Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen

Praha-Stromovka (27. - 28. 2. 2010)

800 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.55
2 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:54.79
3 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 AK KroměřížAK Kroměříž 1:55.66
4 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:57.97
5 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:59.13
6 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:05.06
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163 odst. 3
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:54.71
2 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:55.25
3 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:55.32
4 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:56.68
5 Jan TůmaJan Tůma 88 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1:57.44
6 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:59.10
7 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.92
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HošekMartin Hošek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:55.43
2 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:55.51
3 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:55.75
4 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:56.34
5 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 1:58.28
6 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:58.63
7 Ondřej ChourOndřej Chour 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:59.87
8 Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav 2:01.12
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:49.09
2 Martin HošekMartin Hošek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:50.61
3 Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:51.66
4 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:52.23
5 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:53.60
6 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:54.04
7 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:54.57
Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 USK PrahaUSK Praha 2:07.80
2 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PrahaUSK Praha 2:08.93
3 Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:15.67
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:18.55
Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:14.26
2 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:14.54
3 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:14.99
4 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 2:15.34
5 Zlata KunčickáZlata Kunčická 89 USK PrahaUSK Praha 2:20.42
6 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:25.95
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 28.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PrahaUSK Praha 2:07.50
2 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.91
3 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:12.39
4 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 2:14.09
5 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:14.95
Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků