Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Jablonec nad Nisou (6. - 7. 3. 2010)

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.702.802.903.003.103.203.253.303.353.403.704.004.10
1 David SeifertDavid Seifert
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 4.00 ----------OOXXOXXX
2 David FischerDavid Fischer
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
95 3.30 O-O-OXOXXOOXOXXX
3 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 3.25 ----X--OOO-XXX
4 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 3.20 OO-OOXOXOXX-X
5 Michal PuškárMichal Puškár
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
95 3.10 --O-XOOXXX
6 Petr LoukotaPetr Loukota
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 3.10 OOOXOXOXXOXXX
7 Štěpán JáklŠtěpán Jákl
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 3.00 OOOOXOXXX
8 Jan CíchaJan Cícha
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 2.90 --OOXXX
9 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 2.90 OOXOOXXX
10 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2.90 OXXOXXOXXOXXX
11 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 2.80 --O-X--XX
12= Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 2.80 OXOOXXX
12= Milan RandýsekMilan Randýsek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
95 2.80 OXOOXXX
14 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2.70 XOXOXXX
15= Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 2.60 OXXX
15= Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 2.60 OXXX
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.102.202.302.402.502.552.602.652.702.752.802.902.953.003.05
1 Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK PrahaUSK Praha
95 2.95 ----O-XO-O-OXXOXO-XXX
2 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 2.90 --OXOO-OOOX--XOXOXX-X
3 Jana ReissováJana Reissová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 2.75 XOOOOO-OOXOOXXX
4 Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 2.65 --OOXOOXOXXOXXX
5 Jana TýlováJana Týlová
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 2.60 -OOXOO-XXOXXX
6 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 2.55 O-OOOOXXX
7 Eliška KubíkováEliška Kubíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2.40 XXOOOOXXX
8 Eva BerkováEva Berková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 2.30 OXOOXXX
9 Gabriela PřečkováGabriela Přečková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
95 2.10 OXXX
10 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 2.10 XOXXX
Celkem 10 závodníků