Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS žáků a žákyň

Praha-Juliska (14. 1. 2010)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 14.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ŠafránekJan Šafránek
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
95 5.38
2 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.24
3 Petr NovákPetr Novák
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
95 5.17
4 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
95 5.15
5 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.06
6 Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.86
7 Josef MachovecJosef Machovec
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 4.84
8 David ŠebrleDavid Šebrle
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 4.75
9 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
96 4.56
10 Michal ŠístekMichal Šístek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 4.51
11 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 4.36
12 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.27
13 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.19
14 Michal PatkaMichal Patka
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 4.06
15 Jan RounJan Roun
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 3.92
16 Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 3.85
17 Jakub JakerleJakub Jakerle
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 3.78
18 Tomáš CikhartTomáš Cikhart
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 3.39
František ChmelFrantišek Chmel
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 0
Jakob EnglundJakob Englund
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 14.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 4.34
2 Petr KollerPetr Koller
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 4.31
3 Vít HartychVít Hartych
USK PrahaUSK Praha
97 4.14
4 Michal ŠímaMichal Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.06
5 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.00
6 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 3.95
7 Jakub ProcházkaJakub Procházka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3.76
8 Jiří SoukupJiří Soukup
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
98 3.73
9 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 3.69
10 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3.66
11 Jan KlárJan Klár
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.50
12 Matěj ZunaMatěj Zuna
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.49
13 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 3.45
14 Jan JedličkaJan Jedlička
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.38
15 Hynek HampelHynek Hampel
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
98 3.37
16 Jan ZunaJan Zuna
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.31
17 Ondřej MasopustOndřej Masopust
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.30
18 Tomáš PardubskýTomáš Pardubský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.27
19 Vojtěch HlaváčVojtěch Hlaváč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3.23
Jakub HolubecJakub Holubec
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
98 3.23
David TichýDavid Tichý
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.23
Jakub SoučekJakub Souček
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
98 3.23
23 Jakub KábeleJakub Kábele
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 3.22
24 Jan KalinaJan Kalina
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.18
25 Matěj SellnerMatěj Sellner
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 3.11
26 Martin MikulaMartin Mikula
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 3.01
27 Matyáš KreuzmannMatyáš Kreuzmann
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
98 2.99
28 Vojtěch DynybylVojtěch Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 2.97
29 Dominik KodišDominik Kodiš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 1.99
30 Jan JarošJan Jaroš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.69
Tomáš MoscaTomáš Mosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 0
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 14.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.65
2 Věra MatouškováVěra Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.30
3 Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 4.29
4 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová
USK PrahaUSK Praha
96 4.22
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.21
6 Zuzana BranáZuzana Braná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.15
7 Barbora BurianováBarbora Burianová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 3.98
8 Tereza ZindulkováTereza Zindulková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
96 3.93
9 Klára JelinkováKlára Jelinková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 3.78
10 Kristýna LososováKristýna Lososová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 3.75
11 Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 3.64
12 Šárka BortováŠárka Bortová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 3.63
13 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 3.62
14 Veronika SoudnáVeronika Soudná
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 3.37
15 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 3.28
16 Aneta ProcházkováAneta Procházková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 3.24
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 14.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
97 4.39
2 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.23
3 Lucie PilíkováLucie Pilíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.19
4 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4.07
5 Kristýna FilipovskáKristýna Filipovská
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 3.99
6 Jana TučkováJana Tučková
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
97 3.94
7 Anna HerinkováAnna Herinková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3.85
8 Senta MullerováSenta Mullerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 3.79
9 Zuzana SkácelováZuzana Skácelová
USK PrahaUSK Praha
98 3.71
10 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 3.64
11 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 3.62
12 Denisa BíbrlíkováDenisa Bíbrlíková
USK PrahaUSK Praha
98 3.55
13 Johana ZafarováJohana Zafarová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 3.54
14 Tereza NemešováTereza Nemešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.51
15 Veronika ProkelováVeronika Prokelová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 3.49
16 Natálie VavrousováNatálie Vavrousová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3.44
17 Markéta JonováMarkéta Jonová
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
97 3.43
Dora SoučkováDora Součková
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 3.43
19 Nikola MarxováNikola Marxová
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 3.42
20 Tereza GratiasováTereza Gratiasová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 3.39
21 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.38
22 Lucie ProcházkováLucie Procházková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3.27
23 Anna KloužkováAnna Kloužková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 3.16
24 Eva KabelkováEva Kabelková
USK PrahaUSK Praha
98 3.14
25 Kamila OppelováKamila Oppelová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3.09
26 Tereza HákováTereza Háková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 2.99
27 Hana ObermannováHana Obermannová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 2.93
28 Michaela KašparováMichaela Kašparová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 2.25
Nikola KoškováNikola Košková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 0
BArbora RosováBArbora Rosová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 0
Celkem 30 závodníků