výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Jablonec nad Nisou (6. - 7. 3. 2010)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:22.96
2 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 4:33.50
3 Milan BláhaMilan Bláha 95 ABK LiberecABK Liberec 4:39.68
4 Ondřej PšeničkaOndřej Pšenička 95 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 4:40.85
5 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4:42.63
6 Petr MusilaPetr Musila 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:43.54
7 Jan PavelJan Pavel 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:49.68
8 Jan KoutnýJan Koutný 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:50.55
9 Ondřej PilzOndřej Pilz 95 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 4:50.86
10 Lukáš JoukalLukáš Joukal 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4:51.00
11 Jan KukalJan Kukal 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:51.47
12 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4:54.14
13 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:00.97
14 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 5:16.08
Dominik FilipDominik Filip 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 5:03.49
2 Simona CouralováSimona Couralová 96 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 5:12.49
3 Karolína FajcováKarolína Fajcová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:14.88
4 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 5:18.15
5 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 5:18.84
6 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:20.44
7 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:22.29
8 Kamila KleiberováKamila Kleiberová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:24.89
9 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:25.52
10 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:28.28
11 Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:33.62
12 Lucie BuškováLucie Bušková 95 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:38.20
13 Kristýna ŠtěchovskáKristýna Štěchovská 96 AK MostAK Most 5:38.98
14 Lucie HynlováLucie Hynlová 95 AK MostAK Most 6:07.62
Celkem 14 závodníků