výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Klatovy (22. 5. 2010)

100 m - Muži (Běh)

Běh 4 (so, 22.5.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman PaukertRoman Paukert 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 11.62
2 Martin FornbaumMartin Fornbaum 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.21
3 Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 12.22
MS Petr PalásekPetr Palásek 94 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 12.97
MS Jiří NovákJiří Novák 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Poznámky:
Běh kandidátů
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.5.2010) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FaistJiří Faist 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.27
2 Pavel BoušePavel Bouše 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.38
3 Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.53
4 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.65
5 Daniel HorákDaniel Horák 91 TJ KlatovyTJ Klatovy 11.87
6 Filip KsandrFilip Ksandr 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.13
7 Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.16
8 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.5.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VacekMichal Vacek 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 11.45
2 Jan KmeťJan Kmeť 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 11.60
3 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.71
4 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.71
5 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 11.80
6 Filip KrčálFilip Krčál 93 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 12.25
7 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.31
8 Michal JandaMichal Janda 89 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.5.2010) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 11.25
2 Jan KotrhonzJan Kotrhonz 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 11.46
3 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.55
4 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.83
5 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 12.05
6 Miroslav VysoudilMiroslav Vysoudil 93 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 12.05
7 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.13
8 Karel MacuraKarel Macura 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 12.20
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.5.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 11.07 11.00
2 Michal VacekMichal Vacek 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 11.08 9.00
3 Jiří FaistJiří Faist 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.11 8.00
4 Pavel BoušePavel Bouše 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.35 7.00
5 Jan KmeťJan Kmeť 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 11.41 6.00
6 Jan KotrhonzJan Kotrhonz 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 11.46 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.5.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.57 4.00
2 Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.59 3.00
3 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.61 2.00
4 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.65 1.00
5 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.66
6 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.83
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.5.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 13.03
2 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 AC DomažliceAC Domažlice 13.18
3 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.52
4 Daniela DostálováDaniela Dostálová 95 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 13.60
5 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 TJ KlatovyTJ Klatovy 14.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.5.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HadašováMichaela Hadašová 94 TJ KlatovyTJ Klatovy 13.30
2 Michaela BurdováMichaela Burdová 94 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 13.72
3 Michaela LomováMichaela Lomová 91 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.89
4 Gabriela KeřkováGabriela Keřková 85 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 13.97
5 Petra JašarováPetra Jašarová 89 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.19
6 Eva ŠafaříkováEva Šafaříková 89 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 14.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.5.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.32
2 Michaela KazíkováMichaela Kazíková 93 TJ KlatovyTJ Klatovy 13.58
3 Tereza ZimováTereza Zimová 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.66
4 Renata DufkováRenata Dufková 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.68
5 Blanka BeštováBlanka Beštová 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.08
6 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 15.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 22.5.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.88
2 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.16
3 Martina HankováMartina Hanková 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.82
4 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.87
5 Adéla JaucováAdéla Jaucová 90 AC DomažliceAC Domažlice 14.71
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.5.2010) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.85 11.00
2 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 13.14 9.00
3 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.33 8.00
4 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 AC DomažliceAC Domažlice 13.42 7.00
5 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.45 6.00
6 Michaela HadašováMichaela Hadašová 94 TJ KlatovyTJ Klatovy 13.79 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.5.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.38 4.00
2 Michaela KazíkováMichaela Kazíková 93 TJ KlatovyTJ Klatovy 13.50 3.00
3 Tereza ZimováTereza Zimová 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.61 2.00
4 Daniela DostálováDaniela Dostálová 95 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 13.68 1.00
5 Renata DufkováRenata Dufková 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.76
6 Michaela BurdováMichaela Burdová 94 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 13.80
Celkem 6 závodníků