.966.97X5.95
8 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 6.96 XX6.886.88X6.846.96
9 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 6.78 6.766.78X6.78
10 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6.73 X6.734.826.73
11 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.65 6.63X6.656.65
Petr NohelPetr Nohel
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 DNP
Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 NM
Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KorešováJana Korešová
USK PrahaUSK Praha
81 6.21 6.015.945.956.016.21XX
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 5.99 X5.88X5.885.99X5.94
3 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.98 5.825.98X5.985.91X5.98
4 Nicola RadostováNicola Radostová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 5.93 X5.565.635.635.625.935.81
5 Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 5.88 5.685.63X5.685.885.755.55
6 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 5.84 5.84X5.795.845.785.645.73
7 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 5.80 5.795.645.755.79X5.805.80
8 Monika NeuschelováMonika Neuschelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
89 5.76 5.635.615.735.735.585.765.22
9 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 5.45 X4.975.455.45
10 Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK ZlínAK Zlín
89 5.42 5.42XX5.42
11 Petra BlovskáPetra Blovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
85 5.34 5.34X5.245.34
12 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
80 5.24 5.245.185.085.24
13 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
86 5.18 4.565.18X5.18
Iva BrandováIva Brandová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 DNP
Martina ŠestákováMartina Šestáková
USK PrahaUSK Praha
78 DNP
Denisa RosolováDenisa Rosolová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 DNP
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 14.91 X14.91-14.91--14.82
2 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 14.91 X14.49X14.4914.5214.3914.91
3 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
90 14.70 14.4714.45X14.4714.70X14.63
4 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 14.53 13.4414.1414.3114.3114.29X14.53
5 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 14.36 X14.0714.2414.2413.9014.0814.36
6 David MachálekDavid Machálek
AK ZlínAK Zlín
88 14.33 13.84X13.6113.8414.3314.1514.10
7 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 13.92 13.7113.8213.8513.8513.92XX
8 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 13.86 13.7113.7113.8613.86X13.66X
9 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 13.81 13.81X13.4613.81
10 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
81 13.77 13.5513.7713.5213.77
11 Jan KotroušJan Kotrouš
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
85 13.74 X13.6313.7413.74
12 Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 13.49 XX13.4913.49
Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
70 DNP
Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 DNP
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina ŠestákováMartina Šestáková
USK PrahaUSK Praha
78 13.69 13.5913.6913.3113.69-13.19-
2 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 12.78 XX12.7812.78X12.4412.66
3 Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK ZlínAK Zlín
89 12.52 X12.43X12.4312.3912.2512.52
4 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
85 12.51 11.9212.4412.3512.44X12.2612.51
5 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 12.27 XX11.6711.6712.2711.5812.14
6 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 12.11 11.60X11.9411.9412.11XX
7 Eliška ŘádkováEliška Řádková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 11.96 11.7811.9611.8211.96X11.7811.75
8 Martina BakičováMartina Bakičová
USK PrahaUSK Praha
89 11.83 11.64X11.4111.6411.83XX
Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
80 NM
Monika NeuschelováMonika Neuschelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
89 NM
Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 NM
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 15.96 15.96XX15.96X15.96X
2 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 14.69 14.1013.8714.6914.6913.9513.69X
3 Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 14.52 13.9514.2714.1514.2714.5214.1814.13
4 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
86 14.33 14.0113.74X14.0113.9114.33X
5 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
85 14.17 X13.4014.0314.0314.17X13.95
6 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 14.12 13.9313.56X13.93X14.0414.12
7 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 14.12 13.9213.6314.0214.0213.9514.12X
8 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 13.97 13.97X13.9613.97XX13.58
9 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 13.42 13.4213.08X13.42
10 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 13.15 13.15XX13.15
11 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 12.92 12.9212.64X12.92
12 Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
87 12.83 12.1012.8312.3312.83
13 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 12.50 12.50XX12.50
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Remigius MachuraRemigius Machura
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 18.87 18.8718.65X18.8718.31XX
2 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
88 18.13 17.3117.3817.5517.5517.87X18.13
3 Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK OlomoucAK Olomouc
90 17.89 16.7817.47X17.4717.1316.4517.89
4 Jan TylčeJan Tylče
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 17.72 17.2617.05X17.2616.9817.72X
5 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 16.26 XX15.8515.85XX16.26
6 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 16.17 15.50X15.7115.71X15.9316.17
7 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 16.08 16.08XX16.08XX16.02
8 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 15.74 15.4515.5715.7415.74XXX
9 Jan ŠalataJan Šalata
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 15.70 X15.7015.6115.70
10 Igor GondorIgor Gondor
AK KroměřížAK Kroměříž
79 15.21 X15.21X15.21
11 Roman ŠebrleRoman Šebrle
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
74 15.17 XX15.1715.17
12 Petr HlavičkaPetr Hlavička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 15.04 13.9014.4715.0415.04
13 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 14.45 14.45XX14.45
14 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 14.39 13.7914.39X14.39
Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 DNP
Celkem 15 závodníků