Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Jablonec nad Nisou (6. - 7. 3. 2010)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.27
2= Jan VašíkJan Vašík 95 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 07.61
2= Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.61
4 Lukáš SchořLukáš Schoř 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.75
5 Tomáš KubíkTomáš Kubík 95 BYAC BrnoBYAC Brno 07.76
6 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.91
7 Jiří KrčmářJiří Krčmář 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KoukalFilip Koukal 95 BYAC BrnoBYAC Brno 07.43
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.44
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.61
4 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.66
5 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.78
6 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.83
7 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.44
2 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 BYAC BrnoBYAC Brno 07.56
3 Ondřej DokládalOndřej Dokládal 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.66
4 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.70
5 Petr BerkaPetr Berka 95 AK ŽatecAK Žatec 07.71
6 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 07.77
7 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 07.37
2 Marek BranikovičMarek Branikovič 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.55
3 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.64
4 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.83
5 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.89
6 Martin KloudMartin Kloud 95 TJ KlatovyTJ Klatovy 07.92
7 Matůš PobeškaMatůš Pobeška 95 AK ŠternberkAK Šternberk 08.15
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.21
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.33
3 Filip KoukalFilip Koukal 95 BYAC BrnoBYAC Brno 07.44
4 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 BYAC BrnoBYAC Brno 07.53
5 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.59
6 Petr BerkaPetr Berka 95 AK ŽatecAK Žatec 07.78
Ondřej DokládalOndřej Dokládal 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 07.33
2 Marek BranikovičMarek Branikovič 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.53
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.55
4 Jan VašíkJan Vašík 95 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 07.57
5 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.69
6 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.73
Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Lukáš SchořLukáš Schoř 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.08
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 07.31
3 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.36
4 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 BYAC BrnoBYAC Brno 07.53
5 Marek BranikovičMarek Branikovič 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.57
6 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.60
7 Filip KoukalFilip Koukal 95 BYAC BrnoBYAC Brno 07.60
8 Jan VašíkJan Vašík 95 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 07.70
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.93
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.06
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.26
4 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.28
5 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.35
6 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.41
7 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.93
2 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.14
3 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.23
4 Lenka AdamskáLenka Adamská 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.31
5 Iva BadalcováIva Badalcová 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.48
6 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.50
7 Markéta MaláMarkéta Malá 95 AK SokolovAK Sokolov 08.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.12
2 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 08.20
3 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
4 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.33
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.37
6 Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.39
7 Mikulová LucieMikulová Lucie 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina DouděrováMartina Douděrová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.04
2 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.18
3 Gabriela Medková Gabriela Medková 96 JAC BrnoJAC Brno 08.28
4 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.36
5 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.39
6 Bohuslava BílkováBohuslava Bílková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.66
7 Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.71
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.94
2 Martina DouděrováMartina Douděrová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.03
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.06
4 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.17
5 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.24
6 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.27
7 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.38
Lenka AdamskáLenka Adamská 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNP
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.95
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.09
3 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 08.19
4 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.20
5 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.24
6 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.26
7 Gabriela Medková Gabriela Medková 96 JAC BrnoJAC Brno 08.31
8 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.47
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.80
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.90
3 Martina DouděrováMartina Douděrová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.04
4 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.06
5 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.07
6 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.09
7 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 08.13
8 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.22
Celkem 8 závodníků