výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Temelín (20. 3. 2010)

Přespolní běh - Muži

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš BednářTomáš Bednář 85 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:11:14
2 Peter MikulenkaPeter Mikulenka 82 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:11:17
3 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:11:20
4 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:11:26
5 Michal ŠnebergerMichal Šneberger 78 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:11:31
6 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 SPARTAK PRAHA 4 SPARTAK PRAHA 4 00:11:34
7 Jiří ZemjánekJiří Zemjánek 88 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. 00:11:37
8 Tomáš VeberTomáš Veber 74 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:11:41
9 Jaromír DědečekJaromír Dědeček 87 AC SYNER TURNOVAC SYNER TURNOV 00:11:48
10 Pavel DymákPavel Dymák 87 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:11:48
11 Jakub KořánJakub Kořán 88 TJ KLATOVYTJ KLATOVY 00:11:48
12 Jiří MilerJiří Miler 75 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. 00:11:54
13 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:11:56
14 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ SOKOL STODŮLKY PRAHATJ SOKOL STODŮLKY PRAHA 00:12:00
15 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SOKOLOVAK SOKOLOV 00:12:01
16 Petr UrbánekPetr Urbánek 81 AC SLOVAN LIBEREC, O.S.AC SLOVAN LIBEREC, O.S. 00:12:03
17 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC SLOVAN LIBEREC, O.S.AC SLOVAN LIBEREC, O.S. 00:12:06
18 Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ SOKOL STODŮLKY PRAHATJ SOKOL STODŮLKY PRAHA 00:12:07
19 Martin FreiMartin Frei 86 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:12:12
20 Matěj ŘemínekMatěj Řemínek 86 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 00:12:21
21 Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC SLOVAN LIBEREC, O.S.AC SLOVAN LIBEREC, O.S. 00:12:24
22 Jiří HladíkJiří Hladík 90 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:12:24
23 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 AHA VYŠKOVAHA VYŠKOV 00:12:27
24 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ VODNÍ STAVBY TÁBORTJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 00:12:29
25 Jan TománekJan Tománek 83 TJ DUKLA PRAHATJ DUKLA PRAHA 00:12:30
26 Jan ValášekJan Valášek 88 SPARTAK PRAHA 4 SPARTAK PRAHA 4 00:12:30
27 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:12:33
28 Josef LánskýJosef Lánský 87 SK SPORTING PŘÍBRAMSK SPORTING PŘÍBRAM 00:12:39
29 Jan FlašarJan Flašar 86 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICESK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 00:12:46
30 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VODNÍ STAVBY TÁBORTJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 00:12:48
31 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:12:49
32 Tomáš KláštereckýTomáš Klášterecký 81 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ 00:12:52
33 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:12:53
34 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 86 TJ LOKOMOTIVA TRUTNOVTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 00:13:10
35 Jakub HlasJakub Hlas 89 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:13:17
36 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:13:21
37 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICESK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 00:13:29
38 Jakub ČápJakub Čáp 90 ATLETIKA JIHLAVAATLETIKA JIHLAVA 00:14:11
Jan VotavaJan Votava 89 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE DNF
Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ DNP
Michal HášaMichal Háša 81 BECHYŇSKÝ ATLET.KLUB BECHYNĚBECHYŇSKÝ ATLET.KLUB BECHYNĚ DNP
Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ DUKLA PRAHATJ DUKLA PRAHA DNP
Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ SVITAVYTJ SVITAVY DNP
Jan PernicaJan Pernica 81 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA DNP
Lukáš PokornýLukáš Pokorný 89 SK SPORTING PŘÍBRAMSK SPORTING PŘÍBRAM DNP
Celkem 45 závodníků

Přespolní běh - Junioři

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ BANÍK STŘÍBROTJ BANÍK STŘÍBRO 00:20:49
2 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 00:21:17
3 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:21:18
4 David KučeraDavid Kučera 91 ABK LIBERECABK LIBEREC 00:21:27
5 Josef VeselýJosef Veselý 91 AK ZLÍNAK ZLÍN 00:21:30
6 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO SLAVIA HAVÍŘOVAO SLAVIA HAVÍŘOV 00:21:46
7 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 00:22:09
8 Roman PapíkRoman Papík 92 AC ČESKÁ LÍPAAC ČESKÁ LÍPA 00:22:37
9 Martin VařekaMartin Vařeka 91 AC PARDUBICEAC PARDUBICE 00:22:39
10 Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:22:42
11 Radim HaluskaRadim Haluska 92 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:22:44
12 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:22:51
13 Milan DudekMilan Dudek 91 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 00:23:01
14 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO 00:23:09
15 Marek NovotnýMarek Novotný 91 TJ VODNÍ STAVBY TÁBORTJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 00:23:14
16 Jakub ŠulcJakub Šulc 91 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:23:15
17 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 91 AC PARDUBICEAC PARDUBICE 00:23:22
18 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 00:23:28
19 Jiří ŠuškaJiří Šuška 91 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:23:31
20 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL 00:23:36
21 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:23:41
22 Josef SchovánekJosef Schovánek 92 SPARTAK PRAHA 4 SPARTAK PRAHA 4 00:23:52
23 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 00:24:13
24 Jan ŠrajerJan Šrajer 91 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:24:13
25 Pavel KovaříkPavel Kovařík 91 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:25:01
26 Jan SeluckýJan Selucký 91 ATLETICKÝ KLUB KYJOVATLETICKÝ KLUB KYJOV 00:25:22
27 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 SPRINT KLUB ČÁSLAVSPRINT KLUB ČÁSLAV 00:25:33
28 Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 92 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:25:45
29 Pavel VlásekPavel Vlásek 91 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:25:58
30 Jiří PaulusJiří Paulus 92 ABK LIBERECABK LIBEREC 00:26:02
31 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ ZNOJMOTJ ZNOJMO 00:26:03
32 Miloslav ŘehořMiloslav Řehoř 91 ATLETIC CLUB ČIMELICEATLETIC CLUB ČIMELICE 00:26:15
Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV DNF
Petr LohrPetr Lohr 91 USK PRAHAUSK PRAHA DNF
Jakub HnatiakJakub Hnatiak 91 ATLETIKA JIHLAVAATLETIKA JIHLAVA DNP
Petr LukešPetr Lukeš 92 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK DNP
Filip ValaFilip Vala 92 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODTJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD DNP
Celkem 37 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:11:53
2 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:11:56
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:12:00
4 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 93 AC PARDUBICEAC PARDUBICE 00:12:13
5 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 SPARTAK PRAHA 4 SPARTAK PRAHA 4 00:12:28
6 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL 00:12:31
7 Martin VojákMartin Voják 93 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:12:34
8 Jan JanůJan Janů 93 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:12:34
9 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:12:37
10 Michal ArgalášMichal Argaláš 93 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 00:12:40
11 Libor BucifalLibor Bucifal 93 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV 00:12:45
12 Bedřich MlčochBedřich Mlčoch 94 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. 00:12:47
13 Filip HadačFilip Hadač 93 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:12:49
14 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA POLIČKAATLETIKA POLIČKA 00:12:51
15 Jan KodlJan Kodl 93 ATLETIKA JIHLAVAATLETIKA JIHLAVA 00:12:54
16 Tomáš ValkoTomáš Valko 93 ATLETIKA CHRUDIMATLETIKA CHRUDIM 00:12:56
17 Jan RoikJan Roik 94 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:12:58
18 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ ZNOJMOTJ ZNOJMO 00:12:59
19 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:13:01
20 David VondraDavid Vondra 94 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 00:13:06
21 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MOSTAK MOST 00:13:08
22 Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek 94 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:13:09
23 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ SLEZAN OPAVATJ SLEZAN OPAVA 00:13:11
24 Jakub KorbelJakub Korbel 94 ATLETIKA PORUBA O.S.ATLETIKA PORUBA O.S. 00:13:11
25 Marek SchusterMarek Schuster 93 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:13:14
26 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:13:18
27 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HODONÍNAK HODONÍN 00:13:22
28 Matouš PaukovičMatouš Paukovič 94 AC PARDUBICEAC PARDUBICE 00:13:23
29 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:13:31
30 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:13:31
31 Radek BechyňskýRadek Bechyňský 94 TJ VODNÍ STAVBY TÁBORTJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 00:13:33
32 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:13:50
33 Vojtěch RossmanithVojtěch Rossmanith 93 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:13:58
34 František KošnarFrantišek Košnar 93 ATLETIKA POLIČKAATLETIKA POLIČKA 00:13:59
35 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC VYSOKÉ MÝTOAC VYSOKÉ MÝTO 00:14:01
36 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 SPARTAK PRAHA 4 SPARTAK PRAHA 4 00:14:02
37 Adam ZemanAdam Zeman 94 AC SLOVAN LIBEREC, O.S.AC SLOVAN LIBEREC, O.S. 00:14:06
38 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 93 SPARTAK PRAHA 4 SPARTAK PRAHA 4 00:14:13
39 Jan SkoupýJan Skoupý 94 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:14:21
40 Miloslav GengelMiloslav Gengel 94 TJ BANÍK STŘÍBROTJ BANÍK STŘÍBRO 00:14:29
41 Zdeněk ŠvábZdeněk Šváb 93 ŠSK ZŠ BOROTÍNŠSK ZŠ BOROTÍN 00:14:32
42 Michal ČernýMichal Černý 94 ŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHAŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHA 00:14:33
43 Filip VondraFilip Vondra 93 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. 00:15:07
44 Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. 00:15:09
45 Martin ZimmermannMartin Zimmermann 93 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:15:29
46 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:15:47
Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK DNF
Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE DNF
Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ SLEZAN OPAVATJ SLEZAN OPAVA DNF
Michal SuchýMichal Suchý 94 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. DNF
Jakub HánaJakub Hána 94 AC FALCON ROKYCANYAC FALCON ROKYCANY DNP
Luboš JírovecLuboš Jírovec 93 TJ CHYŠKYTJ CHYŠKY DNP
Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 93 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ DNP
Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO DNP
Lukáš MašínLukáš Mašín 93 AC PARDUBICEAC PARDUBICE DNP
Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 94 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE DNP
Filip VinklárekFilip Vinklárek 94 AK HODONÍNAK HODONÍN DNP
Daniel VonešDaniel Voneš 93 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE DNP
Celkem 58 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:08:28
2 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HODONÍNAK HODONÍN 00:08:45
3 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC VYSOKÉ MÝTOAC VYSOKÉ MÝTO 00:08:50
4 Jan FrišJan Friš 95 TJ JISKRA LITOMYŠLTJ JISKRA LITOMYŠL 00:08:59
5 Milan BláhaMilan Bláha 95 ABK LIBERECABK LIBEREC 00:09:01
6 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ CHOMUTOVTJ VTŽ CHOMUTOV 00:09:02
7 Vít BílýVít Bílý 95 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 00:09:05
8 Lukáš Svatoš Lukáš Svatoš 96 AC DOMAŽLICEAC DOMAŽLICE 00:09:11
9 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:09:12
10 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OLOMOUCAK OLOMOUC 00:09:13
11 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC FALCON ROKYCANYAC FALCON ROKYCANY 00:09:17
12 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 00:09:17
13 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:09:19
14 Jan PavelJan Pavel 95 TJ LOKOMOTIVA TRUTNOVTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 00:09:19
15 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC VYSOKÉ MÝTOAC VYSOKÉ MÝTO 00:09:19
16 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO 00:09:32
17 Ondřej PšeničkaOndřej Pšenička 95 TJ LOVOCHEMIE LOVOSICETJ LOVOCHEMIE LOVOSICE 00:09:36
18 Jakub PšeničkaJakub Pšenička 95 TJ LOVOCHEMIE LOVOSICETJ LOVOCHEMIE LOVOSICE 00:09:39
19 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DOMAŽLICEAC DOMAŽLICE 00:09:44
20 Tomáš NěmečekTomáš Němeček 95 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 00:09:45
21 Vojtěch SkalaVojtěch Skala 96 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 00:09:49
22 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ LOKOMOTIVA TRUTNOVTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 00:09:55
23 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. 00:10:04
24 Štěpán FauŠtěpán Fau 95 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 00:10:33
25 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO 00:10:34
26 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:10:35
27 Filip KoníčekFilip Koníček 95 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:10:54
28 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 SPRINT KLUB ČÁSLAVSPRINT KLUB ČÁSLAV 00:10:58
29 Petr FoltmanPetr Foltman 96 ŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHAŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHA 00:11:02
30 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 ATLETIKA JIHLAVAATLETIKA JIHLAVA 00:11:05
31 Martin MedekMartin Medek 96 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICESK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 00:11:07
32 David NěmečekDavid Němeček 95 ŠSK ZŠ BOROTÍNŠSK ZŠ BOROTÍN 00:11:35
33 Tomáš KadlecTomáš Kadlec 96 TJ BANÍK STŘÍBROTJ BANÍK STŘÍBRO 00:11:36
34 David PuchernaDavid Pucherna 95 BECHYŇSKÝ ATLET.KLUB BECHYNĚBECHYŇSKÝ ATLET.KLUB BECHYNĚ 00:11:45
David HnízdilDavid Hnízdil 96 AK MOSTAK MOST DNP
Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO DNP
Jan KoutnýJan Koutný 95 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA DNP
Martin KrčMartin Krč 96 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK DNP
Jan KukalJan Kukal 96 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA DNP
Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM ÚSTÍ N/L.USK VŠEM ÚSTÍ N/L. DNP
Martin PrajzaMartin Prajza 95 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK DNP
Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič 95 TJ SK ČÉČOVA Č.BUDĚJOVICETJ SK ČÉČOVA Č.BUDĚJOVICE DNP
Martin SchneiderMartin Schneider 96 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL DNP
David ŠpriňarDavid Špriňar 96 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ DNP
Celkem 44 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HODONÍNAK HODONÍN 00:06:26
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 97 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 00:06:37
3 David Činčila David Činčila 98 SK CHOTĚBOŘSK CHOTĚBOŘ 00:06:43
4 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:06:45
5 Marek MervartMarek Mervart 97 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:06:45
6 Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 97 SPARTAK PRAHA 4 SPARTAK PRAHA 4 00:06:47
7 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 97 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:06:52
8 Petr TomášPetr Tomáš 98 SKP ČESKÉ BUDĚJOVICESKP ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:06:55
9 Václav KarabecVáclav Karabec 97 SKP UNION CHEBSKP UNION CHEB 00:06:56
10 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:06:59
11 Jan NovotnýJan Novotný 97 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:07:01
12 Jakub ErbenJakub Erben 98 ŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHAŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHA 00:07:02
13 Filip HabrdaFilip Habrda 97 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:07:06
14 Arnošt KleinArnošt Klein 97 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:07:10
15 Matěj RudovskýMatěj Rudovský 98 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. 00:07:12
16 Šimon Činčila Šimon Činčila 98 SK CHOTĚBOŘSK CHOTĚBOŘ 00:07:14
17 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 AHA VYŠKOVAHA VYŠKOV 00:07:16
18 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:07:16
19 Lukáš HouškaLukáš Houška 97 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. 00:07:22
20 Pavel SieglPavel Siegl 98 ŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHAŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHA 00:07:23
21 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:07:28
22 Martin GladkovMartin Gladkov 97 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV 00:07:30
23 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODTJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 00:07:32
24 Jan ZwienerJan Zwiener 97 AK TIŠNOVAK TIŠNOV 00:07:33
25 Petr ŠiškaPetr Šiška 98 SK CHOTĚBOŘSK CHOTĚBOŘ 00:07:40
26 Petr BenešPetr Beneš 97 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 00:07:55
27 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 98 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV 00:08:04
Dominik Janeček Dominik Janeček 98 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK DNP
Jan KočíJan Kočí 97 TJ BANÍK MEZIBOŘÍTJ BANÍK MEZIBOŘÍ DNP
Martin KonečnýMartin Konečný 97 AK TIŠNOVAK TIŠNOV DNP
Filip NavrátilFilip Navrátil 97 AHA VYŠKOVAHA VYŠKOV DNP
Celkem 31 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina BařinováMartina Bařinová 90 SK PŘEROVSK PŘEROV 00:22:53
2 Kamila GregorováKamila Gregorová 81 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO 00:22:59
3 Květa PeckováKvěta Pecková 85 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ 00:23:17
4 Táňa MetelkováTáňa Metelková 72 SK TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍSK TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ 00:23:21
5 Marcela LustigováMarcela Lustigová 82 USK PRAHAUSK PRAHA 00:23:28
6 Eva VailEva Vail 84 USK PRAHAUSK PRAHA 00:23:33
7 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:23:52
8 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SOKOLOVAK SOKOLOV 00:24:10
9 Helena PoborskáHelena Poborská 78 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:25:26
10 Jennifer Rebecc StevensJennifer Rebecc Stevens 84 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:25:51
11 Valerie EningerováValerie Eningerová 89 TJ SOKOL PÍSEKTJ SOKOL PÍSEK 00:26:13
12 Petra LepičováPetra Lepičová 82 TJ SLAVOJ PACOVTJ SLAVOJ PACOV 00:26:53
13 Markéta MaškováMarkéta Mašková 90 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:27:05
14 Zuzana KrchováZuzana Krchová 90 USK PRAHAUSK PRAHA 00:27:13
15 Veronika FaktorováVeronika Faktorová 84 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:27:22
16 Dis. Lenka Dušková,Dis. Lenka Dušková, 80 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ 00:27:30
17 Petra KrejčováPetra Krejčová 79 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:27:39
18 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV 00:29:06
19 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 00:30:05
Dagmar KloudováDagmar Kloudová 82 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE DNF
Hana JiráskováHana Jirásková 89 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ DNP
Jana KlimešováJana Klimešová 70 USK PRAHAUSK PRAHA DNP
Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ DNP
Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK ČÉČOVA Č.BUDĚJOVICETJ SK ČÉČOVA Č.BUDĚJOVICE DNP
Kateřina PecháčkováKateřina Pecháčková 85 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA DNP
Anita ŠturmováAnita Šturmová 87 TJ DVŮR KRÁLOVÉ N/L.TJ DVŮR KRÁLOVÉ N/L. DNP
Celkem 26 závodníků

Přespolní běh - Ženy 20-22 let

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina BařinováMartina Bařinová 90 SK PŘEROVSK PŘEROV 00:22:53
2 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:23:52
3 Valerie EningerováValerie Eningerová 89 TJ SOKOL PÍSEKTJ SOKOL PÍSEK 00:26:13
4 Markéta MaškováMarkéta Mašková 90 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:27:05
5 Zuzana KrchováZuzana Krchová 90 USK PRAHAUSK PRAHA 00:27:13
6 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV 00:29:06
7 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 00:30:05
Hana JiráskováHana Jirásková 89 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ DNP
Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ DNP
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ 00:13:39
2 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:13:45
3 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO 00:13:51
4 Kateřina BerouškováKateřina Beroušková 91 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:14:10
5 Žaneta KempnáŽaneta Kempná 91 AK HODONÍNAK HODONÍN 00:14:33
6 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:14:36
7 Jana LenčováJana Lenčová 92 ŠAK SG JABLONEC N/N.ŠAK SG JABLONEC N/N. 00:15:09
8 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:15:16
9 Barbora KlusákováBarbora Klusáková 91 USK PRAHAUSK PRAHA 00:15:29
10 Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL 00:15:47
11 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ 00:15:55
12 Anežka VrágováAnežka Vrágová 91 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:16:02
13 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:16:08
14 Radka SklenářováRadka Sklenářová 92 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL 00:16:23
15 Kristina SmetanováKristina Smetanová 92 ATLETIKA JIHLAVAATLETIKA JIHLAVA 00:17:33
16 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO 00:17:54
17 Lucie HouškováLucie Houšková 92 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. 00:19:39
Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ DNF
Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 AC SYNER TURNOVAC SYNER TURNOV DNP
Martina KubůMartina Kubů 91 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE DNP
Celkem 20 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODTJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 00:09:47
2 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:09:59
3 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 ATLETIKA PORUBA O.S.ATLETIKA PORUBA O.S. 00:10:03
4 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 94 ŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHAŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHA 00:10:15
5 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:10:17
6 Lada RakováLada Raková 94 AK OLOMOUCAK OLOMOUC 00:10:26
7 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ SOKOL PŘÍSNOTICETJ SOKOL PŘÍSNOTICE 00:10:34
8 Jana HinterholzingerováJana Hinterholzingerová 94 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:10:36
9 Linda VítováLinda Vítová 93 USK PRAHAUSK PRAHA 00:10:41
10 Jana NovákováJana Nováková 93 AC ČESKÁ LÍPAAC ČESKÁ LÍPA 00:10:46
11 Šárka ŠkodováŠárka Škodová 94 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. 00:10:51
12 Jana ČtveráčkováJana Čtveráčková 93 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:10:56
13 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:11:07
14 Anna ZikmundováAnna Zikmundová 93 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:11:09
15 Eva ChladováEva Chladová 93 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:11:13
16 Klára ProcházkováKlára Procházková 94 AC PARDUBICEAC PARDUBICE 00:11:14
17 Monika ValečkováMonika Valečková 93 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:11:16
18 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV 00:11:20
19 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 TJ NERATOVICETJ NERATOVICE 00:11:30
20 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:11:30
21 Radka BínováRadka Bínová 93 AC ČESKÁ LÍPAAC ČESKÁ LÍPA 00:11:34
22 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ BANÍK STŘÍBROTJ BANÍK STŘÍBRO 00:11:37
23 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO 00:11:56
24 Denisa PribičinováDenisa Pribičinová 93 AC START KARLOVY VARYAC START KARLOVY VARY 00:12:05
25 Martina HoláMartina Holá 94 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. 00:12:10
26 Hedvika TesařováHedvika Tesařová 94 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 00:12:15
27 Petra NovákováPetra Nováková 94 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. 00:12:22
28 Markéta JakešováMarkéta Jakešová 94 TJ CHYŠKYTJ CHYŠKY 00:12:33
29 Zuzana TóthováZuzana Tóthová 94 TJ ZNOJMOTJ ZNOJMO 00:13:15
30 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 94 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:13:28
Kateřina DucháčkováKateřina Ducháčková 93 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ DNP
Tereza PánkováTereza Pánková 93 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE DNP
Kateřina PokornáKateřina Pokorná 94 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE DNP
Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. DNP
Pavla RouskováPavla Rousková 93 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ DNP
Anna SchwarzováAnna Schwarzová 94 TJ SK ČÉČOVA Č.BUDĚJOVICETJ SK ČÉČOVA Č.BUDĚJOVICE DNP
Martina SchwarzováMartina Schwarzová 94 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE DNP
Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ DNP
Marie VaňkováMarie Vaňková 93 SPARTAK PRAHA 4 SPARTAK PRAHA 4 DNP
Celkem 39 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HODONÍNAK HODONÍN 00:06:36
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TURNOVAC SYNER TURNOV 00:06:49
3 Simona CouralováSimona Couralová 96 BATT KLUB N.MĚSTO NA MOR.BATT KLUB N.MĚSTO NA MOR. 00:06:52
4 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 SPARTAK PRAHA 4 SPARTAK PRAHA 4 00:06:58
5 Moira StewartováMoira Stewartová 85 SPARTAK PRAHA 4 SPARTAK PRAHA 4 00:06:59
6 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA POLIČKAATLETIKA POLIČKA 00:07:00
7 Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská 95 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO 00:07:02
8 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 SPRINT KLUB ČÁSLAVSPRINT KLUB ČÁSLAV 00:07:08
9 Martina PapežováMartina Papežová 95 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:07:11
10 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MOSTAK MOST 00:07:16
11 Radka PrůšováRadka Průšová 96 TJ SVITAVYTJ SVITAVY 00:07:24
12 Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 95 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:07:30
13 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 00:07:31
14 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODTJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 00:07:31
15 Kristýna ŠtěchovskáKristýna Štěchovská 96 AK MOSTAK MOST 00:07:32
16 Tereza WágnerováTereza Wágnerová 95 ŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHAŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHA 00:07:33
17 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICESK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 00:07:34
18 Kristýna PříhodováKristýna Příhodová 96 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:07:34
19 Barbora TipkováBarbora Tipková 95 ABK LIBERECABK LIBEREC 00:07:35
20 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:07:37
21 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:07:40
22 Tereza TancerováTereza Tancerová 96 TJ SOKOL PŘÍSNOTICETJ SOKOL PŘÍSNOTICE 00:07:44
23 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 00:07:45
24 Tereza HofmanováTereza Hofmanová 96 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:07:47
25 Jana BrantlováJana Brantlová 95 AC DOMAŽLICEAC DOMAŽLICE 00:07:48
26 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 AHA VYŠKOVAHA VYŠKOV 00:07:55
27 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová 95 BECHYŇSKÝ ATLET.KLUB BECHYNĚBECHYŇSKÝ ATLET.KLUB BECHYNĚ 00:07:59
28 Linda SemrádováLinda Semrádová 95 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. 00:08:02
29 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 SPARTAK PRAHA 4 SPARTAK PRAHA 4 00:08:10
30 Veronika PatzelováVeronika Patzelová 95 AHA VYŠKOVAHA VYŠKOV 00:08:11
31 Martina MangováMartina Mangová 96 TJ ZNOJMOTJ ZNOJMO 00:08:15
32 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 TJ CHS TURBO CHOTĚBOŘTJ CHS TURBO CHOTĚBOŘ 00:08:20
33 Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ CHYŠKYTJ CHYŠKY 00:08:22
34 Pavla BoháčováPavla Boháčová 96 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:08:23
35 Denisa ČerenkovaDenisa Čerenkova 96 TJ MARATONSTAV ÚPICETJ MARATONSTAV ÚPICE 00:08:24
Dominika AdámkováDominika Adámková 96 ATLETIKA JIHLAVAATLETIKA JIHLAVA DNP
Michaela DanysováMichaela Danysová 95 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK DNP
Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská 95 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO DNP
Michaela DruneckáMichaela Drunecká 95 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO DNP
Kristýna HejnováKristýna Hejnová 96 TJ VODNÍ STAVBY TÁBORTJ VODNÍ STAVBY TÁBOR DNP
Blanka HünerováBlanka Hünerová 96 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK DNP
Niki KáškováNiki Kášková 95 TJ VODNÍ STAVBY TÁBORTJ VODNÍ STAVBY TÁBOR DNP
Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ DNP
Lucie KordíkováLucie Kordíková 95 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE DNP
Lucie KřížkováLucie Křížková 96 TJ VODNÍ STAVBY TÁBORTJ VODNÍ STAVBY TÁBOR DNP
Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK DNP
Moira StewartováMoira Stewartová 95 SPARTAK PRAHA 4 SPARTAK PRAHA 4 DNP
Markéta ValuškováMarkéta Valušková 95 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA DNP
Celkem 48 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 TJ LOKOMOTIVA ZDICETJ LOKOMOTIVA ZDICE 00:05:25
2 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ 00:05:34
3 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 ATLETICKÝ KLUB KYJOVATLETICKÝ KLUB KYJOV 00:05:37
4 Klára KovářikováKlára Kovářiková 97 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ 00:05:37
5 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP UNION CHEBSKP UNION CHEB 00:05:51
6 Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 00:05:53
7 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:05:55
8 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV 00:05:56
9 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. 00:05:57
10 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 TRIATLET KARLOVY VARTRIATLET KARLOVY VAR 00:06:03
11 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 SKP ČESKÉ BUDĚJOVICESKP ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:06:07
12 Petra PalkovičováPetra Palkovičová 97 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:06:07
13 Zuzana KůtováZuzana Kůtová 97 ATLETIKA KATOVICE O.ATLETIKA KATOVICE O. 00:06:08
14 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 97 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:06:08
15 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍS 00:06:11
16 Eva PištekováEva Pišteková 98 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍS 00:06:19
17 Kateřina Divišová Kateřina Divišová 97 TJ ŠUMPERKTJ ŠUMPERK 00:06:23
18 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AHA VYŠKOVAHA VYŠKOV 00:06:23
19 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:06:24
20 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 AC VYSOKÉ MÝTOAC VYSOKÉ MÝTO 00:06:26
21 Pavlína NečasováPavlína Nečasová 97 TJ ZNOJMOTJ ZNOJMO 00:06:27
22 Nikola DesenskáNikola Desenská 97 SKP UNION CHEBSKP UNION CHEB 00:06:28
23 Eliška SkálováEliška Skálová 97 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:06:29
24 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MOSTAK MOST 00:06:30
25 Michaela KašováMichaela Kašová 97 ATLETIKA PÍSEK, O.S.ATLETIKA PÍSEK, O.S. 00:06:32
26 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:06:34
27 Denisa HoudkováDenisa Houdková 98 ATLETIKA KATOVICE O.ATLETIKA KATOVICE O. 00:06:36
28 Vendula VačkářováVendula Vačkářová 97 ATLETIKA KATOVICE O.ATLETIKA KATOVICE O. 00:06:37
29 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:06:38
30 Klára VoleskáKlára Voleská 98 AC VYSOKÉ MÝTOAC VYSOKÉ MÝTO 00:06:38
31 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ ZNOJMOTJ ZNOJMO 00:06:40
32 Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. 00:06:40
33 Anna SieglováAnna Sieglová 98 ŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHAŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHA 00:07:07
Jan NovákJan Novák
Kristýna VáclavikováKristýna Václaviková 97 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA DNP
Celkem 35 závodníků

Přespolní běh-vytrvalci - Muži

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:31:23
2 Milan KocourekMilan Kocourek 87 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:31:46
3 Róbert ŠtefkoRóbert Štefko 68 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:32:02
4 Pavel FaschingbauerPavel Faschingbauer 73 AC DOMAŽLICEAC DOMAŽLICE 00:32:22
5 Jan HavlíčekJan Havlíček 79 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:32:45
6 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:32:59
7 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:33:20
8 Jan MrázekJan Mrázek 81 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:33:27
9 Pavel BrýdlPavel Brýdl 80 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:33:37
10 Michal HoráčekMichal Horáček 75 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ 00:33:38
11 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 00:33:42
12 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC SLOVAN LIBEREC, O.S.AC SLOVAN LIBEREC, O.S. 00:33:47
13 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNOAC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 00:33:51
14 Jan KalendaJan Kalenda 85 AK ZLÍNAK ZLÍN 00:34:54
15 Jan BočekJan Boček 90 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. 00:35:33
16 Petr BloudíčekPetr Bloudíček 81 ATLETIKA JIHLAVAATLETIKA JIHLAVA 00:35:41
17 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 00:35:49
18 Miroslav HolubMiroslav Holub 66 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:36:01
19 Aleš StránskýAleš Stránský 60 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ 00:36:12
20 Michal HášaMichal Háša 81 BECHYŇSKÝ ATLET.KLUB BECHYNĚBECHYŇSKÝ ATLET.KLUB BECHYNĚ 00:36:43
21 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 61 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 00:36:58
22 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 82 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ 00:37:16
23 Jakub LosenickýJakub Losenický 86 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:37:53
24 Karel KrejčíKarel Krejčí 72 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:38:01
25 Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NERATOVICETJ NERATOVICE 00:38:19
26 Štěpán MašekŠtěpán Mašek 86 ATLETIKA PÍSEK, O.S.ATLETIKA PÍSEK, O.S. 00:38:45
27 Josef SmetanaJosef Smetana 69 ATLETIKA JIHLAVAATLETIKA JIHLAVA 00:39:45
28 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:40:43
29 Jan KervitcerJan Kervitcer 78 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:41:52
30 Tomáš ZemanTomáš Zeman 78 ATLETIKA PÍSEK, O.S.ATLETIKA PÍSEK, O.S. 00:46:39
Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK NOVÉ MĚSTO NAD MESK NOVÉ MĚSTO NAD ME DNF
David NohejlDavid Nohejl 85 ATLETIKA PÍSEK, O.S.ATLETIKA PÍSEK, O.S. DNF
Jiří VojákJiří Voják 88 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE DNP
Celkem 33 závodníků

Přespolní běh-vytrvalci - Muži 20-22 let

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:32:59
2 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:33:20
3 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 00:33:42
4 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNOAC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 00:33:51
5 Jan BočekJan Boček 90 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. 00:35:33
6 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 00:35:49
7 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:40:43
Jiří VojákJiří Voják 88 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE DNP
Celkem 8 závodníků